О признании утратившими силу некоторых решений Каратобинского районного маслихата
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2020 года № 39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 февраля 2020 года № 6063
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Каратобинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Койшекенов
Секретарь маслихата К. Суйеугалиев
Приложение
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 25 февраля 2020 года № 39-2
1. Решение Каратобинского районного маслихата от 22 апреля 2016 года № 2-4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Каратобинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4391, опубликованное 20 мая 2016 года в газете "Қаратөбе өңірі");
2. Решение Каратобинского районного маслихата от 9 августа 2016 года № 5-7 "О внесении изменения в решение Каратобинского районного маслихата от 22 апреля 2016 года № 2-4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Каратобинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4537, опубликованное 6 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 24-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5484, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Каратобинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 25-3 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5513, опубликованное 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 39-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 ақпанда № 6063 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Сессия төрағасы Б. Койшекенов
Мәслихат хатшысы К. Суйеугалиев
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 ақпандағы № 39-2
шешіміне қосымша
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 2-4 "Қаратөбе ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4391 тіркелген, 2016 жылы 20 мамырда "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған);
2. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 тамыздағы № 5-7 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 2-4 "Қаратөбе ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4537 тіркелген, 2016 жылы 6 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5484 тіркелген, 2019 жылы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-3 "2019-2021 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5513 тіркелген, 2019 жылы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Каратобинского районного маслихата от 15 марта 2019 года № 28-3 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 24-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5580, опубликованное 3 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Каратобинского районного маслихата от 5 апреля 2019 года № 29-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 25-3 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5615, опубликованное 16 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Каратобинского районного маслихата от 22 мая 2019 года № 30-5 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 24-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5683, опубликованное 5 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Каратобинского районного маслихата от 7 июня 2019 года № 31-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 25-3 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5715, опубликованное 19 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Каратобинского районного маслихата от 7 июня 2019 года № 31-2 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 24-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5708, опубликованное 19 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Каратобинского районного маслихата от 25 июня 2019 года № 32-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 25-3 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5732, опубликованное 9 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 28-3 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5580 тіркелген, 2019 жылы 3 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 29-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-3 "2019-2021 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5615 тіркелген, 2019 жылы 16 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 мамырдағы № 30-5 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5683 тіркелген, 2019 жылы 5 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 31-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-3 "2019-2021 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5715 тіркелген, 2019 жылы 19 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 31-2 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5708 тіркелген, 2019 жылы 19 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 32-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-3 "2019-2021 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5732 тіркелген, 2019 жылы 9 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

11. Решение Каратобинского районного маслихата от 4 октября 2019 года № 33-3 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 24-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5808, опубликованное 10 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
12. Решение Каратобинского районного маслихата от 16 октября 2019 года № 34-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 25-3 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5833, опубликованное 21 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
13. Решение Каратобинского районного маслихата от 29 ноября 2019 года № 35-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 24-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5869, опубликованное 5 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
14. Решение Каратобинского районного маслихата от 10 декабря 2019 года № 36-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 25-3 "О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5891, опубликованное 19 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
15. Решение Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 37-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 24-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5910, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 33-3 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5808 тіркелген, 2019 жылы 10 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
12. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № 34-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-3 "2019-2021 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5833 тіркелген, 2019 жылы 21 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
13. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 35-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5869 тіркелген, 2019 жылы 5 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
14. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 36-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-3 "2019-2021 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5891 тіркелген, 2019 жылы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
15. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 37-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5910 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).