О бюджете Чаганского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 января 2020 года № 38-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 января 2020 года № 5943. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2021 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.02.2021 № 3-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Чаганского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 064 тысячи тенге:
налоговые поступления – 7 305 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 51 759 тысяч тенге;
2) затраты – 59 359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 295 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 295 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.09.2020 № 45-5 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Поступления в бюджет Чаганского сельского округа на 2020 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5924).
3. Учесть в бюджете Чаганского сельского округа на 2020 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 46 334 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.05.2020 № 42-8 (вводится в действие с 01.01.2020).

2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданының Шаған ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-14 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 5943 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.02.2021 № 3-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданының Шаған ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 064 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 305 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 51 759 мың теңге;
2) шығындар – 59 359 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -295 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 295 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 295 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 28.09.2020 № 45-5 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Шаған ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5924 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2020 жылға арналған Шаған ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 46 334 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 25.05.2020 № 42-8 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

3-1. Учесть в бюджете Чаганского сельского округа на 2020 год поступления целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в общей сумме 5 425 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.07.2020 № 43-9 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.09.2020 № 45-5 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Предусмотреть гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2020 года.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.09.2020 № 45-5 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Поручить постоянным комиссиям Теректинского районного маслихата ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
7. Заведующему отделом аппарата Теректинского районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.

3-1. 2020 жылға арналған Шаған ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімдері 5 425 мың теңге жалпы сомасында ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 23.07.2020 № 43-9 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 28.09.2020 № 45-5 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерiмен қалада айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақылары мен мөлшерлемелерін салыстырғанда лауазымдық айлықақыларын және тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес процентке көтеру көзделсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 28.09.2020 № 45-5 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Теректі аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
7. Теректі аудандық мәслихаты аппаратының бөлім меңгерушісі (Б.Кенжегулов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Т. Батыров
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 10 января 2020 года № 38-14
Бюджет Чаганского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 47-11 (вводится в действие с 01.01.2020).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

8. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Батыров
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 қаңтардағы №38-14
шешіміне 1- қосымша
2020 жылға арналған Шаған ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.11.2020 № 47-11 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы