О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 октября 2018 года № 578 "Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организации образования, реализующие образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 16 августа 2021 года № 405. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2021 года № 24015
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 октября 2018 года № 578 "Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организации образования, реализующие образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17705) следующие изменения:
в Типовых правилах приема на обучение в организации образования, реализующие образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования, утвержденных указанным приказом:
приложение 4 и 5 изложить в редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту технического и профессионального образования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство культуры и
спорта Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр образования и науки
Республики Казахстан
от 16 августа 2021 года № 405
Приложение 4
к Типовым правилам приема на
обучение в организации
образования, реализующие
образовательные программы
технического и
профессионального,
послесреднего образования
Форма проведения специальных и (или) творческих экзаменов
Код специальности технического и профессионального образования
Наименование специальности
Форма проведения специальных и (или) творческих экзаменов
на базе основного среднего образования (основное общее), на базе начального образования (специальность "Хореографическое искусство", квалификация "Артист балета")
на базе среднего образования (среднее общее)
011 Образование

"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 18 қазандағы № 578 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2021 жылғы 16 тамыздағы № 405 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 тамызда № 24015 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 18 қазандағы № 578 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17705 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларында:
4 және 5-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Техникалық және кәсіптік білім департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, қорғаныс және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
2021 жылғы 16 тамыздағы
№ 405 бұйрығына
1- қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта
білімнен кейінгі білімнің білім
беру бағдарламаларын іске
асыратын білім беру
ұйымдарына оқуға
қабылдаудың үлгілік
қағидаларына
4-қосымша
Арнаулы және (немесе) шығармашылық емтихандарды өткізу нысаны
Техникалық және кәсіптік білім мамандықтарының коды
Мамандықтың атауы
Арнаулы және (немесе) шығармашылық емтихандарды өткізу нысаны
Негізгі орта (жалпы негізгі) білім базасында, бастауыш ("Хореография өнері" мамандығы (біліктілігі "Балет әртісі") білім базасында
Орта (жалпы орта) білім базасында
011 Образование

01120100
Дошкольное воспитание и обучение
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
01130100
Логопедия
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
01130100
Организация воспитательной работы (по уровням)
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации

01120100
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
01130100
Логопедия
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
01130100
Тәрбие жұмысын ұйымдастыру (деңгейлері бойынша)
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу

01140200
Музыкальное образование
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации. Исполнение музыкального произведения
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации. Исполнение музыкального произведения
01140300
Художественный труд
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации

01140200
Музыкалық білім беру
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу. Музыкалық шығарманы орындау
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу. Музыкалық шығарманы орындау
01140300
Көркем еңбек
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайы шешу

01140400
Самопознание
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
01140500,
01140200
Физическая культура и спорт
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
01140600,
01140300
Педагогика и методика преподавания языка и литературы основного среднего образования
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
01140700,
01140400
Информатика
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
01140800,
01140500
Профессиональное обучение (по отраслям)
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, в том числе решение педагогической ситуации
021 Искусство
02110200
Звукооператорское мастерство
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, устный экзамен по сольфеджио
Собеседование на выявление профессиональной пригодности, устный экзамен по сольфеджио
02110300,
02110100
Графический и мультимедийный дизайн
Рисунок и живопись
Рисунок и живопись
02110400,
02110200
Издательское дело
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
02110500,

01140400
Өзін-өзі тану
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайы шешу
01140500,
01140200
Дене тәрбиесі және спорт
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
01140600,
01140300
Негізгі орта білім берудегі тіл мен әдебиетті оқытудың педагогикасы мен әдістемесі
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайы шешу
01140700,
01140400
Информатика
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайы шешу
01140800,
01140500
Кәсіптік оқыту (салалар бойынша)
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайды шешу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, оның ішінде педагогикалық жағдайы шешу
021 Өнер
02110200
Дыбыс операторлық шеберлік
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, сольфеджиодан ауызша емтихан
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу, сольфеджиодан ауызша емтихан
02110300,
02110100
Графикалық және мультимедиялық дизайн
Сурет/кескіндеме
Сурет/кескіндеме
02110400,
02110200
Баспа ісі
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
02110500,

02110300
Технология полиграфического и упаковочного производства
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
02120100
Дизайн интерьера
Рисунок и живопись
Рисунок и живопись
02120200
Дизайн одежды
Рисунок и живопись
Рисунок и живопись
02120300
Дизайн промышленной продукции
Рисунок и живопись
Рисунок и живопись
02140100
Реставрация (по видам)
Рисунок и живопись
Рисунок и живопись
02130100
Живопись, скульптура и графика (по видам)
Рисунок/живопись, композиция
Рисунок/живопись, композиция
02130200
Каллиграфия
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
02140100
Декоративно-прикладное искусство и народные промыслы (по профилям)
Рисунок/живопись, композиция
Рисунок/живопись, композиция
02140200
Ювелирное дело
Рисунок/живопись, композиция
Рисунок/живопись, композиция
02150100
Инструментальное исполнительство (по видам инструментов)
Исполнение музыкального произведения, устный экзамен по сольфеджио
Исполнение музыкального произведения, устный экзамен по сольфеджио

02110300
Полиграфиялық және орау өндірісінің технологиясы
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
02120100
Интерьер дизайны
Сурет және кескіндеме
Сурет және кескіндеме
02120200
Киім дизайны
Сурет және кескіндеме,
Сурет және кескіндеме
02120300
Өнеркәсіп өнімдерінің дизайны
Сурет және кескіндеме
Сурет және кескіндеме
02140100
Қалпына келтіру (түрлері бойынша)
Сурет және кескіндеме
Сурет және кескіндеме
02130100
Кескіндеме, мүсін және графика (түрлері бойынша)
Сурет/кескіндеме, композиция
Сурет/кескіндеме, композиция
02130200
Каллиграфия
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
02140100
Сәндік қолданбалы және халықтық кәсіпшілік өнері (бейін бойынша)
Сурет/кескіндеме, композиция
Сурет/кескіндеме, композиция
02140200
Зергерлік іс
Сурет/кескіндеме, композиция
Сурет/кескіндеме, композиция
02150100
Аспаптық орындау (аспап түрлері бойынша)
Музыкалық шығарма орындау, сольфеджиодан ауызша емтихан
Музыкалық шығарма орындау, сольфеджиодан ауызша емтихан

02150200
Теория музыки
Устный экзамен по сольфеджио, устный экзамен по музыкальной литературе
Устный экзамен по сольфеджио, устный экзамен по музыкальной литературе
02150300
Вокальное искусство
Исполнение музыкального произведения, устный экзамен по сольфеджио
Исполнение музыкального произведения, устный экзамен по сольфеджио
02150400
Хоровое дирижирование
Исполнение музыкального произведения, устный экзамен по сольфеджио
Исполнение музыкального произведения, устный экзамен по сольфеджио

02150200
Музыка теориясы
Сольфеджиодан ауызша емтихан, музыка әдебиетінен ауызша емтихан
Сольфеджиодан ауызша емтихан, музыка әдебиетінен ауызша емтихан
02150300
Вокалдық өнер
Музыкалық шығарма орындау, сольфеджиодан ауызша емтихан
Музыкалық шығарма орындау, сольфеджиодан ауызша емтихан
02150400
Хорды дирижерлау
Музыкалық шығарма орындау, сольфеджиодан ауызша емтихан
Музыкалық шығарма орындау, сольфеджиодан ауызша емтихан

02150500
Актерское искусство
Актерское мастерство, сценическая речь
Актерское мастерство, сценическая речь
02150600
Цирковое искусство
Акробатика/гимнастика, эквилибристика
Акробатика/гимнастика, эквилибристика
02150700
Хореографическое искусство
Профессиональная пригодность (внешние сценические и профессиональные физические данные). Сценический показ (танцевальная координация, артистизм, музыкально-ритмические данные)
Профессиональная пригодность (внешние сценические и профессиональные физические данные). Сценический показ (танцевальная координация, артистизм, музыкально-ритмические данные)

02150500
Актерлік өнер
Актерлік шеберлік, сахна тілі
Актерлік шеберлік, сахна тілі
02150600
Цирк өнері
Акробатика/гимнастика, эквилибристика
Акробатика/гимнастика, эквилибристика
02150700
Хореографиялық өнері
Кәсіби жарамдылық (сыртқы сахналық және кәсіби физикалық параметрлері). Сахналық қойылым (би үйлесімділігі, әртіс өнері, музыкалық-ырғақтық қабілеті)
Кәсіби жарамдылық (сыртқы сахналық және кәсіби физикалық параметрлері). Сахналық қойылым (би үйлесімділігі, әртіс өнері, музыкалық-ырғақтық қабілеті)

02150800
Театрально- декорационное искусство (по профилю)
Рисунок/живопись, композиция
Рисунок/живопись, композиция
02150900,
02150100
Социально-культурная деятельность (по видам)
Экзерсис и комбинация (или этюды и сценки), выявление творческих способностей
Экзерсис и комбинация (или этюды и сценки), выявление творческих способностей
02151000,
02150200
Народное художественное творчество (по видам)
Экзерсис и комбинация (или этюды и сценки), выявление творческих способностей
Экзерсис и комбинация (или этюды и сценки), выявление творческих способностей

02150800
Театр-декорациялық өнері (бейін бойынша)
Сурет/кескіндеме, композиция
Сурет/кескіндеме, композиция
02150900,
02150100
Әлеуметтік-мәдени қызмет (түрлері бойынша)
Экзерсис пен комбинация (немесе этюдтар және қойылымдар), Шығармашылық қабілеттерін айқындау
Экзерсис пен комбинация (немесе этюдтар және қойылымдар), Шығармашылық қабілеттерін айқындау
02151000,
02150200
Халықтық көркем шығармашылығы (түрлері бойынша)
Экзерсис пен комбинация (немесе этюдтар және қойылымдар), Шығармашылық қабілеттерін айқындау
Экзерсис пен комбинация (немесе этюдтар және қойылымдар), Шығармашылық қабілеттерін айқындау

02210100
Исламоведение
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
02210200
Теология
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
02210300
Хадисоведение
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
Собеседование на выявление профессиональной пригодности
03220100
Библиотечное дело
Устный экзамен по литературе
Устный экзамен по литературе
071 Инженерия и инженерное дело

02210100
Исламтану
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
02210200
Теология
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
02210300
Хадистану
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін әңгімелесу
03220100
Библиотечное дело
Әдебиет бойынша ауызша емтихан
Әдебиет бойынша ауызша емтихан
071 Инженерия және инженерлік іс

07310100
Архитектура
Рисунок и черчение
Рисунок и черчение
07310400
Дизайн, реставрация и реконструкция гражданских зданий
Рисунок и живопись
Рисунок и живопись
07310500
Ландшафтный дизайн
Рисунок и живопись
Рисунок и живопись
091 Здравоохранение
09110100
Стоматология
Тестирование на выявление профессиональной пригодности
Тестирование на выявление профессиональной пригодности
09120100
Лечебное дело
Тестирование на выявление профессиональной пригодности
Тестирование на выявление профессиональной пригодности
09130100
Сестринское дело
Тестирование на выявление профессиональной пригодности
Тестирование на выявление профессиональной пригодности
09130200
Акушерское дело
-
Тестирование на выявление профессиональной пригодности
09140100
Лабораторная диагностика
Тестирование на выявление профессиональной пригодности
Тестирование на выявление профессиональной пригодности
09160100
Фармация
-
Тестирование на выявление профессиональной пригодности
09880100
Гигиена и эпидемиология
-
Тестирование на выявление профессиональной пригодности
Приложение 2 к приказу
Министр образования и науки
Республики Казахстан
от 16 августа 2021 года № 405
Приложение 5
к Типовым правилам приема
на обучение в организации
образования, реализующие
образовательные программы
технического и
профессионального,
послесреднего образования
Перечень профильных предметов для специальностей технического и профессионального, послесреднего образования
Код специальности технического и профессионального образования
Наименование специальности
Наименование профильного предмета:
основное среднее образование (основное общее)
среднего образования (среднее общее)
011 Образование
01120100
Дошкольное воспитание и обучение
Литература (по языкам обучения)
Биология
Биология
Литература (по языкам обучения)
01130100
Логопедия
-
-
Биология
Литература (по языкам обучения)
01130100
Организация воспитательной работы (по уровням)
Биология
Литература (по языкам обучения)
Биология
Литература (по языкам обучения)
01130200
Дополнительное образование
Биология
Литература (по языкам обучения)
Биология
Литература (по языкам обучения)
01140100
Педагогика и методика начального обучения
Литература или иностранный язык (в зависимости от квалификации)
Биология
Литература или иностранный язык (в зависимости от квалификации)
Биология

07310100
Архитектура
Сурет және кескіндеме
Сурет және кескіндеме
07310400
Дизайн, азаматтық ғимараттарды жобалау, қалпына келтіру, қайта құру
Сурет және кескіндеме
Сурет және кескіндеме
07310500
Ландшафтық дизайн
Сурет және кескіндеме
Сурет және кескіндеме
091 Денсаулық сақтау
09110100
Стоматология
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін тестілеу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін тестілеу
09120100
Лечебное дело
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін тестілеу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін тестілеу
09130100
Емдеу ісі
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін тестілеу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін тестілеу
09130200
Акушерлік іс
-
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін тестілеу
09140100
Лабораториялық диагностика
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін тестілеу
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін тестілеу
09160100
Фармация
-
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін тестілеу
09880100
Гигиена және эпидемиология
-
Кәсіби жарамдылықты анықтау үшін тестілеу
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
2021 жылғы 16 тамыздағы
№ 405 бұйрығына
2- қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта
білімнен кейінгі білімнің білім
беру бағдарламаларын іске
асыратын білім беру
ұйымдарына оқуға
қабылдаудың үлгілік
қағидаларына
5-қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім мамандықтарының бейіні бойынша жалпы білім беру пәндерінің тізбесі
Техникалық және кәсіптік білім мамандығының коды
Мамандықтың атауы
Бейіндік пән атауы
Негізгі орта білім (жалпы негізгі)
Орта білім (жалпы орта)
011 Білім
01120100
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
Биология
Биология
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
01130100
Логопедия
-
-
Биология
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
01130100
Тәрбие жұмысын ұйымдастыру (деңгейлері бойынша)
Биология
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
Биология
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
01130200
Қосымша білім беру
Биология
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
Биология
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
01140100
Бастауыш білім беру педагогикасы мен әдістемесі
Әдебиет немесе шетел тілі (біліктілігіне байланысты)
Биология
Әдебиет немесе шетел тілі (біліктілігіне байланысты)
Биология

01140200
Музыкальное образование
1 творческий экзамен
История Казахстана
1 творческий экзамен
Литература (по языкам обучения)
01140300
Художественный труд
2 творческих экзамена
-
2 творческих экзамена
-
01140400
Самопознание
История Казахстана
Литература (по языкам обучения)
Алгебра и начала анализа
Литература (по языкам обучения)
01140500,
01140200
Физическая культура и спорт
Творческий экзамен(сдача нормативов по специализации). В случаях карантина, чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера портфолио абитуриента по спортивным показателям и достижениям
Биология
Творческий экзамен(сдача нормативов по специализации). В случаях карантина, чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера портфолио абитуриента по спортивным показателям и достижениям
Биология
01140600,

01140200
Музыкалық білім беру
1 шығармашылық емтихан
Қазақстан тарихы
1 шығармашылық емтихан
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
01140300
Көркем еңбек
2 шығармашылық емтихан
-
2 шығармашылық емтихан
-
01140400
Өзін-өзі тану
Қазақстан тарихы
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
Алгебра және анализ бастамалары
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
01140500,
01140200
Дене тәрбиесі және спорт
Мамандандыру бойынша нормативтерді тапсыру. Карантин жағдайларында, әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларда спорттық көрсеткіштер және жетістіктер бойынша портфолио
Биология
Мамандандыру бойынша нормативтерді тапсыру. Карантин жағдайларында, әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларда спорттық көрсеткіштер және жетістіктер бойынша портфолио
Биология
01140600,

02210100
Исламоведение
2 творческих экзамена
-
2 творческих экзамена
-
02210200
Теология
История Казахстана
География
Всемирная история
География
02210300
Хадисоведение
История Казахстана
География
Всемирная история
География
02310100
Переводческое дело (по видам)
Иностранный язык
Литература (по языкам обучения)
Иностранный язык
Литература (по языкам обучения)
03 Социальные науки и информации
03220100
Библиотечное дело
Литература (по языкам обучения)
История Казахстана
Литература (по языкам обучения)
Всемирная История
03220200
Документационное обеспечение управления и архивоведение
Литература (по языкам обучения)
История Казахстана
Литература (по языкам обучения)
Всемирная история
041 Бизнес и управление
04110100
Учет и аудит
Алгебра
Информатика
Алгебра и начала анализа
Информатика
04120100
Банковское и страховое дело
Алгебра
Информатика
Алгебра и начала анализа
Информатика
04120200,
04120100
Оценка (по видам)
Алгебра
Информатика
Алгебра и начала анализа
Информатика
04130100
Менеджмент (по отраслям и областям применения)
Алгебра
Информатика
Алгебра и начала анализа
Информатика
04130200
Логистика (по отраслям)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
04140100
Маркетинг (по отраслям)
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
Химия
042 Право
04210100
Правоведение
Основы права
Литература по языкам обучения
Всемирная история
Основы права
052 Окружающая среда
05220100
Экология и природоохранная деятельность (по видам)
Алгебра
Химия
Химия
География
05220200
Охрана и рациональное использование природных ресурсов (по отраслям)
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
Химия
053 Физические науки
05320100
Геологическая съемка, поиск и разведка месторождений полезных ископаемых (по видам)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Химия
05320200
Технология и техника разведки месторождений полезных ископаемых
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Химия
05320300
Гидрогеология и инженерная геология
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Химия
05320400
Геофизические методы поиска и разведки месторождений полезных ископаемых
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Химия
05320500
Метеорология
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
054 Математика и статистика
05420100
Статистика
Алгебра
Информатика
Алгебра и начала анализа
Информатика
061 Информационно-коммуникационные технологии
06120100
Вычислительная техника и информационные сети (по видам)
Алгебра
Информатика
Алгебра и начала анализа
Информатика
06120200
Системы информационной безопасности
Алгебра
Информатика
Алгебра и начала анализа
Информатика

