О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года №43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2020 года № 50-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 июля 2020 года № 6310. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 января 2021 года № 57-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.01.2021 № 57-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года № 43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6001, опубликованное 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 8:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 274 989 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 584 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 187 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 261 218 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 277 551 тысяча тенге;";
в пункте 12:
цифры "15 575 тысяч" заменить цифрами "16 823 тысячи".
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Установить размеры целевых трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджет Таскалинского селького округа в общей сумме 4 043 тысячи тенге на обустройство скважин для обеспечения питьевой водой.".
приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Шатенова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 шілдедегі № 50-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 шілдеде № 6310 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 57-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.01.2021 № 57-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6001 тіркелген, 2020 жылы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
8-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 274 989 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 261 218 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 277 551 мың теңге;";
12-тармақта:
"15 575 мың" деген сандар "16 823 мың" деген сандармен ауыстырылсын.
мынадай мазмұндағы 12-1 тармақшамен толықтырылсын:
"12-1. Аудандық бюджеттен Тасқала ауылдық окрігінің бюджетіне ауыз сумен қамтамасыз ету үшін ұңғымаларды жайластыруға берілетін нысаналы транфеттердің көлемі жалпы сомасы 4 034 мың теңге болып белгіленсін.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т.Шатенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.