О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2020 года № 57-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2020 года № 6563. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5915, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 360 969 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 030 280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 630 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 288 059 тысяч тенге;
2) затраты – 10 983 307 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 92 132 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 139 177 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 045 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 714 470 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 714 470 тысяч тенге:
поступления займов – 1 591 732 тысячи тенге;
погашение займов – 47 045 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 169 783 тысячи тенге.";
в пункте 4:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме – 2 274 276 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 233 978 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:

Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 57-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 6563 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5915 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 360 969 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 030 280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 630 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 288 059 мың теңге;
2) шығындар – 10 983 307 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 92 132 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 139 177 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 045 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 714 470 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 714 470 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 591 732 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 045 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 169 783 мың теңге.";
4-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 2 274 276 мың теңге:";
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 233 978 мың теңге;";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

"на гарантированный социальный пакет детям – 32 587 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на частичное субсидирование заработной платы – 18 242 тысячи тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 52 726 тысяч тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию системы водоснабжения села Коктерек – 0 тенге;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию системы водоснабжения села Карасу – 47 324 тысячи тенге;";
абзац двадцать третий изложить в следующей редакции:
"на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан – 72 480 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать четвертым следующего содержания:
"на увеличения оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта – 16 282 тыячи тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме – 464 000 тысяч тенге:";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на проект первое рабочее место – 0 тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на проект контракт поколений – 0 тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на общественные работы – 7 875 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"на строительство тротуаров в селе Казталов – 39 105 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на строительство тротуаров в селе Жалпактал – 10 146 тысяч тенге.".
пункт 4-1 изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены инфраструктурные проекты в рамках Дорожной карты занятости 2020 в общей сумме 1 452 555 тысяч тенге:
на реконструкцию улиц Амангельды, Г.Лукманова, Абая, Садыкова, Б.Момышұлы, С.Сейфуллина, М.Ауэзова, Курмангазы села Казталов общей протяженностью 6,1 километров – 665 189 тысяч тенге;
на реконструкцию внутрипоселковых улиц Нурпеисова, Маметова, А.Кусаинова, Фурманова, Жалпактал, Сламихина, Анесова села Жалпактал общей протяженностью 4,1 километров – 450 856 тысяч тенге;
на капитальный ремонт улицы Х.Букеевой в селе Казталов – 43 835 тысяч тенге;
строительство школы на 60 мест (1-9 классов) в селе Сарыкудык – 292 675 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в размере 28 845 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 32 587 мың теңге;";
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жалақыны ішінара субсидиялауға – 18 242 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 52 726 мың теңге;";
он бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Көктерек ауылының сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялауға – 0 теңге;";
он алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Қарасу ауылының сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялауға – 47 324 мың теңге;";
жиырма үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 72 480 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 16 282 мың теңге;";
2) тармақшада:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2) Облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 464 000 мың теңге:";
он үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"алғашқы жұмыс орны жобасына – 0 теңге;";
он төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"ұрпақтар келісімшарты жобасына – 0 теңге;";
он бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"қоғамдық жұмысқа – 7 875 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауылында жаяу жүргіншілер жолының құрылысына – 39 105 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылында жаяу жүргіншілер жолының құрылысына – 10 146 мың теңге.".
4-1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инфрақұрылымдық жобалар жалпы сомасы 1 452 555 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
Казталов ауылының Амангелді, Г.Лукманов, Абай, Садықов, Б.Момышұлы, С.Сейфуллин, М.Әуезов, Құрманғазы көшелерін жалпы ұзындығымен 6,1 километр реконструкциялауға – 665 189 мың теңге;
Жалпақтал ауылының Нұрпейісов, Маметова, А.Құсайынов, Фурманов, Жалпақтал, Сламихин, Әнесов ауыл ішілік көшелерін жалпы ұзындығымен 4,1 километр реконструкциялауға – 450 856 мың теңге;
Казталов ауылы Х.Бөкеева көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 43 835 мың теңге;
Сарықұдық ауылында 60 орынға арналған (1-9 сыныптар) мектептің құрылысына – 292 675 мың теңге.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдардың резерві 28 845 мың теңге көлемінде бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

154 394
006
Функционирование районных (городских) библиотек
154 394
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
71 781
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
51 723
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
22 775
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
28 948
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20 058
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
17 773
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 285
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
65 706
1
Сельское хозяйство
5 199
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 199
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
0
6
Земельные отношения
19 135
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 135
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 507
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 628
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
41 372
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41 372
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
41 372
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 158
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 158
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

154 394
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
154 394
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
71 781
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
51 723
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 775
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
28 948
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20 058
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 773
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 285
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
65 706
1
Ауыл шаруашылығы
5 199
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 199
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 199
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0
6
Жер қатынастары
19 135
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 135
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 507
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 628
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
41 372
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41 372
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
41 372
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 158
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 158
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі