О признании утратившим силу решения Теректинского районного маслихата от 28 сентября 2016 года №7-2 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Теректинского районного маслихата" и его описания"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 октября 2020 года № 46-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 октября 2020 года № 6427
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Теректинского районного маслихата от 28 сентября 2016 года № 7-2 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Теректинского районного маслихата" и его описания" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4581, опубликованное 21 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Какижанова
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев

Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі №7-2 "Теректі аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қазандағы № 46-11 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 6427 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі №7-2 "Теректі аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4581 тіркелген, 2016 жылы 21 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжеғұлов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ш. Какижанова
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев