О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 мая 2020 года № 42-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 мая 2020 года № 6227. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2021 года № 3-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.02.2021 № 3-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5924, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 101 969 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 279 120 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 647 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 406 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 781 796 тысяч тенге;
2) затраты – 10 280 984 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 844 457 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 6 910 323 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 866 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 023 472 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 023 472 тысячи тенге:
поступление займов – 6 910 093 тысячи тенге;
погашение займов – 65 866 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 179 245 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 2 710 996 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 214 799 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:

Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 мамырдағы № 42-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 мамырда № 6227 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.02.2021 № 3-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5924 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 101 969 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 279 120 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 647 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 406 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 781 796 мың теңге;
2) шығындар – 10 280 984 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 844 457 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6 910 323 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 866 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 023 472 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 023 472 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 910 093 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 866 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 179 245 мың теңге.";
4-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 2 710 996 мың теңге:";
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 214 799 мың теңге;";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

"на гарантированный социальный пакет детям – 78 853 тысячи тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 80 864 тысячи тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 38 003 тысячи тенге;";
абзац семнадцатый исключить;
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на общественные работы – 44 200 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса – 137 951 тысяча тенге;";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Установить объемы субвенции, передаваемой из районного бюджета бюджетам сельских округов на 2020 год в общей сумме 462 457 тысяч тенге, в том числе:
1) Акжаикский сельский округ – 37 948 тысяч тенге;
2) Аксуатский сельский округ – 29 215 тысяч тенге;
3) Анкатинский сельский округ – 14 745 тысяч тенге;
4) Аксогумский сельский округ – 33 388 тысяч тенге;
5) Долинский сельский округ – 26 472 тысячи тенге;
6) Богдановский сельский округ – 28 774 тысячи тенге;
7) Новопавловский сельский округ – 15 804 тысячи тенге;
8) Подстепновский сельский округ – 55 864 тысячи тенге;
9) Покатиловский сельский округ – 24 960 тысяч тенге;
10) Приреченский сельский округ – 24 842 тысячи тенге;
11) Узункольский сельский округ – 18 263 тысячи тенге;
12) Федоровский сельский округ – 52 820 тысяч тенге;
13) Шалкарский сельский округ – 17 901 тысяча тенге;
14) Шагатайский сельский округ – 35 127 тысяч тенге;
15) Чаганский сельский округ – 46 334 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Е. Плотникова
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата

"балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 78 853 мың теңге;";
тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 80 864 мың теңге;";
оныншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көп балалы отбасы мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге – 38 003 мың теңге;";
он жетінші абзац алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"қоғамдық жұмысқа– 44 200 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге – 137 951 мың теңге;";
9- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 462 457 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
1) Ақжайық ауылдық округі – 37 948 мың теңге;
2) Ақсуат ауылдық округі – 29 215 мың теңге;
3) Аңқаты ауылдық округі – 14 745 мың теңге;
4) Ақсоғым ауылдық округі – 33 388 мың теңге;
5) Долин ауылдық округі – 26 472 мың теңге;
6) Богдановка ауылдық округі – 28 774 мың теңге;
7) Новопавлов ауылдық округі – 15 804 мың теңге;
8) Подстепный ауылдық округі – 55 864 мың теңге;
9) Покатиловка ауылдық округі – 24 960 мың теңге;
10) Приречный ауылдық округі – 24 842 мың теңге;
11) Ұзынкөл ауылдық округі – 18 263 мың теңге;
12) Федоров ауылдық округі – 52 820 мың теңге;
13) Шалқар ауылдық округі – 17 901 мың теңге;
14) Шағатай ауылдық округі – 35 127 мың теңге;
15) Шаған ауылдық округі – 46 334 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Плотникова
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының