О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года №42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 17 ноября 2020 года № 57-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 ноября 2020 года № 6474. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 3-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30.03.2021 № 3-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года №42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5926, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 784 056 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 207 948 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 296 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93 081 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 13 474 731 тысяча тенге;
2) затраты – 17 822 060 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 433 262 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 564 142 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 130 880 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 471 266 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 471 266 тысяч тенге:
поступление займов – 2 552 565 тысяч тенге;
погашение займов – 130 880 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49 581 тысяча тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета в общей сумме 3 362 640 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 57-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 6474 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 30.03.2021 № 3-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5926 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 784 056 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 207 948 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 296 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 93 081 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 474 731 мың теңге;
2) шығындар – 17 822 060 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 433 262 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 564 142 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 130 880 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 471 266 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 471 266 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 552 565 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 130 880 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 49 581 мың теңге.";
3-тармақтың:
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 3 362 640 мың теңге ескерілсін:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам – 5 723 тысячи тенге;";
абзац четвертый исключить;
дополнить абзацем двадцать пятым следующего содержания:
"на дополнительную потребность на заработную плату педагогам в связи с увеличением часов по дежурным классам на 2 четверти учебного года – 161 060 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать шестым следующего содержания:
"на средний ремонт подъездной дороги к селу Белес, район Бәйтерек 0-9 километр – 89 743 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"на средний ремонт подъездной дороги к селу Фурманово, район Бәйтерек 0-8 километр – 78 935 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать восьмым следующего содержания:
"на средний ремонт автодороги Переметное - Цыганово, район Бәйтерек 0-13 километр – 126 537 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год предоставление подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
3. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
председатель сессии В. Козин
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 17 ноября 2020 года № 57-2
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 31 декабря 2019 года № 42-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 5 723 мың теңге;";
төртінші абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жиырма бесінші абзацпен толықтырылсын:
"кезекші сыныптардың сағатының ұлғаюына байланысты оқу жылының 2 тоқсанына педагогтердің еңбек ақысына қосымша қажеттілік – 161 060 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Бәйтерек ауданы Белес ауылына кіреберіс жолын орташа жөндеу 0-9 шақырым – 89 743 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Бәйтерек ауданы Фурманов ауылына кіреберіс жолын орташа жөндеу 0-8 шақырым – 78 935 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Бәйтерек ауданы Переметный – Цыганов автожолын орташа жөндеу 0 -13 шақырым – 126 537 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілер саласының мамандарына көтерме ақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсету көзделсін.
3. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.Терехов ) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы В. Козин
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2020 жылғы 17 қарашадағы
№ 57-2 шешіміне қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2019 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 42-2 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

219 661
006
Функционирование районных (городских) библиотек
218 661
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 000
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
47 622
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27 011
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 425
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 586
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20 611
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
20 611
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104 461
1
Сельское хозяйство
7 015
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7 015
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 015
6
Земельные отношения
18 647
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 647
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 951
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 696
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
78 799
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
78 799
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
78 799
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 830
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 830
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38 830
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14 770
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
24 060
12
Транспорт и коммуникации
4 406 935
1
Автомобильный транспорт

219 661
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
218 661
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
1 000
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
47 622
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27 011
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 425
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 586
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20 611
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 611
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104 461
1
Ауыл шаруашылығы
7 015
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7 015
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 015
6
Жер қатынастары
18 647
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 647
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 951
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 696
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
78 799
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
78 799
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
78 799
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 830
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 830
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38 830
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 770
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
24 060
12
Көлiк және коммуникация
4 406 935
1
Автомобиль көлiгi