О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июля 2020 года № 44-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 июля 2020 года № 6293. Утратило силу решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 3-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5925, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 669 815 тысяч тенге:
налоговые поступления – 364 912 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 330 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 292 573 тысячи тенге;
2) затраты – 7 599 192,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109 904 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 151 108 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 204 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 039 281,6 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 039 281,6 тысяча тенге:
поступление займов – 1 010 141 тысяча тенге;
погашение займов – 41 204 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 344,6 тысячи тенге.";
в пункте 4:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме – 2 054 799 тысяч тенге:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 88 677 тысяч тенге;
на гарантированный социальный пакет детям – 33 035 тысяч тенге;

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 шілдедегі № 44-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 6293 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 3-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5925 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 669 815 мың теңге:
салықтық түсімдер – 364 912 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 330 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 292 573 мың теңге;
2) шығындар – 7 599 192,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 109 904 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 151 108 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 204 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 039 281,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 039 281,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 010 141 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41 204 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 344,6 мың теңге.";
4-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 2 054 799 мың теңге:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 88 677 мың теңге;
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 33 035 мың теңге;

на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 2 997 тысяч тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 574 тысячи тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 1 270 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 13 691 тысяча тенге;
на молодежную практику – 65 960 тысяч тенге;
на общественные работы – 68 000 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 66 443 тысячи тенге;
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения – 7 230 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования – 36 398 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования – 326 920 тысяч тенге;
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования – 117 679 тысяч тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 48 968 тысяч тенге;
строительство водоснабжения к 150 земельным участкам жилого массива "Темирауыл" в селе Каратобе Каратобинского района – 63 123 тысячи тенге;
строительство инжиниринговых сетей водоснабжения к 45 земельным участкам жилого массива "Темирауыл-3" в селе Каратобе Каратобинского района – 22 711 тысяч тенге;
строительство инжиниринговых сетей водоснабжения к 49 земельным участкам жилого массива "Жанаконыс-1" в селе Каратобе Каратобинского района – 23 404 тысячи тенге;
строительство инжиниринговых сетей водоснабжения к 50 земельным участкам жилого массива "Жанаконыс" в селе Каратобе Каратобинского района – 26 098 тысяч тенге;
строительства инжиниринговых сетей электроснабжения к 150 земельным участкам жилого массива "Темирауыл" в селе Каратобе Каратобинского района – 107 013 тысяч тенге;
строительство инжиниринговых сетей электроснабжения к 49 земельным участкам жилого массива "Жанаконыс-1" в селе Каратобе Каратобинского района – 21 981 тысяча тенге;
строительство инжиниринговых сетей электроснабжения к 50 земельным участкам жилого массива "Жанаконыс" в селе Каратобе Каратобинского района – 23 059 тысяч тенге;
строительство инжиниринговых сетей электроснабжения к 45 земельным участкам жилого массива "Темирауыл-3" в селе Каратобе Каратобинского района – 16 213 тысяч тенге;

мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 2 997 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге – 574 мың теңге;
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 1 270 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 13 691 мың теңге;
жастар практикасына – 65 960 мың теңге;
қоғамдық жұмысқа – 68 000 мың теңге;
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар – 66 443 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 7 230 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 36 398 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 326 920 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 117 679 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 48 968 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы "Темірауыл" тұрғын алабының 150 жер теліміне су құбырының құрылысы – 63 123 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы "Темірауыл-3" тұрғын алабының 45 жер телімін сумен жабдықтаудың инжинирингілік желілерінің құрылысы – 22 711 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы "Жаңақоныс-1" тұрғын алабының 49 жер телімін сумен жабдықтаудың инжинирингілік желілерінің құрылысы – 23 404 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы "Жаңақоныс" тұрғын алабының 50 жер телімін сумен жабдықтаудың инжинирингілік желілерінің құрылысы – 26 098 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы "Темірауыл" тұрғын кешенінің 150 жер теліміне электр желілерінің құрылысы – 107 013 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы "Жаңақоныс-1" тұрғын алабының 49 жер теліміне инжинирингтік электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы – 21 981 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы "Жаңақоныс" тұрғын алабының 50 жер теліміне инжинирингтік электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы – 23 059 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы "Темірауыл-3" тұрғын алабының 45 жер теліміне инжинирингтік электр желілерінің құрылысы – 16 213 мың теңге;

реконструкция 0-9 километров подъездной дороги от трассы Самара-Шымкент и объездной дороги села Косколь Каратобинского района – 722 248 тысяч тенге;
на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов – 151 107 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Жумагалиев
Секретарь маслихата К. Суйеугалиев
Приложение
к решению Каратобинского
районного маслихата

Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылынан айналып өту жолын және Самара-Шымкент трассасынан 0-9 километр кіреберіс жолын қайта жаңарту – 722 248 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер – 151 107 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаратөбе аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Жумагалиев
Мәслихат хатшысы К. Суйеугалиев
Қаратөбе аудандық
мәслихатының

38 313
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
38 313
3
Информационное пространство
111 386
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14 180
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14 180
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
97 206
006
Функционирование районных (городских) библиотек
96 606
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
600
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
61 451
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
44 235
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18 018
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
26 217
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
17 216
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15 810
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 406
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
48 936,4
1
Сельское хозяйство
3 039,4
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 039,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3 039,4
6
Земельные отношения
14 448
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 448
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 448
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6 000
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
31 449
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 449
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
31 449
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 729
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 729
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
35 729
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

38 313
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
38 313
3
Ақпараттық кеңiстiк
111 386
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14 180
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14 180
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
97 206
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс істеуі
96 606
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
600
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
61 451
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
44 235
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 018
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
26 217
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
17 216
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 810
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 406
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
48 936,4
1
Ауыл шаруашылығы
3 039,4
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3 039,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 039,4
6
Жер қатынастары
14 448
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 448
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 448
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
31 449
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 449
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
31 449
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 729
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 729
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
35 729
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер