О признании утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 19 октября 2016 года № 892 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Министерства юстиции Республики Казахстан и его описания"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 августа 2021 года № 743. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 августа 2021 года № 24169
В соответствии пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 19 октября 2016 года № 892 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Министерства юстиции Республики Казахстан и его описания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14386).
2. Департаменту кадровой службы Министерства юстиции Республики Казахстан (далее - Министерство) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Министерства.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев

"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 19 қазандағы № 892 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2021 жылғы 26 тамыздағы № 743 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 тамызда № 24169 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2016 жылғы 19 қазандағы №892 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14386 болып тіркелген) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің (бұдан әрі - Министрлік) Кадр қызметі департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Министрлікте осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Министрліктің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Министрліктің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев