О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 5 мая 2020 года № 269 "Об утверждении Правил оказания государственных услуг в области горно-металлургической промышленности"
Приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 августа 2021 года № 429. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2021 года № 24037.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 5 мая 2020 года № 269 "Об утверждении Правил оказания государственных услуг в области горно-металлургической промышленности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20611) следующие изменения:
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача заключения о возможности (невозможности) и экономической целесообразности (нецелесообразности) промышленного извлечения драгоценных металлов из сырьевых товаров в Республике Казахстан", утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. "Выдача заключения о возможности (невозможности) и экономической целесообразности (нецелесообразности) промышленного извлечения драгоценных металлов из сырьевых товаров в Республике Казахстан" является государственной услугой (далее - государственная услуга) и оказывается Комитетом индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее – услугодатель) согласно настоящим Правилам.";
приложение 2 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача заключения об экономической нецелесообразности или невозможности переработки сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, на территории Республики Казахстан", утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. "Выдача заключения об экономической нецелесообразности или невозможности переработки сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, на территории Республики Казахстан" является государственной услугой (далее – государственная услуга) и оказывается Комитетом индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее – услугодатель) согласно настоящим Правилам.";
приложение 2 изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача акта государственного контроля и оценки стоимости при вывозе с территории Республики Казахстан в страны, не входящие в Евразийский экономический союз драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензий (без лицензии)", утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"Тау-кен металлургия өнеркәсібі саласындағы мемлекеттік қызметтерді көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 5 мамырдағы № 269 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2021 жылғы 10 тамыздағы № 429 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 тамызда № 24037 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т.қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тау-кен металлургия өнеркәсібі саласындағы мемлекеттік қызметтерді көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 5 мамырдағы № 269 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 11 мамырда № 20611 тіркелген) бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасында шикізат тауарларынан бағалы металдарды өнеркәсіптік алудың экономикалық орындылығы (орынсыздығы) және мүмкіндігі (мүмкін еместігі) туралы қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. "Қазақстан Республикасында шикізат тауарларынан бағалы металдарды өнеркәсіптік алудың экономикалық орындылығы (орынсыздығы) және мүмкіндігі (мүмкін еместігі) туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) болып табылады және осы Қағидаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
2-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының аумағында құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын қайта өңдеудің экономикалық орынсыздығы немесе мүмкін еместігі туралы қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. "Құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын Қазақстан Республикасының аумағында қайта өңдеудің экономикалық орынсыздығы немесе мүмкін еместігі туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) болып табылады және осы Қағидаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
2-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Экспорты лицензияның негізінде (лицензиясыз) жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдары қоспағанда), бағалы металдардың сынықтарын және қалдықтарын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерге Қазақстан Республикасының аумағынан әкету кезінде мемлекеттік бақылау және құнын бағалау актісін беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"2. "Выдача акта государственного контроля и оценки стоимости при вывозе с территории Республики Казахстан в страны, не входящие в Евразийский экономический союз драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензий (без лицензии)" является государственной услугой (далее – государственная услуга) и оказывается Комитетом индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее – услугодатель) согласно настоящим Правилам.";
приложения 2 и 4 изложить в редакции согласно приложениям 3 и 4 к настоящему приказу;
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача акта государственного контроля при ввозе на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Евразийский экономический союз драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензии (без лицензии)", утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Выдача акта государственного контроля при ввозе на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Евразийский экономический союз драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензии (без лицензии) (далее – государственная услуга) является государственной услугой и оказывается Комитетом индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее – услугодатель) согласно настоящим Правилам.";
в приложении 2:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
11
Наименование услугодателя
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
";
строку, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:
"
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан – www.gov.kz/memleket/entities/miid, раздел "Государственные услуги";
2) интернет-ресурсе услугодателя – www.gov.kz/memleket/entities/comprom, раздел "Государственные услуги";
3) портале www.egov.kz, www.elicense.kz.
