О бюджете Аксогумского сельского округа Теректинского района на 2021-2023 годы
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 48-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 6715.
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксогумского сельского округа Теректинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 062 тысячи тенге;
налоговые поступления – 834 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 159 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 069 тысяч тенге;
2) затраты – 29 098 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -36 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 36 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 02.12.2021 № 16-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Поступления в бюджет Аксогумского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №48-8 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6599).
3. Учесть в бюджете Аксогумского сельского округа на 2021 год поступление субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 20 186 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Исключен решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.10.2021 № 13-2 (вводится в действие с 01.01.2021).

2021-2023 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақсоғым ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 48-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 6715 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақсоғым ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 062 мың теңге;
салықтық түсімдер – 834 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 159 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 069 мың теңге;
2) шығындар – 29 098 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -36 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 36 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 16-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Ақсоғым ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №48-8 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6599 тіркелген) сәйкес қалыптастырылады.
3. 2021 жылға арналған Ақсоғым ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдері - 20 186 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Алып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 20.10.2021 № 13-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

6. Поручить постоянным комиссиям Теректинского районного маслихата ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
7. Руководителю аппарата Теректинского районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ш. Какижанова
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 48-10
Бюджет Аксогумского сельского округа на 2021 год

6. Теректі аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
7. Теректі аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
8. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ш. Какижанова
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№48-10 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Ақсоғым ауылдық округінің бюджеті