02210100
Исламтану
2 шығармашылық емтихан
-
2 шығармашылық емтихан
-
02210200
Теология
Қазақстан тарихы
География
Дүниежүзі тарихы
География
02210300
Хадистану
Қазақстан тарихы
География
Дүниежүзі тарихы
География
02310100
Аударма ісі (түрлері бойынша)
Шетел тілі
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
Шетел тілі
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
03 Әлеуметтік ғылымдар және ақпарат
03220100
Кітапхана ісі
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
Қазақстан тарихы
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
Дүниежүзі тарихы
03220200
Басқаруды құжаттамалық қамтамасыз ету және мұрағаттану
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
Қазақстан тарихы
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
Дүниежүзі тарихы
04 Кәсіпкерлік, басқару және құқық
04110100
Есеп және аудит
Алгебра
Информатика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
04120100
Банк және сақтандыру ісі
Алгебра
Информатика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
04120200,
04120100
Бағалау (түрлері бойынша)
Алгебра
Информатика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
04130100
Менеджмент (қолдану салалары бойынша)
Алгебра
Информатика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
04130200
Логистика (салалар бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
04140100
Маркетинг (салалар бойынша)
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
042 Құқық
04210100
Құқықтану
Құқық негіздері
Әдебиет (оқыту тілдері бойынша)
Дүниежүзі тарихы
Құқық негіздері
052 Қоршаған орта
05220100
Экология және табиғатты қорғау қызметі (түрлері бойынша)
Алгебра
Химия
Химия
География
05220200
Табиғи ресурстарды қорғау және ұтымды пайдалану (салалар бойынша)
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
053 Физикалық ғылымдар
05320100
Геологиялық суретке түсіру, пайдалы қазба кен орындарын іздеу мен барлау (түрлері бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
05320200
Пайдалы қазба кен орындарын іздеу мен барлаудың технологиясы мен техникасы
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
05320300
Гидрогеология және инженерлік геология
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
05320400
Пайдалы қазбалар кен орындарын іздеу мен барлаудың геофизикалық әдістері
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
05320500
Метеорология
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
054 Математика және статистика
05420100
Статистика
Алгебра
Информатика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
061 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
06120100
Есептеу техникасы және ақпараттық желілер (түрлері бойынша)
Алгебра
Информатика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
06120200
Ақпараттық қауіпсіздік жүйелері
Алгебра
Информатика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика

06130100
Программное обеспечение (по видам)
Алгебра
Информатика
Алгебра и начала анализа
Информатика
068 Междисциплинарные программы и квалификации, связанные с информационно-коммуникационными технологиями
06880100
Аддитивные технологии производства
Химия
Информатика
Химия
Информатика
071 Инженерия и инженерное дело
07110100
Химическая технология и производство (по видам)
Химия
Физика
Химия
Физика
07110200,
07110300
Коксохимическое производство
Химия
Физика
Химия
Физика
07110300,
07110400
Технология разделения изотопов и вакуумная техника
Химия
Физика
Химия
Физика
07110400,
07110200
Лабораторная технология
Химия
Физика
Химия
Физика
07110500
Технология переработки нефти и газа
Химия
Физика
Химия
Физика
07120100
Переработка отходов
Химия
Биология
Химия
Биология
07120200
Эксплуатация и обслуживание экологических установок
Химия
Физика
Химия
Физика
07130100
Электрооборудование (по видам и отраслям)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07130200,
07130100
Электроснабжение (по отраслям)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07130300
Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07130400
Теплотехническое оборудование и системы теплоснабжения (по видам)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07130500
Возобновляемая энергетика
Алгебра
Физика
Физика
Алгебра и начала анализа
07130600
Электроснабжение, эксплуатация, техническое обслуживание и ремонт электротехнических систем железных дорог
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Информатика
07130700,
07130200
Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация электромеханического оборудования (по видам и отраслям)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Информатика
07140100
Автоматизация и управление технологическими процессами (по профилю)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07140200
Техническое обслуживание и ремонт автоматизированных систем производства (по отраслям)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07140300,
07140200
Мехатроника (по отраслям)
Физика
Информатика
Физика
Информатика
07140400,
07140300
Робототехника и встраиваемые системы (по отраслям)
Физика
Информатика
Физика
Информатика
07140500
Цифровая техника (по видам)
Физика
Информатика
Физика
Информатика
07140600,
07140400
Монтаж, техническое обслуживание и ремонт медицинской техники
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07140700
Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика

06130100
Бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
Алгебра
Информатика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
068 Ақпараттық және коммуникациялық технологияларға қатысты пәнаралық бағдарламалар мен біліктіліктер
06880100
Аддитивті өндіріс технологиясы
Химия
Информатика
Химия
Информатика
071 Инженерия және инженерлік іс
07110100
Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша)
Химия
Физика
Химия
Физика
07110200,
07110300
Коксохимиялық өндірісі
Химия
Физика
Химия
Физика
07110300,
07110400
Изотоптарды бөлу технологиясы және вакуумдық техника
Химия
Физика
Химия
Физика
07110400,
07110200
Зертханалық технология
Химия
Физика
Химия
Физика
07110500
Мұнай мен газды қайта өңдеу технологиясы
Химия
Физика
Химия
Физика
07120100
Қалдықтарды қайта өңдеу
Химия
Биология
Химия
Биология
07120200
Экологиялық қондырғыларды пайдалану және қызмет көрсету
Химия
Физика
Химия
Физика
07130100
Электр жабдықтары (түрлері және салалары бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07130200,
07130100
Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07130300
Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07130400
Жылу техникалық жабдықтар және жылу мен жабдықтау жүйелері (түрлері бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07130500
Жаңартылатын энергетика
Алгебра
Физика
Физика
Алгебра и начала анализа
07130600
Темір жолдың электротехникалық жүйелерін электрмен жабдықтау, пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
07130700,
07130200
Электромеханикалық жабдықтарға техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану (түрлері және салалары бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
07140100
Технологиялық процесстерді автоматтандыру және басқару (бейін бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07140200
Өндірістің автоматтандырылған жүйелеріне қызмет көрсету және жөндеу (салалар бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07140300,
07140200
Мехатроника (салалар бойынша)
Физика
Информатика
Физика
Информатика
07140400,
07140300
Робототехника және кірістірілетін жүйелер (салалар бойынша)
Физика
Информатика
Физика
Информатика
07140500
Сандық техника (түрлері бойынша)
Физика
Информатика
Физика
Информатика
07140600,
07140400
Медициналық техниканы монтаждау, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07140700
Автоматика, телемеханика және темір жол көлігіндегі қозғалысты басқару
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика

07140800
Эксплуатация устройств оперативной технологической связи на железнодорожном транспорте
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07140900,
07140500
Радиотехника, электроника и телекоммуникации
Алгебра
Физика
Физика
Информатика
07141000
Почтовая связь
Физика
География
Алгебра и начала анализа
Информатика
07150100
Технология машиностроения (по видам)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Информатика
07150200
Точное машиностроение
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07150300
Токарное дело (по видам)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07150400,
07150500
Металлообработка (по видам)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07150500
Сварочное дело (по видам)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Информатика
07150600
Слесарное дело (по отраслям и видам)
Физика
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
07150700
Грузоподъемные машины и транспортеры
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07150800
Геологоразведочное оборудование
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07150900
Монтаж и эксплуатация холодильно-компрессорных машин и установок
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07151000
Эксплуатация, техническое обслуживание и ремонт оборудования полиграфического производства
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07151100
Эксплуатация и техническое обслуживание машин и оборудования (по отраслям промышленности)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07151200
Литейное производство
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07151300,
07150300
Металлургия черных металлов
Алгебра
Физика
Химия
Физика
07151400,
07150200
Металлургия цветных металлов
Алгебра
Физика
Химия
Физика
07151500
Техническое обслуживание и ремонт доменной печи
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07151600
Внепечная обработка стали
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07151700
Производство огнеупоров
Алгебра
Физика
Физика
Алгебра и начала анализа
07151800
Прокатное производство
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07151900
Трубное производство
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07160100
Эксплуатация и техническое обслуживание радиоэлектронного транспортного оборудования (по видам транспорта)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07160200
Электрорадиомонтаж морской техники
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07160300
Производство подвижного состава железных дорог (по видам)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07160400
Эксплуатация и техническое обслуживание подъемно-транспортных, строительно-дорожных машин и механизмов железнодорожного транспорта
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика

07140800
Темір жол көлігінде жедел технологиялық байланыс құрылғыларын пайдалану
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07140900,
07140500
Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар
Алгебра
Физика
Физика
Информатика
07141000
Пошта байланысы
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
07150100
Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
07150200
Нақты машина жасау
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07150300
Токарлық іс (түрлері бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07150400,
07150500
Металл өңдеу (түрлері бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07150500
Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
07150600
Слесарлық іс (салалар және түрлері бойынша)
Физика
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
07150700
Жүк көтергіш машиналар мен транспортерлер
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07150800
Геологиялық барлау жабдықтары
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07150900
Тоңазытқыш-компрессорлық машиналар мен қондырғыларды пайдалану мен монтаждау
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07151000
Полиграфиялық өндіріс жабдықтарын пайдалану және жөндеу
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07151100
Машиналар мен жабдықтарды пайдалану (өнеркәсіп салалары бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07151200
Құю өндірісі
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07151300,
07150300
Қара металдар металлургиясы
Алгебра
Физика
Химия
Физика
07151400,
07150200
Түсті металдар металлургиясы
Алгебра
Физика
Химия
Физика
07151500
Домна пешіне қызмет көрсету және жөндеу
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07151600
Болатты пештен тыс өңдеу
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07151700
Отқа төзімді заттар өндірісі
Алгебра
Физика
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
07151800
Прокаттау өндірісі
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07151900
Құбыр өндірісі
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07160100
Радиоэлектронды көлік жабдықтарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (көлік түрлері бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07160200
Теңіз техникасын электрорадиолық монтаждау
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
07160300
Темір жол жылжымалы құрамының өндірісі (түрлері бойынша
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07160400
Темір жол көлігінің көтергіш-көлік, құрылыс-жол машиналары мен механизмдерін техникалық пайдалану
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика

07160800
Эксплуатация воздушных судов и полетно-информационное обеспечение
Алгебра
Иностранный язык
Алгебра и начала анализа
Иностранный язык
07161300,
07160300
Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07161400
Автомобилестроение
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07161500
Судостроение и техническое обслуживание судовых машин и механизмов
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07161600,
07160900
Механизация сельского хозяйства
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07161700,
07161000
Эксплуатация, техническое обслуживание и ремонт сельскохозяйственной техники
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
072 Производственные и обрабатывающие отрасли
07210100
Производство мяса и мясных продуктов
Химия
Биология
Химия
Биология
07210200
Производство молока и молочной продукции
Химия
Биология
Химия
Биология
07210300
Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
Химия
Биология
Химия
Биология
07210400
Сахарное производство
Химия
Биология
Химия
Биология
07210500
Добыча и производство поваренной соли
Химия
Биология
Химия
Биология
07210600
Производство пива, безалкогольных и спиртных напитков
Химия
Биология
Химия
Биология
07210700
Производство жиров и жирозаменителей
Химия
Биология
Химия
Биология
07210800
Производство табачных изделий
Биология
Физика
Химия
Физика
07210900
Рыбное производство
Биология
Химия
Химия
Биология
07211000
Хранение и переработка плодов и овощей
Химия
Биология
Химия
Биология
07211100
Производство консервов и пищевых концентратов
Химия
Биология
Химия
Биология
07211200,
07210200
Элеваторное, мукомольное, крупяное и комбикормовое производство
Биология
Химия
Химия
Биология
07211300,
07210100
Технология производства пищевых продуктов
Химия
Биология
Химия
Биология
07211400,
07210300
Технология производства и переработки продукции растениеводства
Биология
Химия
Биология
Химия
07220100
Производство строительных изделий и конструкций
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07220200,
07220100
Производство железобетонных и металлических изделий (по видам)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07220300
Производство химических волокон
Химия
Физика
Химия
Физика
07220400
Производство стекловолокон и стеклоизделий
Химия
Физика
Химия
Физика
07220500
Производство шин
Химия
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
07220600
Резинотехническое производство
Химия
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
07220700,
07220200
Технология полимерного производства
Химия
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
07220800
Кабельное производство
Алгебра
Химия
Физика
Алгебра и начала анализа
07220900
Керамическое производство
Химия
Физика
Химия
Физика

07160800
Әуе кемелерін пайдалану және ұшу-ақпараттық қамтамасыз ету
Алгебра
Шетел тілі
Алгебра және анализ бастамалары
Шетел тілі
07161300,
07160300
Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07161400
Автомобиль құрастыру
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07161500
Кеме жасау және кеме машиналары мен механизмдеріне техникалық қызмет көрсету
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
07161600,
07160900
Ауыл шаруашылығын механикаландыру
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07161700, 07161000
Ауыл шаруашылығы техникасын пайдалану, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
072 Өндірістік және өңдеу салалары
07210100
Ет және ет өнімдерін өндіру
Химия
Биология
Химия
Биология
07210200
Сүт және сүт өнімдерін өндіру
Химия
Биология
Химия
Биология
07210300
Нан пісіру, макарон және кондитер өндірісі
Химия
Биология
Химия
Биология
07210400
Қант өндірісі
Химия
Биология
Химия
Биология
07210500
Тұрмыстық (асханалық) тұзды өндіру және өңдеу
Химия
Биология
Химия
Биология
07210600
Сыра, алкогольсіз сусындар және спиртті ішімдіктер өндірісі
Химия
Биология
Химия
Биология
07210700
Майлар және май алмастырғыштар өндірісі
Химия
Биология
Химия
Биология
07210800
Темекі өнімдерінің өндірісі
Биология
Физика
Химия
Физика
07210900
Балық өндірісі
Биология
Химия
Химия
Биология
07211000
Жемістер мен көкөністерді сақтау және қайта өңдеу
Химия
Биология
Химия
Биология
07211100
Консервілер және тағам концентраттарын өндіру
Химия
Биология
Химия
Биология
07211200, 07210200
Элеватор, ұн тарту, жарма және құрама жем өндірісі
Биология
Химия
Химия
Биология
07211300, 07210100
Тағам өндірісінің технологиясы
Химия
Биология
Химия
Биология
07211400, 07210300
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу технологиясы
Биология
Химия
Биология
Химия
07220100
Құрылыс бұйымдары мен конструкцияларын өндіру
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07220200, 07220100
Темір-бетон және металл бұйымдарын өндіру (түрлері бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07220300
Химиялық талшықтар өндірісі
Химия
Физика
Химия
Физика
07220400
Шыныталшық және шыныдан жасалған заттар өндірісі
Химия
Физика
Химия
Физика
07220500
Шина өндірісі
Химия
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
07220600
Резеңке-техникалық өндірісі
Химия
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
07220700, 07220200
Полимерлік өндіріс технологиясы
Химия
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
07220800
Кабель өндірісі
Алгебра
Химия
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
07220900
Керамикалық өндіріс
Химия
Физика
Химия
Физика

07221000
Изготовление фарфоровых и фаянсовых изделий
Химия
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
07221100
Технология тугоплавких неметаллических и силикатных материалов и изделий
Химия
Физика
Химия
Физика
07221200,
07150400
Технология производства композитных материалов и изделий
Химия
Физика
Химия
Физика
07221300
Камнеобрабатывающее производство
Химия
Физика
Химия
Физика
07221400
Мебельное производство
Алгебра
Информатика
Алгебра и начала анализа
Информатика
07221500
Технология изделий на основе наноматериалов
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
Химия
07230100
Швейное производство и моделирование одежды
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
Химия
07230200
Технология производства меховых и шубных изделий
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
Химия
07230300
Химическая обработка кожи и меха
Химия
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
07230400
Ткацкое производство (по видам)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07230500
Технология прядильного и чесального производства (по видам)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07230600
Технология обработки волокнистых материалов
Химия
Физика
Химия
Физика
07230700
Технология нетканых текстильных материалов
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07230800
Технология трикотажных, текстильных, галантерийных изделий
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07230900
Отделочное производство (по профилю)
Химия
Физика
Химия
Физика
07231000
Обувное дело
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
Химия
07231100
Обувное производство (по видам)
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
Химия
07240100
Подземная разработка месторождений полезных ископаемых
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07240200
Маркшейдерское дело
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07240300
Открытая разработка месторождений полезных ископаемых
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07240400
Обогащение полезных ископаемых (углеобогащение)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07240500
Обогащение полезных ископаемых (рудообогащение)
Алгебра
Химия
Химия
Алгебра и начала анализа
07240600
Строительство подземных сооружений
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07240700,
07240200
Бурение нефтяных и газовых скважин и технология буровых работ
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
Химия
07240800
Технология добычи нефти и газа
Алгебра
Химия
Алгебра и начала анализа
Химия
07240900,
07240300
Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
073 Архитектура и строительство

07221000
Фарфор және фаянс бұйымдарын дайындау
Химия
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
07221100
Қиын балқитын бейметалл және силикатты материалдар мен бұйымдардың технологиясы
Химия
Физика
Химия
Физика
07221200, 07150400
Композиттік материалдар мен бұйымдарды өндіру технологиясы
Химия
Физика
Химия
Физика
07221300
Тас өңдеу өндірісі
Химия
Физика
Химия
Физика
07221400
Жиһаз өндірісі
Алгебра
Информатика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
07221500
Наноматериалдар негізіндегі бұйымдар технологиясы
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
07230100
Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
07230200
Тері және тон бұйымдарын өндіру технологиясы
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
07230300
Тері мен былғарыны химиялық өңдеу
Химия
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
07230400
Тоқыма өндірісі (түрлері бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07230500
Иіру және түту өндірісі технологиясы (түрлері бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07230600
Талшықты материалдарды өңдеу технологиясы
Химия
Физика
Химия
Физика
07230700
Мата емес тоқыма материалдар технологиясы
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07230800
Трикотаж, тоқыма, галантерея бұйымдары технологиясы
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07230900
Әрлеу өндірісі (бейін бойынша)
Химия
Физика
Химия
Физика
07231000
Аяқ-киім ісі
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
07231100
Аяқ-киім өндірісі (түрлері бойынша)
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
07240100
Пайдалы қазбалардың кен орындарын жер астында өңдеу
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07240200
Маркшейдерлік ісі
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07240300
Пайдалы қазбалар кен орындарын ашық қазу
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07240400
Пайдалы қазбаларды байыту (көмір байыту)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07240500
Пайдалы қазбаларды байыту (кен байыту)
Алгебра
Химия
Химия
Алгебра и начала анализа
07240600
Жер асты құрылымдарының құрылысы
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07240700, 07240200
Мұнай және газ ұңғымаларын бұрғылау және бұрғылау жұмыстарының технологиясы
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
07240800
Мұнай және газ өндіру технологиясы
Алгебра
Химия
Алгебра және анализ бастамалары
Химия
07240900, 07240300
Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
073 Сәулет және құрылыс

07320200
Сметное дело в строительстве
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07320300
Автоматизированные системы проектирования и эксплуатации зданий
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07320400
Управление недвижимостью
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07320500
Гидротехническое строительство
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07320600
Монтаж магистральных локальных и сетевых трубопроводов
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07320700
Строительство и эксплуатация автомобильных дорог и аэродромов
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07320800
Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07320900
Строительство и эксплуатация городских путей сообщения
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07321000,
07320800
Лифтовое хозяйство и эскалаторы (по видам)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07321100,
07320900
Монтаж и эксплуатация инженерных систем объектов жилищно-коммунального хозяйства
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07321200
Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07321300
Эксплуатация очистных сооружений систем водоснабжения и водоотведения
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07321400
Гидротехническая мелиорация
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
07321500,
07321000
Мосты и транспортные тоннели
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
078 Междисциплинарные программы и квалификации, связанные с проектированием, производством и строительством
07880100
Стандартизация, метрология и сертификация (по отраслям)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
081 Сельское хозяйство
08110100
Агрономия
Биология
Химия
Биология
Химия
08110200
Агрохимия
Биология
Химия
Биология
Химия
08110300
Плодоовощеводство
Химия
Биология
Химия
Биология
08110400
Защита и карантин растений
Биология
Химия
Биология
Химия
08110500
Зоотехния
Биология
Химия
Биология
Химия
08110600
Пчеловодство и шелководство
Биология
Химия
Биология
Химия
08110700
Рыбное хозяйство (по видам)
Биология
Алгебра
Биология
Алгебра и начала анализа
08120100
Садово-парковое хозяйство
Алгебра
Биология
Химия
Биология
08120200
Организация тепличного хозяйства
Биология
Химия
Биология
Химия
082 Лесное хозяйство
08210100
Лесное хозяйство
Алгебра
Биология
Химия
Биология
08210200
Охотоведение и звероводство
Биология
Химия
Биология
Химия
084 Ветеринария
08410100
Ветеринария
Биология
Химия
Биология
Химия
09 Здравоохранение и социальное обеспечение
091 Здравоохранение

07320200
Құрылыстағы сметалық жұмыс
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07320300
Ғимараттарды жобалау мен пайдаланудың автоматтандырылған жүйелері
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07320400
Жылжымайтын мүлікті басқару
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07320500
Гидротехникалық құрылыс
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07320600
Жергілікті магистральдық және желілік құбырларды монтаждау
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07320700
Автомобиль жолдары мен аэродромдар құрылысы және пайдалану
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07320800
Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07320900
Қала қатынас жолдарын салу және пайдалану
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07321000, 07320800
Лифт шаруашылығы және эскалаторлар (түрлері бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07321100, 07320900
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің инженерлік жүйелерін монтаждау және пайдалану
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07321200
Газбен қамтамасыз ету жабдықтары мен жүйелерін құрастыру және пайдалану
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07321300
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің тазарту құрылыстарын пайдалану
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07321400
Гидротехникалық мелиорация
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
07321500, 07321000
Көпірлер мен көлік тоннельдері
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
078 Жобалаумен, өндірумен және құрылыспен байланысты пәнаралық бағдарламалар мен біліктіліктер
07880100
Стандарттау, метрология және сертификаттау (салалар бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
081 Ауыл шаруашылығы
08110100
Агрономия
Биология
Химия
Биология
Химия
08110200
Агрохимия
Биология
Химия
Биология
Химия
08110300
Жеміс-көкөніс шаруашылығы
Химия
Биология
Химия
Биология
08110400
Өсімдікті қорғау және карантин
Биология
Химия
Биология
Химия
08110500
Зоотехния
Биология
Химия
Биология
Химия
08110600
Ара өсіру және жібек шаруашылығы
Биология
Химия
Биология
Химия
08110700
Балық шаруашылығы (түрлері бойынша)
Биология
Алгебра
Биология
Алгебра және анализ бастамалары
08120100
Бақ-саябақ шаруашылығы
Алгебра
Биология
Химия
Биология
08120200
Жылы жай шаруашылығын ұйымдастыру
Биология
Химия
Биология
Химия
082 Орман шаруашылығы
08210100
Орман шаруашылығы (түрлері бойынша)
Алгебра
Биология
Химия
Биология
08210200
Аңшылық және аң өсіру шаруашылығы
Биология
Химия
Биология
Химия
084 Ветеринария
08410100
Ветеринария
Биология
Химия
Биология
Химия
09 Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамтамасыз ету
091 Денсаулық сақтау