Телефон Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
";

"2. "Экспорты лицензиялар негізінде (лицензиясыз) жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда), бағалы металдардың сынықтары мен қалдықтарын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерге Қазақстан Республикасының аумағынан әкету кезінде мемлекеттік бақылау және құнын бағалау актісін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) болып табылады және осы Қағидаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
2 және 4-қосымшалар осы бұйрыққа 3 және 4 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Экспорты лицензияның негізінде (лицензиясыз) жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда) бағалы металдардың сынықтарын және қалдықтарын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелу кезінде мемлекеттік бақылау актісін беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Экспорты лицензияның негізінде (лицензиясыз) жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда), бағалы металдардың сынықтарын және қалдықтарын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелу кезінде мемлекеттік бақылау актісін беруді (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы Қағидаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).";
2-қосымшада:
реттік нөмірі, 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
";
реттік нөмірі, 10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
10
Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескерілген өзге де талаптар
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының ЭСҚ болған жағдайда мемлекеттік қызметті портал арқылы электронды түрде алуға мүмкіндігі бар.
Мемлекеттік қызметтерді көрсету орындарының мекен-жайлары мына жерде орналастырылған:
1) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымды дамыту министрлігінің интернет-ресурсы - www.gov.kz/memleket/entities/miid, "Мемлекеттік қызметтер" бөлімі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсы - www.gov.kz/memleket/entities/comprom, "Мемлекеттік қызметтер" бөлімі;
3) www.egov.kz, www.elicense.kz порталы.
Мемлекеттік қызметтер көрсету үшін бірыңғай байланыс орталығының телефон нөмірі: 1414, 8-800-080-7777.
";

приложение 5 изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача заключения (разрешительного документа) на помещение минерального сырья под таможенную процедуру переработки вне таможенной территории", утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. "Выдача заключения (разрешительного документа) на помещение минерального сырья под таможенную процедуру переработки вне таможенной территории" (далее – государственная услуга) является государственной услугой и оказывается Комитетом индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее – услугодатель) согласно настоящим Правилам.";
в приложении 2:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
11
Наименование услугодателя
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
";
строку, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:
"
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан – www.gov.kz/memleket/entities/miid, раздел "Государственные услуги";
2) интернет-ресурсе услугодателя – www.gov.kz/memleket/entities/comprom, раздел "Государственные услуги";
3) портале www.egov.kz, www.elicense.kz.
Телефон Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
".
2. Комитету индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
К. Ускенбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового
развития, инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу исполняющего
обязанности Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 10 августа 2021 года № 429
Приложение 2
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача заключения о
возможности (невозможности) и
экономической целесообразности
(нецелесообразности) промышленного
извлечения драгоценных
металлов из сырьевых товаров в
Республике Казахстан"
Стандарт государственной услуги "Выдача заключения о возможности (невозможности) и экономической целесообразности (нецелесообразности) промышленного извлечения драгоценных металлов из сырьевых товаров в Республике Казахстан"
1
Наименование услугодателя
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
2
Способы предоставления государственной услуги
Веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее ‒ портал).
3
Срок оказания государственной услуги
3 (три) рабочих дня
4
Форма оказания государственной услуги
Электронная (полностью автоматизированная)
5
Результат оказания государственной услуги
Заключение о возможности (невозможности) и экономической целесообразности (нецелесообразности) промышленного извлечения драгоценных металлов из сырьевых товаров в Республике Казахстан, либо мотивированный отказ.
Форма представления результата оказания государственной услуги: электронная.
Результат оказания государственной услуги направляется и хранится в "личном кабинете" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) руководителя услугодателя либо лица его замещающего.
