О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 декабря 2012 года № 570 "Об утверждении форм административных данных в рамках образовательного мониторинга"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 декабря 2021 года № 592. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2021 года № 25803
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 декабря 2012 года № 570 "Об утверждении форм административных данных в рамках образовательного мониторинга" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8369) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить формы административных данных Министерства образования и науки Республики Казахстан в рамках образовательного мониторинга согласно приложениям 1-133 к настоящему приказу.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Организациям образования независимо от формы собственности и ведомственной принадлежности обеспечить передачу административных данных в объекты информатизации в области образования.";
приложения 5, 24, 43, 45, 46, 74, 82 исключить;
приложения 1, 3, 6, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 33, 36, 40, 47, 54, 55, 64, 65, 76, 79, 81, 83, 85, 88, 91, 92, 93, 98, 102, 103, 104, 106, 128 утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 к настоящему приказу;
дополнить приложением 133 согласно приложению 39 к настоящему приказу.
2. Департаменту цифровой трансформации образования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.

"Білім беру мониторингінің шеңберінде әкімшілік деректер нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 570 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 592 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 желтоқсанда № 25803 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Білім беру мониторингінің шеңберінде әкімшілік деректер нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 570 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8369 болып тіркелді) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Білім беру мониторингі шеңберінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Әкімшілік деректерінің нысандары осы бұйрықтың 1-133-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.";
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Білім беру ұйымдары меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан әкімшілік деректерді білім беру саласындағы ақпараттандыру объектілеріне беруді қамтамасыз етсін."
5, 24, 43, 45, 46, 74, 82 - қосымшалар алынып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1, 3, 6, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 33, 36, 40, 47, 54, 55, 64, 65, 76, 79, 81, 83, 85, 88, 91, 92, 93, 98, 102, 103, 104, 106, 128 қосымшалар осы бұйрықтың 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 -қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 39-қосымшаға сәйкес 133-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім беруді цифрлық трансформациялау департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"__" __________202_ года
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
"__" __________202_ года
"СОГЛАСОВАН"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
"__" __________202_ года
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
"__" __________202_ года
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"__" __________202_ года
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"__" __________202_ года
Приложение 1 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 14 декабря 2021 года № 592
Приложение 1 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о сети и контингенте детей дошкольных организаций
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно-территориальных объектов
количество дошкольных организаций, единиц
в них мест, единиц
в них детей, человек
в том числе
в городской местности
в сельской местности
количество дошкольных организаций, единиц
в них детей, человек
количество дошкольных организаций, единиц
в них детей, человек
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
Продолжение таблицы
в том числе
из них с полным днем пребывания
всего детей от 1-6(7) лет, человек
детей от
1-6 (7) лет охваченных дошкольным воспитанием и обучением, человек
всего детей от 2-6(7) лет, человек
детей от
2-6 (7) лет охваченных дошкольным воспитанием и обучением, человек
всего детей от
3-6(7) лет, человек
детей от 3-6(7) лет охваченных дошкольным воспитанием и обучением, человек
в сельской местности
в них детей, человек
количество дошкольных организаций, единиц
в них детей, человек
всего
%
всего
%
всего
всего
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Наименование __________________________________
Адрес _________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте детей дошкольных организаций"
(Индекс: № ДО-1, периодичность – годовая)

4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
"__" __________202_ жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі
"__" __________202_ жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрлігі
"__" __________202_ жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігі
Ұлттық статистика бюросы
"__" __________202_ жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"__" __________202_ жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
"__" __________202_ жыл
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 592 бұйрығына
1- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
1 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Мектепке дейінгі ұйымдардың желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 1-МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананыңатауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
мектепке дейінгі ұйымдардын саны, бірлік
ондағы орындар, бірлік
балалардың саны, адам
соның ішінде
қалалық жерде
ауылдық жерде
оның ішінде толық күн болуымен
мектепке дейінгі ұйымдардын саны, бірлік
балалардың саны, адам
мектепке дейінгі ұйымдардың саны, бірлік
балалардың саны, адам
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Кестенің жалғасы
барлық
1-6(7) жастағы балалар, адам
мектепке дейінгі тәрбие және білім берумен қамтылған
1-6(7) жастағы балалар, адам
барлық
2-6 (7) жастағы балалар, адам
мектепке дейінгі тәрбие және білім берумен қамтылған
3-6(7) жастағы балалар, адам
барлық
3-6 (7) жастағы балалар, адам
мектепке дейінгі тәрбие және білім берумен қамтылған
3-6(7) жастағы балалар, адам
барлығы
%
барлығы
%
барлығы
%
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Атауы ______________________________ Мекен-жайы _________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға __________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектепке дейінгі ұйымдардың желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: № 1-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество дошкольных организаций.
В графе 2 указывается всего мест в дошкольных организациях.
В графе 3 указывается численность детей в дошкольных организациях.
В графах 4, 5, 6, 7 указывается количество дошкольных организаций и в них детей в разбивке по территориальной принадлежности.
В графе 8 указывается количество дошкольных организаций с полным днем пребывания.
В графах 9-17 указывается количество и процент охвата детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 4 и 6;
графа 3= ∑ граф 5 и 7.
3. Контроль между формами:
1) Всего дошкольных организаций:
форма ДО-1 строка 1 графа 1 = форма ДО-8 графа 1 строка 1 = форма ДО-13 графа 1 строка 1
2) Всего дошкольных организаций в городской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 4 = форма ДО-8 графа 1 строка 1.1 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.2
3) Всего дошкольных организаций в сельской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 6 = форма ДО-8 графа 1 строка 1.2 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.3
4) Всего детей:
форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 графа 1 строка 1 = форма ДО-6 графа 1 строка 1 = форма ДО-13 графа1 строка 1.1
5) Всего детей в городской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 5 = форма ДО-6 графа 1 строка 1.1 = форма ДО-13 графа1 строка 1.2.1
6) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 7 = форма ДО-6 графа 1 строка 1.2 = форма ДО-13 графа1 строка 1.3.1
1) графа 11 - для расчета показателя охвата детей от 1-6(7) лет ДВО необходимо:
к численности детей в возрасте 1-6(7) зарегистрированные в очереди - графа 9 (условное обозначение - D) суммировать детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением и предшкольными классами школ в возрасте от 1 до 6 лет (условное обозначение - Р):
F = D+Р, где F – количество детей от 1-6 лет, которые подлежат охвату ДВО.
2) численность детей от 1-6(7) лет, охваченных ДВО - графа 10 (условное обозначение - G) разделить на количество детей от 1-6(7) лет, которые подлежат охвату ДВО графа 9 (условное обозначение - F):
Формула расчета:
H = G / F * 100%
H – доля детей в возрасте 1-6(7) лет, охваченных дошкольным воспитанием и обучением;
3) графа 14 - для расчета показателя охвата детей от 2-6(7) лет ДВО необходимо:
к численности детей в возрасте 2-6(7) зарегистрированные в очереди - графа 12 (условное обозначение - D) суммировать детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением и предшкольными классами школ в возрасте от 2 до 6 лет (условное обозначение - P):
F = D+P, где F – количество детей от 2-6 лет, которые подлежат охвату ДВО.

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы барлық орындар көрсетіледі.
3-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
4, 5, 6, 7-бағандарда мектепке дейінгі ұйымдардың және олардағы балалардың саны аумақтық тиесілігі бойынша бөліністе көрсетіледі.
8-бағанда толық күн болатын мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
9-17-бағандарда мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтылған балалардың саны және оларды қамту пайызы көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 11 және 13 бағандар;
3баған = ∑ 12 және 14 бағандар.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-1 нысан 1жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1 баған 1 = МҰ-13 нысан 1 баған 1
2) Қалалық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-1 нысан 1 жол 4 баған = МҰ-8 нысан 1 баған 1.1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.2жол
3) ауылдық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-1 нысан 1жол 6 баған = МҰ-8 нысан 1 баған 1.2 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.3жол
4) Барлық балалар саны:
МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан 1 баған 1 жол = МҰ-6 нысан 1 баған 1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.1 жол
5) Қалалық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-1 нысан 1жол 5 баған = МҰ-6 нысан 1 баған 1.1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.2.1 жол
6) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-1 нысан 1 жол 7 баған = МҰ-6 нысан 1 баған 1.2 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.3.1 жол
1) 11 баған – мектепке дейінгі ұйымдарға баратын 1-6(7) жастағы балаларды қамту көрсеткішін есептеу үшін:
кезекте тұрған 1-6(7) жастағы балалардың санына - 9 баған (шартты белгісі- D) оған мектепке дейінгі оқумен қамтылған және мектептегі мектепалды даярлық сыныптарына баратын 1-6 жастағы балаларды қосу (шартты белгісі- P).
F = D+P, F –МҰ қамтуға жататын 1-6(7) жастағы балалардың саны.
2) МҰ қамтылған 1-6(7) жастағы балалардың санын – 10 баған (шартты белгісі- G) мектепке дейінгі ұйымдардың қамтылуына жататын 1-6(7) жастағы балалардың санына бөлеміз 9 баған (шартты белгісі - F):
Есептеу формуласы:
H = G / F * 100%
H – мектепке дейінгі білім және тәрбиемен қамтылған 1-6(7) жастағы балалардың үлесі;
3) 14 баған - мектепке дейінгі ұйымдарға баратын 2-6(7) жастағы балаларды қамту көрсеткішін есептеу үшін:
кезекте тұрған 2-6(7) жастағы балалардың санына - 12 баған (шартты белгісі- D) оған мектепке дейінгі оқумен қамтылған және мектептегі мектепалды даярлық сыныптарына баратын 2-6 жастағы балаларды қосу(шартты белгісі- P).
F = D+P, F –МҰ қамтуға жататын 2-6(7) жастағы балалардың саны.

4) численность детей от 2-6(7) лет, охваченных ДВО - графа 13 (условное обозначение - G) разделить на количество детей от 2-6(7) лет, которые подлежат охвату ДВО графа12 (условное обозначение - F):
Формула расчета:
H = G / F * 100%
H – доля детей в возрасте 2-6(7) лет, охваченных дошкольным воспитанием и обучением.
5) графа 17 - для расчета показателя охвата детей от 3-6(7) лет ДВО необходимо:
к численности детей в возрасте 3-6(7) зарегистрированные в очереди - графа 15 (условное обозначение - D) суммировать детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением и предшкольными классами школ в возрасте от 3 до 6 лет (условное обозначение - P):
F = D+P, где F – количество детей от 3-6 лет, которые подлежат охвату ДВО.
6) численность детей от 3-6(7) лет, охваченных ДВО - графа 16 (условное обозначение - G) разделить на количество детей от 3-6(7) лет, которые подлежат охвату ДВО графа 15 (условное обозначение - F):
Формула расчета:
H = G / F * 100%
H – доля детей в возрасте 3-6(7) лет, охваченных дошкольным воспитанием и обучением.
Приложение 2 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 2 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о сети и контингенте детей в дошкольных организациях за исключением мини-центров
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно-территориальных объектов
всего
в том числе
количество детских садов, единиц
в них
в городской местности
в сельской местности
санаторных детских садов, единиц
в них:
мест, единиц
численность детей, человек
количество детских садов, единиц
численность детей, человек
количество детских садов, единиц
численность детей, человек
групп, единиц
численность детей, человек
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
Наименование ___________________________________
Адрес __________________________________________
Телефон ________________________________________
Адрес электронной почты__________________________
Исполнитель
_____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте детей в дошкольных организациях за исключением мини-центров"
(Индекс: № ДО-2, периодичность – годовая)

4) мектепке дейінгі ұйымдарда қамтылған 2-6(7) жастағы балалардың санын – 13 баған (шартты белгісі – G) мектепке дейінгі ұйымдардың қамтылуына жататын 2-6(7) жастағы балалардың санына бөлеміз 12 баған (шартты белгісі - F):
Есептеу формуласы:
H = G / F * 100%
H мектепке дейінгі білім және тәрбиемен қамтылған 2-6(7) жастағы балалардың үлесі
5) 17 баған - мектепке дейінгі ұйымдарға баратын 3-6(7) жастағы балаларды қамту көрсеткішін есептеу үшін:
кезекте тұрған 3-6(7) жастағы балалардың санына - 15 баған (шартты белгісі- D) оған мектепке дейінгі оқумен қамтылған және мектептегі мектепалды даярлық сыныптарына баратын 3-6 жастағы балаларды қосу(шартты белгісі- P).
F = D+P, F –МҰ қамтуға жататын 3-6(7) жастағы балалардың саны.
6) мектепке дейінгі ұйымдарда қамтылған 3-6(7) жастағы балалардың санын – 16 баған (шартты белгісі – G) мектепке дейінгі ұйымдардың қамтылуына жататын 3-6(7) жастағы балалардың санына бөлеміз 15 баған (шартты белгісі - F):
Есептеу формуласы:
H = G / F * 100%
H мектепке дейінгі білім және тәрбиемен қамтылған 3-6(7) жастағы балалардың үлесі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
2 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
2 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Шағын орталықтардан басқа мектепке дейінгі ұйымдаржелісі және ондағы балалардың контингенті туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 2-МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананыңатауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлығы
соның ішінде
балабақшалар саны, бірлік
ондағы
қалалық жерде
ауылдық жерде
санаторлық балабақшалар, бірлік
ондағы
орындар, бірлік
балалардың саны, адам
балабақшалар саны, бірлік
балалардың саны, адам
балабақшалар саны, бірлік
балалардың саны, адам
топтар, бірлік
балалардың саны, адам
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Атауы __________________________________ Мекен-жайы _____________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға __________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Шағын орталықтардан басқа мектепке дейінгі ұйымдар желісіжәне ондағы балалардың контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: № 2-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество детских садов.
В графе 2 указывается всего мест в детских садах.
В графе 3 указывается численность детей в детских садах.
В графах 4, 5, 6, 7 указывается количество детских садов и в них детей в разбивке по территориальной принадлежности.
В графе 8 указывается всего санаторных детских садов.
В графе 9 указывается всего групп в санаторных детских садах.
В графе 10 указывается численность детей в санаторных детских садах.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 4 и 6
графа 3= ∑ граф 5 и 7
3. Контроль между формами:
1) Всего детей:
форма ДО-2 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 (1 раздел) графа 1 строка 1.1
2) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-2 строка 1 графа 7 = форма ДО-3 графа 1 строка 1.1.1
Приложение 3 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 3 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о возрастном составе детей от 0 до 7 лет, которым на 1 сентября текущего года полных 1, 2, 3, 4 года и 5, 6, 7 лет
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
численность детей в дошкольных организациях в возрасте от 0 до 7 лет, человек
из них, человек (из графы 1):
детей в возрасте
от рождения (0 лет), человек
детей в возрасте
1 год, человек
двухлетних детей, человек
трехлетних детей, человек
четырехлетних детей, человек
всего
из них девочек
всего
из них девочек
всего
из них девочек
всего
из них девочек
всего
из них девочек
всего
из них девочек
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в детских садах
1.1.1
из них в сельской местности
1.2
в дошкольных мини-центрах
1.2.1
из них в сельской местности
1.3
в предшкольных классах школ
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.3.1
из них в сельской местности
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Код классификатора административно-территориальных объектов
Продолжение
Наименование показателей

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда балабақшалардың саны көрсетіледі.
2-бағанда балабақшалардағы орындар саны көрсетіледі.
3-бағанда балабақшалардағы балалардың саны көрсетіледі.
4, 5, 6, 7 бағандарда аумақтық тиесілігі бойынша балабақшалар саны мен ондағы балалардың саны көрсетіледі.
8-бағанда санаторлық балабақшалардың саны көрсетіледі.
9-бағанда санаторлық балабақшалардағы топтардың саны көрсетіледі.
10-бағанда санаторлық балабақшалардағы балалардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық- логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 4 және 6 бағандар;
3 баған = ∑ 5 және 7 бағандар.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық балалар саны:
МҰ-2 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан (1 бөлім) 1 баған 1.1 жол
2) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-2 нысан 1 жол 7 баған = МҰ-3 нысан 1 баған 1.1.1 жол
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______ № ___ бұйрығына 3 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
3 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Ағымдағы жылдың 1 қыркүйегінде 1, 2, 3 және 4, 5, 6 жасқа толған 0 жастан 7 жасқа дейінгі балалардың жас мөлшері туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 3-МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
1- бөлім
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны, адам
оның ішінде, адам (1 графадан)
(0 жас) туған жастан бастап балалар саны, адам
1 жастағы балалар, адам
2 жастағы балалар, адам
3 жастағы балалар, адам
4 жастағы балалар, адам
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
А
Б
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
Облыс/ республикалық
маңызы бар қала, астана
бойынша барлығы
1.1
балабақшаларда
1.1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
мектепке дейінгі шағын орталықтарда
1.2.1
оның ішінде ауылдық жерде
2-бөлім
Көрсеткіштердің атауы

1.3.1
из них в сельской местности
Наименование _______________________________
Адрес ______________________________________
Телефон ____________________________________
Адрес электронной почты______________________
Исполнитель
_________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о возрастном составе детей от 0 до 7 лет, которым на 1 сентября текущего года полных 1, 2, 3, 4 года и 5, 6, 7 лет"
(Индекс: № ДО-3, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается всего детей в дошкольных организациях от 0 до 7 лет.
В графе 2 указывается количество девочек в дошкольных организациях.
В графах 3, 5, 7, 9, 11 указывается количество детей в дошкольных организациях по возрастам, кому на 1 сентября текущего года полных 1, 2, 3, 4 года.
В графах 4, 6, 8, 10 ,12 указывается количество девочек в дошкольных организациях по возрастам, кому на 1 сентября текущего года полных 1, 2, 3, 4 года.
В графе 13 указывается всего детей от 5 до 7 лет в дошкольных организациях.
В графе 14 указывается количество девочек от 5 до 7 лет в дошкольных организациях.
В графах 15, 17, 19 указывается количество детей в дошкольных организациях по возрастам, кому на 1 сентября текущего года полных 5, 6, 7 лет.
В графах 16, 18, 20 указывается количество девочек в дошкольных организациях по возрастам, кому на 1 сентября текущего года полных 5, 6, 7 лет.
2. Арифметико-логический контроль. Контроль между разделами:
графа 1 = Ʃ строк 1.1 и 1.2;
графа 13 = Ʃ строк 1.1, 1.2 и 1.3;
графа 13 = Ʃ граф 15, 17, 19 для каждой строки.
3. Контроль между формами:
1) Всего детей:
форма ДО-3 графа 1 строка 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-6 графа 1 строка 1 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.1
2) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-3 графа 3 строка 1.1.1, 1.2.1 = форма ДО-1 строка 1 графа 7 = форма ДО-6 графа 2 строка 1.2 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.1
3) Численность детей в предшкольных группах дошкольных организаций:
форма ДО-3 графа 13 строки 1.1-1.2 = форма ДО-12 графы 1-3 строка 1.1
4) Численность детей в предшкольных классах школ:
форма ДО-3 графа 13 строка 1.3= форма ДО-12 графы 5 строка 1.1=форма РИК-76 (4 раздел) графа 2 строка 2
Примечание: Х – данная позиция не подлежит заполнению.
Приложение 4 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 4 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о дошкольных организациях (группах) по языкам обучения

1.3.1
оның ішінде ауылдық жерде
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ____________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға __________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ағымдағы жылдың 1 қыркүйегінде 1, 2, 3 және 4, 5, 6 жасқа толған 0 жастан 7 жасқа дейінгі балалардың жасмөлшері туралы мәліметтер" (Индекс: № 3-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда 0-7 жастағы мектепке дейінгі ұйымдардағы барлық балалар көрсетіледі.
2-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы қыздардың саны көрсетіледі.
3, 5, 7, 9, 11-бағандарда ағымдағы жылдың 1 қыркүйегіне толық 1, 2, 3, 4 жасқа толған мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
4, 6, 8, 10 ,12-бағандарда ағымдағы жылдың 1 қыркүйегіне толық 1, 2, 3, 4 жасқа толған мектепке дейінгі ұйымдардағы қыздардың саны көрсетіледі.
13-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы 5 жастан 7 жасқа дейінгі барлық балалар көрсетіледі.
14-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы 5 жастан 7 жасқа дейінгі қыздардың саны көрсетіледі.
15, 17, 19-бағандарда ағымдағы жылдың 1 қыркүйегіне толық 5, 6, 7 жасқа толған мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
16, 18, 20-бағандарда ағымдағы жылдың 1 қыркүйегіне толық 5, 6, 7 жасқа толған мектепке дейінгі ұйымдардағы қыздардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау. Тараулар арасында бақылау:
1 баған = Ʃ 1.1 және 1.2 жолдар;
13 баған = Ʃ 1.1, 1.2 және 1.3 жолдар;
13 баған = Ʃ әрбір жолдар үшін 15, 17, 19.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық балалар саны:
МҰ-3 нысан 1 баған 1 жол = МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-6 нысан 1 баған 1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.1 жол
2) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-3 нысан 3 баған 1.1.1, 1.2.1 жолдар = МҰ-1 нысан 1 жол 7 баған = МҰ-6 нысан 2 баған 1.2 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.1 жол
3) Мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепалды топтардағы балалар саны:
МҰ-3 нысан 13 баған 1.1-1.2 жол = МҰ-12 нысан 1-3 баған 1.1 жол
4) Мектептегі мектепалды сыныптардағы балалар саны:
МҰ-3 нысан 13 баған 1.3 жол = МҰ-12 нысан 5 баған 1.1 жол = РИК-76 нысан (4 бөлім) 2 баған 2 жол
Ескерту: Х – берілген айқындама толтырылмайды.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
4 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
4 - қосымша

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-4
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего дошкольных организаций на одном языке воспитания и обучения, единиц
всего дошкольных организаций на двух языках воспитания и обучения, единиц
в том числе, единиц
на казахском языке
на русском языке
на уйгурском языке
на узбекском языке
на английском языке
на казахском языке
на русском языке
на уйгурском языке
на узбекском языке
на корейском языке
на немецком языке

Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Оқыту тілі бойынша мектепке дейінгі ұйымдар (топтар) туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 4- МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштердің атауы
бір ғана тілде білім және тәрбие беретін мектепке дейінгі барлық ұйымдар, бірлік
екі тілде білім және тәрбие беретін мектепке дейінгі барлық ұйымдар, бірлік
соның ішінде, бірлік
қазақ тілінде
орыс тілінде
ұйғыр тілінде
өзбек тілінде
ағылшын тілінде
қазақ тілінде
орыс тілінде
ұйғыр тілінде
өзбек тілінде
кәріс тілінде
неміс тілінде

"Сведения о национальном составе детей в возрасте от 0 до 7 лет" (Индекс: № ДО-6, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество детей в дошкольных организациях.
В графах 2-37 указывается количество детей в дошкольных организациях по национальностям.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2, 3, 4 для каждой строки;
графа 4= ∑ граф 5-37 для каждой строки;
строка 1= ∑ строк 1.1-1.2 для каждой графы.
3. Контроль между формами:
1) Всего детей:
форма ДО-6 графа 1 строка 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 строка 1 графа 1 = форма ДО-13 строка 1.1 графа 1
2) Всего детей в городской местности:
форма ДО-6 графа 1 строка 1.1 = форма ДО-1 строка 1 графа 5 = форма ДО-13 строка 1.2.1 графа 1
3) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-6 графа 1 строка 1.2 = форма ДО-1 строка 1 графа 7 = форма ДО-13 строка 1.3.1 графа 1
Приложение 7 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 7 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о качественном составе педагогических кадров дошкольных организаций

Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "0 жастан 7 жасқа дейінгі балалардың ұлттық құрамы туралы мәліметтер" (Индекс: № 6-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
2-37-бағандарда ұлты бойынша мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық -логикалықбақылау:
1 баған = ∑ 2, 3, 4 бағандар, әрбір жол үшін;
4 баған = ∑ 5-37 бағандар, әрбір жол үшін;
1жол = ∑ 1.1-1.2 жолдар, әрбір баған үшін.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық балалар саны:
МҰ-6 нысан 1 баған 1 жол = МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-13 нысан 1.1 жол 1 баған
2) Қалалық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-6 нысан 1 баған 1.1 жол = МҰ-1 нысан 1 жол 5 баған = МҰ-13 нысан 1.3 жол 1.2.1 баған
3) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-6 нысан 1 баған 1.2 жол = МҰ-1 нысан 1жол 7 баған = МҰ-13 нысан 1. жол 1.3.1 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__"_______
№ ___ бұйрығына
6 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
7 - қосымша

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество педагогических работников в дошкольных организациях.
В графах 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 указывается количество педагогических работников по образованию.
В графе 9 указывается количество педагогических кадров владеющих английским языком.
В графе 1 указывается количество заведующих в дошкольных организациях.
В графе 1 указывается количество методистов в дошкольных организациях.
В графе 1 указывается количество воспитателей в дошкольных организациях.
В графах 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 указывается количество педагогических работников по категориям.
В графе 21 указывается количество педагогических работников в дошкольных организациях имеющие ученую степень.
В графе 22 указывается количество прибывших молодых специалистов в дошкольные организации.
В графах 23 и 24 указывается количество педагогических работников в дошкольных организациях по сроку договора.
В графах 25, 27, 29, 31, 33 указывается количество педагогических работников по возрастам.
В графах 26, 28, 30, 32, 34 указывается количество педагогических работников по возрастам с профильным образованием.
В графе 35 указывается количество педагогических работников в дошкольных организациях пенсионного возраста.
В графах 36, 39, 42, 45 указывается количество педагогических работников по стажу.
В графах 37, 40, 43, 46 указывается количество педагогических работников по стажу с неопределенным сроком договора.
В графах 38, 41, 44, 47 указывается количество педагогических работников по стажу с определенным сроком договора.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2, 3,5,7 = ∑ граф 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 = ∑ граф 23, 24 = ∑ граф 25, 27, 29, 31, 33 =∑ граф 36, 39, 42, 45 для каждой строки.
Приложение 8 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 8 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о сети и контингенте дошкольных организаций негосударственной формы собственности
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-8
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего дошкольных организаций, единиц
из них частных дошкольных организаций, единиц
в них мест, единиц
численность детей, человек
в том числе частных детских садов, единиц
численность детей, человек
в том числе частных мини-центров, единиц
численность детей, человек
от 1 до 3-х лет
от 3-х до 6(7) лет
от 1 до 3-х лет
от 3-х до 6(7) лет
от 1 до 3-х лет
от 3-х до 6(7) лет
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в городской местности
1.2
в сельской местности
Наименование _________________________________________
Адрес ________________________________________________
Телефон ______________________________________________
Адрес электронной почты_______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте дошкольных организаций негосударственной формы собственности"
(Индекс: № ДО-8, периодичность – годовая

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2-8 бағанда білімі бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
9-бағанда ағылшын тілін меңгерген педагог кадрлардың саны көрсетіледі.
10-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы меңгерушілердің саны көрсетіледі.
11-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы әдіскерлердің саны көрсетіледі.
12-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардағы тәрбиешілердің саны көрсетіледі.
13-20 бағанда санаттар бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
21-бағанда ғылыми дәрежесі бар мектепке дейінгі ұйымдардағы педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
22-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға келген жас мамандардың саны көрсетіледі.
23 -24-бағандарда шарт мерзімі бойынша мектепке дейінгі ұйымдардағы педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
25-33-бағандарда жасы бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
26-34-бағандарда жасы бойынша бейіндік білімі бар педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
35-бағанда зейнет жасындағы мектепке дейінгі ұйымдардағы педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
36-45-бағандарда еңбек өтілі бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
37-46-бағандарда шарттың мерзімі белгіленбеген еңбек өтелі бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
38, 41, 44, 47-бағандарда Шарттың белгілі бір мерзімімен стажы бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2, 3,5,7 бағандар = ∑ 13, 14, 15, 16, 17,18,19, 20 бағандар = ∑ граф 23, 24 бағандар = ∑ 25,27,29,31, 33 бағандар =∑ 36, 39, 42, 45 әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
7 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
8 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Мемлекеттік емес меншік түріндегі мектепке дейінгі ұйымдардың желісі мен контингенті туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 8 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі ұйымдардың барлығы, бірлік
оның ішінде жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдардар бірлік
ондағы орындар, бірлік
балаладың саны, адам
1 жастан 3 жасқа дейін
3 жастан 6(7) жасқа дейін
А
Б
1
2
3
4
5
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
қалалық жерде
1.2
ауылдық жерде
Кестенің жалғасы
оның ішінде жеке меншік балабақшалар, бірлік
балаладың саны, адам
оның ішінде жеке меншік шағын орталықтар, бірлік
балаладың саны, адам
1 жастан 3 жасқа дейін
3 жастан 6 (7) жасқа дейін
1 жастан 3 жасқа дейін
3 жастан 6 (7) жасқа дейін
6
7
8
9
10
11
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға __________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мемлекеттік емес меншік түріндегі мектепке дейінгі ұйымдардың желісі мен контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: № 8-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество дошкольных организаций.
В графе 2 указывается количество частных дошкольных организаций.
В графе 3 указывается количество мест.
В графах 4 и 5 указывается численность детей в частных дошкольных организациях в разбивке по возрастам.
В графе 6 указывается количество частных детских садов.
В графах 7 и 8 указывается численность детей в частных детских садах в разбивке по возрастам.
В графе 9 указывается количество частных мини-центров.
В графах 10 и 11 указывается численность детей в частных мини-центрах в разбивке по возрастам.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1= ∑ строке 1.1 и 1.2 для каждой графы;
графа 2= ∑ граф 6, 9 для каждой строки;
графа 4 = ∑ граф 7, 10 для каждой строки;
графа 5 = ∑ граф 8, 11 для каждой строки.
3. Контроль между формами:
1) Всего дошкольных организаций:
форма ДО-8 строка 1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 1 = форма ДО-13 строка 1 графа 1
2) Всего дошкольных организаций в городской местности:
форма ДО-8 строка 1.1 графа 1 = форма ДО-1 графа 4 строка 1 = форма ДО-13 строка 1.2 графа 1
3) Всего дошкольных организаций в сельской местности:
форма ДО-8 строка 1.2 графа 1 = форма ДО-1 графа 6 строка 1 = форма ДО-13 строка 1.3 графа 1
Приложение 9 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №__
Приложение 9 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о материальной базе дошкольных организаций
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-9
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего дошкольных , ед.
из них расположенных в
аварийные
без горячей воды
с привозной водой
с индивидуальным отоплением
без канализации
с установленным тепло счетчиком
с водомерами
с автономным отоплением
количество дошкольных организаций, имеющих безбарьерный доступ
типовых
приспособленных
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в городской местности
1.2
в сельской местности
Продолжение таблицы
наличие видеонаблюдения
наличие туалетов
количество дошкольных организаций, оснащенных ИКТ оборудованием (персональные компьютеры, мультимедийные проекторы, сенсорные интерактивные доски и развивающие компьютерные игры)
количество дошкольных организаций, охваченных государственными услугами через портал электронного Правительства
внутренне
наружное
внутреннее и наружное
только теплые
только надворные
теплые и надворные
13
14
15
16
17
18
19
20
Наименование ____________________________________
Адрес ___________________________________________
Телефон _________________________________________
Адрес электронной почты __________________________
Исполнитель
_______________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ ______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о материальной базе дошкольных организаций"
(Индекс: № ДО-9, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бағанда жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
3-бағанда орындардың саны көрсетіледі.
4-5 бағандарда жасы бойынша жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
6-бағанда жекеменшік балабақшалардың саны көрсетіледі.
7-8 бағандарда жасы бойынша жекеменшік балабақшалардағы балалардың саны көрсетіледі.
9-бағанда жекеменшік шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
10-11 бағандарда жасы бойынша жекеменшік шағын орталықтардағы балалардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық -логикалық бақылау:
1 жол = ∑ 1.1 – 1.2 жолдар, әрбір бағанда;
2 баған= ∑ 6, 9 бағандар, әрбір жолда;
4 баған = ∑ 7, 10 бағандар, әрбір жолда;
5 баған = ∑ 8, 11 бағандар, әрбір жолда.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-8 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-13 нысан 1 жол 1 баған
2) Қалалық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-8 нысан 1.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 4 баған 1 жол = МҰ-13 нысан 1.2 жол 1 баған
3) Ауылдық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар::
МҰ-8 нысан 1.2 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 6 баған 1 жол = МҰ-13 нысан 1.3 жол 1 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
8 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
9 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Мектепке дейінгі ұйымдардың материалдық базасы туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 9 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштердің атауы
барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
оның ішінде орналасқан
апат жағдайындағы
ыстық сусыз
суды шеттен әкелу
жеке жылытумен
канализациясыз
жылу есептегіші орнатумен
су өлшеуішімен
типтік
бейімделген
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
қалалық жерде
1.2
ауылдық жерде
Кестенің жалғасы
автономды жылытумен
кедергісіз қол жетімдлікпен қамтылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны
бейнебақылаудың бар болуы
дәретханалардың бар болуы
АҚТ құрал-жабдықтарымен қамтылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны (жеке компьютерлер, мультимедиялық проекторлар, сенсорлы интерактивті тақталар және компьютерлық дамыту ойындары)
электрондық үкімет порталы арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметтермен қамтылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны
ішкі
сыртқы
ішкі және сыртқы
тек қана жылы
тек қана ауладағы
жылы және ауладағы
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Атауы _______________________________ Мекен-жайы _________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға __________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектепке дейінгі ұйымдардың материалдық базасы туралы мәліметтер" (Индекс:№ 9-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество дошкольных организаций.
В графе 2 указывается количество дошкольных организаций расположенных в типовых зданиях.
В графе 3 указывается количество дошкольных организаций расположенных в приспособленных зданиях.
В графе 4 указывается количество дошкольных организаций в аварийном состоянии.
В графе 5 указывается количество дошкольных организаций не имеющих горячую воду.
В графе 6 указывается количество дошкольных организаций с привозной водой.
В графе 7 указывается количество дошкольных организаций с индивидуальным отоплением.
В графе 8 указывается количество дошкольных организаций не имеющие канализацию.
В графе 9 указывается количество дошкольных организаций с установленным тепло счетчиком.
В графе 10 указывается количество дошкольных организаций имеющих водомеры.
В графе 11 указывается количество дошкольных организаций с автономным отоплением.
В графе 12 указывается количество дошкольных организаций, имеющих безбарьерный доступ.
В графах 13, 14, 15 указывается количество дошкольных организаций с наличием видеонаблюдения.
В графах 16, 17, 18 указывается количество дошкольных организаций с наличием туалетов.
В графе 19 указывается количество дошкольных организаций, оснащенных ИКТ оборудованием (персональные компьютеры, мультимедийные проекторы, сенсорные интерактивные доски и развивающие компьютерные игры).
В графе 20 указывается количество дошкольных организаций, охваченных государственными услугами через портал электронного Правительства.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2 и 3 для каждой строки;
строка 1 ∑ строк 1.1 и 1.2 для каждой графы
Приложение 11 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №__
Приложение 11 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о специальных дошкольных организациях и о педагогическом составе
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-11
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
1 раздел. Количество специальных дестких садов
Наименование показателей
всего
всего дошкольных организаций для детей с нарушением речи, единиц
всего дошкольных организаций для детей с нарушением слуха, единиц
всего дошкольных организаций для детей с нарушением зрения, единиц
всего дошкольных организаций для детей с нарушениями функции опорно-двигательного аппарата, единиц
всего дошкольных организаций для детей с умственной отсталостью, единиц
всего дошкольных организаций для детей с задержкой психического развития, единиц
всего дошкольных организаций для детей с расстройством эмоционально-волевой сферы и поведения, единиц
всего дошкольных организаций для детей со сложными нарушениями, в том числе со слепоглухотой
неслышащие
слабослышащие (позднооглохши)
незрячие
слабовидящие
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
специальные дошкольные организации, единиц
1.1
из них количество групп, единиц
1.2
из них численность детей, человек
1.3
численность детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением, создавших условия для детей с особыми образовательными потребностями, человек
Код классификатора административно-территориальных объектов
2 раздел. Количество педагогических работников в специальных дестких садах
Наименование показателей
педагогические работники, человек
специальные педагоги, человек
всего
из них с дефектологическим образованием
из них совместителей
дефектолог
логопед
тифлопедагог
сурдопедагог
олигофренопедагог
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
в специальных дошкольных организациях
1.1
в дошкольных организациях, создавших условия для воспитания и обучения детей с особыми образовательными потребностями
Продолжение таблицы
специалисты, человек
потребность в кадрах, человек
психолог
социальный педагог
из них совместителей
дефектолог
логопед
тифлопедагог
сурдопедагог
олигофренопедагог
психолог
социальный педагог
педагогические работники
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты______________________________
Исполнитель _____________________________ ___________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о специальных дошкольных организациях и о педагогическом составе"
(Индекс: № ДО-11, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бағанда үлгілік ғимараттарда орналасқан мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
3-бағанда бейімделген ғимараттарда орналасқан мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
4-бағанда авариялық жағдайдағы мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
5-бағанда ыстық суы жоқ мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
6-бағанда тасымалданатын суы бар мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
7-бағанда жеке жылытылатын мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
8-бағанда канализациясы жоқ мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
9-бағанда жылу есептегіші орнатылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
10-бағанда су өлшегіштері бар мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
11-бағанда дербес жылытылатын мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
12-бағанда кедергісіз қолжетімді мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
13, 14, 15-бағандарда бейнебақылау бар мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
16, 17, 18-бағандарда дәретханалары бар мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
19-бағанда АКТ жабдықтарымен (дербес компьютерлер, мультимедиялық проекторлар, сенсорлық интерактивті тақталар және дамытушы компьютерлік ойындар) жабдықталған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
20-бағанда электрондық үкімет порталы арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметтермен қамтылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық -логикалық бақылау:
1 баған= ∑ 2 және 3 бағандар әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 1.1 және 1.2 жолдар әрбір баған үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
9 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
11 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Арнайы мектепке дейінгі ұйымдар және педагогикалық құрамы туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 11 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
1-бөлім
Көрсеткіштердің атауы
барлығы
сөйлеу қабілеті бұзылыстары бар балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
есту қабілеті бұзылған балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
көру қабілеті бұзылған балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
тірек-қозғалыс аппаратының функциялары бұзылған балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
ақыл-ойының дамуы кенжелеп қалған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
психологиялық дамуы тежелген балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
эмоциялық-еркі жіне мінез-құлқы бұзылған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
күрделі бұзылыстары бар, оның ішінде соқыр-саңырау болып қалған балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
естімейтін
нашар еститін (кейіннен естімей саңырау болып қалған )
көзі көрмейтін
нашар көретін
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
арнайы мектепке дейінгі ұйымдар саны, бірлік
1.1
оның ішінде топтар саны, бірлік
1.2
оның ішінде балалардың саны, адам
1.3
ерекше білім беру қажеттіліктері бар балаларға жағдай жасаған, мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқытумен қамтылған балалардың саны, адам
2- бөлім
Көрсеткіштердің атауы
педагогикалық қызметкерлер, адам
арнайы педагогтар, адам
мамандар, адам
барлығы
оның ішінде дефектологиялық білімі бар
ондағы қосымша жұмыс істейтіндер
дефектолог
логопед
тифлопедагог
сурдопедагог
олигофренопедагог
психолог
әлеуметтік педагог
ондағы қосымша жұмыс істейтіндер
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
арнайы мектепке дейінгі ұйымдарында
1.1
ерекше білім беру қажеттіліктері ерекше балаларды тәрбиелеу және оқыту үшін жағдай жасаған мектепке дейінгі ұйымдарында
Кестенің жалғасы
кадрлар қажеттілігі, адам
дефектолог
логопед
тифлопедагог
сурдопедагог
олигофренопедагог
психолог
әлеуметтік педагог
педагогикалық қызметкерлер
12
13
14
15
16
17
18
19
Атауы __________________________________ Мекен-жайы ______________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Арнайы мектепке дейінгі ұйымдар және педагогикалық құрамы туралы мәліметтер" (Индекс: № 11-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1
В графе 1 указывается количество специальных детских садов, групп и в них детей по нарушениям.
В графе 2 указывается количество специальных детских садов с нарушением речи, групп и в них детей.
В графах 3 - 4 указывается количество специальных детских садов с нарушением слуха, групп и в них детей.
В графах 5-6 указывается количество специальных детских садов с нарушением зрения, групп и в них детей.
В графе 7 указывается количество специальных детских садов с нарушением функции опорно-двигательного аппарата, групп и в них детей.
В графе 8 указывается количество специальных детских садов с нарушением умственной отсталости, групп и в них детей.
В графе 9 указывается количество специальных детских садов с задержкой психического развития, групп и в них детей.
В графе 10 указывается количество специальных детских садов с расстройством эмоционально-волевой сферы и поведения, групп и в них детей.
В графе 11 указывается количество специальных детских со сложными нарушениями, в том числе со слепоглухотой, групп и в них детей.
Раздел 2
В строке 1 указывается количество педагогических работников в специальных детских садах.
В строке 2 указывается количество педагогических работников в дошкольных организациях, создавших условия для воспитания и обучения детей с особыми образовательными потребностями
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ граф 2 – 11;
строка 1.1 = ∑ граф 2 – 11;
строка 1.2 = ∑ граф 2 – 11;
строка 1.3 = ∑ граф 2 – 11
Приложение 12 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №__
Приложение 12 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об охвате детей 5-6(7) возраста обязательной предшкольной подготовкой
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-12
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
количество детских садов с предшкольными группами, единиц
в них предшкольных групп, единиц
количество дошкольных мини-центров с предшкольными группами, единиц
в них предшкольных групп, единиц
количество школ с предшкольными классами, единиц
в них предшкольных классов, единиц
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в них, численность детей
человек
1.2
в них, численность воспитателей
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об охвате детей пяти-шестилетнего возраста обязательной предшкольной подготовкой"
(Индекс: № ДО-12, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бөлім
1-бағанда арнайы мектепке дейінгі ұйымдардың, топтардың және бұзушылығы бойынша балалардың саны көрсетіледі.
2-бағанда сөйлеу қабілеті бұзылыстары бар балаларға арналған арнайы мектепке дейінгі ұйымдардың, топтардың және балалардың саны көрсетіледі.
3-4 бағандарда есту қабілеті бұзылған балаларға арналған арнайы мектепке дейінгі ұйымдардың, топтардың және балалардың саны көрсетіледі.
5-6 бағандарда көру қабілеті бұзылған балаларға арналған арнайы мектепке дейінгі ұйымдардың, топтардың және балалардың саны көрсетіледі.
7-бағанда тірек-қозғалыс аппаратының функциялары бұзылған балаларға арналған арнайы мектепке дейінгі ұйымдардың, топтардың және балалардың саны көрсетіледі.
8-бағанда ақыл-ойының дамуы кенжелеп қалған балаларға арналған арнайы мектепке дейінгі ұйымдардың, топтардың және балалардың саны көрсетіледі.
9-бағанда психологиялық дамуы тежелген балаларға арналған арнайы мектепке дейінгі ұйымдардың, топтардың және балалардың саны көрсетіледі.
10-бағанда эмоциялық-еркі жіне мінез-құлқы бұзылған балаларға арналған арнайы мектепке дейінгі ұйымдардың, топтардың және балалардың саны көрсетіледі.
11-бағанда күрделі бұзылыстары бар, оның ішінде соқыр-саңырау болып қалған балаларға арналған арнайы мектепке дейінгі ұйымдардың, топтардың және балалардың саны көрсетіледі.
2-бөлім
1-жолда арнайы мектепке дейінгі ұйымдардағы педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2-жолда ерекше білім беру қажеттіліктері ерекше балаларды тәрбиелеу және оқыту үшін жағдай жасаған мектепке дейінгі ұйымдардағы педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2. Аталған әкімшілік есеп нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
1) Педагог қызметкер - "Мемлекеттік білім беру ұйымдары қызметкерлерінің үлгі штаттарын және педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 77 қаулысымен бекітілген педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесінде көрсетілген лауазымдағы тұлға.
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
1.1 жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
1.2 жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
1.3 жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
10 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
12 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған 5-6 (7) жастағы балаларды міндетті мектепалды даярлықпен қамту туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 12- МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштердің атауы
мектепалды топтары бар балабақшалардың саны, бірлік
оның ішінде мектепке дейінгі топтар, бірлік
мектепалды топтары бар шағын орталықтар саны, бірлік
оның ішінде мектепке дейінгі топтар, бірлік
мектепалды сыныптары бар мектептер саны, бірлік
оның ішінде мектепке дейінгі сыныптар, бірлік
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде, балалардың саны адам
1.2
оның ішінде педагогтар саны,
Атау ____________________________ Мекен-жайы _____________________________
Телефон__________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға __________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме 5-6 (7) жастағы балаларды міндетті мектепалды даярлықпен қамту туралы мәліметтер (Индекс: № 12-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество детских садов, где есть предшкольные группы.
В графе 2 указывается количество предшкольных групп в детских садах.
В графе 3 указывается количество дошкольных мини-центров, где есть предшкольные группы.
В графе 4 указывается количество предшкольных групп в дошкольных мини-центрах.
В графе 5 указывается количество школ, где есть предшкольные классы.
В графе 6 указывается количество предшкольных классов в школах.
2. Контроль между формами:
1) Количество предшкольных классов школ:
форма ДО-12 графа 5 строка 1 = форма РИК-76 (4 раздел) графа 1 строка 2
2) Численность детей в предшкольных классах школ:
форма ДО-12 графы 5 строка 1.1 = форма ДО-3 графа 13 строка 1.3 = форма РИК-76 (4 раздел) графа 2 строка 2
Приложение 13 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 13 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о сети и контингенте в дошкольных организациях за исключением детских садов
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-13
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование показателей
всего дошкольных организаций, единиц
из них количество дошкольных мини-центров, единиц
из них мини-центров, единиц
в дошкольных организациях
в школах
при других организациях
частных
А
Б
1
2
4
5
6
7
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
численность детей, человек
1.2
в городской местности, единиц

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепалды топтары бар балабақшалар саны көрсетіледі.
2-бағанда балабақшалардағы мектепалды топтардың саны көрсетіледі.
3-бағанда мектепалды топтары бар мектепке дейінгі шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
4-бағанда мектепке дейінгі шағын орталықтардағы мектепалды топтардың саны көрсетіледі.
5-бағанда мектепалды сыныптары бар мектептер саны көрсетіледі.
6-бағанда мектептердегі мектеп алды сыныптарының саны көрсетіледі.
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектепалды сыныптары бар мектептер:
МҰ-12 нысан 5 баған 1 жол = РИК-76 нысан (4 бөлім) 1 баған 2 жол
2) Мектептегі мектепалды сыныптардағы балалар саны:
МҰ-12 нысан 5 баған 1.1 жол = МҰ-3 нысан 13 баған 1.3 жол = РИК-76 нысан (4 бөлім) 2 баған 2 жол
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
11 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
13 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Балабақшалардан басқа балабақшалар желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 13- МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі ұйымдардың барлығы, бірлік
оның ішінде шағын орталықтардың саны, бірлік
оның ішінде шағын орталықтар, бірлік
мектепке дейінгі ұйымдарда
мектептерде
басқа ұйымдардың жанында
жекеменшік
А
Б
1
2
4
5
6
7
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
балалардың саны, адам
1.2
қалалық жерде, бірлік

1.2.1
численность детей, человек
1.3
в сельской местности, единиц
1.3.1
численность детей, человек
2
мини-центры с полным днем пребывания, единиц
2.1
численность детей, человек
2.2
в городской местности, единиц
2.2.1
численность детей, человек
2.3
в сельской местности, единиц
2.3.1
численность детей, человек
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование ____________________________________
Адрес ___________________________________________
Телефон _________________________________________
Адрес электронной почты __________________________
Исполнитель
__________________________________ ______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________ ______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте в дошкольных организациях за исключением детских садов"
(Индекс: № ДО-13, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество дошкольных организаций.
В графе 2 указывается количество дошкольных мини-центров.
В графах 3 , 4, 5, 6 указывается количество дошкольных мини-центров находящихся при дошкольной организации, школе, других организаций и самостоятельные.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 2= ∑ граф 4, 5, 6, 7 для каждой строки;
строка 1 = ∑ строк 1.2 и 1.3 для каждой графы;
строка 1.1 = ∑ строк 1.2.1 и 1.3.1 для каждой графы;
строка 2 = ∑ строк 2.2 и 2.3 для каждой графы;
строка 2.1 = ∑ строк 2.2.1 и 2.3.1 для каждой графы.
3. Контроль между формами:
1) Всего дошкольных организаций:
форма ДО-13 строка 1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 1 = форма ДО-8 строка 1 графа 1
2) Всего дошкольных организаций в городской местности:
форма ДО-13 строка 1.2 графа 1 = форма ДО-1 строка 11 графа 1 = форма ДО-8 строка 1.1 графа 1
3) Всего дошкольных организаций в сельской местности:
форма ДО-13 строка 1.3 графа 1 = форма ДО-1 строка 13 графа 1 = форма ДО-8 строка 1.2 графа 1
4) Всего детей:
форма ДО-13 строка 1.1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 строка 1 графа 3 = форма ДО-6 строка 1 графа 2
5) Всего детей в городской местности:
форма ДО-13 строка 1.2.1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 12 = форма ДО-6 строка 1.1 графа 2
6) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-13 строка 1.3.1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 14 = форма ДО-6 строка 1.2 графа 2
7) Всего детей в мини-центрах:
форма ДО-13 строка 1.1 графа 2 = форма ДО-3 строка 1.3 графа 3

1.2.1
балалардың саны, адам
1.3
ауылдық жерде, бірлік
1.3.1
балалардың саны, адам
2
толық күн қатысумен шағын орталықтары, бірлік
2.1
балалардың саны, адам
2.2
қалалық жерде, бірлік
2.2.1
балалардың саны, адам
2.3
ауылдық жерде, бірлік
2.3.1
балалардың саны, адам
Атауы ________________________ Мекен-жайы ______________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Балабақшалардан басқа балабақшалар желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: № 13-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бағанда мектепке дейінгі шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
3 , 4, 5, 6-бағандарда мектепке дейінгі ұйымның, мектептің, басқа да ұйымдардың жанындағы және дербес мектепке дейінгі шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық -логикалықбақылау:
2 баған = ∑ 4, 5, 6, 7 бағандар, әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 1.2 және 1.3 жолдар, әрбір баған үшін;
1.1 жол = ∑ 1.2.1 және 1.3.1 жолдар, әрбір баған үшін;
2 жол = ∑ 2.2 және 2.3 жолдар, әрбір баған үшін;
2.1 жол = ∑ 2.2.1 және 2.3.1 жолдар әрбір баған үшін.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-13 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1 жол 1 баған
2) Қалалық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-13 нысан 1.2 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 11 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1.1 жол 1 баған
3) Ауылдық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-13 нысан 1.3 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 13 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1.2 жол 1 баған
4) Барлық балалар саны:
МҰ-13 нысан 1.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-6 нысан 1 жол 2 баған
5) Қалалық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-13 нысан 1.2.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 12 баған = МҰ-6 нысан 1.1 жол 2 баған
6) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-13 нысан 1.3.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 14 баған = МҰ-6 нысан 1.2 жол 2 баған
7) Барлық шағын орталықтардың саны:
МҰ-13 нысан 1.1 жол 2 баған = МҰ-3 нысан 1.3 жол 3 баған

8) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-13 строка 1.3 графа 2 = форма ДО-3 строка 1.4 графа 3
Примечание: Х – данная позиция не подлежит заполнению.
Приложение 14 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" __________ 2021 года №___
Приложение 14 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об очередности детей в дошкольные организации
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-14
Периодичность: годовая
Круг лиц предстваляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
количество детей в возрасте от 0-6 лет, состоящих на очереди в дошкольные организации, человек
в том числе количество детей в возрасте 1-6 лет, человек
из них количество детей в возрасте 2-6 лет, человек
из них количество детей в возрасте 3-6 лет, человек
А
Б
1
2
3
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в городской местности
1.2
в сельской местности
Наименование ______________________________________
Адрес _____________________________________________
Телефон ___________________________________________
Адрес электронной __________________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об очередности детей в дошкольные организации"
(Индекс: № ДО-14, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество детей в возрасте от 0-6 лет, состоящих на очереди в дошкольные организации.
В графе 2 указывается количество детей в возрасте от 1-6 лет, состоящих на очереди в дошкольные организации.
В графе 3 указывается количество детей в возрасте от 2-6 лет, состоящих на очереди в дошкольные организации.
В графе 4 указывается количество детей в возрасте от 3-6 лет, состоящих на очереди в дошкольные организации.

8) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
Ескерту: Х – берілген айқындама толтырылмайды.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
12 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
14 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Балалардын мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының кезектілігі туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 14 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштердің атауы
0-6(7) жастан балабақшаларда кезекте тұрған балалардың саны, адам
соның ішінде 1-6(7) жастағы балалар саны, адам
оның ішіндегі 2-6(7) жастағы балалар саны, адам
оның ішіндегі 3-6(7) жастағы балалар саны, адам
А
Б
1
2
3
4
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
қалалық жерде
1.2
ауылдық жерде
Атауы ________________________ Мекен-жайы _______________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға __________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Балалардын мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының кезектілігі туралы мәліметтер" (Индекс: № 14-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 0-6 жастағы балалардың саны көрсетіледі.
2-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 1-6 жастағы балалардың саны көрсетіледі.
3-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 2-6 жастағы балалардың саны көрсетіледі.
4-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарға кезекте тұрған 3-6 жастағы балалардың саны көрсетіледі.

2. Арифметико-логический контроль:
строка 1= ∑ строк 1.1 и 1.2 для каждой графы.
Приложение 15 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" __________ 2021 года №___
Приложение 15 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о мониторинге открытия и закрытия дошкольных организаций
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-15
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
построенных из республиканского бюджета, единиц
построенных из местного бюджета, единиц
государственно-частное партнерство, единиц
из приватизированных, единиц
из них частных, единиц
высвобожденных отдельно стоящих зданий коммунальной собственности, находящихся в аренде, единиц
из них частных, единиц
мини-центры при школах, единиц
мини-центры при детских садах, единиц
из них частных, единиц
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Открытые
1.1
в них мест
2
закрытые
2.1
в них мест
Продолжение таблицы
мини-центры, единиц
из них частных, единиц
детские сады, единиц
из них частных, единиц
дошкольные организации на 1 этажах жилых домов, единиц
из них частных, единиц
переданных новых зданий и помещений, пригодных для открытия дошкольных организаций, единиц
из них частных, единиц
дополнительные места в действующих дошкольных организациях
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Наименование _________________________________________
Адрес ________________________________________________
Телефон ______________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ ______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о мониторинге открытия и закрытия дошкольных организаций"
(Индекс: № ДО-15, периодичность – годовая)

2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1жол = ∑ 1.1 және 1.2 жолдар, әрбір баған үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
13- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
15 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Мектепке дейінгі ұйымдардың ашылуын және жабылуын мониторинглеу туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 15 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштердің атауы
республикалық бюджеттен құрылғандар
жергілікті бюджеттен құрылғандар
мемлекеттік жеке-меншік әріптестік
жекешелендіргендер де
соның ішінде жеке меншік
жалға алынған жеке тұрған коммуналдық меншіктегі босатылған ғимараттар
соның ішінде жеке меншік
мектеп жанында шағын орталықтар, бірлік
балабақша жанында шағын орталықтар, бірлік
соның ішінде жеке меншік
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Ашылған
1.1
оның ішінде орындар
2
жабылған
2.1
оның ішінде орындар
Кестенің жалғасы
шағын орталықтар, бірлік
соның ішінде жеке меншік
балабақшалар, бірлік
соның ішінде жеке меншік
тұрғын үйлердің 1 қабатындағы мектепке дейінгі ұйымдар
соның ішінде жеке меншік
мектепке дейінгі ұйымдарды ашуға жарамды жаңа берілген ғимараттар мен жайлар
соның ішінде жеке меншік
мектепке дейінгі ұйымдардағы қосымша орындар
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Атауы ______________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектепке дейінгі ұйымдардың ашылуын және жабылуын мониторинглеу туралы мәліметтер" (Индекс: № 15-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество дошкольных организаций построенных из республиканского бюджета.
В графе 2 указывается количество дошкольных организаций построенных из местного бюджета.
В графе 3 указывается количество дошкольных организаций открытых за счет государственно-частного партнерства.
В графе 4 указывается количество открытых дошкольных организаций из приватизированных.
В графе 5 указывается количество открытых частных дошкольных организаций из приватизированных.
В графе 6 указывается количество открытых дошкольных организаций за счет высвобождения отдельно стоящих зданий коммунальной собственности, находящихся в аренде.
В графе 7 указывается количество открытых частных дошкольных организаций за счет высвобождения отдельно стоящих зданий коммунальной собственности, находящихся в аренде.
В графе 8 указывается количество открытых мини-центров при школах.
В графе 9 указывается количество открытых мини-центров при детских садах.
В графе 10 указывается количество открытых частных мини-центров при детских садах.
В графе 11 указывается количество открытых мини-центров.
В графе 12 указывается количество открытых частных мини-центров.
В графе 13 указывается количество открытых детских садов.
В графе 14 указывается количество открытых частных детских садов.
В графе 15 указывается количество открытых дошкольных организаций на 1 этажах жилых домов.
В графе 16 указывается количество открытых частных дошкольных организаций на 1 этажах жилых домов.
В графе 17 указывается количество дошкольных организаций, переданных новых зданий и помещений, пригодных для открытия дошкольных организаций.
В графе 18 указывается количество открытых частных дошкольных организаций, переданных новых зданий и помещений, пригодных для открытия дошкольных организаций.
В графе 19 указывается дополнительные места в действующих дошкольных организациях.
Приложение 14 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _________ 2021 года №___
Приложение 17 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о сети, контингенте, возрасте и социальном статусе контингента организаций дополнительного образования
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВУ-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 1. Количество организаций дополнительного образования
Наименование показателей
дворцы школьников
станции юных натуралистов
станции юных техников
дворцы школьников
дома школьников
центры творчества
комплексы
детско- юношеские центры
станции юных натуралистов
детские экологические центры
биологические центры
экобиоцентры
станции юных техников
центры
школы технического творчества детей и юношества
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
всего организаций дополнительного образования, единиц
Продолжение таблицы
станции юных туристов
детские дворовые клубы
детские школы искусств
детские оздоровительные лагеря
станции юных туристов
центры детско-юношеского туризма
дворовые
военно-патриотические
другие клубные досуговые организации
музыкальные
художественные
школы искусств
другие школы художественно-эстетической направленности
центры
комплексы
загородные оздоровительные лагеря
лагеря дневного пребывания
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Продолжение таблицы
детские оздоровительные лагеря
детско-юношеские спортивные школы
специализированные детско-юношеские школы олимпийского резерва
другие организации по направлениям деятельности и интересам детей
учебно- методический центр дополнительного образования для детей
итого
палаточные
юрточные
26
27
28
29
30
31
32
продолжение
1.1
в системе образования, единиц

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда Республикалық бюджеттен салынған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бағанда жергілікті бюджеттен салынған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
3-бағанда мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен ашылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
4-бағанда жекешелендірілген мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
5-бағанда жекешелендірілген жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
6-бағанда жалға алынған коммуналдық меншіктегі жеке тұрған ғимараттарды босату есебінен ашылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
7-бағанда жалға алынған коммуналдық меншіктегі жеке тұрған ғимараттарды босату есебінен ашылған жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
8-бағанда мектептер жанындағы ашылған шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
9-бағанда балабақшалар жанындағы ашылған шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
10-бағанда балабақшалар жанындағы ашылған жеке шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
11-бағанда ашылған шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
12-бағанда ашылған жеке шағын орталықтардың саны көрсетіледі.
13-бағанда ашылған балабақшалар саны көрсетіледі.
14-бағанда жеке меншік ашылған балабақшалар саны көрсетіледі.
15-бағанда тұрғын үйлердің 1-қабаттарында ашылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
16-бағанда тұрғын үйлердің 1-қабатындағы ашық жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардың саны көрсетіледі.
17-бағанда мектепке дейінгі ұйымдарды ашу үшін жарамды мектепке дейінгі ұйымдардың, берілген жаңа ғимараттар мен үй-жайлардың саны көрсетіледі.
18-бағанда ашылған жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдардың, мектепке дейінгі ұйымдарды ашу үшін жарамды берілген жаңа ғимараттар мен үй-жайлардың саны көрсетіледі.
19-бағанда жұмыс істеп тұрған мектепке дейінгі ұйымдардағы қосымша орындар көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
14 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
17 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Қосымша білім беру ұйымдары контингентінің желісі, контингенті, жасы және әлеуметтік мәртебесі туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № МТМ-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1-тарау. Қосымша білім беру ұйымдарының саны
Көрсеткіштер атауы
оқушылар сарайлары
жас натуралистер станциялары
жас техниктер станциялары
оқушылар сарайлары
оқушылар үйлері
шығармашылық орталықтары
комплекстер
балалар мен жасөспірімдер орталықтары
жас натуралистер станциялары
балалар экологиялық орталығы
биологиялық орталық
экобиоорталығы
жас техниктер станциялары
орталықтар
балалар және жасөспірімдер техникалық шығармашылық мектептері
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
барлық қосымша білім беру ұйымдары, бірлік
1.1
білім беру жүйесінде, бірлік

1.2.1
учащиеся 6-10 возраста (из строки 1.2)
1.2.2
учащиеся 11-15 возраста (из строки 1.2)
1.2.3
учащиеся 16-18 возраста (из строки 1.2)
1.2.4
дети оставшиеся без попечения родителей (из строки 1.2)
1.2.5
дети сирот (из строки 1.2)
1.2.6
дети с особыми образовательными потребностями в здоровье (из строки 1.2)
1.2.7
малообеспеченные дети (из строки 1.2)
1.2.8
дети из многодетных семей (из строки 1.2)
Наименование _________________________________________
Адрес ________________________________________________
Телефон ______________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети, контингенте, возрасте и социальном статусе контингента организаций дополнительного образования"
(Индекс: № ВУ-1, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графах 1-5 указывается количество дворцов школьников.
В графах 6-9 указывается количество станции юных натуралистов.
В графах 10-12 указывается количество станции юных техников.
В графах 13-14 указывается количество станции юных туристов.
В графах 15-17 указывается количество детских дворовых клубов.
В графах 18-21 указывается количество детских школ искусств.
В графах 22-27 указывается количество детских оздоровительных лагерей.
В графе 28 указывается количество детско-юношеских спортивных школ.
В графе 29 указывается количество специализировнных детско-юношеских школ олимпийского резерва.
В графе 30 указывается количество других организации по направлению деятельности и интересам детей.
В графе 31 указывается количество учебно-методических центров дополнительного образования для детей.
В графе 32 общее количество всех организаций.
Раздел 2.
В графах 1-5 указывается количество детей в дворцах школьников.
В графах 6-9 указывается количество детей в станциях юных натуралистов.
В графах 10-12 указывается количество детей в станциях юных техников.
В графах 13-14 указывается количество детей в станциях юных туристов.
В графах 15-17 указывается количество детей в детских дворовых клубах.
В графах 18-21 указывается количество детей в детских школах искусств.
В графах 22-27 указывается количество детей в детских оздоровительных лагерях.
В графе 28 указывается количество детей в детских юношеских спортивных школах.
В графе 29 указывается количество детей в специализированных детских юношеских школах олимпийского резерва.
В графе 30 указывается количество детей в других организациях по направлению деятельности и интересам детей.
В графе 31 указывается количество детей в учебно-методических центрах дополнительного образования для детей.
В графе 32 указывается общее количество детей дополнительного образования.
Раздел 3.
В графах 1-5 указывается количество детей в дворцах школьников по возрастному составу.
В графах 6-9 указывается количество детей в станциях юных натуралистов по возрастному составу.
В графах 10-12 указывается количество детей в станциях юных техников по возрастному составу.
В графах 13-14 указывается количество детей в станциях юных туристов по возрастному составу.
В графах 15-17 указывается количество детей в детских дворовых клубах по возрастному составу.
В графах 18-21 указывается количество детей в детских школах искусств по возрастному составу.
В графах 22-27 указывается количество детей в детских оздоровительных лагерях по возрастному составу.
В графе 28 указывается количество детей в детских юношеских спортивных школах по возрастному составу.
В графе 29 указывается количество детей в специализированных детских юношеских школах олимпийского резерва по возрастному составу.
В графе 30 указывается количество детей в других организациях по направлению деятельности и интересам детей по возрастному составу.
В графе 31 указывается количество детей в учебно-методических центрах дополнительного образования для детей по возрастному составу.
В графе 32 указывается общее количество детей дополнительного образования по возрастному составу.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1.
графа 32=∑ граф 1-31 для каждой строки
строка 1=∑ строк 1.1, 1.2 для каждой графы
Раздел 2.
строка 1=∑ строк 1.1, 1.2 для каждой графы.
Раздел 3.
графа 32=∑ граф 1-31 для каждой строки.
строка 1=∑ строк 1.1, 1.2 для каждой графы.

1.2.1
6-10 жастағы оқушылар (1.2 жолдан)
1.2.2
11-15 жастағы оқушылар (1.2 жолдан)
1.2.3
16-18 жастағы оқушылар (1.2 жолдан)
1.2.4
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар (1.2 жолдан)
1.2.5
жетім балалар (1.2 жолдан)
1.2.6
денсаулығы бойынша, ерекше білім беру қажеттіліктері бар балалар (1.2 жолдан)
1.2.7
аз қамтылған балалар (1.2 жолдан)
1.2.8
көп балалы отбасылардың балалары (1.2 жолдан)
Атауы _____________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Қосымша білім беру ұйымдары контингентінің желісі, контингенті, жасы және әлеуметтік мәртебесі туралы мәліметтер" (Индекс: № МТМ-1, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1 -тарау
1-5-бағандарда Оқушылар сарайларының саны көрсетіледі.
6-9-бағандарда жас натуралистер станциясының саны көрсетіледі.
10-12-бағандарда жас техниктер станциясының саны көрсетіледі.
13-14-бағандарда жас туристер станциясының саны көрсетіледі.
15-17-бағандарда балалар аула клубтарының саны көрсетіледі.
18-21-бағандарда Балалар өнер мектептерінің саны көрсетіледі.
22-27-бағандарда балаларды сауықтыру лагерлерінің саны көрсетіледі.
28-бағанда балалар-жасөспірімдер спорт мектептерінің саны көрсетіледі.
29-бағанда олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектептерінің саны көрсетіледі.
30-бағанда балалардың қызмет бағыты мен мүдделері бойынша басқа ұйымдардың саны көрсетіледі.
31-бағанда балаларға арналған қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталықтарының саны көрсетіледі.
32-бағанда барлығы.
2-тарау
1-5-бағандарда оқушылар сарайларындағы балалар саны көрсетіледі.
6-9-бағандарда жас натуралистер станцияларындағы балалардың саны көрсетіледі.
10-12-бағандарда жас техниктер станцияларындағы балалардың саны көрсетіледі.
13-14-бағандарда станциялардағы жас туристердің балалар саны көрсетіледі.
15-17-бағандарда балалар аула клубтарындағы балалар саны көрсетіледі.
18-21-бағандарда Балалар өнер мектептеріндегі балалардың саны көрсетіледі.
22-27-бағандарда балаларды сауықтыру лагерьлеріндегі балалардың саны көрсетіледі.
28-бағанда балалар мен жасөспірімдердің спорт мектептеріндегі балалар саны көрсетіледі.
29-бағанда олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектептеріндегі балалар саны көрсетіледі.
30-бағанда балалардың қызмет бағыты мен мүдделері бойынша басқа ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
31-бағанда балаларға арналған қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталықтарындағы балалардың саны көрсетіледі.
32-бағанда барлығы.
3-тарау
1-5-бағандарда оқушылар сарайларындағы балалар саны көрсетіледі.
6-9-бағандарда жас натуралистер станцияларындағы балалардың саны көрсетіледі.
10-12-бағандарда жас техниктер станцияларындағы балалардың саны көрсетіледі.
13-14-бағандарда станциялардағы жас туристердің балалар саны көрсетіледі.
15-17-бағандарда балалар аула клубтарындағы балалар саны көрсетіледі.
18-21-бағандарда Балалар өнер мектептеріндегі балалардың саны көрсетіледі.
22-27-бағандарда балаларды сауықтыру лагерьлеріндегі балалардың саны көрсетіледі.
28-бағанда балалар мен жасөспірімдердің спорт мектептеріндегі балалар саны көрсетіледі.
29-бағанда олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектептеріндегі балалар саны көрсетіледі.
30-бағанда балалардың қызмет бағыты мен мүдделері бойынша басқа ұйымдардағы балалардың саны көрсетіледі.
31-бағанда балаларға арналған қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталықтарындағы балалардың саны көрсетіледі.
32-бағанда барлығы.
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1-тарау.
32 баған = ∑ 1-31 бағандар, әрбір жол үшін
1 жол = ∑ 1.1, 1.2 жолдар, әрбір баған үшін
2-тарау.
2 1 жол = ∑ 1.1, 1.2 жолдар, әрбір баған үшін.
3-тарау.
32 баған = ∑ 1-31 бағандар, әрбір жол үшін.
1 жол = ∑ 1.1, 1.2 жолдар, әрбір баған үшін.

строка 1.1=∑ строк 1.1.1-1.1.3 для каждой графы.
строка 1.2=∑ строк 1.2.1-1.2.3 для каждой графы.
3. Контроль между формами:
Численность всего учащихся:
форма ВУ-1 раздел 2 строка 1 графа 32 = форма ВУ-1 раздел 3 строка 1 графа 32 = форма ВУ-2 раздел 2 строка 1 = ∑ граф 1-19 для каждой строки.
Приложение 15 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _________ 2021 года №___
Приложение 18 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о ресурсах, объединениях и педагогических кадрах организаций дополнительного образования для детей
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВУ-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 1. Материально -техническая база организаций дополнительного образования
Наименование показателей
всего организаций дополнительного образования, единиц
тип здания
техническое состояние здания
количество организаций имеющих турникет, единиц
количество организаций имеющих библиотек, единиц
количество организаций имеющих музей, единиц
количество организаций имеющих лагерь, единиц
типовое
приспособленное
аварийное
требует капитальный ремонт
требует текущего ремонта
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
всего
1.1
из них в сельской местности
1.2
в системе образования

1.1 жол = ∑ 1.1.1-1.1.3 жолдар, әрбір баған үшін.
1.2 жол = ∑ 1.2.1-1.2.3 жолдар, әрбір баған үшін.
2. Нысандар арасын бақылау:
Барлық оқушылар саны:
МТМ-1 нысан 2 тарау 1 жол 32 баған = МТМ-1 нысан 3 тарау 1 жол 32 баған = МТМ-2 нысан 2 тарау 1 жол = ∑ 1-19 бағандар, әрбір жол үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
15 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
18 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарының ресурстары, бірлестіктері мен педагог кадрлары туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № МТМ-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1-тарау. Қосымша білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасы
Көрсеткіштер атауы
барлық қосымша білім беру ұйымдары, бірлік
ғимарат типі
ғимараттың техникалық жағдайы
турникеті бар ұйымдардың саны, бірлік
кітапханалары бар ұйымдардың саны, бірлік
мұражайы бар ұйымдардың саны, бірлік
лагері бар ұйымдардың саны, бірлік
типтік
бейімделген
апаттық
күрделі жөндеуді қажет ететін
ағымдық жөндеуді қажет ететін
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық
1.2
білім беру жүйесінде

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается количество организаций дополнительного образования.
В графах 2-3 указывается тип здания организации дополнительного образования.
В графах 4-6 указывается техническое состояние здания организации дополнительного образования.
В графе 7 указывается количество организаций дополнительного образования, имеющих турникеты.
В графе 8 указывается количество организаций дополнительного образования, имеющих библиотеки.
В графе 9 указывается количество организаций дополнительного образования, имеющих музеи.
В графе 10 указывается количество организаций дополнительного образования, имеющих лагеря.
Раздел 2.
В графах 1-19 указывается количество кружков.
В графе 20 указывается количество кружков (секции) обучающих на казахском языке.
В графе 21 указывается количество бесплатных кружков.
В графе 22 указывается количество платных кружков.
Раздел 3.
В графе 1 указывается количество педагогических работников в организациях дополнительного образования.
В графах 2-7 указывается всего количество педагогических работников по образованию.
В графах 8-15 указывается количество педагогических работников по квалификации.
В графах 16-20 указывается количество педагогических работников по возрасту.
В графе 21 указывается всего количество молодых специалистов.
В графах 22-26 указывается количество молодых специалистов по образованию.
В графе 27 указывается потребность в кадрах.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1.
строка 1=∑ строк 1.2, 1.3 для каждой графы
строка 1.1=∑ строк 1.2.1, 1.3.1 для каждой графы
графа 1=∑ граф 2, 3 для каждой строки
Раздел 2.
строка 1=∑ строк 2, 3 для каждой графы
строка 1.1=∑ строк 2.1, 3.1 для каждой графы
строка 1.1.1=∑ строк 2.1.1, 3.1.1 для каждой графы
Раздел 3.
строка 1=∑ строк 1.2, 1.3 для каждой графы
строка 1.1=∑ строк 1.2.1, 1.3.1 для каждой графы
графа 1=∑ граф 2-7=∑ граф 8-15=∑ граф 16-20 для каждой строки
графа 21=∑ граф 22-26 для каждой строки.
Приложение 16 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _________ 2021 года №___
Приложение 19 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.
Сведения о районных, городских и областных детско-юношеских объединениях организаций образования республики,
мероприятиях, проектах, и органах ученического самоуправления
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВУ-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов Нур-Султан, Алматы, Шымкент
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование области, города республиканского значения, столицы
республиканская организация "Жас Ұлан"
республиканская организация "Жас Қыран"
организация скаутского движения Казахстана
количество членов, человек
количество руководителей, человек
количество воспитательных проектов, единиц
количество членов, человек
количество руководителей, человек
количество воспитательных проектов, единиц
количество членов, человек
количество руководителей, человек
количество воспитательных проектов, единиц
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
Продолжение таблицы
дебатное движение школьников
детско-юношеские общественные объединения неуказанные в графах 1-11
школьные советы профилактики
районные, городские, областные советы старшеклассников, молодежные парламенты, детские маслихаты и другие
количество школьников, охваченных республиканскими детско-юношескими спортивными турнирами (Спартакиада школьников и др.)
количество клубов, единиц
количество членов, человек
количество членов, человек
количество руководителей, человек
количество воспитательных проектов, единиц
количество советов, единиц
количество членов, человек
количество советов, единиц
количество членов, человек
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о районных, городских и областных детско-юношеских объединениях организаций образования республики,
мероприятиях, проектах, и органах ученического самоуправления"
(Индекс: № ВУ-3, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество членов в республиканских организациях "Жас Ұлан".
В графе 2 указывается количество руководителей в республиканских организациях "Жас Ұлан".
В графе 3 указывается количество воспитательных проектов в республиканских организациях "Жас Ұлан".
В графе 4 указывается количество членов в республиканских организациях "Жас Қыран".
В графе 5 указывается количество руководителей в республиканских организациях "Жас Қыран".
В графе 6 указывается количество воспитательных проектов в республиканских организациях "Жас Қыран".
В графе 7 указывается количество членов в скаутских движениях Казахстана.
В графе 8 указывается количество руководителей в скаутских движениях Казахстана.
В графе 9 указывается количество воспитательных проектов в скаутских движениях Казахстана.
В графе 10 указывается количество количество клубов в дебатных движениях школьников.
В графе 11 указывается количество членов в дебатных движениях школьников.
В графе 12 указывается количество членов в детско-юношеские общественные объединения.
В графе 13 указывается количество руководителей в детско-юношеские общественные объединения.
В графе 14 указывается количество воспитательных проектов в детско-юношеские общественные объединения.
В графе 15 указывается количество советов в школьных советах профилактики.
В графе 16 указывается количество членов в школьных советах профилактики.
В графе 17 указывается количество советов в районных, городских, областных советах старшеклассников, молодежных парламентах, детских маслихатах и другие.
В графе 18 указывается количество членов в районных, городских, областных советах старшеклассников, молодежных парламентах, детских маслихатах и другие.
В графе 19 указывается количество школьников, охваченных республиканскими детско-юношескими спортивными турнирами.
2. Арифметико-логический контроль: строка 1=∑ строк 1.2, 1.3 для каждой графы
строка 1.1=∑ строк 1.2.1, 1.3.1 для каждой графы
графа 1=∑ граф 2, 3 для каждой строки
Приложение 17 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № __
Приложение 20 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о школах, классах, учащихся и ресурсах вечерних (сменных) школ
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № СВ-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 1. Количество вечерних (сменных) школ, классов и учащихся в них
Наименование показателей
количество школ, единиц
число классов, единиц
всего учащихся, человек
по языку обучения
казахский
русский
уйгурский
смешанные
А
В
1
2
3
4
5
6
7
1
самостоятельные вечерние (сменные) общеобразовательные школы
1.1
из них в сельской местности
1.2
в том числе с очной формой обучения
1.3
в том числе с заочной формой обучения
1.4
в том числе с очной и заочной формами обучения
2
дневные общеобразовательные школы, при которых созданы классы очного обучения, группы заочного обучения, консультационные пункты для работающей молодежи
2.1
из них в сельской местности
3

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1 -тарау
1-бағанда қосымша білім беру ұйымдарының саны көрсетіледі.
2-3-бағандарда қосымша білім беру ұйымы ғимаратының үлгісі көрсетіледі.
4-6-бағандарда қосымша білім беру ұйымы ғимаратының техникалық жай-күйі көрсетіледі.
7-бағанда турникеттері бар қосымша білім беру ұйымдарының саны көрсетіледі.
8-бағанда кітапханалары бар қосымша білім беру ұйымдарының саны көрсетіледі.
9-бағанда мұражайлары бар қосымша білім беру ұйымдарының саны көрсетіледі.
10-бағанда лагерлері бар қосымша білім беру ұйымдарының саны көрсетіледі.
2 -тарау
1-19-бағандарда үйірмелер саны көрсетіледі.
20-бағанда қазақ тілінде оқытатын үйірмелер (секциялар) саны көрсетіледі.
21-бағанда тегін үйірмелер саны көрсетіледі.
22-бағанда ақылы үйірмелер саны көрсетіледі.
3 -тарау
1-бағанда қосымша білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2-7-бағандарда білімі бойынша педагог қызметкерлердің барлық саны көрсетіледі.
8-15-бағандарда біліктілігі бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
16-20-бағандарда жасы бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
21-бағанда жас мамандардың барлық саны көрсетіледі.
22-26-бағандарда білімі бойынша жас мамандардың саны көрсетіледі.
27-бағанда кадрларға қажеттілік көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1-тарау.
1 жол =∑ 1.2, 1.3 жолдар, әрбір баған үшін
1.1 жол =∑ 1.2.1, 1.3.1 жолдар, әрбір баған үшін
1 баған =∑ 2, 3 бағандар, әрбір жол үшін
2-тарау.
1 жол =∑ 2, 3 жолдар, әрбір баған үшін
1.1 жол =∑ 2.1, 3.1 жолдар, әрбір баған үшін
1.1.1 жол =∑ 2.1.1, 3.1.1 жолдар, әрбір баған үшін
3-тарау.
1 жол =∑ 1.2, 1.3 жолдар, әрбір баған үшін
1.1 жол =∑ 1.2.1, 1.3.1 жолдар, әрбір баған үшін
1 баған = ∑ 2-7 бағандарының =∑ 8-15 бағандарының = ∑ 16-20 бағандар әрбір жол үшін
21 баған = ∑ 22-26 бағандар әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
16 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
19 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Республикалық білім беру ұйымдарының аудандық, қалалық және облыстық жасөспірімдер бірлестігі, іс-шаралар, жобалар және оқушылардың өзін-өзі басқару органы туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № МТМ-3 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалаларының, облыстар әкімдіктерінің Білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
"Жас Ұлан" республикалық ұйымы
"Жас Қыран" республикалық ұйымы
Қазақстанның скауттық қозғалысы ұйымы
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Кестенің жалғасы
оқушылардың дебаттық қозғалысы
1-9 бағандарында көрсетілмеген жасөспірімдербалалардың қоғамдық бірлестіктері
мектептегі профилактикалық кеңестер
жоғары сынып оқушыларының аудандық, қалалық, облыстық кеңестері, жастар парламенті, балалар маслихаты және тағы да басқалары
республикалық балалар-жасөспірімдер спорттық жарыстарымен (оқушылар Спартакиадасы және т.б.) қамтылған оқушылардың саны
клубтардың саны, бірлік
мүшелер саны, адам
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
кеңестер саны, бірлік
мүшелер саны, адам
кеңестер саны, бірлік
мүшелер саны, адам
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Атауы _____________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Республикалық білім беру ұйымдарының аудандық, қалалық және облыстық жасөспірімдер бірлестігі, іс-шаралар, жобалар және оқушылардың өзін-өзі басқару органы туралы мәліметтер" (Индекс: № МТМ-3, кезеңділігі –жылдық)
1.1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1-бағанда "Жас Ұлан" республикалық ұйымдарындағы мүшелер саны көрсетіледі.
2-бағанда "Жас Ұлан" республикалық ұйымдарындағы жетекшілер саны көрсетіледі.
3-бағанда "Жас Ұлан" республикалық ұйымдарындағы тәрбие жобаларының саны көрсетіледі.
4-бағанда "Жас Қыран" республикалық ұйымдарындағы мүшелер саны көрсетіледі.
5-бағанда "Жас Қыран" республикалық ұйымдарындағы жетекшілер саны көрсетіледі.
6-бағанда "Жас Қыран" республикалық ұйымдарындағы тәрбие жобаларының саны көрсетіледі.
7-бағанда Қазақстанның Скауттық қозғалыстарындағы мүшелер саны көрсетіледі.
8-бағанда Қазақстанның Скауттық қозғалыстарындағы басшылардың саны көрсетіледі.
9-бағанда Қазақстанның Скауттық қозғалыстарындағы тәрбие жобаларының саны көрсетіледі.
10-бағанда оқушылардың дебаттық қозғалыстарындағы клубтар саны көрсетіледі.
11-бағанда оқушылардың дебаттық қозғалыстарындағы мүшелер саны көрсетіледі.
12-бағанда балалар-жасөспірімдер қоғамдық бірлестіктеріне мүшелер саны көрсетіледі.
13-бағанда балалар-жасөспірімдер қоғамдық бірлестіктеріндегі басшылардың саны көрсетіледі.
14-бағанда балалар-жасөспірімдер қоғамдық бірлестіктеріне тәрбие жобаларының саны көрсетіледі.
15-бағанда мектептің алдын алу кеңестеріндегі кеңестердің саны көрсетіледі.
16-бағанда мектептің алдын алу кеңестеріндегі мүшелер саны көрсетіледі.
17-бағанда жоғары сынып оқушыларының аудандық, қалалық, облыстық кеңестеріндегі, жастар парламенттеріндегі, балалар мәслихаттарындағы және тағы басқа Кеңестердің саны көрсетіледі.
18-бағанда аудандық, қалалық, облыстық жоғары сынып оқушыларының кеңестерінде, жастар парламенттерінде, балалар мәслихаттарында және басқаларында мүшелер саны көрсетіледі.
19-бағанда республикалық балалар-жасөспірімдер спорттық турнирлерімен қамтылған оқушылар саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
17 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
20 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Мектептер, сыныптар, кешкі (ауысымдық) мектептердің оқушылары мен ресурстары туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № КА-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1-тарау. Кешкі (ауысымдық) мектептер, сыныптар және олардағы оқушылар саны
Көрсеткіштер атауы
мектептер саны, бірлік
сыныптар саны, бірлік
барлығы оқушылар, адам
оқыту тілі бойынша
қазақ
орыс
ұйғыр
аралас
А
В
1
2
3
4
5
6
7
1
кешкі (ауысымдық) жеке жалпы білім беретін мектептер
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде күндізгі оқу нысаны
1.3
оның ішінде сырттай оқу нысандарымен
1.4
оның ішінде күндізгі және сырттай оқу нысандарымен
2
жұмыс жасайтын жастар үшін оқу кеңес беру пунктері, сырттай оқитын топтары, күндіз оқитын сыныптары ашылған күндізгі жалпы білім беретін мектептер
2.1
оның ішінде ауылдық жерде
3

итого (сумма строк 1, 2)
х
х
3.1
из них в сельской местности
х
х
4
всего учащихся по классам (сумма строк 4.1-4.4)
х
х
4.1
в том числе 5-9 классы
х
х
4.2
в том числе 10 класс
х
х
4.3
в том числе 11 класс
х
х
4.4
в том числе 12 класс
х
х
5
общеобразовательные школы при исправительном учреждении
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 2. Материально-техническая база вечерних (сменных) школ
Наименование показателей
количество школ, единиц
тип здания, единиц
техническое состояние здания, единиц
число библиотек, единиц
всего фонд библиотеки, единиц
типовое
приспособленное
аварийное
требует капитальный ремонт
требует текущего ремонта
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
итого по области
1.1
из них в сельской местности
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о школах, классах, учащихся и ресурсах вечерних (сменных) школ"
(Индекс: № СВ-1, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается всего количество школ.
В графе 2 указывается количество классов.
В графе 3 указывается количество учащихся.
В графах 4-7 указывается количество учащихся по языкам обучения.
Раздел 2.
В графе 1 указывается всего количество школ.
В графах 2-3 указывается тип здания.
В графах 4-6 указывается техническое состояние здания.
В графе 7 указывается число библиотек.
В графе 8 указывается всего фонд библиотеки.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1.
графа 3 = ∑ граф 4-7 для каждой строки
строка 1 = ∑ строк 1.2-1.4 для каждой графы
строка 3 = ∑ строк 1, 2 для каждой графы
строка 4 = ∑ строк 4.1-4.4 для каждой графы
Приложение 18 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № __
Приложение 21 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Количество учащихся вечерних (сменных) школ по классу и возрасту

барлығы (1, 2 жолдарының қосындысы)
х
х
3.1
оның ішінде ауылдық жерде
х
х
4
сыныптар бойынша барлық
оқушылар(4.1-4.4 жолдарының қосындысы)
х
х
4.1
оның ішінде 5-9сыныптар
х
х
4.2
оның ішінде 10-сынып
х
х
4.3
оның ішінде 11-сынып
х
х
4.4
оның ішінде 12-сынып
х
х
5
түзеу мекемелері жанындағы жалпы орта білім беретін мектептер
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
2-тарау. Кешкі (ауысымды) мектептердің материалдық-техникалық базасы
Көрсеткіштератауы
мектептер саны, бірлік
ғимараттипі, бірлік
ғимараттың техникалық жағдайы, бірлік
кітапханалар саны, бірлік
барлық кітапхана қоры, бірлік
типтік
бейімделген,
апаттық
күрделі жөндеуді қажет ететін
ағымдық жөндеуді қажет ететін
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
облыс бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
Атауы __________________________________ Мекен-жайы ______________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға __________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектептер, сыныптар, кешкі (ауысымдық) мектептердің оқушылары мен ресурстары туралы мәліметтер" (Индекс: № КА-1, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1 -тарау
1-бағанда мектептердің барлық саны көрсетіледі.
2-бағанда сыныптар саны көрсетіледі.
3-бағанда оқушылардың саны көрсетіледі.
4-7-бағандарда оқыту тілдері бойынша оқушылардың саны көрсетіледі.
2 -тарау
1-бағанда мектептердің барлық саны көрсетіледі.
2-3-бағандарда ғимараттың түрі көрсетіледі.
4-6-бағандарда ғимараттың техникалық жай-күйі көрсетіледі.
7-бағанда кітапханалардың саны көрсетіледі.
8-бағанда кітапхананың барлық қоры көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1-тарау.
3 баған = ∑ 4-7 бағандар, әрбір жол үшін
1 жол = ∑ 1.2-1.4 жолдар, әрбір баған үшін
3 жол = ∑ 1, 2 жолдар, әрбір баған үшін
жол = ∑ 4.1-4.4 жолдар, әрбір баған үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
18 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
21 - қосымша

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество школ.
В графе 2-4 указывается количество школ по уровням образования.
В графе 5-8 указывается количество школ по уровням образования в городской местности.
В графе 9-12 указывается количество школ по уровням образования в сельском местности.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 5 и 9
графа 2 = ∑ граф 6 и 10
графа 3 = ∑ граф 7 и 11
графа 4 = ∑ граф 8 и 12.
Приложение 20 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №__
Приложение 28 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о специальных организациях образования и численности школ, школ-интернатов, учителей, учащихся
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: формы № Д-9 раздел I
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
1 раздел - специальные школы и школы интернаты
Виды школ и школ-интернатов
число школ, единиц
число1-11(12)
классов, единиц
численность учащихся
1-11(12) классов, человек
число школ имеющих интернаты, единиц
всего
в них детей
А
Б
1
2
3
4
5
1
всего:
1.1
из них в сельской местности
1.2
школы для детей с умственной отсталостью
1.3
школы для детей с нарушением зрения (незрячие)
1.4
школы для детей с нарушением зрения (слабовидящие)
1.5
школы для детей с нарушением слуха (неслышащие)
1.6
школы для детей с нарушением слуха (слабослышащие, позднооглохшие)
1.7
школы для детей с нарушением функции опорно-двигательного аппарата
1.8
школы для детей с нарушениями речи
1.9
школы для детей с задержкой психического развития

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-4 бағанда білім деңгейі бойынша орта білім беру ұйымдар саны көрсетіледі.
5-8 бағанда білім беру деңгейі бойынша қалалық жердегі орта білім беру ұйымдар саны көрсетіледі.
9-12 бағанда білім беру деңгейі бойынша ауылдық жердегі орта білім беру ұйымдар саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 5 және 9 бағандар
2 баған = ∑ 6 және 10 бағандар
3 баған = ∑ 7 және 11бағандар
4 баған = ∑ 8 және 12 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
20 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
28 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Арнайы білім беретін мектептердің, мектеп-интернаттардың, мұғалімдері мен оқушыларының саны туралы мәліметтер Есепті кезең 20_- 20_ оқу жылы
Индексі: № Д-9 нысан I тарау
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
1 тарау – арнайы мектептер, мектеп интернаттар
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Мектеп және мектеп-интернат түрлері
мектептер саны, бірлік
1-11(12) сынптар, бірлік
1-11 (12) сыныптарда
оқушылар саны, адам
интернаттары бар мектептердің саны, бірлік
барлығы
ондағы балалар
А
Б
1
2
3
4
5
1
барлығы:
1.1
оның ішінде ауылдық жерлерде
1.2
ақыл-ойының дамуы кенжелеп қалған балаларға арналған мектептер
1.3
көру қабілеті бұзылған балаларға арналған мектептер (көрмейтіндер)
1.4
көру қабілеті бұзылған балаларға арналған мектептер (нашар көретіндер)
1.5
есту қабілеті бұзылған балаларға арналған мектептер (естімейтіндер)
1.6
есту қабілеті бұзылған балаларға арналған мектептер (әлсіз еститіндер, кейiннен естімей саңырау болып қалған)
1.7
тірек-қозғалыс аппаратының функциялары бұзылған балаларға арналған мектептер (ТҚАФБ)
1.8
сөйлеу қабілеті бұзылған балаларға арналған мектептер
1.9
психикалық дамуы тежелген балаларға арналған мектептер

1.10
школы для детей со сложными нарушениями, в том числе со слепоглухотой
2
специальный комплекс "школа-сад"
3
школы-интернаты:
3.1
из них в сельской местности
4
число детей особыми образовательными потребностями в развитии, обучающихся на дому
4.1
из них постоянно (дети-инвалиды)
продолжение
5
число детей с особыми образовательными потребностями в развитии, обучающихся дистанционно
6
Всего по языкам обучения (из строки 1):
6.1
в том числе с казахским языком
6.2
в том числе с русским языком
6.3
в том числе со смешанными языками
Наименование ________________________________________
Адрес _______________________________________________
Телефон _____________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о распределении учащихся по классам"
(Индекс: № Д-9 раздел II, периодичность – годовая)

1.10
күрделi бұзылыстары бар, оның iшiнде соқыр-саңырау болып қалған балаларға арналған мектептер
жалғасы
2
арнайы "мектеп-балабақша" кешені
3
мектеп-интернаттар:
3.1
оның ішінде ауылдық жерлерде
4
үйде оқытылатын ерекше білім беруге қажеттілігі бар балалар саны
4.1
оның ішінде өнебойы (мүгедек балалар)
5
қашықтықта оқытылатын ерекше білім беруге қажеттілігі бар балалар саны
6
Барлығы оқыту тілі бойынша (1 жолдан):
6.1
соның ішінде қазақ тілінде
6.2
соның ішінде орыс тілінде
6.3
соның ішінде аралас тілдерде
Атауы _____________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқушыларды сыныптар бойынша бөлу туралы мәліметтер" (Индекс: № Д-9 нысан II тарау, кезеңділігі – жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество учащихся.
В графе 2 указывается от общего количество учащихся - количество девочек.
В графе 3-28 указывается общее количество учащихся по классам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27 для каждой строки
графа 2 = ∑ граф 4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28 для каждой строки
Приложение 22 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №__
Приложение 30 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о материальной базе специальных организаций образования
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Индекс: формы Д-9 раздел III
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего, единиц
из них в сельской местности, единиц
А
Б
1
2
1
всего специальных (коррекционных) организации образования, имеющих интернат
2
техническое состояние учебных зданий
2.1
из них требуют капитального ремонта
2.2
из них находятся в аварийном состоянии
2.3
из них расположены в типовых зданиях
2.4
из них расположены в приспособленных зданиях
3
число организаций, имеющих
3.1
физкультурный зал
3.2
столовую
3.3
мастерские
3.4
подсобное сельское хозяйство
3.5
библиотеку
3.6
лечебные кабинеты
3.7
бассейн
3.8
баню
4
обеспеченность компьютерной техникой детей, обучающихся на дому
Наименование _________________________________________
Адрес ________________________________________________
Телефон ______________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о материальной базе специальных общеобразовательных организаций"
(Индекс: № Д-9 раздел III, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество школ по материальной базе специальных организаций образования.
В графе 2 указывается количество школ в сельской местности.
Приложение 23 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 31 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сеть и контингент малокомплектных школ (МКШ)
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № МКШ-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Виды школ
число малокомплектных школ, единиц
в том числе, единиц
численность учащихся в малокомплектных школах, человек
в том числе, человек
в городской местности
в сельской местности
в городской местности
в городской местности
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Итого по области
1.1
в том числе начальные школы
1.2
в том числе основные школы
1.3
в том числе средние школы
Наименование __________________________________________
Адрес _________________________________________________
Телефон _______________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________
Исполнитель
_____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сеть и контингент малокомплектных школ (МКШ)"
(Индекс: № МКШ – 1, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда барлық оқушылар саны, адам көрсетіледі
2-бағанда ондағы қыздар саны, адам көрсетіледі
3-28-бағанда оның ішінде сыныптар бойынша оқушылар саны, адам көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27 бағандар, әрбір жол үшін.
2 баған = ∑ 4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
22 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
30 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Арнайы білім беру ұйымдарының материалдық базасы туралы мәліметтер Есепті кезең 20_- 20_ оқу жылы
Индексі: № Д-9 нысан III тарау
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
барлығы, бірлік
оның ішінде ауылдық жерде, бірлік
А
Б
1
2
1
интернаты бар барлық арнайы (түзеу) білім беру ұйымдары
2
оқу мекемелерінің техникалық жағдайы
2.1
оның ішінде толық жөндеуді талап етеді
2.2
оның ішінде авариялық жағдайдағылар
2.3
оның ішінде типтік ғимараттарда орналасқандар
2.4
оның ішінде бейімделген мекемелерде орналасқандар
3
ұйымдар саны, қамтылған
3.1
дене шынықтыру залы
3.2
асхана
3.3
шеберхана
3.4
қосалқы ауылшаруашылығы
3.5
кітапхана
3.6
емдеу кабинеттері
3.7
бассейн
3.8
монша
4
үйде оқытылатын балаларды компьютерлік техника мен қамтамасыздандыру
Атауы ________________________________ Мекен-жайы ________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Арнайы білім беру ұйымдарының материалдық базасы туралы мәліметтер" (Индекс: № Д-9 нысан III тарау , кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда интернаты бар барлық арнайы (түзеу) білім беру ұйымдары туралы мәліметтер саны, бірлік көрсетіледі
2-бағанда оның ішінде ауылдық жердегі саны, бірлік көрсетіледі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
23 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
31 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Шағын жинақты мектептердің желісі мен контингенті Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 1- ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Мектеп түрлері
шағын жинақты мектептер саны, бірлік
оның ішінде, бірлік
шағын жинақты мектептердегі оқушы саны, адам
оның ішінде, адам
қалалық жерде
ауылды жерде
қалалық жерде
ауылды жерде
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Облыс бойынша барлығы
1.1
оның ішінде бастауыш мектептер
1.2
оның ішінде негізгі мектептер
1.3
оның ішінде орта мектептер
Атауы____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон__________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Шағын жинақты мектептердің желісі мен контингенті" (Индекс: № 1- ШЖМ, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество малокомплектных школ.
В графах 2-3 указывается количество малокомплектных школ по территориальной принадлежности.
В графе 4 указывается количество учащихся малокомплектных школ.
В графах 5-6 указывается количество учащихся малокомплектных школ по территориальной принадлежности
2. Арифметико-логический контроль: графа 1= ∑ граф 2 и 3 для каждой строки;
графа 4= ∑ граф 5 и 6 для каждой строки;
строка 1= ∑ строк 1.1-1.3 для каждой графы.
3. Контроль между формами:
форма МКШ-1 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-3 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-4 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1.
Приложение 24 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 32 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о совмещенных классах и контингенте обучающихся в малокомплектных школах и количество школ по числу учащихся
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № МКШ-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
раздел 1. Сведения о совмещенных классах и контингенте
Виды школ
всего классов, единиц
несовмещенные
классы, единиц
всего совмещенных классов, единиц
в том числе,
единиц
в них учащихся, человек
в том числе, человек
в 1-4классах
в 5-9классах
в 10-11классах
в 1-4 классах
в 5-9 классах
в 10-11 классах
всего
из них на казахском
языке обучения
всего
из них на казахском языке обучения
всего
из них на казахском языке обучения
всего
из них на казахском языке обучения
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
Во всех школах
1.1
в том числе начальные школы
1.2
в том числе основные школы
1.3
в том числе средние школы
раздел 2 Количество школ по числу учащихся
Наименование показателей
число начальных школ, единиц
с численностью учащихся в них, человек
число основных школ, единиц
меньше 5

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
2-3 бағандарда аумақтық тиесілігі бойынша шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
4-бағанда шағын жинақты мектептердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
5-6 бағандарда аумақтық тиесілігі бойынша шағын жинақты мектептердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
2. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Орта мектеп, негізгі мектеп, бастауыш мектеп – "Жалпы білім беру ұйымдарының (бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру) түрлері бойынша қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 375 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8827 болып тіркелген).
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған =∑ 2 - 3 бағандар әрбір жол үшін;
4-баған = ∑ 5 - 6 бағандар әрбір жол үшін;
1-жол= ∑ 1.1-1.3 жолдар әрбір баған үшін.
4. Нысандар арасын бақылау:
ШЖМ – 1 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 3 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 4 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
24 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
32 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Шағын жинақты мектептердегі біріктірілген сыныптар мен окушылар контингенті туралы мәліметтер және оқушылар саны бойынша бастауыш, негізгі және орта мектептер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 2- ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1 - тарау Біріктірілген сыныптар мен окушылар контингенті
Мектеп түрлері
барлық сынаптар саны, бірлік
біріктірілмеген сыныптар саны, бірлік
барлық біріктірілген сыныптар саны, бірлік
оның ішінде, бірлік
ондағы оқушылар саны, адам
1-4 сыныптарда
5-9 сыныптарда
10-11 сыныптарда
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Барлық мектептерде
1.1
оның ішінде бастауыш мектептер
1.2
оның ішінде негізгі мектептер
1.3
оның ішінде орта мектептер
Кестенің жалғасы
оның ішінде, адам
1-4 сыныптарда
5-9 сыныптарда
10-11 сыныптарда
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде
9
10
11
12
13
14
2 – тарау Оқушылар саны бойынша бастауыш, негізгі және орта мектептер
Көрсеткіштер атауы
бастауыш мектептер саны, бірлік
ондағы оқушылар санымен, адам.
5-ке дейін

1. Пояснение по заполнению Формы
Раздел 1.В графе 1 указывается количество классов в малокомплектных школах.
В графах 2-3 указывается количество несовмещенных и совмещенных классов.
В графах 4-6 указывается количество совмещенных классов в разбивке по классам.
В графе 7 указать количество учащихся в совмещенных классах.
В графе 8 указать количество учащихся в совмещенных классах, которые обучаются на казахском языке.
В графах 9-14 указать количество учащихся в совмещенных классах в разбивке по классам и из них обучающихся на казахском языке.
Раздел 2.В графе 1 указывается количество начальных школ.
В графах 2-13 количество начальных школ по количеству учащихся.
В графе 14 указывается количество основных школ.
В графах 15-21 количество основных школ по количеству учащихся.
В графе 22 указывается количество средних школ.
В графах 23-32 количество средних школ по количеству учащихся.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 раздел 1= ∑ граф 2 и 3 для каждой строки;
графа 3 раздел 1= ∑ граф 4 – 6 для каждой строки;
графа 7 раздел 1 = ∑ граф 9, 11, 13 для каждой строки;
графа 8 раздел 1= ∑ граф 10, 12, 14 для каждой строки;
строка 1 раздел 1= ∑ строк 1.1-1.3 для каждой графы.
графа 1 раздел 2 = ∑ граф 2-13 для каждой строки
графа 14 раздел 2 = ∑ граф 15-21 для каждой строки
графа 22 раздел 2 = ∑ граф 23-32 для каждой строки
строка 1 раздел 2 = ∑ строк 1.1 и 1.2 для каждой графы
Приложение 25 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 33 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о малокомплектных школах по языкам обучения, по классам
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № МКШ-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Виды школ
всего малокомплектных школ, единиц
из них в сельской местности, единиц
из них по языкам обучения, единиц
казахский
русский
уйгурский
узбекский
таджикский
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Итого по области
1.1
в том числе начальные школы
1.2
в том числе основные школы
1.3
в том числе средние школы
Продолжение таблицы
из них по языкам обучения, единиц
с двумя и более языками обучения, единиц
в том числе количество классов, единиц
языки не указанные в графах 3-14
всего
из них в сельской местности

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бөлім.
1-бағанда шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
2-3 бағандарда біріктірілмеген және біріктірілген сыныптардың саны көрсетіледі.
4-6 бағандарда біріктірілген сыныптардың саны сыныптар бөлінісінде көрсетіледі.
7-бағанда біріктірілген сыныптардағы оқушылардың саны көрсетіледі.
8-бағанда біріктірілген сыныптардағы қазақ тілінде оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
9-14 бағандарда біріктірілген сыныптардағы оқушылардың саны сыныптар бөлінісінде және оның ішінде қазақ тілінде оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
2-бөлім.
1-бағанда бастауыш мектептердің саны көрсетіледі.
2-13 оқушылар саны бойынша бастауыш мектептердерің саны көрсетіледі.
14-бағанда негізгі мектептердің саны көрсетіледі.
15-21 оқушылар саны бойынша негізгі мектептердерің саны көрсетіледі.
22-бағанда орта мектептердің саны көрсетіледі.
23-32 оқушылар саны бойынша орта мектептердерің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1баған 1 тарау = ∑ 2 -3 бағандар әрбір жол үшін;
3 баған 1 тарау = ∑ 4 - 6 бағандар әрбір жол үшін;
7 баған 1 тарау = ∑ 9, 11, 13 бағандар әрбір жол үшін;
8 баған 1 тарау = ∑ 10, 12, 14 бағандар әрбір жол үшін;
1 жол 1 тарау = ∑ 1.1-1.3 жолдар әрбір баған үшін.
1 баған 2 тарау = ∑ 2-13 бағандар әрбір жол үшін
14 баған 2 тарау = ∑ 15-21 бағандар әрбір жол үшін
22 баған 2 тарау = ∑ 23-32 бағандар әрбір жол үшін
1 жол 2 тарау = ∑ 1.1-1.2 жолдар әрбір баған үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
25 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
33 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Оқыту тілі мен сыныптар бойынша шағын жинақты мектептер туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 3 - ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Мектеп түрлері
барлық шағын жинақталған мектептер, бірлік
оның ішінде ауылды жерде, бірлік
оның ішінде оқыту тіліне қарай, бірлік
қазақ
орыс
ұйғыр
өзбек
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Облыс бойынша барлығы
1.1
оның ішінде бастауыш мектептер
1.2
оның ішінде негізгі мектептер
1.3
оның ішінде орта мектептер
Кестенің жалғасы
оның ішінде оқыту тіліне қарай, бірлік
2 және одан көп тілде оқытатын, бірлік
оның ішінде сынып саны, бірлік
тәжік
3-12 бағандарда көрсетілгеннен басқа
барлығы
оның ішінде ауылды жерде

1-4классы
5-9классы
10-11классы
всего
из них в сельской местности
13
14
15
16
17
18
19
Наименование _________________________________________
Адрес ________________________________________________
Телефон ______________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о малокомплектных школах по языкам обучения, по классам" (Индекс: № МКШ – 3, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество малокомплектных школ и из них в сельской местности.
В графе 2 указывается количество малокомплектных школ в сельской местности.
В графах 3,5,7,9,11,13 указывается количество малокомплектных школ по языкам обучения.
В графах 4,6,8,10,12,14 указывается количество малокомплектных школ по языкам обучения в сельской местности.
В графе 15 указывается количество малокомплектных школ со смешанными языками обучения.
В графе 16 указывается количество малокомплектных школ со смешанными языками обучения в сельской местности.
В графе 17 указывается количество 1-4 классов.
В графе 18 указывается количество 5-9 классов.
В графе 19 указывается количество 10-11 классов.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
графа 2 = ∑ граф 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
строка 1= ∑ строк 1.1- 1.3 для каждой графы.
3. Контроль между формами:
форма МКШ-3 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-1 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-4 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1.
форма МКШ-3 строка 1 графа 3 = форма П-4 графа 5
форма МКШ-3 строка 1 графа 4 = форма П-4 графа 6
Приложение 26 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _________ 2021 года №___
Приложение 34 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о материальной базе малокомплектных школ

1-4сыныптар
5-9сыныптар
10-11сыныптар
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Атауы__________________________________ Мекен-жайы _____________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқыту тілі мен сыныптар бойынша шағын жинақты мектептер туралы мәліметтер" (Индекс: № 3- ШЖМ, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1, 2 -бағандарда шағын жинақты мектептердің саны және оның ішінде ауылдық жердегі саны көрсетіледі.
3-14 -бағандарда оқыту тілі бойынша шағын жинақталған мектептердің саны және оның ішінде ауылдық жердегі саны көрсетіледі.
15, 16 бағандарда аралас тілде оқытатын шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
17-бағанда 1-4 сыныптардың саны көрсетіледі.
18-бағанда 5-9 сыныптардың саны көрсетіледі.
19-бағанда 10-11 сыныптардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1-баған = ∑ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 бағандар;
2-баған = ∑ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 бағандар;
1-жол = ∑ 1.1- 1.3 жолдар әрбір баған үшін.
3. Нысандар арасын бақылау:
ШЖМ – 3 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 1 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 4 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған
ШЖМ – 3 нысан 1 жол 3 баған = П-4 нысан 5 баған
ШЖМ – 3 нысан 1 жол 4 баған = П-4 нысан 6 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
26 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
34 - қосымша

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество малокомплектных школ.
В графе 2 указывается количество малокомплектных школ в сельской местности.
В графе 3 указывается количество учащихся в малокомплектных школах.
В графах 4, 6 указывается количество малокомплектных школ по типу здания.
В графах 5, 7 указывается количество учащихся в малокомплектных школах по типу здания.
В графах 8, 10 указывается количество малокомплектных школ по техническому состоянию.
В графах 9, 11 указывается количество учащихся в малокомплектных школах по техническому состоянию.
В графах 12-17 указывается количество малокомплектных школ, которые имеют учебные кабинеты.
В графе 18 указывается количество малокомплектных школ, которые имеют спортивные залы.
В графе 19 указывается количество малокомплектных школ, которые имеют столовые.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 4, 6 для каждой строки;
графа 3 = ∑ граф 5,7 для каждой строки;
строка 1= ∑ строк 1.1-1.3 для каждой графы.
3. Контроль между формами:
форма МКШ-4 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-1 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-3 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1.
Приложение 27 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _________ 2021 года №___
Приложение 36 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о качественном составе педагогических кадров малокомплектных школ
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № МКШ-6
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего педагогов, человек
из них по образованию, человек
из них имеют категории, человек
потребность в кадрах, человек
с послевузовским
с высшим
с техническими профессиональным
с общим средним
высшую
1-ую
2-ую
педагог
педагог-мастер
педагог-исследователь
педагог-эксперт
педагог-модератор
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
Итого по области
1.1
из них в сельской местности
1.2
из них с казахским языком обучения
1.3
из них с русским языком обучения
Наименование ________________________________________
Адрес _______________________________________________
Телефон _____________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о качественном составе педагогических кадров малокомплектных школ"
(Индекс: № МКШ – 6, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
2-бағанда ауылдық жердегі шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
3-бағанда шағын жинақты мектептердегі оқушыларды саны көрсетіледі.
4, 6 - бағандарда ғимараттың типі бойынша шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
5,7 -бағандарда ғимараттың типі бойынша шағын жинақты мектептердегі оқушыларды саны көрсетіледі.
8, 10-бағандарда техникалық жағдайы бойынша шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
9, 11-бағандарда техникалық жағдайы бойынша шағын жинақты мектептердегі оқушыларды саны көрсетіледі.
12-17 бағандарда оқу кабинеттері бар шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
18-бағанда спорт залдары бар шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
19-бағанда асханасы бар шағын жинақты мектептердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑4,6 бағандар әрбір жол үшін;
3 баған = ∑ 5,7 бағандар әрбір жол үшін;
1 жол= ∑ 1.1-1.3 жолдар әрбір баған үшін.
3. Нысандар арасын бақылау:
ШЖМ – 4 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 1 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 3 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
27 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
36 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Шағын жинақты мектептердің педагог кадрларының сапалық құрамы туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 6 - ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
барлық педагогтардың саны
оның ішінде білімі бойынша, адам
оның ішінде санаты бар, адам
мамандардың қажеттілігі, адам
жоғары оқу орынан кейінгі
жоғары
техникалық және кәсіби
жалпы орта
жоғары
1-ші
2-ші
педагог
педагог-шебер
педагог-зерттеуші
педагог-сарапшы
педагог-модератор
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
Облыс бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатындар
1.3
оның ішінде орыс тілінде оқытылатындар
Атауы_____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Шағын жинақты мектептердің педагог кадрларының сапалық құрамы туралы мәліметтер" (Индекс: № 6- ШЖМ, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество всех педагогических работников.
В графах 2-5 указывается количество педагогических работников по образованию.
В графах 6-13 указывается количество педагогических работников по категориям.
В графе 14 указывается потребность в педагогических работниках.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2-5 = ∑ граф 6-13 для каждой строки.
Приложение 28 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №___
Приложение 40 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сеть ресурсных центров
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № МКШ-10
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
всего опорных школ (ресурсных центров), единиц
в том числе, единиц
всего магнитных школ, закрепленных к ресурсному центру, единиц
в том числе, единиц
количество учащихся в магнитных школах, человек
из них учащиеся в закрепленных классах к опорным школам (ресурсным центрам), человек
с интернатами
с подвозом
с интернатами и с подвозом
основная
школа
средняя школа
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование _________________________________________
Адрес ________________________________________________
Телефон ______________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сеть ресурсных центров"
(Индекс: № МКШ – 10, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество опорных школ.
В графе 2 указывается количество опорных школ с интернатами.
В графе 3 указывается количество опорных школ с подвозом.
В графе 4 указывается количество опорных школ где есть интернат и подвоз.
В графе 5-7 указывается количество магнитных школ, закрепленных к ресурсному центру и из них по уровням.
В графе 8 указывается количество детей в магнитных школах.
В графе 9 указывается количество детей в закрепленных классах к опорным школам.

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда барлық педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2-5 -бағандарда білімі бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
6-13 -бағандарда санаты бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
14-бағанда қажет педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған= ∑ 2-5 бағандар = ∑ 6-13 бағандар әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
28 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
40 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Ресурс орталықтарының желісі Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 10-ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Барлық тірек мектептер (ресурстық орталықтар), бірлік
соның ішінде, бірлік
ресурстық орталықтарға бекітілген магниттік мектептер, барлығы, бірлік
соның ішінде, бірлік
магниттік мектептердегі барлық оқушылар, адам
оның ішінде тірек мектептерге (ресурстық орталықтарға) бекітілген сыныптардағы оқушылар (адам)
интернаттарымен
тасымалдау мен
интернатпен және тасымалдаумен
негізгі мектеп
орта мектеп
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Атауы____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ___________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ресурстық орталық желісі" (Индекс: № 10- ШЖМ, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда тірек мектептердің саны көрсетіледі.
2-бағанда интернаты бар тірек мектептердің саны көрсетіледі.
3-бағанда тасымалдауы бар тірек мектептердің саны көрсетіледі.
4-бағанда интернаты және тасымалдауы бар тірек мектептердің саны көрсетіледі.
5-7 бағандарда ресурстық орталықтарға бекітілген магниттік мектептердің саны көрсетіледі, оның ішінде деңгейі бойынша.
8-бағанда магниттік мектептердгі оқушылар саны көрсетіледі.
9-бағанда тірек мектептерге бекітілген сыныптардағы оқушылар саны көрсетіледі.

2. Следующие определения применяются в при заполнении данной формы:
1) Опорная школа (ресурсный центр) создается постановлением районного (городского) акимата на базе общеобразовательной школы при наличии материально-технической, научно-методической базы и кадровых ресурсов.
2) Магнитные МКШ закрепляются за опорной школой (ресурсным центром) приказом районного (городского) отдела образования. (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 375 "Типовые правила деятельности по видам общеобразовательных организаций (начального, основного среднего и общего среднего образования)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8827).
3. Арифметико-логический контроль:
графа 5= ∑ граф 6-7
Приложение 29 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №___
Приложение 41 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Отчет об основных показателях среднего образования

2. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
1) Тірек мектептері (ресурстық орталығы) материалдық-техникалық, ғылыми-әдістемелік базалары және кадрлық ресурстары бар жалпы білім беру ұйымдары базасында аудандық (қалалық) әкімнің қаулысымен құрылады.
2) Магнитті ШЖМ аудандық (қалалық) білім беру бөлімінің ұйымының бұйрығымен тірек мектептеріне (ресурсты орталықтарға) бекітілген. ("Жалпы білім беру ұйымдарының (бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру) түрлері бойынша қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 375 бұйрығы. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8827 болып тіркелген).
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
5 баған = ∑ 6 - 7 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы "__" _______
№ ___ бұйрығына
29 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
41- қосымша

49.1
из них в сельской местности
49.2
в них численность учащихся, человек
49.2.1
из них в сельской местности
50
всего педагогов в организациях среднего образования, человек
50.1
из них в сельской местности
50.2
из них учителей, человек
50.2.1
из них в сельской местности
Наименование ________________________________________
Адрес _______________________________________________
Телефон _____________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Отчет об основных показателях среднего образования"
(Индекс: № СТ -1, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы: В графе 1 указывается данные за предыдущий учебный год
В графе 2 указывается данные за текущий учебный год.
2. Методика расчета (строка 46):
Р * С – К = дефицит ученических мест
Р – Проектная мощность
С – Коэффициент сменности
К – Контингент учащихся 0-11(12) классы
Коэффициент сменности:
Ввод школы в эксплуатацию до 2003 г. - на 1 учащегося 1,5
Ввод школы в эксплуатацию с 2003 г. - на 1 учащегося 2
(1 и 3 сменные школы не рассчитывает)
3. Контроль между формами:
1) Всего организаций среднего образования:
форма СТ-1 строка 1 графа 2= форма П-1 строка 1 графа 1
2) Всего организаций среднего образования в сельской местности:
форма СТ-1 строка 1.1 графа 2 = форма П-1 строка 1 графа 3
3) Численность учащихся:
форма СТ-1 строка 1.2 графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 1
4) Численность учащихся в сельской местности:
форма СТ-1 строка 1.2.1 графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 3
Приложение 30 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 42 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Общее число школ и численность учащихся
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономные организации образования "Назарбаев интеллектуальные
школы", организации подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных объектов
наименование показателей
общее число школ, единиц
из них число дневных государственных общеобразовательных школ, единиц
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
6
всего школ, единиц
в них численность учащихся, человек
из них девочек, человек
Продолжение таблицы
из них, единиц:
начальных школ
основных средних школ
общеобразовательных школ
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Наименование ________________________________________
Адрес _______________________________________________
Телефон _____________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Общее число школ и численность учащихся"
(Индекс: № П-1, периодичность – годовая)

49.1
оның ішінде ауылдық жерде
49.2
ондағы оқушылар саны, адам
49.2.1
оның ішінде ауылдық жерде
50
орта білім беру ұйымдардағы барлық педагогтар, адам
50.1
оның ішінде ауылдық жерде
50.2
оның ішінде мұғалімдер, адам
50.2.1
оның ішінде ауылдық жерде
Атауы                         Мекен-жайы ___________________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Орта білім жүйесінің негізгі көрсеткіштерінің есебі" (Индекс: № 1-СК, кезеңділігі - жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда алдыңғы оқу жылының деректері көрсетіледі
2-бағанда ағымдағы оқу жылының деректері көрсетіледі
2. Есеп айырысу (46 жол):
Р * С – К = оқушы орнының тапшылығы Р – Жобалық қуаты С – Ауысым коэффиценті К – 0-11(12) сыныптардың оқушыларының контингенті
Ауысым коэффиценті:
2003 жылға дейін мектептің эксплуатацияға кіруі . - 1 оқушыға келетін 1,5
2003 жылдан бастап мектептің эксплуатацияға кіруі - 1 оқушыға келетін 2
(1 және 3 ауысым мектептер есептемейді)
3. Нысандар арасындағы бақылау:
1) Орта білім беру ұйымдары:
СК-1 нысан 1 жол 2 баған = П-1 нысан 1 жол 1 баған
2) Ауылдық жердегі орта білім беру ұйымдары:
СК-1 нысан 1.1 жол 2 баған = П-1 нысан 1 жол 3 баған
3) Оқушылардың саны:
СК-1 нысан 1.2 жол 2 баған = П-1 нысан 2 жол 1 баған
4) Ауылдық жердегі оқушылардың саны:
СК-1 нысан 1.2.1 жол 2 баған = П-1 нысан 2 жол 3 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " _____________
№ бұйрығына
30- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
42 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Мектептердің жалпы саны және оқушылар саны Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштердің атауы
мектептердің жалпы саны, бірлік
оның ішінде күндізгі мемлекеттік жалпы орта білім беретін мектептер саны, бірлік
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
6
барлық мектептер, бірлік
оның ішінде оқушылар саны, адам
оның ішінде қыздар, адам
Кестенің жалғасы
оның ішінде, бірлік:
бастауыш мектептер
негізгі орта мектептер
жалпы орта мектептер
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
барлыы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Атауы _______________________________ Мекен-жайы ________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектептердің жалпы саны және оқушылар саны" (Индекс: № П-1, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество всех школ.
В графах 2-3 указывается количество всех школ по территориальной принадлежности.
В графе 4 указывается количество дневных государственных общеобразовательных школ.
В графах 5-6 указывается количество дневных государственных общеобразовательных школ по территориальной принадлежности.
В графах 7-15 указывается количество дневных государственных общеобразовательных школ по уровням и по территориальной принадлежности.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-3 для каждой строки
графа 4 = ∑ граф 5-6 для каждой строки = ∑ граф 7, 10 и 13 для каждой строки
графа 5 = ∑ граф 8, 11 и 14 для каждой строки
графа 6 = ∑ граф 9, 12 и 15 для каждой строки
графа 7 = ∑ граф 8-9 для каждой строки
графа 10 = ∑ граф 11-12 для каждой строки
графа 13 = ∑ граф 14-15 для каждой строки
3. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-11 графа 1 = форма П-13 (раздел 1) графа 1 = форма П-13 (раздел 2) графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-11 графа 4 = форма П-13 (раздел 1) графа 2 = форма П-18 графа 1 = форма П-22 графа 7 = форма К-1 строка 3 графа 2
3) Всего начальных школ:
форма П-1 строка 1 графа 7
Графа 7 – начальная школа – организация образования, реализующая общеобразовательные учебные программы начального образования, а также учебные программы дополнительного образования обучающихся и воспитанников.
4) Всего основных средних школ:
форма П-1 строка 1 графа 10
Графа 10 – основная школа - организация образования, реализующая общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего образования, а также учебные программы дополнительного образования обучающихся и воспитанников.
5) Всего общеобразовательных школ:
форма П-1 строка 1 графа 13
Графа 13 – общеобразовательная школа – учебное заведение, реализующее общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования, а также образовательные программы дополнительного образования обучающихся и воспитанников.
6) Всего начальных школ в городской местности:
форма П-1 строка 1 графа 8
7) Всего основных средних школ в городской местности:
форма П-1 строка 1 графа 11
8) Всего общеобразовательных школ в городской местности:
форма П-1 строка 1 графа 14
9) Всего начальных школ в сельской местности:
форма П-1 строка 1 графа 9
10) Всего основных средних школ в сельской местности:
форма П-1 строка 1 графа 12

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда барлық мектептердің саны көрсетіледі.
2-3 бағандарда аумақтық тиесілігі бойынша мектептердің саны көрсетіледі.
4-бағанда күндізгі мемлекеттік жалпы білім беретін мектептердің саны көрсетіледі.
5-6 бағандарда аумақтық тиесілігі бойынша күндізгі мемлекеттік жалпы білім беретін мектептердің саны көрсетіледі.
7-15 бағандарда деңгейі және аумақтық тиесілігі бойынша күндізгі мемлекеттік жалпы білім беретін мектептердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-3 бағандар әрбір жол үшін
4 баған = ∑ 5-6 бағандар әрбір жол үшін = ∑ 7, 10 и 13 бағандар әрбір жол үшін
5 баған = ∑ 8, 11 и 14 бағандар әрбір жол үшін
6 баған = ∑ 9, 12 и 15 бағандар әрбір жол үшін
7 баған = ∑ 8-9 бағандар әрбір жол үшін
10 баған = ∑ 11-12 бағандар әрбір жол үшін
13 баған = ∑ 14-15 бағандар әрбір жол үшін
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-11 нысан 1 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 1 баған = П-13 нысан (2 бөлім) 1 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-11 нысан 4 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-18 нысан 1 баған = П-22 нысан 7 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
3) Бастауыш мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 7 баған
7 баған - бастауыш мектеп – бастауыш білім беретін оқу бағдарламаларын, сондай-ақ оқушылар мен тәрбиеленушілерге қосымша білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын оқу орны;
4) Негізгі орта мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 10 баған
10 баған - негізгі орта мектеп – бастауыш және негізгі орта білім беретін оқу бағдарламаларын, сондай-ақ оқушылар мен тәрбиеленушілерге қосымша білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын оқу орны;
5) Жалпы білім беретін мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 13 баған
13 баған - жалпы білім беретін мектеп – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын, сондай-ақ білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қосымша білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын оқу орны.
6) Қалалық жердегі бастауыш мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 8 баған
7) Қалалық жердегі негізгі орта мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 11 баған
8) Қалалық жердегі жалпы білім беретін мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 14 баған
9) Ауылдық жердегі бастауыш мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 9 баған
10) Ауылдық жердегі негізгі орта мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 12 баған

11) Всего общеобразовательных школ в сельской местности:
форма П-1 строка 1 графа 15
Приложение 31 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _________ 2021 года №___
Приложение 44 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о распределении школ и обучающихся по языкам обучения в сравнении с предыдущим годом
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
раздел 1 Количество школ по языкам обучения
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
общее число школ, единиц
в том числе на:
казахском
русском
смешанном
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
в том числе на:
школа развивается
уйгурском
узбекском
таджикском
в сторону казахского языка
в сторону русского языка
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
раздел 2 Количество учащихся по языкам обучения
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
численность учащихся всего, человек
из общего числа обучающихся на:
казахском
дети русской и другой национальности, обучающиеся на казахском языке, человек
русском
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
из общего числа обучающихся на:
в том числе детей казахской национальности, обучающиеся на русском языке, человек
уйгурском
узбекском
таджикском
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
9
10
11
12
13
14
15
16
Наименование _________________________________________
Адрес ________________________________________________
Телефон ______________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о распределении школ и обучающихся по языкам обучения в сравнении с предыдущим годом"
(Индекс: № П-3, периодичность – годовая)

11) Ауылдық жердегі жалпы білім беретін мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 15 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " __________
№ ___ бұйрығына
31- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
44 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Алдыңғы оқу жылымен салыстырғанда мектептердің және оқушылардың оқыту тіліне қарай бөлінуі туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-3 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1-бөлім Оқыту тілі бойынша мектертедің саны
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
мектептердің жалпы саны, бірлік
оның ішінде
қазақ
орыс
аралас
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Кестенің жалғасы
оның ішінде
мектеп дамиды
ұйғыр
өзбек
тәжік
қазақ тіліне қарай
орыс тіліне қарай
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
2-бөлім Оқыту тілі бойынша оқушылардың саны
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
барлық оқушылар саны, адам
оқитындардың жалпы санынан:
қазақ
қазақ тілінде оқитын орыс және басқа ұлт балалары, адам
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Кестенің жалғасы
оқитындардың жалпы санынан:
орыс
оның ішінде орыс тілінде оқитын қазақ ұлты балалары, адам
ұйғыр
өзбек
тәжік
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Алдыңғы оқу жылымен салыстырғанда мектептердің және оқушылардың оқыту тіліне қарай бөлінуі туралы мәліметтер" (Индекс: № П-3, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы
Раздел 1
В графах 1-2 указывается количество школ.
В графах 3-8, 13-18 указывается количество школ в разбивке по языкам обучения.
В графах 9-12 указывается количество школ по языку развития.
Раздел 2
В графах 1-2 указать количество учащихся.
В графах 3, 4, 7, 8, 11-16 указать количество учащихся в разбивке по языкам обучения.
В графах 5-6, 9-10 указывается количество учащихся казахской национальности по языкам обучения.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1
графа 1 = ∑ граф 3, 5, 7, 13, 15, 17 для каждой строки
графа 2 = ∑ граф 4, 6, 8, 14, 16, 18 для каждой строки
Раздел 2
графа 1 = ∑ граф 3, 7, 11, 13, 15 для каждой строки
графа 2 = ∑ граф 4, 8, 12, 14, 16 для каждой строки
3. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-11 графа 1 = форма П-13 (раздел 1) графа 1 = форма П-13 (раздел 2) графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-11 графа 4 = форма П-13 (раздел 1) графа 2 = форма П-18 графа 1 = форма П-22 графа 7 = форма К-1 строка 3 графа 2
3) Всего школ с казахским языком обучения:
форма П-3 (1 раздел) графа 4 = форма П-4 графа 1
4) Всего школ с русским языком обучения:
форма П-3 (1 раздел) графа 6 = форма П-4 графа 9
5) Всего школ со смешанными языками обучения:
форма П-3 (1 раздел) графа 8 = форма П-4 графа 16 = форма П-9 строка 1 графа 1
6) Всего учащихся на казахском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 4 = форма П-4 графа 3
7) Всего учащихся на русском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 8 = форма П-4 графа 11
8) Всего учащихся на уйгурском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 12 = форма П-7 строка 2.2 ∑ граф 1-11
9) Всего учащихся на узбекском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 14 = форма П-7 строка 1.2 ∑ граф 1-11
10) Всего учащихся на таджикском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 16 = форма П-7 строка 3.2 ∑ граф 1-11
Приложение 32 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 45 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о школах с казахским, русским и смешанными языками обучения
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-4
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование области, города республиканского значения,
столицы
наименование района
школы с казахским языком обучения
школы с русским языком обучения
число школ, единиц
из них в сельской местности
в них численность учащихся, человек
из них в сельской местности
малокомплектные школы с казахским языком обучения
число школ, единиц
в них число класс-комплектов, единиц
в них численность учащихся, человек
число школ, единиц
из них в сельской местности
в них численность учащихся, человек
из них в сельской местности
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Продолжение таблицы
школы с русским языком обучения
школы со смешанным языком обучения
из них по национальности, человек
число школ, единиц
в них класс-комплектов с русским языком обучения, единиц
в них численность учащихся, человек
из них по национальности, человек
казахи
русские

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бөлім
1-2 бағандарда мектептердің саны көрсетіледі.
3-8, 13-18 бағандарда оқыту тілі бойынша мектептердің саны көрсетіледі.
9-12 бағандарда даму тілі жағына қарай мектептердің саны көрсетіледі.
2-бөлім
1-2 бағандарда оқушылардың саны көрсетіледі.
3, 4, 7, 8, 11-16 оқыту тілі бойынша оқушылардың саны көрсетіледі.
5-6, 9-10 бағандарда оқу тілі бойынша ұлты қазақ оқушыларының саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 бөлім
1 баған = ∑ 3, 5, 7, 13, 15, 17 бағандар, әрбір жол үшін
2 баған = ∑ 4, 6, 8, 14, 16, 18 бағандар, әрбір жол үшін
2 бөлім
1 баған = ∑ 3, 7, 11, 13, 15 бағандар, әрбір жол үшін
2 баған= ∑ 4, 8, 12, 14, 16 бағандар, әрбір жол үшін
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-11 нысан 1 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 1 баған = П-13 нысан (2 бөлім) 1 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-11 нысан 4 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-18 нысан 1 баған = П-22 нысан 7 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
3) Қазақ тілінде оқытатын барлық мектептер:
П-3 нысан (1 бөлім) 4 баған = П-4 нысан 1 баған
4) Орыс тілінде оқытатын барлық мектептер:
П-3 нысан (1 бөлім) 6 баған = П-4 нысан 9 баған
5) Аралас тілде оқытатын барлық мектептер:
П-3 (1 бөлім) нысан 8 баған = П-4 нысан 16 баған = П-9 нысан 1 жол 1 баған
6) Қазақ тілінде оқитын барлық оқушылар:
П-3 нысан (2 бөлім) 4 баған = П-4 нысан 3 баған
7) Орыс тілінде оқитын барлық оқушылар:
П-3 нысан (2 бөлім) 8 баған = П-4 нысан 11 баған
8) Ұйғыр тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-3 (2 бөлім) нысан 12 баған = П-7 нысан 2.2 жол ∑1 -11 бағандар
9) Өзбек тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-3 (2 бөлім) нысан 14 баған = П-7 нысан 1.2 жол ∑1-11бағандар
10) Тәжік тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-3 (2 бөлім) нысан 16 баған = П-7 нысан 3.2 жол ∑1-11 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " ____________
№ ___ бұйрығына
32 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
45 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Қазақ, орыс, аралас тілде оқытатын мектептер туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-4 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
қазақ тілінде оқытатын мектептер
мектептер саны, бірлік
оның ішінде ауылды жерде
ондағы оқушылар саны, адам
оның ішінде ауылды жерде
А
Б
В
Г
1
2
3
4
Кестенің жалғасы
қазақ тілінде оқытатын мектептер
орыс тілінде оқытатын мектептер
қазақ тілінде оқытатын шағын жинақты мектептер
мектептер саны, бірлік
оның ішінде сынып-комплектілер саны, бірлік
ондағыоқушылар саны, адам
оның ішінде ұлты бойынша, адам
мектептер саны, бірлік
оның ішінде ауылды жерде
ондағы оқушылар саны, адам
оның ішінде ауылды жерде
қазақтар
орыстар

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество школ с казахским языком обучения.
В графе 2 указывается количество школ с казахским языком обучения в сельской местности.
В графе 3 указывается количество учащихся в школах с казахским языком обучения.
В графе 4 указывается количество учащихся в школах с казахским языком обучения в сельской местности.
В графе 5 указывается количество малокомплектных школ с казахским языком обучения.
В графе 6 указывается количество малокомплектных школ с казахским языком обучения в сельской местности.
В графе 7 указывается количество учащихся малокомплектных школ с казахским языком обучения.
В графе 8 указывается количество учащихся малокомплектных школ с казахским языком обучения в сельской местности.
В графе 9 указывается количество школ с русским языком обучения.
В графе 10 указывается количество класс-комплектов в школах с русским языком обучения.
В графе 11 указывается количество учащихся в школах с русским языком обучения.
В графах 12-15 указывается количество учащихся в школах с русским языком обучения по национальностям.
В графе 16 указывается количество школ со смешанными языками обучения.
В графе 17 указывается них класс-комплектов с русским языком обучения в школах со смешанными языками обучения.
В графах 18-22 указывается количество учащихся в школах в школах со смешанными языками обучения по национальностям.
2. Контроль между формами:
1) Всего школ с казахским языком обучения:
форма П-4 графа 1 = форма П-3 (1 раздел) графа 4
2) Всего малокомплектных школ с казахским языком обучения:
форма П-4 графа 5 = форма МКШ-3 строка 1 графа 3
3) Всего малокомплектных школ с казахским языком обучения в сельской местности:
форма П-4 графа 7 = форма МКШ-3 строка 1 графа 4
Приложение 33 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " _________ 2021 года № __
Приложение 47 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о школах республики с преподаванием предметов естественно-математического цикла на английском языке
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Индекс: форма № П-6
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные школы"
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных единиц
наименование школы с указанием полного адреса
наименование предметов, преподаваемых на английском языке
из них:
в каких классах внедрено полиязычное обучение, класс
количество учителей, преподающих предметы естественно- математического цикла на английском языке, человек
из них:
с полным погружением предмета (за счет инварианта)
частичным погружением предмета
(за счет вариатива факультатива)
имеют образование, человек
послевузовское
высшее
техническое и профессиональное
общее среднее
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Продолжение таблицы
из них:
имеют категорию, человек
высшая
первая
вторая
педагог
педагог-модератор
педагог-эксперт
педагог-исследователь
педагог-мастер
11
12
13
14
15
16
17
18
Наименование ________________________________________
Адрес _______________________________________________
Телефон _____________________________________________
Адрес электронной почты_______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о школах республики с преподаванием предметов естественно-математического цикла на английском языке"
(Индекс: № П-6, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1, 2-бағандарда қазақ тілінде оқытатын мектептердің саны және оның ішінде ауылдық жердегі саны көрсетіледі.
3, 4-бағандарда қазақ тілінде оқытатын мектептердегі және оның ішінде ауылдық жерлердегі оқушылар саны көрсетіледі.
5, 6-бағандарда қазақ тілінде оқытатын шағын жинақты мектептердің саны және оның ішінде ауылдық жердегі саны көрсетіледі.
7, 8-бағандарда қазақ тілінде оқытатын шағын жинақталған мектеп оқушыларының саны және оның ішінде ауылдық жерлерде оқитын саны көрсетіледі.
9-бағанда орыс тілінде оқытатын мектептердің саны көрсетіледі.
10-бағанда орыс тілінде оқытатын мектептердегі сынып-коплектілерінің саны көрсетіледі.
11-бағанда орыс тілінде оқытатын мектептердегі оқушылар саны көрсетіледі.
12-15-бағандарда ұлты бойынша орыс тілінде оқытатын мектептердегі оқушылар саны көрсетіледі.
16-бағанда аралас тілде оқытатын мектептер саны көрсетіледі.
17-бағанда аралас тілде оқытатын мектептердегі орыс тілінде оқытатын сынып- коплектілерінің саныкөрсетіледі.
18-22-бағандарда ұлты бойынша аралас тілде оқытатын мектептердегі оқушылар саны көрсетіледі.
2. Нысан арасын бақылау:
1) Қазақ тілінде оқытатын барлық мектептер:
П-4 нысан 1 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 4 баған
2) Қазақ тілінде оқытатын барлық шағын жинақты мектептер:
П-4 нысан 5 баған = №3-ШЖМ нысан 1жол 3 баған
3) Ауылдық жердегі қазақ тілінде оқытатын барлық шағын жинақты мектептер:
П-4 нысан 6 баған = №3-ШЖМ нысан 1 жол 4 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " __________
№ ___ бұйрығына
33 -қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
47 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жаратылыстану-математикалық пәндер ағылшын тілінде жүргізілетін республиканың мектептері туралы мәліметтер Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Индексі: № П-6 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
мектеп атауы, толық мекен-жайы
ағылшын тілінде жүргізілетін пәндер атауы
оның ішінде:
қандай сыныптарда көп тілді оқыту енгізілген, сынып
жаратылыстану-математикалық пәндерді ағылшын тілінде жүргізетін мұғалімдер саны, адам
пәнді толық енгізу (инвариант есебінен)
пәнді ішінара енгізу (вариатив /факультатив есебінен)
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Кестенің жалғасы
оның ішінде:
білімі бар, адам
санаты бар, адам
жоғары оқу орнынан кейінгі
жоғары
техникалық және кәсіби
жалпы орта
жоғары
бірінші
екінші
педагог
педагог-модератор
педагог –сарапшы
педагог-зерттеуші
педагог-шебер
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_____________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жаратылыстану-математикалық пәндер ағылшын тілінде жүргізілетін республиканың көп тілді мектептері туралы мәліметтер" (Индекс: № П-6, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование школы с указанием полного адреса.
В графе 2 указывается наименование предметов, преподаваемых на английском языке.
В графах 3–4 указываются предметы с полным/частичным погружением.
В графе 5 указывается в каких классах изучаются предметы естественно-математического цикла.
В графе 6 указывается количество учителей, преподающие предметы естественно-математического цикла.
В графах 7–10 указывается количество учителей по образованию, преподающие предметы естественно-математического цикла.
В графах 11–18 указывается количество учителей по категориям, преподающие предметы естественно-математического цикла.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
категория - уровень требований к квалификации работника, отражающий результативность выполнения работ (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 83 "Об утверждении Правил и условий проведения аттестации педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих общеобразовательные учебные программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего и общего среднего образования, образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, дополнительного образования и специальные учебные программы, и иных гражданских служащих в области образования и науки").
3. Арифметико-логический контроль:
графа 8 = ∑ граф 9 -12; графа 8 = ∑ граф 13- 20.
Приложение 34 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 48 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о школах с узбекским, уйгурским и таджикским языками обучения

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда толық мекен-жайы көрсетілген мектептің атауы көрсетіледі
2-бағанда ағылшын тілінде оқытылатын пәндердің атауы көрсетіледі
3-4-бағандарда толық / жартылай батырылған элементтер көрсетіледі
5-бағанда Жаратылыстану-математикалық пәндері қай сыныптарда оқытылатыны көрсетіледі
6-бағанда Жаратылыстану-математикалық пәндерін оқытатын оқытушылардың саны көрсетіледі
7-10-бағандарда Жаратылыстану-математикалық пәндерін оқытатын оқытушылар саны көрсетіледі
11-18-бағандарда Жаратылыстану-математикалық пәндерін оқытатын санаттар бойынша оқытушылардың саны көрсетіледі
2. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Көптілдік оқыту - үш не одан да көп тілде оқыту.Жаратылыстану-математикалық пәндер- математика, физика, химия, география, информатика, биология Санат – атқарылған жұмыс нәтижесін көрсеткен қызметкердің біліктілік деңгейіне талап қою. (Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 83 бұйрығы "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, қосымша білімнің білім беру бағдарламаларын және арнайы оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғаларды және білім және ғылым саласындағы басқа да азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" бұйрығы).
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
8 баған = ∑ 9 - 12 бағандар
8 баған = ∑ 13 -20 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " _____________
№ __ бұйрығына
34- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
48 - қосымша

1. Пояснение по заполнению Формы
В графах 1-12 указывается количество учащихся по классам.
В графе 13 указывается количество педагогических кадров.
В графах 14-16 указывается количество педагогических кадров по образованию.
В графах 17-24 указывается количество педагогических кадров по категориям.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 13 = ∑ граф 14-16 для каждой строки = ∑ граф 17-24 для каждой строки
строка 1.2 = ∑ строк 1-1.1 для каждой графы
строка 2.2 = ∑ строк 2-2.1 для каждой графы
строка 3.2 = ∑ строк 3-3.1 для каждой графы
3. Контроль между формами:
1) Всего учащихся на уйгурском языке:
форма П-7 строка 2.2 ∑ граф 1-12 = форма П-3 (2 раздел) графа 12
2) Всего учащихся на узбекском языке:
форма П-7 строка 1.2 ∑ граф 1-12 = форма П-3 (2 раздел) графа 14
3) Всего учащихся на таджикском языке:
форма П-7 строка 3.2 ∑ граф 1-12 = форма П-3 (2 раздел) графа 16
Приложение 35 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №__
Приложение 49 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о выпускниках школ с узбекским, уйгурским, таджикским языками обучения
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-8
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
численность выпускников, человек
из них участвовало в Едином национальном тестировании, человек
средний балл
непреодолевшие пороговый уровень, человек
претенденты на "Алтын белгі", человек
в числе претендентов на "Алтын белгі" человек
получившие аттестат с отличием, человек
поступившие в высшие учебные заведения, человек
получившие гранты, человек
на каком языке сдали комплексное тестирование, человек
всего участвовало
на каком языке сдали
участвовавшие в Едином национальном тестировании
подтвердившие знания
казахский
русский
казахский
русский
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
в школах с узбекским языком обучения
1.1
в классах с узбекским языком обучения в смешанных школах
1.2
всего
2
в школах с уйгурским языком обучения
2.1
в классах с уйгурским языком обучения в смешанных школах
2.2
всего
3
в школах с таджикским языком обучения
3.1
в классах с таджикским языком обучения в смешанных школах
3.2
всего
Наименование ________________________________________
Адрес _______________________________________________
Телефон _____________________________________________
Адрес электронной почты_______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о выпускниках школ с узбекским, уйгурским, таджикским языками обучения"
(Индекс: № П-8, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-12 бағандарда сыныптар бойынша оқушылардың саны көрсетіледі.
13-бағанда педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
14-16 бағандарда білі бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
17-24 бағандарда санаты бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
13 баған = ∑ 14-16 бағандар әрбір жол үшін = ∑ 17-24 бағандар әрбір жол үшін
1.2 жол = ∑ 1-1.1 жолдар әрбір баған үшін
2.2 жол= ∑ 2-2.1 жолдар әрбір баған үшін
3.2 жол= ∑ 3-3.1 жолдар әрбір баған үшін
3. Нысандар арасындағы бақылау:
1) Ұйғыр тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-7 нысан 2.2 жол ∑1 -12 бағандар = П-3 нысан (2 бөлім) 12 баған
2) Өзбек тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-7 нысан 1.2 жол ∑1-12 бағандар = П-3 нысан (2 бөлім) 14 баған
3) Тәжік тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-7 нысан 3.2 жол ∑1-12 бағандар = П-3 нысан (2 бөлім) 16 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " ___________
№ __ бұйрығына
35 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
49 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Өзбек, ұйғыр, тәжік тілінде оқытатын мектептердің түлектері туралы мәлімет Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-8 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
түлектер саны, адам
олардың Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысқаны, адам
орташа балл
шектік деңгейден өтпегені, адам
"Алтын белгіге" үміткерлер, адам
барлық қатысқаны
қай тілде тапсырды
қазақ
орыс
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
өзбек тілінде оқытатын мектептерде
1.1
аралас мектептердегі өзбек тілінде оқытылатын сыныптарда
1.2
барлығы
2
ұйғыр тілінде оқытатын мектептерде
2.1
аралас мектептердегі ұйғыр тілінде оқытылатын сыныптарда
2.2
барлығы
3
тәжік тілінде оқытатын мектептерде
3.1
аралас мектептердегі тәжік тілінде оқытылатын сыныптарда
3.2
барлығы
Кестенің жалғасы
орташа балл
шектік деңгейден өтпегені, адам
"Алтын белгіге" үміткерлер, адам
"Алтын белгі" үміткерлері ішінде, адам
үздік аттестат алғандар, адам
жоғары оқу орнына түскендері, адам
грант алғандары, адам
комплекстік тестілеу ді қай тілде тапсырды, адам
Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысқаны
білімін растағаны
қазақ
орыс
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Өзбек, ұйғыр, тәжік тілінде оқытатын мектептердің түлектері туралы мәлімет" (Индекс: № П-8, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество выпускников.
В графе 2 указывается количество выпускников, участвовавших в Едином национальном тестировании.
В графах 3-4 указывается количество выпускников по языку сдачи Единого национального тестирования.
В графе 5 указывается средний балл за Единое национальное тестирование.
В графе 6 указывается количество выпускников непреодолевших пороговый уровень.
В графе 7 указывается количество претендентов на "Алтын белгі".
В графе 8 указывается количество претендентов на "Алтын белгі", участвовавших в Едином национальном тестировании.
В графе 9 указывается количество претендентов на "Алтын белгі", подтвердивших знания.
В графе 10 указывается количество выпускников, получивших аттестат с отличием.
В графе 11 указывается количество выпускников, поступивших в высшие учебные заведения.
В графе 12 указывается количество выпускников, получивших гранты.
В графах 13-14 указывается количество выпускников, сдавшие комплексное тестирование в разбивке по языкам сдачи.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1.2 = ∑ строк 1-1.1 для каждой графы
строка 2.2 = ∑ строк 2-2.1 для каждой графы
строка 3.2 = ∑ строк 3-3.1 для каждой графы
Приложение 36 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №___
Приложение 50 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о школах со смешанными языками обучения
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-9
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
общее число школ со смешанными языками обучения
из них по языкам обучения
казахско-
русско-
смешанные школы с тремя языками обучения, единиц
русские
уйгурские
таджикские
узбекские
уйгурские
таджикские
узбекские
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
число школ, единиц
2
количество класс-комплектов, единиц
3
численность учащихся, человек
Наименование ________________________________________
Адрес _______________________________________________
Телефон _____________________________________________
Адрес электронной почты_______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о школах со смешанными языками обучения"
(Индекс: № П-9, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда түлектердің саны көрсетіледі.
2-бағанда Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысқан түлектердің саны көрсетіледі.
3-4 бағандарда Ұлттық бірыңғай тестілеуді тапсыру тілі бойынша түлектердің саны көрсетіледі.
5-бағанда Ұлттық бірыңғай тестілеудің орташа баллы көрсетіледі.
6-бағанда шектік деңгейден өтпеген түлектердің саны көрсетіледі.
7-бағанда "Алтын белгіге" үміткер түлектердің саны көрсетіледі.
8-бағанда Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысқан "Алтын белгіге" үміткер түлектердің саны көрсетіледі.
9-бағанда білімін растаған "Алтын белгіге" үміткер түлектердің саны көрсетіледі.
10-бағанда үздік аттестат алған түлектердің саны көрсетіледі.
11-бағанда жоғары оқу орындарына түскен түлектердің саны көрсетіледі.
12-бағанда грант алған түлектердің саны көрсетіледі.
13-14 бағандарда оқыту тілі бөлінісінде кешенді тестілеу тапсырған түлектердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1.2 жол = ∑ 1-1.1 жолдар әрбір баған үшін
2.2 жол= ∑ 2-2.1 жолдар әрбір баған үшін
3.2 жол= ∑ 3-3.1 жолдар әрбір баған үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " _____________
№___ бұйрығына
36 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
50 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Аралас тілде оқытатын мектептер туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-9 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
аралас тілде оқытатын мектептердің жалпы саны
оның ішінде оқыту тілі бойынша
қазақ-
орыс-
үш тілде оқытатын аралас мектептер бірлік
орыс
ұйғыр
тәжік
өзбек
ұйғыр
тәжік
өзбек
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
мектептер саны, бірлік
2
сынып-комплектілер саны, бірлік
3
оқушылар саны, адам
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы
тұлға___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Аралас тілде оқытатын мектептер туралы мәліметтер" (Индекс: № П-9, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество школ со смешанными языками обучения.
В графах 2-8 указывается количество школ со смешанными языками обучения, в разбивке по языкам обучения.
В графе 9 указывается количество смешанных школ с тремя языками обучения.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-9 для каждой строки
3. Контроль между формами:
1) Всего школ со смешанными языками обучения:
форма П-9 строка 1 графа 1 = форма П-3 (1 раздел) графа 8
Приложение 37 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _________ 2021 года №__
Приложение 51 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения обучащихся казахской национальности на начало учебного года (в сравнении с предыдущим учебным годом)
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-10
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Учебные годы
всего учащихся казахской национальности, человек
из них, человек:
обучающиеся в школах с казахским языком обучения
обучающиеся на казахском языке в школах со смешанным языком обучения
обучающиеся в школах с русским языком обучения
обучающиеся на русском языке в школах со смешанным языком обучения

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда аралас тілді мектептердің саны көрсетіледі.
2-8 бағандарда оқыту тілдері бөлінісінде аралас тілді мектептердің саны көрсетіледі.
9-бағанда үш тілді аралас тілді мектептердің аны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-9 бағандар әрбір жол үшін
3. Нысан арасын бақылау:
1) Аралас тілде оқытатын барлық мектептер:
П-9 нысан 1 жол 1 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 8 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " ___________
№ ___ бұйрығына
37 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
51 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Ұлты қазақ оқушылар туралы мәліметтер (алдыңғы оқу жылымен салыстырғанда) Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-10 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Оқу жылдары
барлығы ұлты қазақ оқушылары, адам
оның ішінде,адам:
қазақ тілінде оқытатын мектептерде оқитын
аралас тілде оқытатын мектептерде қазақ тілінде оқитын
орыс тілінде оқытатын мектептерде оқитын
аралас тілде оқытатын мектептерде орыс тілінде оқитын

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество учащихся казахской национальности.
В графе 2 указывается количество учащихся казахской национальности в сельской местности.
В графах 3-4 указывается количество учащихся в школах с казахским языком обучения и из них в сельской местности.
В графах 5-6 указывается количество учащихся на казахском языке в школах со смешанным языком обучения и из них в сельской местности.
В графах 7-8 указывается количество учащихся в школах с русским языком обучения и из них в сельской местности.
В графах 9-10 указывается количество учащихся на русском языке в школах со смешанным языком обучения и из них в сельской местности.
В графах 11-12 указывается количество учащихся на языках не указанных в графах 3-10 и из них в сельской местности.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3, 5, 7, 9, 11 для каждой строки
графа 2 = ∑ граф 4, 6, 8, 10, 12 для каждой строки
Приложение 38 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №___
Приложение 52 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об изучении национальных (родных) языков в общеобразовательных и воскресных школах
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-11
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Раздел 1. Контингент изучающие национальные языки.
Наименование области, города республиканского значения,
столицы
наименование района
код классификатора административно- территориальных объектов
всего школ, единиц
число школ с родным языком обучения, единиц
численность всех учащихся, человек
из них по языкам обучения, человек
всего воскресных школ по языкам обучения, единиц
немецкий язык
языки не указанные в графе 2 (указать какой)
немецкий язык
языки не указанные в графе 5 (указать какой)
корейский язык
иврит
украинский язык
татарский язык
немецкий язык

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда ұлты қазақ оқушыларының саны көрсетіледі.
2-бағанда ауылдық жердегі ұлты қазақ оқушыларының саны көрсетіледі.
3-4 бағандарда оқыту тілі қазак мектептеріндегі және оның ішінде ауылдық жердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
5-6 бағандарда аралас тілді мектептерде қазақ тілінде оқитын және оның ішінде ауылдық жердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
7-8 бағандарда орыс тілінде оқытатын мектептердегі және оның ішінде ауылдық жердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
9-10 бағандарда аралас тілде оқытатын мектептерде орыс тілінде оқитын және оның ішінде ауылдық жердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
11-12 бағандар 3-10 бағандарда көрсетілмеген тілдерде оқитын және оның ішінде ауылдық жердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3, 5, 7, 9, 11 бағандар әрбір жол үшін
2 баған = ∑ 4, 6, 8, 10, 12 бағандар әрбір жол үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " ___________
№ ___ бұйрығына
38 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
52 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жалпы білім беретін және жексенбілік мектептерде ұлттық (ана) тілдерінің оқытылуы туралы мәлімет Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-11 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1- бөлім Ұлттық тілдерін оқитын оқушылар
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлығы мектептер, бірлік
ана тілінде оқытатын мектептер саны, бірлік
барлық оқушылар саны, адам
оның ішінде оқыту тілі бойынша, адам
неміс тілі
2 бағанда көрсетілгеннен басқа тіл (қандай екенін көрсету қажет)
неміс тілі
5 бағанда көрсетілгеннен басқа (қандай екенін көрсету қажет)
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Кестенің жалғасы
оқыту тілі бойынша жексенбілік мектептер, бірлік
оқыту тілі бойынша жексенбілік мектептерге баратын барлық оқушылар саны, адам
кәріс тілі
еврей тілі
украин тілі
татар тілі
неміс тілі

1. Пояснение по заполнению Формы
Раздел 1.
В графе 1 указывается количество школ.
В графах 2-3 указывается количество школ с родным языком обучения.
В графе 4 указывается количество учащихся.
В графах 5-6 указывается количество учащихся по языкам обучения.
В графах 7-12 указывается количество воскресных школ по языкам обучения.
В графах 13-18 указывается количество учащихся воскресных школ по языкам обучения.
Раздел 2.
В графе 1 указывается количество школ, где изучаются национальные (родные) языки.
В графе 2 указывается количество учителей.
В графах 3-6 указывается количество учителей по образованию.
В графах 7-14 указывается количество учителей по категориям.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 2.
графа 2= ∑ граф 3-6
графа 2= ∑ граф 7-14.
3. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-11 графа 1 = форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-13 (раздел 1) графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-11 графа 4 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-13 (раздел 1) графа 2 = форма П-18 графа 1 = форма П-22 графа 7 = форма К-1 строка 3 графа 2
Приложение 39 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №___
Приложение 54 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об учащихся, изучающих иностранные языки и учителях, преподающих иностранные языки
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-13
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Раздел 1. Количество учащихся, изучающие иностранные языки
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатор административно-территориальных объектов
всего школ, единиц
всего учащихся, человек
количество учащихся, изучающих иностранный язык, человек
английский
немецкий
как І иностранный язык
как ІІ иностранный язык
как І иностранный язык
с казахским языком обучения
с русским языком обучения

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бөлім
1-бағанда ұлттық (ана) тілі оқытылатын мектептердің саны көрсетіледі.
2-3 бағандарда ұлттық (ана) тілдері оқытылатын мектептер саны көрсетіледі.
4-бағанда оқушылардың саны көрстеледі.
5-6 бағандарда оқыту тілі бойынша оқушылардың саны көрсетіледі.
7-12 бағандарда оқыту тілі бойынша жексенбілік мектептердің саны көрсетіледі.
13-18 бағандарда жексенбілік мектептердегі оқушылардың саны көрсетіледі.
2-бөлім
1-бағанда ұлттық (ана) тілдері оқытылатын мектептер саны көрсетіледі.
2-бағанда мұғалімдер саны көрсетіледі.
3-6-бағандарда білімі бойынша мұғалімдер саны көрсетіледі.
7-14-бағандарда санаттар бойынша мұғалімдер саны көрсетіледі.
2. Арифметико-логикалық бақылау:
2-бөлім.
2 баған= ∑ 3-6 бағандардың;
2 баған= ∑ 7-14 бағандардың.
3. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-11 нысан 1 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-13 (1 бөлім) 1 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-11 нысан 4 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-18 нысан 1 баған = П-22 нысан 7 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " _____________
№ ___ бұйрығына
39 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
54 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Шет тілін оқитын оқушылар туралы және шет тілдерін оқытатын мұғалімдер туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-13 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: : есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1-бөлім Шет тілдерін оқитын оқушылар саны
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлық мектептер саны, бірлік
барлық оқушылар саны, адам
шет тілін оқитын оқушылар саны, адам
ағылшын
І шет тілі ретінде
ІІ шет тілі ретінде
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается количество школ.
В графе 2 указывается количество учащихся.
В графах 3-32 указывается количество учащихся по изучаемым иностранным языкам.
В графах 33-35 указывается количество детей, не изучающих иностранные языки.
Раздел 2.
В графе 1 указывается количество школ.
В графе 2 указывается количество учителей, преподающие иностранные языки.
В графах 3–22 указывается количество учителей, преподающие иностранные языки по языкам обучения.
2. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-13 (разделы 1) графа 1 = форма П-13 (разделы 2) графа 1 = форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-11 графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-13 (раздел 1) графа 2 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-11 графа 4 = форма П-18 графа 1 = форма П-22 графа 7 = форма К-1 строка 3 графа 2
Приложение 40 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" __________ 2021 года №___
Приложение 56 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о школах с классами углубленного изучения предметов
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-15
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных объектов
наименование школ с классами углубленного изучения предметов
наименование показателей
математика
физика
прикладная экономика
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
А
Б
В
Г
Д
Е
1
2
3
4
5
6
количество классов, единиц
численность учащихся,
человек
Продолжение таблицы
химия
биология
русский язык и литература
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
7
8
9
10
11
12
английский язык
история
немецкий язык
французский язык
казахский язык
информатика
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
из них в школах и классах с рус яз обуч-я
всего
из них с казахским языком обучения
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Наименование ________________________________________
Адрес _______________________________________________
Телефон _____________________________________________
Адрес электронной почты_______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о школах с классами углубленного изучения предметов"
(Индекс: № П-15, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бөлім.
1-бағанда мектептер саны көрсетіледі.
1-бағанда оқушылар саны көрсетіледі.
3-32 бағандарда оқитын шет тілдері бойынша оқушылар саны көрсетіледі.
33-35 бағандарда шет тілдерін оқымайтын оқушылар саны көрсетіледі.
2-бөлім.
1-бағанда шет тілдерін мектептер саны көрсетіледі
2-бағанда шет тілдерін оқытатын оқытушылардың саны көрсетіледі
3-22-бағандарда оқыту тілі бойынша шет тілдерін оқытатын оқытушылардың саны көрсетіледі
2. Нысан арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-13 нысан (1 бөлім) 1 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-11 нысан 1 баған = П-13 нысан (2 бөлім) 1 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-13 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-11 нысан 4 баған = П-18 нысан 1 баған = П-22 нысан 7 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " ______________
№ бұйрығына
40 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
56 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы мәлімет Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-15 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы атауы
көрсеткіштер атауы
математика
физика
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
А
Б
В
Г
Д
Е
1
2
3
4
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
Кестенің жалғасы
қолданбалы экономика
химия
биология
орыстіліжәне әдебиеті
ағылшын тілі
тарих
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Кестенің жалғасы
неміс тілі
французтілі
қазақ тілі
информатика
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Атауы ______________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_____________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы мәлімет" (Индекс: № П-15, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 указывается количество учащихся, которые обучаются в классах углубленного изучения указанных предметов.
В графах 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 указывается количество учащихся с казахским языком обучения, которые углубленно изучают указанные предметы.
Приложение 41 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №___
Приложение 57 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Данные об отличниках и хорошистах в общеобразовательных школах
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-16
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных объектов
учащиеся, человек
всего учащихся, человек
в том числе по классам, человек
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
5 класс
6 класс
7 класс
8 класс
9 класс
10 класс
11 класс
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
отличники, человек
хорошисты, человек
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Данные об отличниках и хорошистах в общеобразовательных школах"
(Индекс: № П-16, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество отличников и хорошистов для соответствующей строки.
В графах 2-12 указывается количество отличников и хорошистов в разбивке по классам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-12 для каждой строки
Приложение 42 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _________ 2021 года №___
Приложение 58 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об учащихся, успешно освоивших образовательные учебные программы
по естественно-математическим дисциплинам (на "хорошо" и "отлично")

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 бағандарда пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптарда оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 бағандарда қаза тілінде пәндерді тереңдетіп оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
41 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
57 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жалпы білім беретін мектептердегі үздік және жақсы оқитын оқушылар туралы деректер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-16 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
оқушылар,адам
барлығы оқушылар,адам
оның ішінде сыныптар бойынша, адам
1-сынып
2-сынып
3-сынып
4-сынып
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
үздік оқушылар,
адам
жақсы оқитын оқушылар,адам
Кестенің жалғасы
оның ішінде сыныптар бойынша, адам
5-сынып
6-сынып
7-сынып
8-сынып
9-сынып
10-сынып
11-сынып
6
7
8
9
10
11
12
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жалпы білім беретін мектептердегі үздік және жақсы оқитын оқушылар туралы деректер" (Индекс: № П-16, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда тиісті жол үшін үздік және жақсы оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
2-12 бағанда сыныптар бөлінісінде үздік және жақсы оқитын оқушылардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-12 бағандар әрбір жол үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
42 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
58 - қосымша

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-17
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование естественно- математических дисциплин
численность учащихся, человек
в том числе по классам, человек
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
5 класс
6 класс
7 класс
8 класс
9 класс
10 класс
в том числе на английском языке
11 класс
в том числе на английском языке
А
Б
Д
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
биология
география
информатика
математика
физика
химия
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об учащихся, успешно освоивших образовательные учебные программы
по естественно-математическим дисциплинам (на "хорошо" и "отлично")"
(Индекс: № П-17, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество учащихся, успешно освоивших предметы по естественно-математическим дисциплинам.
В графах 2-11, 13 указывается количество учащихся, успешно освоивших предметы по естественно-математическим дисциплинам в разбивке по классам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-11,13 для каждой строки
Приложение 43 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" __________ 2021 года №___
Приложение 59 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Данные об учащихся, проходящих повторный курс в одном классе (второгодники)
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-18
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно- территориальных объектов
всего учащихся, человек
из них оставленные на повторный курс, человек
не освоившие программу
по болезни
в связи со сменой места жительства

Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жаратылыстану-математикалық пәндер бойынша оқу бағдарламасын ойдағыдай меңгерген ("жақсы" және "өте жақсы") оқушылар жөніндегі мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-17 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
жаратылыстану-математикалық пәндердің атауы
оқушылар саны,адам
оның ішінде сыныптар бойынша, адам
1-сынып
2-сынып
3-сынып
4-сынып
А
Б
Д
1
2
3
4
5
биология
георграфия
информатика
математика
физика
химия
Кестенің жалғасы
оның ішінде сыныптар бойынша, адам
5-сынып
6-сынып
7-сынып
8-сынып
9-сынып
10-сынып
оның ішінде ағылшын тілінде
11-сынып
оның ішінде ағылшын тілінде
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жаратылыстану-математикалық пәндер бойынша оқу бағдарламасын ойдағыдай меңгерген ("жақсы" және "өте жақсы") оқушылар жөніндегі мәліметтер" (Индекс: № П-17, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жаратылыстану-математикалық пәндерді ойдағыдай меңгерген оқушылардың саны көрсетіледі.
2-11, 13 бағандарда сыныптар бөлінісінде жаратылыстану-математикалық пәндерді ойдағыдай меңгерген оқушылардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-11,13 бағандар әрбір жол үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
43 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
59 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Бір сыныпта курсты қайта оқып жатқан оқушылар (қайта оқу жылына қалдырылған оқушылар) туралы деректер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-18 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлығы оқушылар, адам
оның ішінде оқу курсына қайта қалдырылғандар, адам
бағдарламаны меңгермеген
ауыру себебімен
мекен-жайы өзгеруіне байланысты

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество учащихся.
В графах 2-5 указывается количество учащихся, оставленных на повторный курс.
В графах 6-16 указывается количество учащихся, не освоивших программу в разбивке по классам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 6-16
3. Контроль между формами:
1) Всего учащихся:
форма П-18 графа 1 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-11 графа 4 = форма П-13 (раздел 1) графа 2 = форма П-22 графа 7 =форма К-1 строка 3 графа 2
Приложение 44 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 60 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о награжденных знаком "Алтын белгі"
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-19
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно- территориальных объектов
наименование школы
количество претендентов на награждение знаком "Алтын белгі", человек
в том, человек
количество претендентов, подтвердивших знак "Алтын белгі", человек
в том, человек
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с узбекским языком обучения
с уйгурским языком обучения
таджикским языком обучения
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с узбекским языком обучения
с уйгурским языком обучения
таджикским языком обучения
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о награжденных знаком "Алтын белгі"
(Индекс: № П-19, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме: 1-бағанда оқушылардың санын көрсетіледі.
2-5 бағандарда оқу курсына қайта қалдырылған оқушылардың санын көрсетіледі.
6-16 бағандарда сыныптар бөлінісінде бағдарламаны меңгермеген оқушылар саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 6-16 бағандар
3. Нысан арасын бақылау:
1) Оқушылардың барлығы:
П-18 нысан 1 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-11 нысан 4 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-22 нысан 7 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
44 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
60 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған "Алтын белгі" белгісімен марапатталғандар туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-19 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
мектептің атауы
"Алтын белгі" белгісімен марапатталатын үміткерлердің саны, адам
оның ішінде, адам
қазақ тілінде оқитындар
орыс тілінде оқитындар
өзбек тілінде оқитындар
ұйғыр тілінде оқитындар
тәжік тілінде оқитындар
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
Кестенің жалғасы
"Алтын белгі" белгісін растаған үміткерлердің саны, адам
оның ішінде, адам
қазақ тілінде оқитындар
орыс тілінде оқитындар
өзбек тілінде оқитындар
ұйғыр тілінде оқитындар
тәжік тілінде оқитында
8
9
10
11
12
13
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Алтын белгі" белгісімен марапатталғандар туралы мәліметтер" (Индекс: № П-19, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование школы.
В графе 2 указывается количество претендентов на награждение знаком "Алтын белгі".
В графах 3-7 указывается количество претендентов на награждение знаком "Алтын белгі" по языкам обучения.
В графе 8 указывается количество количество претендентов, подтвердивших знак "Алтын белгі".
В графах 9-13 указывается количество претендентов, подтвердивших знак "Алтын белгі" по языкам обучения.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
Знаком "Алтын белгі" награждаются ученики показавшие примерное поведение и имеющие годовые и итоговые оценки "5" по всем предметам учебного плана в соответствии с образовательными учебными программами основного среднего и общего среднего образования или образовательными учебными программами автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в период учебы на основном среднем и общем среднем уровнях образования, прошедшие итоговую аттестацию общего среднего образования на оценку "отлично" (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 532. (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10115).
3. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 3-7
графа 8 = ∑ граф 9-13
Приложение 45 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №___
Приложение 63 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Список государственных дневных общеобразовательных школ на 1 сентября
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-22
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
наименование населенного пункта
наименование школы
адрес школы (улица, дом)
тип местности (городская, сельская)
проектная мощность (количество ученических мест, единиц)
полезная площадь (площадь классных комнат, включая учебные кабинеты и лаборатории) квадрат метр
дефицит ученических мест (количество ученических мест, единиц)
в аварийном состоянии (да, нет)
численность учащихся, человек
количество смен единиц
число учащихся по сменам, человек
наличие пришкольного интерната
1
2
3
проектная мощность (количество ученических мест, единиц)
численность проживающих, человек
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
продолжение
язык обучения (казахский, русский, уйгурский, узбекский,
таджикский, смешанные
год ввода здания школы, год
тип здания школы (типовое, приспособленное)
тип строения
вид отопления (центральное, автономная котельная, индивидуальное (на твердом, жидком, газовом топливе) электрокотҰл)
тип школы
вид школы
фамилия, имя и отчество руководителя
телефоны: служебный (код+номер телефона), домашний, сотовый
E-mail и сайт школы
число заместителей директора, человек
число единиц заместителей директора, человек
скорость интернета
наличие попечительского совета, зарегистрированного как юридическое лицо
имеют кабинеты новой модификации, количество кабинетов, единиц
потребность в кабинетах новой модификации, количество кабинетов, единиц
физики
химии
биологии
физики
химии
биологии
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Список государственных дневных общеобразовательных школ на 1 сентября"
(Индекс: № П-22, периодичность - годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектептің атауы көрсетіледі.
2-бағанда "Алтын белгі" белгісімен марапатталатын үміткерлердің саны көрсетіледі.
3-7 бағандарда оқыту тілі бойынша "Алтын белгі" белгісімен марапатталатын үміткерлердің саны көрсетіледі.
8-бағанда "Алтын белгі" белгісін растаған үміткерлердің саны көрсетіледі.
9-13 бағандарда оқыту тілі бойынша "Алтын белгі" белгісін растаған үміткерлердің саны көрсетіледі.
2. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
"Алтын белгi" белгiсiмен үлгілі мінез-құлық көрсеткен және негізгі орта және жалпы орта білім беруді оқу бағдарламаларына немесе "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының білім беру оқу бағдарламаларына сәйкес оқу жоспарының барлық пәндері бойынша оқу кезеңінде білім берудің негізгі орта және жалпы орта деңгейлерінде "5" деген жылдық және қорытынды бағалары бар, жалпы орта білім берудің қорытынды аттестаттауынан "өте жақсы" деген бағамен өткен білім алушылар марапатталады (Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 532 "Алтын белгі" белгісі туралы ережені бекіту туралы" бұйрығы) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10115 болып тіркелген).
3. Арифметикалық-логикалық бақылау: 2 баған = ∑ 3-7 бағандар
8баған = ∑ 9-13 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
45 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
63 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған 1 қыркүйекке мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-22 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
елді мекеннің атауы
мектеп атауы
мектептің мекен-жайы (көше, үй)
орналасқан жері бойынша (қалалық, ауылдық)
жобалық қуаты (оқушылар орнынын саны, бірлік)
пайдалы алаң (сынып бөлмелерінің ауданы, оқу кабинеттері мен зертханаларды қоса алғанда) шаршы метр
оқу орнының тапшылығы (оқушылар орнының саны, бірлік)
апатты жағдайда (иә, жоқ)
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
Кестенің жалғасы
оқушылар саны, адам
ауысым саны, бірлік
ауысымдар бойынша оқушылардың саны, адам
мектеп жанындағы интернаттың болуы
1
2
3
жобалық қуаты (оқушылар орнынын саны, бірлік)
тұрғындардың саны, адам
8
9
10
11
12
13
14
оқыту тілі (қазақ, орыс, ұйғыр, өзбек, тәжік, аралас
мектеп ғиматарын енгізу жылы, жыл
мектеп ғимаратының типі (типтік, бейімделген)
салыну типі
жылыту түрі (орталық, автономды қазандық, жеке (қатты, сұйық, газ отынында), электрлі қазандық
мектептің типі
мектептің түрі
жетекшінің аты-жөні
телефондары: қызметтік (код+телефон нөмірі), үй, ұялы
мектептің E-mail-ы және сайты
директордың орынбасарларының саны, адам
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Кестенің жалғасы
директордың орынбасарларының бірлік саны, адам
ғаламтордың жылдамдығы
заңды тұлға ретінде тіркелген, қамқоршылық кеңестің бар болуы
жаңа үлгідегі кабинеттері бар, кабинеттер саны, бірлік
жаңа үлгідегі
кабинеттерге деген қажеттілік,кабинеттер саны, бірлік
физика
химия
биология
физика
химия
биология
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды толтыру бойынша түсініктеме "1 қыркүйекке мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі" (индекс: № П-22, кезеңділігі - жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование школы.
В графе 2 указывается адрес школы.
В графе 3 указывается тип местности (городская, сельская).
В графе 4 указывается проектная мощность
В графе 5 указывается полезная площадь) квадрат метр.
В графах 6 указывается дефицит ученических мест (количество ученических мест, единиц).
В графе 7 указывается в аварийном состоянии (да, нет).
В графе 8 указывается численность учащихся.
В графе 9 указывается количество смен единиц.
В графе 10-12 указывается число учащихся по сменам.
В графе 13-14 указывается наличие пришкольного интерната.
В графе 15 указывается язык обучения (казахский, русский, уйгурский, узбекский, таджикский, смешанные).
В графе 16 указывается год ввода здания школы.
В графе 17 указывается тип здания школы.
В графе 18 указывается тип строения.
В графе 19 указывается вид отопления.
В графе 20 указывается тип школы.
В графе 21 указывается вид школы.
В графе 22 указывается ФИО руководителя.
В графе 23 указывается телефон школы.
В графе 24 указывается email школы.
В графе 25 число заместителей директоров.
В графе 26 число единиц заместителей директоров.
В графе 27 указывается скорость интернета.
В графе 28 указывается наличие попечительского совета, зарегистрированного как юридическое лиц.
В графе 29-31 указывается имеют кабинеты новой модификации, количество кабинетов.
В графе 32-34 указывается потребность в кабинетах новой модификации, количество кабинетов.
2. Методика расчета (графа 6):
Формула расчета
Р * С – К = дефицит ученических мест
Р – Проектная мощность
С – Коэффициент сменности
К – Контингент учащихся 0-11(12) классы
Коэффициент сменности:
Ввод школы в эксплуатацию до 2003 г. - на 1 учащегося 1,5
Ввод школы в эксплуатацию с 2003 г. - на 1 учащегося 2
и 3 сменные школы не рассчитывают)
3. Арифметико-логический контроль:
графа 9 = ∑ граф 10-12
Приложение 46 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 64 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Данные по частным дневным общеобразовательным школам
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-23
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
наименование школы
наименование
населенного пункта
местонахождение (наименование улицы, номер дома)
год ввода, год
численность учащихся, человек
код классификатора административно-территориальных объектов
Электронная почта
всего
из них девочек, человек
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
Продолжение таблицы
язык обучения
проектная мощность (количество ученических мест, единиц)
тип здания (типовое, приспособленное)
вид отопления (центральное, автономная котельная, индивидуальное (на твердом, жидком, газовом топливе) электрокотҰл, другое)
фамилия, имя и отчество руководителя
телефон (код, номер телефона)
номер и дата выдачи лицензии
сведения об учредителях
вид школы
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Наименование _________________________________________
Адрес ________________________________________________
Телефон ______________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Данные по частным дневным общеобразовательным школам"
(Индекс: № П-23, периодичность - годовая)

1. Нысандар арасын бақылау:
1-бағанда мектептердің атауы көрсетіледі.
2-бағанда мектептердің мекен-жайы (көше, үй) көрсетіледі
3-бағанда орналасқан жері бойынша (қалалық, ауылдық) көрсетіледі
4-бағанда жобалық қуаты (оқушылар орнынын саны, бірлік) көрсетіледі
5-бағанда пайдалы алаңы (сынып бөлмелерінің ауданы, оқу кабинеттері мен зертханаларды қоса алғанда) қанша шаршы метр екендігі көрсетіледі
6-бағанда оқу орнының тапшылығы (оқушылар орнының саны, бірлік) көрсетіледі
7-бағанда мектеп ғимаратының техникалық жағдайы апатты жағдайда (иә, жоқ) екендігі көрсетіледі
8-бағанда оқушылар саны, адам көрсетіледі
9-бағанда Мектептер неше ауысымда оқылатыны,бірлік көрсетіледі
10-12-бағанда ауысымдар бойынша оқушылар саны, адам көрсетіледі
13-14-бағанда мектеп жанындағы интернаттың болуы көрсетіледі
15-бағанда оқыту тілі қай тілде оқытылатыны (қазақ, орыс, ұйғыр, өзбек, тәжік, аралас) көрсетіледі
16-бағанда мектеп ғиматарын енгізу жылы қай жылы екені көрсетіледі
17-бағанда мектеп ғимаратының типі қандай екені(типтік, бейімделген) көрсетіледі
18-бағанда қай жылы салынғаны туралы ақпарат беріледі
19-бағанда Мектептерде қандай жылыту түрін қолданатыны туралы ақпарат беріледі
20-бағанда мектептің типі көрсетіледі
21-бағанда мектептің түрі көрсетіледі
22-бағанда мектеп жетекшісінің аты-жөні көрсетіледі
23-бағанда мектептің жетекшісінің қызметтік үй, ұялы телефон номерлері көрсетіледі
24-бағанда мектептің E-mail-ы және сайты көрсетіледі
25-бағанда директордың орынбасарларының саны көрсетіледі
26-бағанда директордың орынбасарларының бірлік саны көрсетіледі
27-бағанда ғаламтордың жылдамдығы көрсетіледі
28-бағанда заңды тұлға ретінде тіркелген, қамқоршылық кеңестің бар болуы туралы ақпарат беріледі
29-31бағанда жаңа үлгідегі кабинеттері бар мектептердің кабинеттер саны көрсетіледі
32-34-бағанда жаңа үлгідегі кабинеттерге деген қажеттілігі бар мектептердегі кабинеттер саны көрсетіледі
2. Есеп әдістемелігі (6 жол):
Есеп формуласы
Р * С – К = оқушы орнының тапшылығы Р – Жобалық қуаты С – Ауысым коэффиценті К – 0-11(12) сыныптардағы оқушылардың контингенті
Ауысым коэффиценті:
2003 жылға дейін мектептің пайдалануға берілуі - 1 оқушыға келетін 1,5
2003 жылдан бастап мектептің пайдалануға берілуі - 1 оқушыға келетін 2
(1және 3 ауысым мектептер есептемейді)
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
9 баған = ∑ 10-12 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
46 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
64 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жеке күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-23 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
ауданның атауы
мектептің атауы
елді мекеннің атауы
Электрондық поштасы
орналасқан орны (көшенің атауы, үйдің №)
енгізу жылы, жыл
оқушылар саны, адам
барлығы
оның ішінде қыздар, адам
А
Б
В
Г
1
2
3
3
4
5
6
Кестенің жалғасы
оқыту тілі
языкобучения
жобалық қуаты (оқушылар орнының саны, бірлік)
ғимараттың типі (типтік, бейімделген)
жылыту түрі (орталық, автономды электрлі қазандық, жеке (қатты, сұйық, газ отынында), электрлі қазандық)
жетекшінің аты-жөні
телефоны (коды, телефон нөмірі)
лицензияны беру күні мен нөмірі
құрылтайшылар туралы мәлімет
мектептің түрі
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды толтыру бойынша түсініктеме "Жеке күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі" (индекс: № П-23, кезеңділігі - жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование области, города республиканского значения, столицы.
В графе 2 указывается наименование района.
В графе 3 указывается наименование организации.
В графе 4 указывается тип местности
В графе 5 указывается вид школы.
В графе 6 указывается язык обучения школы.
В графе 7-13 указывается количество учащихся.
В графах 14-16 указывается учебный корпус.
В графах 17-19 указывается интернат.
В графах 20-44 указывается наличие в интернате.
В графе 45 указывается книжный фонд, тысячи экземпляров.
В графе 46 указывается общая площадь всех помещений интернатов, квадрат метр.
В графе 47 указывается из них площадь спален, квадрат метр.
В графе 48 указывается количество посадочных мест в столовой.
В графе 49 указывается компьютерные классы.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ строки 1.1-1.6
строка 6 =∑ строки 1,2,3,4,5
Приложение 48 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ________ 2021 года №___
Приложение 66 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о педагогических кадрах интернатных организаций образования
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Индекс: форма № П-25
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Школы-интернаты
наименование организации образования
всего педагогических работников, человек
из них воспитателей, человек
по образованию, человек
по стажу работы, человек
послевузовское
высшее
техническое и профессиональное
общее среднее
до года

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1- бағанда облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы көрсетіледі.
2- бағанда ауданның атауы көрсетіледі.
3 бағанда ұйымнның атауы көрсетіледі.
4-бағанда тұрғылықты жердің түрі көрсетіледі.
5-бағанда мектептің түрі көрсетіледі.
6-бағанда оқыту тілі көрсетіледі.
7-13 бағанда барлық оқушылар көрсетіледі.
14-16 бағанда оқу корпусы көрсетіледі.
17-19 бағанда интернаттар туралы мәліметтер көрсетіледі.
20-43 бағанда интернатта бар тізбектері көрсетіледі.
44-бағанда кітапханалар туралы мәліметтер көрсетіледі.
45-бағанда кітапқоры туралы мәліметтер көрсетіледі.
46-бағанда интернаттың барлық бөлмелерінің жалпы көлемі, шаршы метр жалпы көлемі, шаршы метр көрсетіледі.
47-бағанда оның ішінде жататын бөлме ауданы көрсетіледі.
48-бағанда асханада отыратын орын көрсетіледі.
49-бағанда компьютерлік сыныптар көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 жол = ∑ 1.1-1.6 жолдар
6 жол = ∑ 1,2,3,4,5 жолдар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
48 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
66 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Интернатты білім беру ұйымдарының педагог кадрлары туралы мәліметтер Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Индексі: № П-25 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Мектеп-интернаттар
білім беру ұйымның атауы
барлық педагогикалық қызметкерлер саны, адам
ондағы тәрбиешілер,адам
білімі бойынша, адам
жоғары оқу орнынан кейінгі
жоғары
техникалық және кәсіби
жалпы орта
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
интернаттық ұйымдар
1.1
онын ішінде мектеп-интернат
1.2
онын ішінде әскеримектеп-интернат
1.3
онын ішінде мектеп жанындағы интернаттар
1.3
онын ішінде дарынды балаларға арналған
мектеп-интернаты
1.4
онын ішінде тірек мектеп жанындағы интернат
1.5
онын ішінде көпбалалы және әлеуметтік тұрмыс жағдайы төмен отбасыларға арналған мектеп- интернат
1.6
санаториялық типтегі мектеп-интернаттар
Кестенің жалғасы
жұмыс өтілі бойынша, адам
бір жылға дейін

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование организации образования.
В графе 2 указывается всего педагогических работников.
В графе 3 указывается от общего количество работников - воспитатели.
В графе 4-7 указывается количество педагогических работников по образованию.
В графе 8-18 указывается количество педагогических работников по стажу работы.
В графе 19-25 указывается от общего количество работников - специалисты.
В графе 26-31 указывается количество медицинских работников.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 4-7
графа 2 = ∑ граф 8-18
строка 1 = ∑ строк 1.1 - 1.6.
Приложение 49 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _________ 2021 года №___
Приложение 67 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о специальных организациях образования
Отчетный период 20_- 20_ учебный год
Индекс: форма П-26
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование организаций
число организаций, единиц
количество детей, человек
материальная база, единиц
наличие кабинетов, единиц
собственное здание
арендуемое здание
проектная мощность
(количество ученических мест)
типовое здание
приспособленное здание
сурдолога
офтальмолога
логопеда
психиатра
педагога- психолога
диагностики
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
Психолого-медико-педагогическая консультация
2
Кабинет психолого-педагогической коррекции
3
Реабилитационный центр
4
Всего логопедических пунктов
4.1
из них в организациях среднего образования
4.2
из них в дошкольных организациях
Наименование _____________________________________________
Адрес ____________________________________________________
Телефон __________________________________________________
Адрес электронной почты ___________________________________
Исполнитель
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о специальных организациях образования"
(Индекс: № П-26, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда білім беру ұйымының атауы көрсетіледі
2-бағанда барлық педагогикалық қызметкерлер саны көрсетіледі
3-бағанда ондағы тәрбиешілер саны көрсетіледі
4-7 бағанда білімі бойынша педогог қызметкерлер саны көрсетіледі
8-18 бағанда жұмыс өтелі бойынша педогог қызметкерлер саны көрсетіледі
19-25 бағанда оның ішінде мамандар саны көрсетіледі
26-31 бағанда медицина кадрлары саны көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 4-7 бағандар
2 баған = ∑ 8-18 бағандар
1 жол = ∑ 1.1 - 1.6. жолдар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
49 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
67 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Арнайы білім беру ұйымдары туралы мәліметтер Есепті кезең 20_- 20_ оқу жылы
Индексі: № П-26 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Ұйымдардың атауы
ұйымдар саны, бірлік
балалар саны, адам
материалдық база, бірлік
кабинеттердің бар болуы, бірлік
меншікті ғимарат
жалданбалы ғимарат
жобалық қуаты
(оқушылар орнының саны)
типтікғимарат
бейімделген ғимарат
сурдолог
офтальмолог
логопед
психиатр
педагог-психолог
диагностика
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
Психологиялық-медициналық-педагогикалық
кеңес беру
2
Психологиялық - педагогикалық түзеу кабинеті
3
Оңалту орталығы
4
Барлық логопедиялық пунктар
4.1
оның ішінде орта білім беру ұйымдарында
4.2
оның ішінде мектепке дейінгі ұйымдарда
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Арнайы білім беру ұйымдары туралы мәліметтер" (Индекс: № П-26, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается число организаций.
В графе 2 указывается количество детей.
В графе 3-7 указывается материальная база.
В графе 8-13 указывается наличие кабинетов.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 4 = ∑ строк 4.1, 4.2
Приложение 50 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 69 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о трудоустройстве выпускников 9 классов общеобразовательных школ
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-28
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего выпускников, человек
из них
поступили в колледжи, человек
продолжили обучение в школе, человек
выехали за пределы страны, человек
трудоустроенные, человек
нетрудоустроенные, человек
не подлежат обучению, человек
в дневных общеобразовательных школах
в вечерних школах
в негосударственных школах
в специальных (коррекционных) организациях образования
всего
в т.ч. поступившие в учебные заведения
всего
по причине смерти
по болезни
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
из них в сельской местности
1.2
из них девочек
(из строки 1), человек
1.3
из них в дневных государственных общеобразовательных школах
(из строки 1), человек
1.3.1
из них в сельской местности
1.3.2
из них девочек (из строки 1.3), человек
Наименование _____________________________________________
Адрес ____________________________________________________
Телефон __________________________________________________
Адрес электронной почты ___________________________________
Исполнитель
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о трудоустройстве выпускников 9 классов общеобразовательных школ"
(Индекс: № П-28, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда ұйымдар саны көрсетіледі
2-бағанда балалар саны көрсетіледі
3-7 бағанда материалдық база деректері көрсетіледі
8-13 бағанда арнайы кабинеттердің бар болуы көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
4 жол = ∑4.1, 4.2 жолдар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
50 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
69 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жағдай бойынша жалпы білім беретін мектептердің 9-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-28 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
бітірушілер, барлығы, адам
оның ішінде
колледждерге оқуға түсті, адам
күндізгі білім беретін мектептерде
кешкі мектептерде
мемлекеттік емес мектептерде
арнайы (түзеу) білім беру ұйымдарында
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде қыздар (1 жолдан), адам
1.3
оның ішінде күндізгі мемлекеттік жалпы білім беру мектептерінде (1 жолдан), адам
1.3.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.3.2
оның ішінде қыздар (1.3-жолдан),адам
Кестенің жалғасы
оқуды мектепте жалғастырғандар, адам
елден сыртқа кеткендер, адам
жұмысқа орналасқандар, адам
жұмысқа орналаспағандар, адам
оқуға жарамайтындар (адам)
барлығы
соның ішінде оқу орындарына түскендер
барлығы
өлім себебімен
ауыр себебімен
7
8
9
10
11
12
13
14
Атауы __________________________ Мекен-жайы _____________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған__________________________________ _________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға _______________________ ___________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)       қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жалпы білім беретін мектептердің 9-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер" (Индекс: № П-28, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество выпускников.
В графе 2 указывается количество выпускников дневных общеобразовательных школ.
В графе 3 указывается количество выпускников вечерних школ.
В графе 4 указывается количество выпускников негосударственных школ.
В графе 5 указывается количество выпускников специальных (коррекционных) организаций образования.
В графе 6 указывается количество выпускников, поступивших в колледжи.
В графе 7 указывается количество выпускников, продолживших обучение в школе.
В графах 8-9 указывается количество выпускников, выехавших за пределы страны.
В графе 10 указывается количество трудоустроенных выпускников.
В графе 11 указывается количество нетрудоустроенных выпускников.
В графах 12-14 указывается количество выпускников, не подлежащих обучению.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-5 = ∑ граф 6, 7, 8, 10, 11, 12 для каждой строки;
графа 12 = ∑ граф 13-14 для каждой строки.
Приложение 51 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 70 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о трудоустройстве выпускников 11 классов общеобразовательных школ
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-29
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего окончили школу, человек
из них
поступили на учебу, человек
в дневных общеобразовательных школах
в вечерних школах
в негосударственных школах
в специальных (коррекционных) организациях образования
экстернат
всего
в колледж
в высшие учебные заведения
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
из них в сельской местности
1.2
из них девочек (из строки 1), человек
1.3
из них в дневных государственных общеобразовательных школах (из строки 1), человек

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда түлектердің саны көрсетіледі.
2-бағанда күндізгі білім беретін мектептердегі түлектердің саны көрсетіледі.
3-бағанда кешкі мектептердегі түлектердің саны көрсетіледі.
4-бағанда мемлекеттік емес мектептердегі түлектердің саны көрсетіледі.
5- бағанда арнайы (түзеу) білім беру ұйымдарындағы түлектердің саны көрсетіледі.
6-бағанда колледждерге оқуға түскен түлектердің саны көрсетіледі.
7-бағанда оқуды мектепте жалғастырған түлектердің саны көрсетіледі.
8-9 бағандарда елден сыртқа кеткен түлектердің саны көрсетіледі.
10-бағанда жұмысқа орналасқан түлектердің саны көрсетіледі.
11-бағанда жұмысқа орналаспаған түлектердің саны көрсетіледі.
12-14 бағандарда оқуға жарамайтын түлектердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-5 бағандар әрбір жол үшін = ∑ 6, 7, 8, 10, 11, 12 бағандар әрбір жол үшін
12 баған = ∑ 13-14 бағандар әрбір жол үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
51 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
70 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жалпы білім беретін мектептердің 11-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-29 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
мектеп бітіргендер барлығы, адам
оның ішінде
оқуға түскендер, адам
күндізгі білім беретін мектептерде
кешкі мектептерде
мемлекеттік емес мектептерде
арнайы (түзеу) білім беру ұйымдарында
экстернаттық
барлығы
колледжге
жоғарғы оқу орына
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде қыздар (1-жолдан), адам
1.3
оның ішінде күндізгі мемлекеттік жалпы білім беру мектептерінде (1жолдан), адам

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается общее количество педагогических работников прошедшие аттестацию.
В графах 2-10 указывается количество педагогических работников прошедшие аттестацию по каждой категории.
Раздел 2.
В графе 1 указывается общее количество прошедшие аттестацию.
В графах 2-16 указывается количество педагогических работников прошедшие аттестацию по каждой категории.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
Аттестация педагогических работников - процедура, проводимая с целью определения соответствия уровня квалификации педагогического работника, квалификационным требованиям (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 83 "Об утверждении Правил и условий проведения аттестации педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих общеобразовательные учебные программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего и общего среднего образования, образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, дополнительного образования и специальные учебные программы, и иных гражданских служащих в области образования и науки") (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13317).
Категория – уровень требований к квалификации работника, отражающий результативность выполнения работ
Язык обучения – язык, на котором ведется преподавание предмета
Педагогические кадры - лица, занимающие должности, указанные в перечне должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц (Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2008 года № 77 "Об утверждении Типовых штатов работников государственных организаций образования и перечня должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц").
3. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1
графа 1 = ∑ графы 2, 3, 5, 6, 8, 9;
строка 1 = ∑ строки 1.1, 1.2;
строка 2 = ∑ строки 2.1, 2.2;
строка 3 = ∑ строки 3.1, 3.2;
строка 4 = ∑ строки 4.1, 4.2;
строка 5 = ∑ строки 5.1, 5.2;
строка 6 = ∑ строки 6.1, 6.2;
Раздел 2
графа 1 = ∑ граф 2, 3, 5, 6, 8, 9; 11,12,14,15;
строка 1 = ∑ строк 1.1,1.2;
строка 2 = ∑ строк 2.1,2.2;
строка 3 = ∑ строк 3.1,3.2;
строка 4 = ∑ строк 4.1, 4.2;
строка 5 = ∑ строк 5.1, 5.2;
строка 6 = ∑ строк 6.1, 6.2;
Приложение 53 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " _________ 2021 года № __
Приложение 72 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об учителях, имеющих степень магистр, работающих в школах

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
Бөлім 1.
1-бағанда аттестаттаудан өткендердің жалпы саны көрсетіледі.
2-10-бағандарда әр санат бойынша аттестаттаудан өткен педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
Бөлім 2.
1-бағанда аттестаттаудан өткендердің жалпы саны көрсетіледі.
2-16-бағандарда әр санат бойынша аттестаттаудан өткен педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Педагогикалық қызметкерлерін аттестаттау – педагогика қызметкерінің біліктілік деңгейіне сәйкестігін анықтайтын процедура болып саналады. (Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 83 "Білім және ғылым саласындағы азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарын, сондай-ақ Мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғаларды аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" бұйрығы) Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13317 болып тіркелген.
Санат – орындалған жұмыстың нәтижелілігі , қызметкердің біліктілік деңгейін көрсетеді.
Оқыту тілі – пән жүргізілетін тіл.
Педагогикалық кадрлары - педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесі. (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 77 "Мемлекеттік білім беру ұйымдары қызметкерлерінің үлгі штаттарын және педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысы).
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 тарау
баған 1 = ∑ баған 2, 3, 5, 6, 8, 9;
жол 1 = ∑ жолдар 1.1,1.2;
жол 2 = ∑ жолдар 2.1,2.2;
жол 3 = ∑ жолдар 3.1,3.2;
жол 4 = ∑ жолдар 4.1, 4.2;
жол 5 = ∑ жолдар 5.1, 5.2;
жол 6 = ∑ жолдар 6.1, 6.2;
2 тарау
баған 1 = ∑ баған 2, 3, 5, 6, 8, 9; 11,12,14,15;
жол 1 = ∑ жолдар 1.1,1.2;
жол 2 = ∑ жолдар 2.1,2.2;
жол 3 = ∑ жолдар 3.1,3.2;
жол 4 = ∑ жолдар 4.1, 4.2;
жол 5 = ∑ жолдар 5.1, 5.2;
жол 6 = ∑ жолдар 6.1, 6.2;
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " ___________
№ __ бұйрығына
53 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
72 - қосымша

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах Б-Г указывается наименование области, района, код классификатора административно- территориальных объектов.
В графе указывается общее количество учителей – магистров.
В графах 2-25 указывается количество учителей – магистров по предметам.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных: Магистр – лицо, окончивший по профессиональной образовательной учебной программе послевузовского образования, направленная на подготовку научных и педагогических кадров с присуждением академической степени "магистр" по соответствующей специальности;
В общем количестве учителей учитываются все педагогические работники и лица, приравненные к ним согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 30 января 2008 года №77 "Об утверждении Типовых штатов работников государственных организаций образования и перечня должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц". Закон Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319-III "Об образовании".
3. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-25 для каждой строки.
Приложение 54 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " _________ 2021 года № __
Приложение 73 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о прибывших молодых специалистов (выпускников организаций высшего,
технического и профессионального образования) общеобразовательных школ
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Индекс: форма П-32
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Молодые специалисты
всего прибыло, человек
из них по предметам, человек
казахский язык и литература
русский язык и литература
немецкий язык
английский язык
французский язык
физика
математика
химия
биология
география
изобразительное искусство и черчение
А
В
С
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
из организаций высшего и послесреднего образования
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
из них в сельской местности
адамдар
из них женщин
2
из организаций технического и профессионального образования
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
из них в
сельской местности
из них женщин
Продолжение таблицы
из них по предметам, человек
начальные классы
история
экология
музыка
информатика
валеология
трудовое обучение
основы безопасности и жизнедеятельности и начальная военная подготовка
технология
физическая культура

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
Б-Г бағандарында облыстың,ауданның атауы, әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
Бағанда магистр-мұғалімдердің жалпы саны көрсетіледі.
2-25 – бағандарда пәндер бойынша магистр-мұғалімдердің саны көрсетіледі.
2. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
магистр – жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік оқу бағдарламасы бойынша білім алушы, "магистр" академиялық дәрежесіне сәйкес бағытталған маман;
Мұғалімдердің жалпы санында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы "Мемлекеттік білім беру ұйымдары қызметкерлерінің үлгі штаттарын және педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" № 77 қаулысына сәйкес барлық педагогика қызметкерлері ескеріледі. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319-III "Білім туралы" Заңы.
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-25 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " ___________
№ __ бұйрығына
54 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
73 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жас мамандарды (жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарының, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының түлектері) жалпы білім беру мектептерге жұмысқа қабылдау жөніндегі мәліметтер Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Индексі: № П-32 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Жас мамандар
барлығы келгендер, адам
оның ішінде пәндер бойыша,адам
қазақ тілі мен әдебиеті
орыс тілі мен әдебиеті
неміс тілі
ағылшынтілі
французтілі
физика
математика
химия
биология
география
А
В
С
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарынан
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
оның ішінде әйел адамдар
2
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарынаң
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
оның ішінде әйел адамдар
Кестенің жалғасы
оның ішінде пәндер бойыша,адам
бастауыш сыныптар
бейнелеу өнері және сызу
тарих
экология
музыка
информатика
валеология
еңбекке баулу
өмір қауіпсіздігі негіздері және алғашқы әскери дайындық
технология
дене шынықтыру

предметы не указанные в графах 2-21
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Код классификатора административно- территориальных объектов
Наименование _____________________________________________
Адрес ____________________________________________________
Телефон __________________________________________________
Адрес электронной почты ___________________________________
Исполнитель
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о приеме на работу молодых специалистов (выпускников организаций
высшего и послевузовского, технического и профессионального образования)
в общеобразовательные школы"
(Индекс: № П-32, периодичность – годовая)

2-21 бағандарда көрсетілмеген пәндер
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Атауы ___________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған__________________________________ _________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға _________________________ _________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жас мамандарды (жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының түлектері) жалпы білім беру мектептерге жұмысқа қабылдау жөніндегі мәліметтер" (Индекс: № П-32, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество молодых специалистов.
В графах 2-23 указываются количество молодых специалистов по предметам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-23 для каждой строки.
Приложение 55 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 76 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Данные о закрытых, открытых и реорганизованных организаций образования
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № П-35
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно-территориальных объектов
наименование показателей
всего организаций образования, единиц
число дневных общеобразовательных организаций, единиц
в них с казахским языком обучения, единиц
в том числе
начальная школа
тип местности (городская, сельская)
форма собственности
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
из них малокомплектных школ, единиц
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
число закрытых организаций
2
число открытых организаций
3
число реорганизо ваных организаций
Продолжение таблицы
в том числе
число вечерних школ, единиц
в них численность учащихся, человек
число внешкольных организаций, единиц
основная школа
средняя школа
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
из них малокомплектных школ, единиц
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
из них малокомплектных школ, единиц
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
продолжение
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно- территориальных объектов
наименование показателей
число специальных организаций
число детских домов
интернаты при школах
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
А
Б
В
Г
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
число закрытых организаций
2
число открытых организаций
3
число реорганизо ванных организаций
Продолжение таблицы
число домов юношества
число детских деревень
организации образования, не указанные в графах 2-35
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Наименование _____________________________________________
Адрес ____________________________________________________
Телефон __________________________________________________
Адрес электронной почты ___________________________________
Исполнитель
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Данные о закрытых, открытых и реорганизованных организаций образования"
(Индекс: №П-35, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жас мамандардың жалпы саны көрсетіледі.
2-23-бағандарда пәндер бойынша жас мамандардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-23 бағандар әрбір жол үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
55 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
76 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жабылған, ашылған және қайта құрылған білім беру ұйымдары жөніндегі мәліметтер Есепті кезең 20__- 20__ оқу жылы
Индексі: №П-35 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштердің атауы
барлық білім беру ұйымдары, бірлік
күндізгі жалпы білім беру ұйымдарының саны, бірлік
ондағы қазақ тілінде оқытатын, бірлік
оның ішінде
бастауыш мектеп
негізгі мектеп
елді-мекен типі(қалалық,ауылдық)
меншік түрі
барлығы, бірлік
оқушылар орнынын саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
оның ішінде шағын жинақты мектептердің
саны, бірлік
барлығы, бірлік
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
жабылған ұйымдар саны
2
ашылған
ұйымдар саны
3
қайта ұйымдастырылған ұйымдар саны
Кестенің жалғасы
оның ішінде
кешкі мектептер саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
мектептен тыс ұйымдар саны, бірлік
негізгі мектеп
орта мектеп
оқушылар орнынын саны, бірлік
оның ішіндегі оқушыларсаны, адам
оның ішінде шағын жинақты мектептердің
саны, бірлік
барлығы, бірлік
оқушылар орнынын саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
оның ішінде шағын жинақты мектептердің
саны, бірлік
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштер атауы
арнайы ұйымдардың
саны
балалар үйінің саны
барлығы, бірлік
оқушылар орнынын саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
барлығы, бірлік
оқушылар орнының саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
А
Б
В
Г
19
20
21
22
23
24
1
жабылған ұйымдар саны
2
ашылған
ұйымдар саны
3
қайта ұйымдастырылған ұйымдар саны
Кестенің жалғасы
мектеп жанындағы
интернаттың саны
жасөспірімдер
үйінің саны
балалар ауылының саны
2-33-бағандарда көрсетілмеген білім беру ұйымдары
барлығы, бірлік
оқушылар орнының саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
барлығы, бірлік
оқушылар орнының саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
барлығы, бірлік
оқушылар орнының саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
барлығы, бірлік
оқушылар орнының саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Атауы _________________________________ Мекен-жайы ______________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жабылған, ашылған және қайта құрылған білім беру ұйымдары жөніндегі мәліметтер" (Индекс: №П-35, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество организаций образования.
В графе 2 указывается общее количество общеобразовательных организаций.
В графе 3 указывается тип местности.
В графе 4 указывается форма собственности.
В графе 5 указывается количество организаций с казахским языком обучения.
В графах 6-17 указывается количество организаций по уровню образования.
В графе 18 указывается общее количество вечерних школ.
В графе 19 указывается контингент вечерних школ.
В графе 20 указывается общее количество внешкольных организаций.
В графах 21-23 указывается общее количество специальных организаций.
В графах 24-26 указывается общее количество детских домов.
В графах 27-29 указывается общее количество интернатов при школах.
В графах 30-32 указывается количество домов юношества.
В графах 33-35 указывается количество детских деревень.
В графах 36-38 указывается количество других организации образования.
2. Арифметико-логический контроль:
Графа 1=∑ 2, 18, 20, 21, 24, 27, 30, 33, 36
Графа 2=∑ 6, 10, 14
Приложение 56 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 77 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Информация по вводу объектов образования по пятилеткам
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № П-36
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно- территориальных объектов
Наименование области, города республиканского значения, столицы
введены
до 1930 года, единиц