09110100
Стоматология
Биология
Химия
Биология
Химия
09110200
Стоматология ортопедическая
Биология
Химия
Биология
Химия
09120100
Лечебное дело
Биология
Химия
Биология
Химия
09130100
Сестринское дело
Биология
Химия
Биология
Химия
09130200
Акушерское дело
-
-
Биология
Химия
09140100
Лабораторная диагностика
Биология
Химия
Биология
Химия
09140200
Медицинская оптика
Биология
Химия
Биология
Химия
09160100
Фармация
-
-
Химия
Биология
092 Социальное обеспечение
09230100
Социальная работа
История Казахстана
Биология
Всемирная история
Биология
098 Междисциплинарные программы и квалификации, связанные со здравоохранением и социальным обеспечением
09880100
Гигиена и эпидемиология
-
-
Биология
Химия
101 Сфера обслуживания
10110100
Химическая чистка и крашение изделий
Химия
Физика
Химия
Физика
10120100
Парикмахерское искусство
Химия
Информатика
Химия
Информатика
10120200
Эстетическая косметология
Химия
Биология
Химия
Биология
10130100
Гостиничный бизнес
География
Иностранный язык
География
Иностранный язык
10130200
Организация обслуживания в сфере питания
Алгебра
Иностранный язык
Алгебра и начала анализа
Иностранный язык
10130300
Организация питания
Алгебра
Биология
Алгебра и начала анализа
Биология
10150100
Туризм
География
Иностранный язык
География
Иностранный язык
10150200
Управление дестинацией
География
Иностранный язык
География
Иностранный язык
102 Гигиена и охрана труда на производстве
10220100
Охрана труда и безопасность технологических процессов
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Информатика
103 Службы безопасности
10320100
Пожарная безопасность
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Информатика
10320200
Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Информатика
104 Транспортные услуги

09110100
Стоматология
Биология
Химия
Биология
Химия
09110200
Ортопедиялық стоматология
Биология
Химия
Биология
Химия
09120100
Емдеу ісі
Биология
Химия
Биология
Химия
09130100
Мейіргер ісі
Биология
Химия
Биология
Химия
09130200
Акушерлік іс
-
-
Биология
Химия
09140100
Лабораториялық диагностика
Биология
Химия
Биология
Химия
09140100
Медициналық оптика
Биология
Химия
Биология
Химия
09160100
Фармация
-
-
Химия
Биология
092 Әлеуметтік қамсыздандыру
09230100
Әлеуметтік жұмыс
Қазақстан тарихы
Биология
Дүниежүзі тарихы
Биология
098 Междисциплинарные программы и квалификации, связанные со здравоохранением и социальным обеспечением
09880100
Гигиена және эпидемиология
-
-
Биология
Химия
101 Қызмет көрсету саласы
10110100
Бұйымдарды химиялық тазалау және бояу
Химия
Физика
Химия
Физика
10120100
Шаштараз өнері
Химия
Информатика
Химия
Информатика
10120200
Эстетикалық косметология
Химия
Биология
Химия
Биология
10130100
Қонақ үй бизнесі
География
Шетел тілі
География
Шетел тілі
10130200
Тамақтану саласында қызмет көрсетуді ұйымдастыру
Алгебра
Шетел тілі
Алгебра және анализ бастамалары
Шетел тілі
10130300
Тамақтандыруды ұйымдастыру
Алгебра
Биология
Алгебра және анализ бастамалары
Биология
10150100
Туризм
География
Шетел тілі
География
Шетел тілі
10150200
Дестинацияны басқару
География
Шетел тілі
География
Шетел тілі
102 Гигиена және өндірісте еңбекті қорғау
10220100
Еңбекті қорғау және технологиялық процестердің қауіпсіздігі
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
103 Қауіпсіздік қызметі
10320100
Өрт қауіпсіздігі
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
10320200
Төтенше жағдайда қорғау (салалар бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Информатика
104 Көлік қызметі

10410100
Организация воздушных перевозок
Алгебра
Иностранный язык
Алгебра и начала анализа
Иностранный язык
10410200,
10410300
Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
10410300,
10410400
Организация перевозок и управление движением на автомобильном транспорте
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
10410400,
10410500
Организация дорожного движения
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
10410500,
10410600
Эксплуатация водного транспорта (по профилю)
Алгебра
Физика
Алгебра и начала анализа
Физика
Примечание: при отсутствии профильного предмета (- ов) в документе об образовании, наименование профильного предмета (- ов) определяется приемной комиссией организации образования.

10410100
Әуе тасымалдауларын ұйымдастыру
Алгебра
Шетел тілі
Алгебра және анализ бастамалары
Шетел тілі
10410200, 10410300
Темір жолкөлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
10410300, 10410400
Автомобиль көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
10410400, 10410500
Жолқозғалысын ұйымдастыру
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
10410500, 10410600
Cу көлігін пайдалану (бейін бойынша)
Алгебра
Физика
Алгебра және анализ бастамалары
Физика
Ескертпе: білім туралы құжатта бейіндік пән (- дер) болмаған жағдайда бейіндік пәннің (-дердің) атауын білім беру ұйымының қабылдау комиссиясы анықтайды.