О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №57-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 58-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 января 2021 года № 6758
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №57-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6574) следующее изменение:
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.".
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии К. Алтаев
Секретарь маслихата С. Мулдашев

Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 58-20 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 6758 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6574 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
12-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"12. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.".
2. Казталов аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Алтаев
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев