О присвоении наименований некоторым безымянным улицам села Махамбет сельского округа Махамбет района Бәйтерек
Решение акима сельского округа Махамбет района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 февраля 2020 года № 6024
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Махамбет и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким сельского округа Махамбет РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования некоторым безымянным улицам села Махамбет сельского округа Махамбет района Бәйтерек:
улица "1У" – улица "Тәуелсіздік";
улица "2У" – улица "Болашақ";
улица "3У" – улица "Бәйтерек";
улица "4У" – улица "Абылай хан".
2. Главному специалисту аппарата акима сельского округа Махамбет (Какимгалиева А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Б. Амангалиев

Бәйтерек ауданы Махамбет ауылдық округі Махамбет ауылының кейбір атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 ақпанда № 6024 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Махамбет ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Махамбет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы Махамбет ауылдық округі Махамбет ауылының кейбір атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
"1У" көшесі – "Тәуелсіздік" көшесі;
"2У" көшесі – "Болашақ" көшесі;
"3У" көшесі – "Бәйтерек" көшесі;
"4У" көшесі – "Абылай хан" көшесі.
2. Махамбет ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (А.Какимгалиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Амангалиев