О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 3 июня 2020 года № 49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 июня 2020 года № 6270. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5977, опубликованное 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Казталовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 319 866 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 306 038 тысяч тенге;
2) затраты – 320 232 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -366 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 366 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 366 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Учесть в бюджетах сельских округов на 2020 год поступления трансфертов выделяемых из районного бюджета в общей сумме 116 889 тысяч тенге:
Болашакский сельский округ – 400 тысяч тенге
Бостандыкский сельский округ – 2 870 тысяч тенге

Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 маусымдағы № 49-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 маусымда № 6270 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5977 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 319 866 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 828 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 306 038 мың теңге;
2) шығындар – 320 232 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 366 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 366 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 366 мың теңге.";
19-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"19. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдері жалпы сомасы 116 889 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Болашақ ауылдық округі – 400 мың теңге;
Бостандық ауылдық округі – 2 870 мың теңге;

Жалпакталский сельский округ – 23 575 тысяч тенге
Казталовский сельский округ – 86 838 тысяч тенге
Караобинский сельский округ – 1 027 тысяч тенге
Коктерекский сельский округ – 564 тысячи тенге
Талдыапанский сельский округ – 1 615 тысяч тенге.";
приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Алтаев
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 3 июня 2020 года №49-1
Приложение 19
к решению Казталовского
районного маслихата
от 9 января 2020 года №43-3
Бюджет Казталовского сельского округа на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Жалпақтал ауылдық округі – 23 575 мың теңге;
Казталов ауылдық округі – 86 838 мың теңге;
Қараоба ауылдық округі – 1 027 мың теңге;
Көктерек ауылдық округі – 564 мың теңге;
Талдыапан ауылдық округі – 1 615 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Алтаев
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 3 маусымдағы
№49-1 шешіміне қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 9 қаңтардағы
№43-3 шешіміне 19-қосымша
2020 жылға арналған Казталов ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы