О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июля 2020 года № 49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 июля 2020 года № 6299. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 января 2021 года № 57-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.01.2021 № 57-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5928, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 077 098 тысяч тенге:
налоговые поступления – 422 554 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 962 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 330 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 639 252 тысячи тенге;
2) затраты – 9 302 039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119 988 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 164 186 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 198 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 344 929 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 344 929 тысяч тенге:
поступление займов – 1 328 441 тысяча тенге;
погашение займов – 44 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 60 686 тысяч тенге.";
в пункте 6:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета – 1 603 489 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац восемнадцатый исключить;
дополнить абзацами двадцать первым, двадцать вторым, двадцать третьим, двадцать четвертым, двадцать пятым, двадцать шестым следующего содержания:

Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 шілдедегі № 49-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 шілдеде № 6299 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 57-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.01.2021 № 57-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5928 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 077 098 мың теңге:
салықтық түсімдер – 422 554 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 962 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 330 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 639 252 мың теңге;
2) шығындар – 9 302 039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119 988 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 164 186 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 198 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 344 929 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 344 929 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 1 328 441 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 198 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 60 686 мың теңге.";
6-тармақта:
2) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер – 1 603 489 мың теңге, оның ішінде:";
он сегізінші абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы абзацтармен толықтырылсын:

"капитальный ремонт здания средней общеобразовательной школы имени Ыбрая Алтынсарина в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 16 249 тысяч тенге;";
"капитальный ремонт здания районного дома культуры в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 16 996 тысяч тенге;";
"капитальный ремонт автомобильных дорог по улице Ш.Калдаякова до железно-дорожного переезда, улиц Чижинская, Х.Доспановой, Т.Жарокова, Абулхайыр хана, А.Сабирова, микрорайонов "Коктем" и "Самал", участок автомобильных дорог по улицам Д.Нурпеисовой и А.Скоробогатова в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 44 830 тысяч тенге;";
"капитальный ремонт автомобильных дорог улиц К.Сатпаева, Керей хана, Жанибек хана, С.Сейфуллина, Б.Момышулы и К.Аманжолова в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 37 041 тысяча тенге;";
"капитальный ремонт автомобильных дорог улиц К.Жасыбаева, Ж.Жамбула, К.Мунайтпасова, А.Молдагулова, А.Нечаевой, М.Жумагалиева, Досмамбет жырау, микрорайона "Саулет", часть автомобильных дорог улиц Жениса и Г.Иржанова в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 51 385 тысяч тенге;";
"капитальный ремонт автомобильных дорог улиц С.Ахметкалиева, Саябақ, Т.Шевченко, И.Панфилова, Халықтар достығы в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 37 366 тысяч тенге;";
в пункте 8:
цифры "15 575 тысяч" заменить цифрами "16 823 тысячи";
цифры "13 811 тысяч" заменить цифрами "15 059 тысяч";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Установить размеры целевых трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджет Таскалинского селького округа в общей сумме 4 043 тысячи тенге на обустройство скважин для обеспечения питьевой водой.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Шатенова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы Ыбрай Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу – 16 249 мың теңге;";
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы аудандық мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеу– 16 996 мың теңге;";
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы Ш.Қалдаяков көшесінің темір жол өтпеліне дейінгі бөлігін, Шежін, Х.Доспанова, Т.Жароков, Әбілхайыр хан, Ә.Сабиров көшелерінің, "Көктем" және "Самал" шағын аудандардың автомобиль жолдарын, Д.Нүрпейсова және А.Скоробогатов көшелерінің автомобиль жолдарының бөлігін күрделі жөндеу – 44 830 мың теңге;";
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы Қ.Сатпаев, Керей хан, Жәнібек хан, С.Сейфуллин, Б.Момышұлы және Қ.Аманжолов көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу – 37 041 мың теңге;";
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы Қ.Жасыбаев, Ж.Жамбыл, Қ.Мұңайтпасов, А.Молдағұлова, А.Нечаева, М.Жұмағалиев, Досмамбет жырау көшелерінің, "Сәулет" шағын ауданының автомобиль жолдарын, Жеңіс және Ғ.Иржанов көшелерінің автомобиль жолдарының бөлігін күрделі жөндеу – 51 385 мың теңге;";
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы С.Ахметкалиев, Саябақ, Т.Шевченко, И.Панфилов, Халықтар достығы көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу – 37 366 мың теңге;";
8-тармақта:
"15 575 мың" деген сандар "16 823 мың" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 811 мың" деген сандар "15 059 мың" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8-1 тармақшамен толықтырылсын:
"8-1. Аудандық бюджеттен Тасқала ауылдық окрігінің бюджетіне ауыз сумен қамтамасыз ету үшін ұңғымаларды жайластыруға берілетін нысаналы транфеттердің көлемі жалпы сомасы 4 034 мың теңге болып белгіленсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Шатенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

927
6
Земельные отношения
16 719
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 719
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 719
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
27 288
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27 288
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27 288
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34 711
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34 711
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
34 711
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 426
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
21 285
12
Транспорт и коммуникации
334 913
1
Автомобильный транспорт
324 913
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
324 913
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
53 981
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
270 932
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
10 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
10 000
13
Прочие
2 235 560
9
Прочие
2 235 560
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
187 046
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
187 046
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

927
6
Жер қатынастары
16 719
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 719
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 719
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
27 288
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27 288
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
27 288
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34 711
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34 711
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
34 711
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 426
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
21 285
12
Көлік және коммуникация
334 913
1
Автомобиль көлiгi
324 913
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
324 913
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
53 981
051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
270 932
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
10 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
10 000
13
Басқалар
2 235 560
9
Басқалар
2 235 560
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
187 046
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
187 046
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі