О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2020 года № 56-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 6296. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2021 года № 3-1
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 08.02.2021 № 3-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5908, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 746 916 тысяч тенге:
налоговые поступления – 357 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 721 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 4 373 685 тысяч тенге;
2) затраты – 6 743 778 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 429 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 115 320 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 891 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 069 291 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 069 291 тысяча тенге:
поступление займов – 2 021 452 тысячи тенге;
погашение займов – 35 991 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 83 830 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 993 609 тысяч тенге:";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 56-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 6296 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 3-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 08.02.2021 № 3-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5908 тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 746 916 мың теңге:
салықтық түсімдер – 357 410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 721 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 373 685 мың теңге;
2) шығындар – 6 743 778 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 429 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 115 320 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 891 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 069 291 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 069 291 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 021 452 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 991 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 83 830 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 993 609 мың теңге ескерілсін:";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на расширение перечня технических вспомогательных средств – 1 855 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан – 23 100 тысяч тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета в общей сумме 2 223 210 тысяч тенге:";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на текущий ремонт автодороги районного значения "Шынгырлау-Акшат-Сегизсай" – 43 818 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Шагиров.С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Жазыкбаев
Секретарь Чингирлауского районного маслихата Г. Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 7 июля 2020 года №56-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 25 декабря 2019 года №49-1
Районный бюджет на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма

"техникалық көмекшi құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 1 855 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 23 100 мың теңге.";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 2 223 210 мың теңге ескерілсін:";
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
""Шыңғырлау-Ақшат-Сегізсай" аудандық маңызы бар автомобиль жолын ағымдағы жөндеуге – 43 818 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Жазыкбаев
Шыңғырлау аудандық мәслихат хатшысы Г. Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
7 шілдедегі №56-1 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
25 желтоқсандағы №49-1
шешіміне 1- қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы