О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Казталовского района
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 19 февраля 2020 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 февраля 2020 года № 6041
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Казталовского района от 4 мая 2019 года №142 "Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки, в том числе в иностранные государства сотрудников местных исполнительных органов Казталовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5665, опубликованное 27 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) и от 22 августа 2019 года № 330 "О внесении изменения в постановление акимата Казталовского района от 4 мая 2019 года №142 "Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки, в том числе в иностранные государства сотрудников местных исполнительных органов Казталовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5773, опубликованное 28 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата акима района (Е.Ескендиров) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Есалиев

Казталов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 ақпандағы № 47 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 ақпанда № 6041 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Казталов ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы №142 "Казталов ауданының жергілікті атқарушы органдарының қызметкерлерін қызметтік, оның ішінде шет мемлекеттерге іссапарларға арналған шығыстарды өтеудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5665 тіркелген, 2019 жылы 27 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) және 2019 жылғы 22 тамыздағы № 330 "Казталов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 142 "Казталов ауданының жергілікті атқарушы органдарының қызметкерлерін қызметтік, оның ішінде шет мемлекеттерге іссапарларға арналған шығыстарды өтеудің қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5773 тіркелген, 2019 жылы 28 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е.Ескендиров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі А. Есалиев