О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 ноября 2020 года № 47-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 ноября 2020 года № 6476. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2021 года № 3-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.02.2021 № 3-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5924, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 384 752 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 265 038 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 729 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 406 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 064 579 тысяч тенге;
2) затраты – 10 524 414 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 092 276 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 4 158 142 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 866 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 231 938 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 231 938 тысяч тенге:
поступление займов – 4 118 559 тысяч тенге;
погашение займов – 65 866 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 179 245 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 2 732 578 тысяч тенге:";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:

Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 47-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қарашада № 6476 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.02.2021 № 3-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5924 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 384 752 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 265 038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 729 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 406 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 064 579 мың теңге;
2) шығындар – 10 524 414 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 092 276 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 4 158 142 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 866 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 231 938 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 231 938 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4 118 559 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 866 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 179 245 мың теңге.";
4-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 2 732 578 мың теңге:";
он үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

"на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования – 738 411 тысяч тенге;";
абзац двадцатый изложить в следующей редакции:
"на предоставление бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистам, прибывшим для работы в сельские населенные пункты – 257 436 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 4 356 416 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам – 3 959 тысяч тенге;";
абзац четвертый исключить;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на строительство 20-ти шестиквартирных трехэтажных жилых домов в селе Тукпай, Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 3 098 536 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на установку системы видеонаблюдения в организациях образования – 46 991 тысяча тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на обеспечение санитарно-гигиеническими средствами школ – 41 449 тысяч тенге;";
абзац одиннадцатый исключить;
абзац двенадцатый исключить;
абзац тринадцатый исключить;
абзац четырнадцатый исключить;
абзац двадцать четвертый исключить;
абзац двадцать пятый исключить;
дополнить абзацем двадцать шестым следующего содержания:
"на дополнительную потребность на заработную плату педагогам в связи с увеличением часов по дежурным классам на две четверти учебного года – 72 203 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"на средний ремонт подъездной дороги к селу Новопавловка Теректинского района Западно-Казахстанской области 0-15 километр – 151 607 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ш. Какижанова
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 20 ноября 2020 года № 47-1
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 31 декабря 2019 года № 37-1
Районный бюджет на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 738 411 мың теңге;";
жиырмасыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге келген мамандарға берілетін бюджеттік кредиттерге – 257 436 мың теңге;";
4-тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 4 356 416 мың теңге:";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 3 959 мың теңге:";
төртінші абзац алынып тасталсын;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Подстепное ауылдық округі Тоқпай ауылында үш қабатты алты пәтерлі 20 тұрғын үйлердің құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 3 098 536 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"білім беру ұйымдарында бейнебақылау жүйесін орнату – 46 991 мың теңге:";
тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мектептерді санитарлық-гигиеналық қажеттіліктермен қамтамасыз ету – 41 449 мың теңге:";
он бірінші абзац алынып тасталсын;
он екінші абзац алынып тасталсын;
он үшінші абзац алынып тасталсын;
он төртінші абзац алынып тасталсын;
жиырма төртінші абзац алынып тасталсын;
жиырма бесінші абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"кезекші сыныптардың сағатының ұлғаюына байланысты оқу жылының екі тоқсанға педагогтердің еңбек ақысына қосымша қажеттілікке – 72 203 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Новопавловка ауылына кіреберіс жолын орташа жөндеу 0-15 шақырым – 151 607 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ш. Какижанова
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 20 қарашадағы
№47-1 шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 31 желтоқсандағы
№37-1 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы