О признании утратившим силу решения Казталовского районного маслихата от 12 мая 2017 года №10-6 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Казталовского районного маслихата" и его описания"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 июля 2020 года № 51-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 июля 2020 года № 6309
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казталовского районного маслихата от 12 мая 2017 года №10-6 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Казталовского районного маслихата" и его описания" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4809, опубликованное 6 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Алтаев
Секретарь маслихата С. Мулдашев

Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы №10-6 "Казталов аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 51-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 шілдеде № 6309 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы №10-6 "Казталов аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4809 тіркелген, 2017 жылғы 6 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Алтаев
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев