О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 6 января 2020 года №49-6 "О бюджете сельских округов Чингирлауского района на 2020-2022 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2020 года № 53-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6152. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2021 года № 3-1
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 08.02.2021 № 3-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 6 января 2020 года №49-6 "О бюджете сельских округов Чингирлауского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5930, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа Чингирлауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 402 тысячи тенге:
налоговые поступления – 85 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 306 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 55 011 тысяч тенге;
2) затраты – 55 402 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Актауского сельского округа Чингирлауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 003 тысячи тенге:
налоговые поступления – 48 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 371 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы №49-6 "2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 53-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6152 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 3-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 08.02.2021 № 3-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы №49-6 "2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5930 тіркелген, 2020 жылы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 402 мың теңге:
салықтық түсімдер – 85 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 306 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 55 011 мың теңге;
2) шығындар – 55 402 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақтау ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 003 мың теңге:
салықтық түсімдер – 48 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 371 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 304 944 тысячи тенге:
налоговые поступления – 7 401 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 297 543 тысячи тенге;
2) затраты – 306 812 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 868 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 868 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 868 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть в сельском бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 48 714 тысяч тенге:
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования – 23 605 тысяч тенге:
Чингирлауский сельский округ – 23 605 тысяч тенге;
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 786 тысяч тенге:
Карагашский сельский округ – 786 тысяч тенге;
на организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности– 400 тысяч тенге:
Акбулакский сельский округ – 400 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов – 3 000 тысяч тенге:
Карагашский сельский округ – 3 000 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 20 923 тысячи тенге:
Акбулакский сельский округ – 3 000 тысяч тенге;
Актауский сельский округ – 2 351 тысяча тенге;
Ардакский сельский округ – 2 357 тысяч тенге;
Ащысайский сельский округ – 3 000 тысяч тенге;
Чингирлауский сельский округ – 10 215 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 304 944 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 401 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 297 543 мың теңге;
2) шығындар – 306 812 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 868 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 868 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 1 868 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Ауылдық бюджетте 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 48 714 мың теңге ескерілсін:
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 23 605 мың теңге:
Шыңғырлау ауылдық округі – 23 605 мың теңге;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 786 мың теңге:
Қарағаш ауылдық округі – 786 мың теңге;
ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыруға – 400 мың теңге:
Ақбұлақ ауылдық округі – 400 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 3 000 мың теңге:
Қарағаш ауылдық округі – 3 000 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 20 923 мың теңге:
Ақбұлақ ауылдық округі – 3 000 мың теңге;
Ақтау ауылдық округі – 2 351 мың теңге;
Ардақ ауылдық округі – 2 357 мың теңге;
Ащысай ауылдық округі – 3 000 мың теңге;
Шыңғырлау ауылдық округі – 10 215 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 - қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.