6
Размер оплаты, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно
7
График работы

5-қосымша осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрықпен бекітілген "Минералдық шикізатты кедендік аумақтан тыс қайта өңдеудің кедендік рәсімімен орналастыруға қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. "Минералдық шикізатты кедендік аумақтан тыс қайта өңдеудің кедендік рәсімімен орналастыруға қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру" (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) мемлекеттік көрсетілетін қызмет болып табылады және осы Қағидаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
2-қосымшада:
реттік нөмірі, 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
";
реттік нөмірі, 10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
10
Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескерілген өзге де талаптар
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының ЭСҚ болған жағдайда мемлекеттік қызметті портал арқылы электронды түрде алуға мүмкіндігі бар.
Мемлекеттік қызметтерді көрсету орындарының мекен-жайлары мына жерде орналастырылған:
1) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымды дамыту министрлігінің интернет-ресурсы - www.gov.kz/memleket/entities/miid, "Мемлекеттік қызметтер" бөлімі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсы - www.gov.kz/memleket/entities/comprom, "Мемлекеттік қызметтер" бөлімі;
3) www.egov.kz, www.elicense.kz порталы.
Мемлекеттік қызметтер көрсету үшін бірыңғай байланыс орталығының телефон нөмірі: 1414, 8-800-080-7777.
";
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрінің міндетін атқарушы
К. Ускенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасының
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің міндетін
атқарушының
2021 жылғы 10 тамыздағы
№ 429 бұйрығына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасында
шикізат тауарларынан бағалы
металдарды өнеркәсіптік алудың
экономикалық орындылығы
(орынсыздығы) және мүмкіндігі
(мүмкін еместігі) туралы
қорытынды беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
2-қосымша
"Қазақстан Республикасында шикізат тауарларынан бағалы металдарды өнеркәсіптік алудың экономикалық орындылығы (орынсыздығы) және мүмкіндігі (мүмкін еместігі) туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
2
Мемлекеттік қызметті көрсету тәсілдері
www. egov.kz, www. elicens e. kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал).
3
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі
3 (үш) жұмыс күні.
4
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны
Электрондық түрде (толық автоматтандырылған)
5
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Қазақстан Республикасында шикізат тауарларынан бағалы металдарды өнеркәсіптік алудың мүмкіндігі (мүмкін еместігі) және экономикалық орындылығы (орынсыздығы) туралы қорытынды не дәлелді бас тарту.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті беруші басшысының не оны алмастыратын адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат нысанында жолданады және сақталады.
6
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушыдан алынатын төлем мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері
Тегін
7
Жұмыс кестесі

1) услугодателя – с понедельника по пятницу, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года (далее – Кодекс) с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
2) портал – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Кодексу, прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
1) заявление в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугополучателя, по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) для субъектов добычи сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы – электронная копия контракта на права недропользования. При этом не требуется представление контракта на права недропользования, в случае если электронная копия такого документа была представлена ранее, за исключением случаев, когда в такой документ были внесены изменения и дополнения;
3) других организаций, имеющих право в соответствии с законодательством Республики Казахстан осуществлять операции с сырьевыми товарами, содержащих драгоценные металлы – электронная копия документа, подтверждающего законность владения (приобретения) товарами, или копия посреднического договора;
4) электронная копия внешнеторгового договора (контракта), приложения и (или) дополнения к нему на государственном и/или русском языках, а в случае отсутствия внешнеторгового договора (контракта) – электронную копию иного документа, подтверждающего намерения сторон. В случае, если контракт (договор, соглашение) на государственном и/или русском языках отсутствует, то к электронной копии контракта (договора, соглашения) прилагается скрепленный и заверенный заявителем перевод (с указанием должности и даты, подписью и печатью заявителя);
5) электронная копия документа, выданого аккредитованной испытательной лабораторией, о содержании драгоценных металлов и сопутствующих извлекаемых металлов, в котором должны быть указаны сведения об удельном содержании всех драгоценных металлов в сырьевых товарах, содержащих драгоценные металлы;
6) электронная копия отказа от переработки и (или) аффинажа товаров от всех субъектов производства драгоценных металлов или подтверждение уполномоченного органа о наличии такого отказа, полученных в порядке, утвержденным уполномоченным органом.
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан

1) көрсетілетін қызметті беруші – Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне (бұдан әрі – Кодекс) сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
2) портал-жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, Кодекске сәйкес демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтініштерді қабылдау және Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
8
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанындағы өтінішті;
2) құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын өндіру субъектілері үшін – жер қойнауын пайдалану құқығына келісімшарттың электрондық көшірмесі. Бұл ретте, егер құжаттың электрондық көшірмесі бұрын ұсынылған жағдайда, құжаттың электрондық көшірмесіне өзгерістер мен толықтырулар енгізілген жағдайларды қоспағанда, жер қойнауын пайдалану құқығына арналған келісімшартты ұсыну талап етілмейді;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларымен операцияларды жүзеге асыруға құқығы бар басқа да ұйымдар – тауарларды иелену (сатып алу) заңдылығын растайтын электрондық құжат көшірмесі немесе делдалдық шарт;
4) сыртқы сауда электрондық шартың (келісімшартың) көшірмесі, оған мемлекеттік және/немесе орыс тілдеріндегі қосымшалар және (немесе) толықтырулар, ал сыртқы сауда шарты (келісімшарты) болмаған жағдайда – тараптардың ниетін растайтын өзге де электрондық құжат көшірмесі. Егер келісімшарт (шарт, келісім) мемлекеттік және/немесе орыс тілдерінде болмаған жағдайда, электрондық келісімшарт (шарт, келісім) көшірмеге көрсетілетін қызметті алушы бекіткен және куәландырған аудармасы (көрсетілетін қызметті алушының лауазымы мен күнін, қолы мен мөрімен (болған жағдайда) қоса беріледі;
5) аккредиттелген сынақ зертханасы берген, құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларындағы барлық бағалы металдардың үлестік құрамы туралы мәліметтер көрсетілуге тиіс бағалы металдардың және ілеспе алынатын металдардың құрамы туралы электрондық құжат көшірмесі;
6) бағалы металдар өндірісінің барлық субъектілерінен тауарларды қайта өңдеуден және (немесе) аффинаждаудан бас тарту немесе уәкілетті орган бекіткен тәртіппен алынған осындай бас тартудың болуы туралы уәкілетті органның электрондық растау көшірмесін жолдайды.
9
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер

1) установление неполноты документов, представленных для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан;
3) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги;
4) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан – www.gov.kz/memleket/entities/miid, раздел "Государственные услуги";
2) интернет-ресурсе услугодателя – www.gov.kz/memleket/entities/comprom, раздел "Государственные услуги";
3) портале www.egov.kz, www.elicense.kz.
Телефон Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
Приложение 2
к приказу исполняющего
обязанности Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 10 августа 2021 года № 429
Приложение 2
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача заключения
об экономической
нецелесообразности или
невозможности переработки
сырьевых товаров, содержащих
драгоценные металлы,
на территории
Республики Казахстан"
Стандарт государственной услуги "Выдача заключения об экономической нецелесообразности или невозможности переработки сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, на территории Республики Казахстан"
1
Наименование услугодателя
Комитет индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
2
Способы предоставления государственной услуги
Веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее ‒ портал).
3
Срок оказания государственной услуги
3 (три) рабочих дня
4
Форма оказания государственной услуги
Электронная (полностью автоматизированная)
5
Результат оказания государственной услуги
Заключение об экономической нецелесообразности или невозможности переработки сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, на территории Республики Казахстан, либо мотивированный отказ.
Форма представления результата оказания государственной услуги: электронная.
Результат оказания государственной услуги направляется и хранится в "личном кабинете" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) руководителя услугодателя либо лица его замещающего.
6
Размер оплаты, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно
7
График работы

1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы мәліметтердің (мәліметтердің) дәл еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның қызметіне немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы;
4) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген үкімінің болуы, оның негізінде көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алумен байланысты арнаулы құқығынан айырылуы бойынша мемлекеттік қызметтерді көрсетуден бас тартады.
10
Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескерілген өзге де талаптар
көрсетілетін қызметті алушының ЭСҚ болған жағдайда мемлекеттік қызметті портал арқылы электронды түрде алуға мүмкіндігі бар.
Мемлекеттік қызметтерді көрсету орындарының мекен-жайы мына жерде орналастырылған:
1) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымды дамыту министрлігінің интернет-ресурсы – www.gov.kz/memleket/entities/miid, "Мемлекеттік қызметтер" бөлімі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсы – www.gov.kz/memleket/entities/comprom, "Мемлекеттік қызметтер" бөлімі;
3) www.egov.kz, www.elicense.kz порталы.
Мемлекеттік қызметтер көрсету үшін бірыңғай байланыс орталығының телефон нөмірі: 1414, 8-800-080-7777.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
2021 жылғы 10 тамыздағы
№ 429 бұйрығына
2-қосымша
"Қазақстан Республикасының
аумағында құрамында бағалы
металдар бар шикізат
тауарларын қайта өңдеудің
экономикалық орынсыздығы
немесе мүмкін еместігі туралы
қорытынды беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
2-қосымша
"Қазақстан Республикасының аумағында құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын қайта өңдеудің экономикалық орынсыздығы немесе мүмкін еместігі туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті
2
Мемлекеттік қызметті көрсету тәсілдері
www. egov. kz, www. elicens e. kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал).
3
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі
3 (үш) жұмыс күні.
4
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны
Электрондық түрде (толықтай автоматтандырылған).
5
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі
Қазақстан Республикасының аумағында құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын қайта өңдеудің экономикалық орынсыздығы немесе мүмкін еместігі туралы қорытынды не мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" көрсетілетін қызметті беруші басшысының не оны алмастыратын адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат нысанында жолданады және сақталады.
6
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушыдан алынатын төлем мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері
Тегін
7
Жұмыс кестесі

1) услугодателя – с понедельника по пятницу, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года (далее – Кодекс) с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
2) портал – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Кодексу, прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
1) заявление в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугополучателя, по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) электронные копии документов в соответствии с решением Евразийской экономической комиссии;
3) электронная копия уведомления на вид деятельности;
4) электронная копия документа (документы), подтверждающего законность владения (приобретения) товарами, или копия посреднического договора;
5) электронная копия документа, подтверждающего отказа Национального Банка Республики Казахстан от реализации приоритетного права на приобретение аффинированного золота для пополнения активов в драгоценных металлах (в случае вывоза аффинированного золота);
6) электронная копия документа, выданного аккредитованной испытательной лабораторией, о содержании драгоценных металлов и сопутствующих извлекаемых металлов, в котором должны быть указаны сведения об удельном содержании всех драгоценных металлов в сырьевых товарах, содержащих драгоценные металлы;
7) электронная копия заключение на вывоз (в случае вывоза товара);
8) электронная копия заключения на переработку (в случае вывоза товара на переработку).
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан
1) установление неполноты документов, представленных для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан;
3) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги;

1) көрсетілетін қызметті беруші – Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне (бұдан әрі – Кодекс) сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
2) порталда – жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, Кодекске сәйкес демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
8
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі-ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанындағы өтінішті;
2) Еуразиялық экономикалық комиссияның шешіміне сәйкес электрондық құжаттар көсірмесін;
3) қызмет түріне электрондық хабарлама көшірмесін;
4) тауарларды иелену (сатып алу) заңдылығын растайтын электрондық құжаттың (құжаттар) көшірмесін немесе делдалдық шарттың көшірмесін;
5) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бағалы металдардағы активтерді толықтыру үшін тазартылған алтынды сатып алуға басым құқықты іске асырудан бас тартқанын растайтын электрондық құжаттың көшірмесін (тазартылған алтын әкетілген жағдайда);
6) құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларындағы барлық бағалы металдардың үлестік құрамы туралы мәліметтер көрсетілуге тиіс бағалы металдардың және ілеспе алынатын металдардың құрамы туралы аккредиттелген сынақ зертханасы берген электрондық құжаттың көшірмесін;
7) әкетуге электрондық қорытындының көшірмесін (тауарды әкеткен жағдайда);
8) қайта өңдеуге электрондық қорытындының көшірмесін (тауарды қайта өңдеуге әкеткен жағдайда) жолдайды.
9
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер
1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы мәліметтердің (мәліметтердің) дәл еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның қызметіне немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы;

4) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан – www.gov.kz/memleket/entities/miid, раздел "Государственные услуги";
2) интернет-ресурсе услугодателя – www.gov.kz/memleket/entities/comprom, раздел "Государственные услуги";
3) портале www.egov.kz, www.elicense.kz.
Телефон Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
Приложение 4
к приказу исполняющего
обязанности Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 10 августа 2021 года № 429
Приложение 4
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача акта государственного
контроля и оценки стоимости
при вывозе с территории
Республики Казахстан в страны,
не входящие в Евразийский
экономический союз
драгоценных металлов
(за исключением изделий
из них), лома и отходов
драгоценных металлов, экспорт
которых осуществляется
на основании лицензий
(без лицензии)"
форма
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
ИНДУСТРИЯ ЖӘНЕ
ИНФРАҚҰРЫЛЫМДЫҚ ДАМУ
МИНИСТЕРСТВО ИНДУСТРИИ И
ИНФРАСТРУКТУРНОГО РАЗВИТИЯ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
"Индустриялық даму
комитеті" Республикалық
Мемлекеттік Мекемесі
Республиканское государственное
учреждение "Комитет
индустриального развития"
АКТ Государственного контроля и оценки стоимости товаров содержащих драгоценные металлы, вывозимых с территории Республики Казахстан
Дата
г. Нур-Султан
№ ____
В соответствии с Положением о порядке ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза драгоценных металлов, драгоценных камней и сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, уполномоченной организацией:
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, Республиканское государственное учреждение "Комитет индустриального развития",
___________________________ , ________________________________
(Должность руководителя)                   (ФИО руководителя)
Проведен государственный контроль в г. Нур-Султан без осмотра партии товара
На товар: ___________________________, ____________________________
(Наименование товара)                   (Код товара)
Предъявленного заявителем: ________________________________________
Для вывоза по контракту:___________ от _______________ г.
Документ, подтверждающий право заявителя осуществлять операции с драгоценными металлами: _____________
Выдано от: ____________________________________________________________
В соответствии с контрактом и сопроводительными документами: масса товара составляет _______________,
Количество: _____________________________
Контрактная стоимость товара: __________________________________.
Результаты государственного контроля ввозимых товаров, содержащих драгоценные металлы:
Государственный контроль проведен в присутствии представителя заявителя:
__________________________", ____________________ уд. личности № ___________,
выдано ___________________ от __________ г., доверенность № ___________ от ___________________ года.
Заявка исх.: № __________________ от ________________ г.
Государственный контролер: __________________________, ___________________
(Должность руководителя)             (ФИО руководителя)
Должность руководителя ФИО руководителя
Приложение 5
к приказу исполняющего
обязанности Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 10 августа 2021 года № 429
Приложение 4
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача акта государственного
контроля при ввозе на
территорию Республики
Казахстан из стран, не входящих
в Евразийский экономический
союз драгоценных металлов
(за исключением изделий из
них), лома и отходов
драгоценных металлов, экспорт
которых осуществляется на
основании лицензии
(без лицензии)"
форма
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
ИНДУСТРИЯ ЖӘНЕ
ИНФРАҚҰРЫЛЫМДЫҚ ДАМУ
МИНИСТЕРСТВО ИНДУСТРИИ И
ИНФРАСТРУКТУРНОГО РАЗВИТИЯ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
"Индустриялық даму
комитеті" республикалық
мемлекеттік мекемесі
Республиканское государственное
учреждение "Комитет
индустриального развития"
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
АКТ Государственного контроля товаров содержащих драгоценные металлы, ввозимых на территорию Республики Казахстан
Дата
г. Нур-Султан
№ ____
В соответствии с Положением о порядке ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза драгоценных металлов, драгоценных камней и сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, уполномоченной организацией:
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, Республиканское государственное учреждение "Комитет индустриального развития",
___________________________ , ________________________________
(Должность руководителя)                   (ФИО руководителя)
Проведен государственный контроль в г. Нур-Султан без осмотра партии товара
На товар: ___________________________, ___________________________
(Наименование товара)                   (Код товара)
Предъявленного заявителем: ______________________________________
Для ввоза по контракту: ___________ от _______________ г.
В соответствии с контрактом и сопроводительными документами: масса товара
составляет _____________ ______, стоимость товара составляет ___________
валюта ______________________________
Результаты государственного контроля ввозимых товаров, содержащих драгоценные металлы:
Товар рекомендуется для дальнейшего таможенного оформления
Государственный контроль проведен в присутствии представителя заявителя: __________________________",
_____________________ уд. личности № _________, выдано _____________________
от __________ г., доверенность № ______ от ___________________ года.
Заявка исх.: № __________________ от ________________ г.
Государственный контролер: __________________________, ____________________
(Должность руководителя)             (ФИО руководителя)
Достоверность предъявленных документов подтверждаю, претензий к проведению государственного контроля не имею.
Должность руководителя ФИО руководителя

4) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты соттың заңды күшіне енген үкімінің болуы, оның негізінде көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алумен байланысты арнаулы құқығынан айырылуы бойынша мемлекеттік қызметтерді көрсетуден бас тартады.
10
Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескерілген өзге де талаптар
көрсетілетін қызметті алушының ЭСҚ болған жағдайда мемлекеттік қызметті портал арқылы электронды түрде алуға мүмкіндігі бар.
Мемлекеттік қызметтерді көрсету орындарының мекен-жайы мына жерде орналастырылған:
1) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымды дамыту министрлігінің интернет-ресурсы – www.gov.kz/memleket/entities/miid, "Мемлекеттік қызметтер" бөлімі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсы – www.gov.kz/memleket/entities/comprom, "Мемлекеттік қызметтер" бөлімі;
3) www.egov.kz, www.elicense.kz порталы.
Мемлекеттік қызметтер көрсету үшін бірыңғай байланыс орталығының телефон нөмірі: 1414, 8-800-080-7777.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2021 жылғы 10 тамыздағы
№ 429 бұйрығына
4-қосымша
"Экспорты лицензияның
негізінде (лицензиясыз) жүзеге
асырылатын бағалы металдарды
(олардан жасалған бұйымдары
қоспағанда), бағалы
металдардың сынықтарын және
қалдықтарын Еуразиялық
экономикалық одаққа кірмейтін
елдерге Қазақстан
Республикасының аумағынан
әкету кезінде мемлекеттік
бақылау және құнын бағалау
актісін беру" мемлекеттік
қызмет көрсету қағидаларына
4-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Индустриялық даму комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Республиканское государственное учреждение "Комитет индустриального развития"
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
АКТ Қазақстан Республикасының аумағынан әкетілетін құрамында бағалы металдар бар тауарлардың құнын мемлекеттік бақылау және бағалау
Күні
Нұр-Сұлтан қ.
№ __
Уәкілетті ұйымның бағалы металдарды, асыл тастарды және құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкету тәртібі туралы қағидаларға сәйкес:
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі, "Индустриялық даму комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі,
_____________________________ , ____________________________ Басшының лауазымы) (Басшының аты-жөні)
Нұр-Сұлтан қ. тауар партиясын қараусыз мемлекеттік бақылау жүргізді.
Тауар: ___________________________, ____________________________ (тауар атауы) ( тауар коды)
Өтініш беруші ұсынған: ______________________________________
Келісімшарт бойынша шығару үшін: ___________ _______________ жыл.
Өтініш берушінің бағалы металдармен операцияларды жүзеге асыру құқығын растайтын құжат: _____________
Берілді: ______________________________________________________________
Келісім-шартқа және ілеспе құжаттарға сәйкес: тауардың массасы ____________,
Саны: _____________________________
Тауардың келісімшарт құны: ____________________________________________.
Құрамында бағалы металдар бар әкелінетін тауарларды мемлекеттік бақылау нәтижелері:
Мемлекеттік бақылау өтініш беруші өкілінің қатысуымен жүргізілді:
_____________________________, ____________________________ жеке тұлға № _________, берілді _____________________ бастап __________ № _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ сенімхат ___________________ жауап:
Шығыс өтінімі.: № ______________________________ , _________________ бастап ________________ г.
Мемлекеттік бақылаушы: ____________________________________________ (Басшының лауазымы) (басшының аты-жөні)
Басшының лауазымы Басшының Т.А.Ә.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
2021 жылғы 10 тамыздағы
№ 429 бұйрығына
5-қосымша
"Экспорты лицензияның
негізінде (лицензиясыз) жүзеге
асырылатын бағалы металдарды
(олардан жасалған бұйымдарды
қоспағанда), бағалы
металдардың сынықтарын және
қалдықтарын Еуразиялық
экономикалық одаққа кірмейтін
елдерден Қазақстан
Республикасының аумағына
әкелу кезінде мемлекеттік
бақылау актісін бер"
мемлекеттік қызмет көрсету
қағидаларына
4-қосымша
нысан
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
ИНДУСТРИЯ ЖӘНЕ
ИНФРАҚҰРЫЛЫМДЫҚ ДАМУ
МИНИСТРЛІГІ
МИНИСТЕРСТВО ИНДУСТРИИ
И ИНФРАСТРУКТУРНОГО
РАЗВИТИЯ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
"Индустриялық даму
комитеті" республикалық
мемлекеттік мекемесі
Республиканское государственное
учреждение "Комитет
индустриального развития"
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
АКТ Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін құрамында бағалы металдар бар тауарларды мемлекеттік бақылау
Күні
Нұр-Сұлтан қ.
№ ___
Уәкілетті ұйымның бағалы металдарды, асыл тастарды және құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкету тәртібі туралы ережеге сәйкес:
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі "Индустриялық даму комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі,
___________________________ , ________________________________ (Басшының лауазымы) (Басшының ТАӘ)
Нұр-Сұлтан қ. тауар партиясын қараусыз мемлекеттік бақылау жүргізді.
Тауар: ___________________________, __________________________ (тауар атауы) (тауар коды)
Өтініш беруші ұсынған: ______________________________________
Келісім-шарт бойынша әкелу үшін:___________ _______________
Келісім-шартқа және ілеспе құжаттарға сәйкес: тауардың массасы _____________ ______,
тауардың құны ___________ валюта ______________________________ .
Құрамында бағалы металдар бар әкелінетін тауарларды мемлекеттік бақылау нәтижелері:
Тауар одан әрі кедендік ресімдеу үшін ұсынылады мемлекеттік бақылау өтініш беруші өкілінің қатысуымен жүргізілді: ______________________", _____________________ жеке куәлік № ____________, берілген _____________________ __________ г., № сенімхат ______ жылғы ___________________
Өтінім.: № __________________ жылғы ________________ .
Мемлекеттік бақылаушы: __________________________, ________________ (Басшының лауазымы) (Басшының ТАӘ)
Ұсынылған құжаттардың дұрыстығын растаймын, мемлекеттік бақылау жүргізуге наразылығым жоқ.
Басшының лауазымы Басшының Т.А.Ә.