Бәйтерек ауданы Щапов ауылдық округі Щапов және Жаңатаң ауылдарының атаусыз көшелеріне атау беру және кейбір көшелеріне қайта атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Щапов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 қаңтардағы № 3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қаңтарда № 6006 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Щапов және Жаңатаң ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Щапов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы Щапов ауылдық округі Щапов ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
"№1" көшесі – "Кең дала" көшесі;
"№2" көшесі – "Жерұйық" көшесі;
"№3" көшесі – "Бірлік" көшесі;
"№4" көшесі – "Нарын" көшесі;
"№5" көшесі – "Мәншүк Мәметова" көшесі;
"№6" көшесі – "Әлия Молдағұлова" көшесі;
"№9" көшесі – "күйші Дина" көшесі;
"№10" көшесі – "Сәкен Сейфуллин" көшесі;
"№11" көшесі – "Болашақ" көшесі;
"№19" көшесі – "Береке" көшесі.
2. Бәйтерек ауданы Щапов ауылдық округі Щапов ауылының кейбір көше атаулары:
"Мир" көшесі – "Абылай хан" көшесі;
"Школьная" көшесі – "Бауыржан Момышұлы" көшесі;
"Ленин" көшесі – "Бәйтерек" көшесі;
"Октябрьская" көшесі – "Жайық" көшесі;
"Уральская" көшесі – "Орал" көшесі;
"Фабричная" көшесі – "Достық" көшесі;
"Советская" көшесі – "Сырым батыр" көшесі;
"Набережная" көшесі – "Құрманғазы" көшесі;
"Орбита" көшесі – "Байқоңыр" көшесі;
"Заречная" көшесі – "Қызылжар" көшесі деп қайта аталсын.
3. Бәйтерек ауданы Щапов ауылдық округі Жаңатаң ауылының кейбір көше атаулары:
"Победа" көшесі – "Жеңіс" көшесі;
"Алматинская" көшесі – "Алматы" көшесі;
"Молодежная" көшесі – "Жастар" көшесі;
"Новостроевская" көшесі – "Жаңа қоныс" көшесі;
"Столбовая" көшесі – "Көктем" көшесі деп қайта аталсын.
4. Щапов ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Сураншиев А.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б. Нурбаиров

О присвоении наименований безымянным улицам и переименовании некоторых улиц сел Щапово и Жаңатаң Щаповского сельского округа района Бәйтерек
Решение акима Щаповского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 22 января 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 января 2020 года № 6006
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Щапово и Жаңатаң и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Щаповского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Щапово Щаповского сельского округа района Бәйтерек:
улица "№ 1" – улица "Кең дала";
улица "№ 2" - улица "Жерұйық";
улица "№ 3" - улица "Бірлік";
улица "№ 4" - улица "Нарын";
улица "№ 5" - улица "Мәншүк Мәметова";
улица "№ 6" - улица "Әлия Молдағұлова";
улица "№ 9" - улица "күйші Дина";
улица "№ 10" - улица "Сәкен Сейфуллин";
улица "№ 11"- улица "Болашақ";
улица "№ 19" - улица "Береке".
2. Переименовать некоторые улицы села Щапово Щаповского сельского округа района Бәйтерек:
улица "Мира" - улица "Абылай хан";
улица "Школьная" - улица "Бауыржан Момышұлы";
улица "Ленина" - улица "Бәйтерек";
улица "Октябрьская" - улица "Жайық";
улица "Уральская" - улица "Орал";
улица "Фабричная" - улица "Достық";
улица "Советская" - улица "Сырым батыр";
улица "Набережная" - улица "Құрманғазы";
улица "Орбита" - улица "Байқоңыр";
улица "Заречная" - улица "Қызылжар".
3. Переименовать некоторые улицы села Жаңатаң Щаповского сельского округа района Бәйтерек:
улица "Победа" - улица "Жеңіс";
улица "Алматинская" - улица "Алматы";
улица "Молодежная" - улица "Жастар";
улица "Новостроевская" - улица "Жаңа қоныс";
улица "Столбовая" - улица "Көктем".
4. Главному специалисту аппарата акима Щаповского сельского округа (Сураншиев А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким округа Б. Нурбаиров