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1- бағанда барлық білім беру ұйымдары көрсетіледі.
2- бағанда жалпы білім беру ұйымдары көрсетіледі.
3 бағанда елді мекен типі көрсетіледі.
4-бағанда меншік түрі көрсетіледі.
5-бағанда ондағы қазақ тілінде оқытатын мектептер көрсетіледі
6-17 бағанда оның ішінде білім деңгейі бойынша мектептер көрсетіледі.
18-бағанда кешкі мектептер саны көрсетіледі.
19-бағанда оның ішінде оқушылар саны көрсетіледі.
20 бағанда мектептен тыс ұйымдар саны көрсетіледі.
21-23 бағанда арнайы ұйымдар саны көрсетіледі.
24-26 бағанда балалар үйінің саны көрсетіледі.
27-29 бағанда мектеп жанындағы интернаттың саны көрсетіледі.
30-32 бағанда жасөспірімдер үйінің саны көрсетіледі.
33-35 бағанда балалар ауылының саны көрсетіледі.
36-38 бағанда 2-35 бағандарда көрсетілмеген білім беру ұйымдар көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған =∑ 2, 18, 20, 21, 24, 27, 30, 33, 36
2 баған =∑ 6, 10, 14.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
56 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
77 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Бес жылдықтар бойынша білім беру объектілерін енгізу жөніндегі ақпарат Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: №П-36 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
енгізілген
1930 жылға дейін,бірлік

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1-27 указывается в какому году введены объекты образования
В графе 28 указывается общее количество объектов образования
2. Арифметико-логический контроль:
графа 28=∑ 1-27.
Приложение 57 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 79 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Список аварийных школ (имеющих подтверждающие документы)
в 20__-20__ учебном году и сведения о мерах, предпринимаемых для решения проблемы аварийности общеобразовательных школ
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № П-38
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
№ строки
Наименование школы
полный адрес
проектная мощность, единиц
численность учащихся, человек
год постройки здания
тип здания
вид отопления
предложение Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по виду необходимых работ (техническое задание)
строительство за счет республиканского бюджета
ведется строительство
необходимо строительство
Код классификатора административно-территориальных объектов
проектная мощность, единиц
год ввода
проектная мощность, единиц
предложение внесено (да, нет)
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Продолжение таблицы
строительство за счет республиканского бюджета
строительство за счет местного бюджета
необходимо строительство
ведется строительство
необходимо строительство
20__
20__
20__
проектная мощность
дата ввода
проектная мощность
предложение внесено (да, нет)
20__
20__
20__
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Продолжение таблицы
капитальный ремонт,
реконструкция
ведется реконструкция
необходим капитальный ремонт
күрделі жөндеу қарастырылған предусмотрен капитальный ремонт
проектная мощность
дата ввода
проектная мощность
предложение внесено (да, нет)
20__
20__
20__
24
25
26
27
28
29
30
Наименование _____________________________________________
Адрес ____________________________________________________
Телефон __________________________________________________
Адрес электронной почты ___________________________________
Исполнитель
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Список аварийных школ (имеющих подтверждающие документы)
в 20__-20__ учебном году и сведения о мерах, предпринимаемых для решения проблемы аварийности общеобразовательных школ"
(Индекс: № П-38, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1- 27 бағанда енгізілен жыл көрсетіледі.
28- бағанда барлығы,бірлік көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
28 баған =∑ 1-27.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
57 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
79 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған 20__-20__ оқу жылындағы апаттық мектептердің тізімі (растайтын құжаттары бар) және жалпы білім беретін мектептердегі апаттылық мәселелерді шешу үшін қолданған шаралар туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № П-38 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Жол №
мектептің атауы
толық мекен-жайы
жобалық қуаты, бірлік
оқушылар саны, адам
ғимаратты салу жылы
ғимараттың типі
жылыту түрі
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қажетті жұмыстар бойынша ұсынысы (техникалық тапсырма)
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуші коды
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Кестенің жалғасы
республикалық бюджет есебінен құрылыс
жергілікті бюджет есебінен құрылыс
құрылыс жүргізіліп жатыр
құрылыс қажет
құрылыс жүргізіліп жатыр
құрылыс қажет
жобалық қуаты , бірлік
енгізу жылы
жобалық қуаты, бірлік
ұсыныс енгізілді (иә, жоқ)
20__
20__
20__
жобалық қуаты
енгізу жылы
жобалық қуаты
ұсыныс енгізілді (иә, жоқ)
20__
20__
20__
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Кестенің жалғасы
күрделі жөндеу, қайта құру
қайта құру жүргізіліп жатыр
күрделі жөндеу қажет
күрделі жөндеу қарастырылған
жобалық қуаты
енгізу жылы
жобалық қуаты
ұсыныс енгізілді (иә, жоқ)
20__
20__
20__
24
25
26
27
28
29
30
Атауы ________________________________ Мекен-жайы _______________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "20__-20__ оқу жылындағы апаттық мектептердің тізімі (растайтын құжаттары бар) және жалпы білім беретін мектептердегі апаттылық мәселелерді шешу үшін қолданған шаралар туралы мәліметтер" (Индекс: № П - 38, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование школы.
В графе 2 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
В графе 3 указывается полный адрес школы.
В графе 4 указывается проектная мощность.
В графе 5 указывается количество учащихся.
В графе 6 указывается год постройки здания.
В графе 7 указывается тип здания.
В графе 8 указывается вид отопления.
В графе 9 указывается предложение Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по виду необходимых работ (техническое задания).
В графах 10–16 указываются данные по строительству за счет республиканского бюджета.
В графах 17–23 указываются данные по строительству за счет местного бюджета.
В графах 24-30 указываются данные по капитальному ремонту, реконструкции.
Приложение 58 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 55 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 17 июня 2015 года № 390
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о посещении учащимися спортивных секций и кружков по интересам
в общеобразовательных школах и занятость учащихся дополнительным образованием во внеурочное время
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № П-39
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономные организации образования "Назарбаев интеллектуальные
школы", организации подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 1. Количество кружков, секций и учащихся в общеобразовательных школах
Наименование показателей
всего
из них спортивные секции
волейбольные
баскетбольные
футбольные
теннис
лыжный спорт
конькобежный спорт
борьба (все виды)
национальные игры
шахматно-шашечные

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1- бағанда мектеп атауы көрсетіледі.
2- бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуші коды көрсетіледі.
3 бағанда толық мекен жайы көрсетіледі.
4-бағанда жобалық қуаттылығы көрсетіледі.
5-бағанда оқушылар саны көрсетіледі
6-бағанда ғимаратты салу жылы көрсетіледі.
7-бағанда ғимараттың типі көрсетіледі.
8-бағанда жылыту түрі көрсетіледі.
9-бағанда Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қажетті жұмыстар бойынша ұсынысы (техникалық тапсырма) көрсетіледі.
10-16 бағандарда республикалық бюджет есебінен құрылыс көрсетіледі.
17-23 бағандарда жергілікті бюджет есебінен құрылыс көрсетіледі.
24-30 бағандарда күрделі жөндеу, қайта құру көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
58 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2015 жылғы "17" маусымдағы
№ 390 бұйрығына
55 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Оқушылардың жалпы білім беретін мектептердегі қызығушылықтары бойынша спорт секциялары мен үйірмелерге қатысуы және оқушылардың сабақтан тыс уақытта қосымша біліммен қамтылуы туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № П-39 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1-тарау. Жалпы білім беретін мектептердегі үйірмелер, секциялар және оқушылар саны
Көрсеткіштер атауы
Наименование показателей
барлығы
оның ішінде спорт секциялары
волейболдық
баскетболдық
футболдық
теннис
шаңғы тебу спорты
коньки тебу спорты
күрес (барлық түрлері)
ұлттық ойындар
шахматтық-шашкалық

секции неуказанные в графах 2-10
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
количество кружков (секций), единиц
1.1
из них в сельской местности
1.2
количество бесплатных кружков (секций), единиц
2
количество учащихся, человек
2.1
из них в сельской местности
2.2
из них девочек
2.3
из них обучаются на казахском языке
Продолжение таблицы
всего
из них кружки
художественно-эстетические
декоративно-прикладные
технические
экологические
туристско-краеведческие
общественно-гуманитарные
естественно-математические
языковые
кружки неуказанные в графах 13-20
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 2. Занятость детей во внеурочное время
Наименование области, города республиканского значения, столицы
количество учащихся, занятых дополнительным образованием во внеурочное время (без дублирования учащихся)
оның ішінде
из них
посещают спортивные секции только в организациях дополнительного образования для детей
посещают другие направления (кроме спортивных) только в организациях дополнительного образования для детей
посещают только школьные спортивные секции
посещают только школьные кружки
посещают спортивные секции и другие направления в организациях дополнительного образования для детей
посещают школьные кружки и спортивные секции
посещают спортивные секции и другие направления в организациях дополнительного образования для детей и школьные кружки/спортивные секции
посещают спортивные секции и другие направления в организациях дополнительного образования для детей и школьные спортивные секции
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
Продолжение таблицы
оның ішінде
из них
посещают спортивные секции и другие направления в организациях дополнительного образования для детей и школьные кружки
посещают спортивные секции в организациях дополнительного образования для детей и школьные кружки/спортивные секции
посещают другие направления (кроме спортивных) в организациях дополнительного образования для детей и школьные кружки/спортивные секции
посещают другие направления (кроме спортивных) в организациях дополнительного образования для детей и школьные спортивные секции
посещают спортивные секции в организациях дополнительного образования для детей и школьные кружки
посещают спортивные секции в организациях дополнительного образования для детей и школьные спортивные секции
посещают другие направления (кроме спортивных) в организациях дополнительного образования для детей и школьные кружки
10
11
12
13
14
15
16
Наименование _____________________________________________
Адрес ____________________________________________________
Телефон __________________________________________________
Адрес электронной почты ___________________________________
Исполнитель
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о посещении учащимися спортивных секций и кружков по интересам
в общеобразовательных школах и занятость учащихся дополнительным образованием во внеурочное время"
(Индекс: № П-39, периодичность – годовая)

2-10 бағандарда көрсетілмеген секциялар
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
үйірмелер саны (секциялар), бірлік
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
ақысыз үйірмелер саны (секциялар), бірлік
2
оқушылар саны, адам
2.1
оның ішінде ауылдық жерде
2.2
оның ішінде қыздар,
2.3
оның ішінде қазақ тілінде оқитын,
Кестенің жалғасы
барлығы
оның ішінде үйірмелер
көркемөнерлік-эстетикалық
сәндік-қолданбалы
техникалық
экологиялық
туристік-өлкетанулық
қоғамдық-гуманитарлық
жаратылыстану-математикалық
тілдік
13-20 бағандарда көрсетілмеген үйірмелер
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
2-тарау. Балаларды сабақтан тыс уақытта жұмыспен қамту
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
сабақтан тыс уақытта қосымша біліммен қамтылған оқушылардың саны (оқушылардың қайталануынсыз)
оның ішінде
тек балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы спорттық секцияларға қатысады
тек балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы басқа бағыттарға (спорттық бағытты қоспағанда) қатысады
тек мектепішілік спорттық секцияларға қатысады
тек мектепішілік үйірмелерге қатысады
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы спорттық секциялар мен басқа бағыттарға қатысады
мектепішілік үйірмелер мен спорттық секцияларға қатысады
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы спорттық секциялар мен басқа бағыттарға және мектепішілік үйірмелерге/спорттық секцияларға қатысады
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша
Кестенің жалғасы
оның ішінде
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы спорттық секциялар мен басқа бағыттарға және мектепішілік спорттық секцияларға қатысады
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы спорттық секциялар мен басқа бағыттарға және мектепішілік үйірмелерге қатысады
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы спорттық секцияларға және мектепішілік үйірмелерге/спорттық секцияларға қатысады
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы басқа бағыттарға (спорттық бағытты қоспағанда) және мектепішілік үйірмелерге/спорттық секцияларға қатысады
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы басқа бағыттарға (спорттық бағытты қоспағанда) және мектепішілік спорттық секцияларға қатысады
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы спорттық секцияларға және мектепішілік үйірмелерге қатысады
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы спорттық секцияларға және мектепішілік спорттық секцияларға қатысады
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарындағы басқа бағыттарға (спорттық бағытты қоспағанда) және мектепішілік үйірмелерге қатысады
9
10
11
12
13
14
15
16
Атауы _______________________________ Мекен-жайы ________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқушылардың жалпы білім беретін мектептердегі қызығушылықтары бойынша спорт секциялары мен үйірмелерге қатысуы және оқушылардың сабақтан тыс уақытта қосымша біліммен қамтылуы туралы мәліметтер (Индекс: № П-39, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается общее количество спортивных секций.
В графах 2-11 указывается количество спортивных секций, в разбивке количества каждый секции отдельно.
В графе 12 указывается общее количество кружков.
В графах 13-21 указывается количество кружков, в разбивке количества каждого кружка отдельно.
Раздел 2.
В графе 1 указывается количество учащихся, занятых дополнительным образованием во внеурочное время (без дублирования учащихся).
В графах 2-16 указывается количество учащихся, занятых дополнительным образованием во внеурочное время, в разбивке количества учащихся каждого кружка и секций отдельно.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1.
графа 1 = ∑ граф 2-11 для каждой строки
графа 12 = ∑ граф 13-21 для каждой строки.
раздел 2
графа 1 = ∑ граф 2-16 для каждой строки
Приложение 59 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года № __
Приложение 81 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о классах, классах-комплектах
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № РИК - 76 (раздел ІІ)
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные
школы", организации подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
классы по языкам обучения, единиц
в начальных школах
в основных средних школах
на казахском языке
на русском языке
на уйгурском языке
на узбекском языке
на таджикском языке
на языках обучения не указанных в графах 1-5. 7
на смешанных языках
на казахском языке
на русском языке
на уйгурском языке
на узбекском языке
на таджикском языке
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
число 0 классов, единиц
1.1
в них учащихся, человек
2
число 0 класс-комплектов, единиц
2.1
в них учащихся, человек
3
число 1-4 классов, единиц
3.1
в них учащихся, человек
4
число 1-4 класс-комплектов, единиц
4.1
в них учащихся, человек
5
количество классов с менее 15 учащихся, единиц
6
число 5-9 классов, единиц
6.1
в них учащихся, человек
7
число 5-9 класс-комплектов, единиц
7.1
в них учащихся, человек
8
число 10-13 классов, единиц
8.1
в них учащихся, человек
9
число 10-13 класс-комплектов, единиц
9.1
в них учащихся, человек
Продолжение таблицы
классы по языкам обучения, единиц
в основных средних школах
в общих средних школах
на языках обучения не указанных в графах
8-12, 14
на смешанных языках
на казахском языке
на русском языке
на уйгурском языке
на узбекском языке
на таджикском языке
на языках обучения не указанных в графах
15-19, 21
на смешанных языках
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Наименование _____________________________________________
Адрес ____________________________________________________
Телефон __________________________________________________
Адрес электронной почты ___________________________________
Исполнитель
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о классах, класс – комплектах"
(Индекс: № РИК – 76 (раздел ІІ), периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-тарау.
1-бағанда секциялардың барлық саны көрсетіледі.
2-11-бағандарда секциялардың саны көрсетіледі.
12-бағанда барлық үйірмелер саны көрсетіледі.
13-21-бағандарда үйірмелер саны көрсетіледі.
2-тарау.
1-бағанда сабақтан тыс уақытта (оқушыларды қайталамай) қосымша білім берумен айналысатын оқушылардың саны көрсетіледі.
2-16-бағандарда саны көрсетіледі, оның ішінде.
2. Арифметико-логикалық бақылау:
1-тарау.
1 баған = ∑ 2-11 бағандар, әрбір жол үшін
12 баған = ∑ 13-21 бағандар, әрбір жол үшін.
2-тарау.
1 баған = ∑ 2-16 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" _______
№ ___ бұйрығына
59 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
81 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Сыныптар, сынып-комплектілер туралы мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № РИК-76 (ІІ тарау) нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
бастауыш мектептерде
негізгі орта мектептерде
қазақ тілінде
орыс тілінде
ұйғыр тілінде
өзбек тілінде
тәжік тілінде
1-5. 7 бағандарда көрсетілмеген оқыту тілдерінде
аралас тілде
қазақ тілінде
орыс тілінде
ұйғыр тілінде
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
0-сыныптар саны,бірлік
1.1
оның ішінде оқушылар, адам
2
0-сынып-комплектілер саны,бірлік
2.1
оның ішінде оқушылар, адам
3
1-4сыныптар саны,бірлік
3.1
оның ішінде оқушылар, адам
4
1-4 сынып-комплектілер саны, бірлік
4.1
оның ішінде оқушылар, адам
5
оқушылар саны 15-тен аз сыныптар саны, бірлік
6
5-9 сыныптар саны, бірлік
6.1
оның ішінде оқушылар, адам
7
5-9 сынып-комплектілер саны, бірлік
7.1
оның ішінде оқушылар, адам
8
10-12(13) сыныптар саны, бірлік
8.1
оның ішінде оқушылар, адам
9
10-12(13) сынып-комплектілер саны, бірлік
9.1
оның ішінде оқушылар, адам
Кестенің жалғасы
негізгі орта мектептерде
жалпы орта мектептерде
өзбек тілінде
тәжік тілінде
8-12, 14 бағандарда көрсетілмеген оқыту тілдерінде
аралас тілде
қазақ тілінде
орыс тілінде
ұйғыр тілінде
өзбек тілінде
тәжік тілінде
15-19, 21 бағандарда көрсетілмеген оқыту тілдерінде
аралас тілде
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Атауы                               Мекен-жайы ______________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Сыныптар, сынып – комплектілері туралы мәлімет" (Индекс: № РИК-76 (ІІ тарау), кезеңділігі – жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-7 указывается количество классов по языкам обучения в начальных школах.
В графах 8-14 указывается количество классов по языкам обучения в основных средних школах.
В графах 15-21 указывается количество классов по языкам обучения в общих средних школах.
Приложение 60 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года № __
Приложение 83 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о распределении учащихся по классам и предшкольной подготовке
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № РИК-76 (раздел ІV)
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные
школы", организации подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего
в том числе в городской местности
в том числе в сельской местности
число классов, единиц
численность учащихся, человек
из них, человек:
число классов, единиц
численность учащихся, человек
оның ішінде, адам
из них, человек:
число классов, единиц
численность учащихся, человек
оның ішінде, адам
из них, человек:
обучается в форме экстерната
девочек
обучается в форме экстерната
девочек
обучается в форме экстерната
девочек
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
2
0 класс
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3
1-4 классы
3.1
в том числе 1 класс
3.2
из них посещали дошкольные организации:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.3
1 год и меньше
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.4
2 года
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.5
3 года и больше
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.6
в том числе 2 класс
3.7
в том числе 3 класс
3.8
в том числе 4 класс
4

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-7 бағандарда бастауыш мектептерде оқыту тілідері және сыныптар саны бойынша көрсетіледі.
8-14 бағандарда негізгі орта мектептерде оқыту тілдері және сыныптар саны бойынша көрсетіледі.
15-19-бағандарда жалпы орта мектептерде оқыту тілдері және сыныптар саны бойынша көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "___" _______
№ ___ бұйрығына
60 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
83 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Оқушыларды сыныптар және мектепалды даярлық бойынша бөлу туралы мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № РИК-76 (ІV тарау) нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылды жерде
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
оның ішінде, адам
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
оның ішінде, адам
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
оның ішінде, адам
экстернат нысанында оқитындар
қыздар
экстернат нысанында оқитындар
қыздар
экстернат нысанында оқитындар
қыздар
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
2
0 -сынып
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3
1-4 сыныптар
3.1
оның ішінде 1 сынып
3.2
оның ішінде мектепке дейінгі ұйымдарға барды:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.3
1 жылдан кем және 1 жыл
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.4
2 жыл
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.5
3 жыл және оданда көп
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.6
оның ішінде 2 сынып
3.7
оның ішінде 3 сынып
3.8
оның ішінде 4 сынып
4

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество учителей – предметников по специальности, полученной в организациях высшего образования и организациях технического и профессионального образования.
В графе 2 указывается количество учителей – предметников, учителя по специальности, полученной в организациях высшего образования.
В графе 3 указывается количество учителей – предметников, учителя - женщины по специальности, полученной в организациях высшего образования.
В графе 4 указывается количество учителей – предметников, учителя по специальности, полученной в организациях технического и профессионального образования.
В графе 5 указывается количество учителей – предметников, учителя - женщины по специальности, полученной в организациях технического и профессионального образования.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
Данная форма заполняется организациями среднего образования. В организации среднего образования включаются общеобразовательные, специализированные, специальные (коррекционные), вечерние (сменные) школы, организаций образования для детей с девиантным поведением и с особым режимом содержания. При заполнении данной формы каждый преподаватель учитывается один раз. Учителя, преподающие в нескольких классах или занимающие две должности, указываются в разбивке только один раз по наибольшей нагрузке (по наибольшему количеству часов работы);
3. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2, 4 также в таблицах по городской, сельской местности
строка 1= ∑ строк 2, 3 также в таблицах по городской, сельской местности
строка 2=∑ строк с 2.1-2.13
строка 3=∑ строк с 3.1-3.22
Приложение 64 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " _________ 2021 года № __
Приложение 88 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об изменении численности педагогических работников
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Индекс: формы № РИК 83 раздел IV
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Общее количество прибывших и выбывших педагогических работников
Движение педагогических работников
Численность педагогических работников (человек)
всего
из них по категориям
высшая категория
первая категория
вторая категория
педагог-модератор
педагог-эксперт
педагог-исследователь
педагог-мастер
педагог
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Состояло педагогических работников на начало отчетного года (без учета декретников)
1
в том числе учителей (без учета декретников)
1.1
Принято за отчетный год, всего
2
в том числе учителей
2.1
а) из организаций высшего образования
2.2
б) из организаций технического и профессионального образования
2.3
в) данного района, города
2.4
г) других районов, городов данной области
2.5
д) других областей республики
2.6
е) других республик
2.7
ж) перешло на учительскую работу из других учреждений, организаций, не педагогов
2.8
з) возвратились на педагогическую работу из числа бывших учителей
2.9
и) причин не указанных в строках 3.2-3.5
2.10
Выбыло педагогических работников из школ за отчетный год, всего
3
в том числе выбыло учителей по причинам
3.1
а) перешли на работу в другую организацию образования
3.2
б) за пределы республики
3.3
в) за пределы области в республике
3.4
г) за пределы района (города) данной области
3.5
д) причин не указанных в строках 3.2-3.5
3.6
Выбыло по причинам
4
а)отсутствие учебной нагрузки
4.1
б)отсутствие жилой площади
4.2
в)перешли на другую (неучительскую) работу
4.3
г) перешли на инвалидность
4.4
д) по достижению пенсионного возраста
4.5
е) на учебу
4.6
ж) причин не указанных в строках 4.1-4.6
4.7
Из общего числа выбывших (строка 3) молодых специалистов (в возрасте до 34 лет)
4.8
состоит на конец отчетного года педагогических работников (без учета декретников)
5
в том числе учителей (без учета декретников)
5.1
Код классификатора административно-территориальных объектов
Количество прибывших и выбывших педагогических работников в сельской местности
Движение педагогических работников
Численность педагогических работников (человек)
всего
из них по категориям
высшая категория
первая категория
вторая категория
педагог-модератор
педагог-эксперт
педагог-исследователь
педагог-мастер
педагог
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Состояло педагогических работников на начало отчетного года (без учета декретников)
1
в том числе учителей (без учета декретников)
1.1
Принято за отчетный год, всего
2
в том числе учителей
2.1
а) из организаций высшего образования
2.2
б) из организаций технического и профессионального образования
2.3
в) данного района, города
2.4
г) других районов, городов данной области
2.5
д) других областей республики
2.6
е) других республик
2.7
ж) перешло на учительскую работу из других учреждений, организаций, не педагогов
2.8
з) возвратились на педагогическую работу из числа бывших учителей
2.9
и) причин не указанных в строках 2.2-2.9
2.10
Выбыло педагогических работников из школ за отчетный год, всего
3
в том числе выбыло учителей по причинам
3.1
а) перешли на работу в другую организацию образования
3.2
б) за пределы республики
3.3
в) за пределы области в республике
3.4
г) за пределы района (города) данной области
3.5
д) причин не указанных в строках 3.2-3.5
3.6
Выбыло по причинам
4
а) отсутствие учебной нагрузки
4.1
б) отсутствие жилой площади
4.2
в) перешли на другую (неучительскую) работу
4.3
г) перешли на инвалидность
4.4
д) по достижению пенсионного возраста
4.5
е) на учебу
4.6
ж) причин не указанных в строках 4.1-4.6
4.7
Из общего числа выбывших (строка 3) молодых специалистов (в возрасте до 34 лет)
4.8
состоит на конец отчетного года педагогических работников (без учета декретников)
5
в том числе учителей (без учета декретников)
5.1
Наименование _________________________________________
Адрес ________________________________________________
Телефон ______________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об изменении численности педагогических работников"
(Индекс: № РИК 83 раздел IV, периодичность – годовая)
4. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество выбывших и прибывших учителей.

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары білім беру ұйымдарында және техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында алған мамандығы бойынша пән мұғалімдерінің жалпы саны көрсетіледі.
2-бағанда пән мұғалімдерінің, жоғары білім беру ұйымдарында алған мамандығы бойынша мұғалімнің жалпы саны көрсетіледі.
3-бағанда жоғары білім беру ұйымдарында алған мамандығы бойынша пән мұғалімдерінің, әйел мұғалімдердің жалпы саны көрсетіледі.
4-бағанда пән мұғалімдерінің, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында алған мамандығы бойынша мұғалімнің жалпы саны көрсетіледі.
5-бағанда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында алған мамандығы бойынша пән мұғалімдерінің, әйел мұғалімдердің жалпы саны көрсетіледі.
2. Әкімшілік Есептіліктің осы нысанын толтыру мақсатында мынадай анықтамалар қолданылады:
Осы нысанды орта білім беру ұйымдары толтырады. Орта білім беру ұйымдарына жалпы білім беретін, мамандандырылған, арнайы (түзету), кешкі (ауысымдық) мектептер, девиантты мінез-құлықты балаларға арналған және ерекше режимде ұстайтын білім беру ұйымдары енгізіледі. Осы нысанды толтыру кезінде әрбір оқытушы бір рет есепке алынады. Бірнеше сыныптарда сабақ беретін немесе екі лауазымды атқаратын мұғалімдер бөліністе ең үлкен жүктеме бойынша (жұмыс сағаттарының ең көп саны бойынша)бір рет қана көрсетіледі.;
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " ___________
№ __ бұйрығына
64 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
88 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Педагогикалық қызметкерлер санының өзгеруі туралы мәліметтер Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Индексі: № РИК 83 нысан IV бөлім
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Келіп түскен және кеткен педагогикалық қызметкерлер саны
Педагогикалық қызметкерлер қозғалысы
педагогикалық қызметкерлер саны (адам)
барлығы
оның ішінде санаты бар
жоғары санатты
бірінші санатты
екінші санатты
педагог-модератор
педагог -сарапшы
педагог-зерттеуші
педагог-шебер
педагог
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Есеп беру жылының басында қызметкерлердің саны (декреттегі мұғалімдерді санамағанда)
1
оның ішінде мұғалімдер (декреттегі мұғалімдерді санамағанда)
1.1
Есеп беру жылында қабылданды, барлығы
2
оның ішінде мұғалімдер
2.1
а) жоғары білім беру ұйымдарынан
2.2
б) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарынан
2.3
в) осы ауданнан, қаладан
2.4
г) Осы облыстың басқа ауданынан, қаладан
2.5
д) республиканың басқа облыстарынан
2.6
е) басқа республикалардан
2.7
ж) басқа мекемелерден, ұйымдардан мұғалімдік жұмысқа ауысқандар, педагогтар емес
2.8
з) педагогикалық қызметке қайта оралған мұғалімдер
2.9
и) 2.2-2.9 жолдарда көрсетілмеген себептер
2.10
Есеп беру жылында мектептен кеткендер, барлығы
3
оның ішінде кеткен мұғалімдердің себептер бойынша
3.1
а) басқа білім беру ұйымдарына жұмысқа ауысқандар
3.2
б) республикадан тыс жерлерге
3.3
в) республика облыстарынан тыс
3.4
г) облыстың (қала) аудандарынан
3.5
д) 3.2-3.5 жолдарда көрсетілмеген себептер
3.6
Соның ішінде себептер бойынша
4
а) оқу жүктемесінің болмауынан
4.1
б) тұрғын үйдің болмауынан
4.2
в) басқа жұмысқа ауысқандар (мұғалімдік емес)
4.3
г) мүгедектікке шыққандар
4.4
д) кәрілігі бойынша зейнеткерлікке шыққандар
4.5
е) оқуға кеткендер
4.6
ж) 4.1-4.6 жолдарда көрсетілмеген себептер
4.7
Жалпы саннан (3 жол) кеткен жас мамандар (34 жасқа дейін)
4.8
есеп беру жылының аяғында (декреттегі мұғалімдерді санамағанда)
5
оның ішінде мұғалімдер (декреттегі мұғалімдерді санамағанда)
5.1
Ауылдық жерлерге келген және кеткен педагогикалық қызметкерлер саны
Педагогикалық қызметкерлер қозғалысы
педагогикалық қызметкерлер саны (адам)
барлығы
оның ішінде санаты бар
жоғары санатты
бірінші санатты
екінші санатты
педагог-модератор
педагог -сарапшы
педагог-зерттеуші
педагог-шебер
педагог
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Есеп беру жылының басында қызметкерлердің саны (декреттегі мұғалімдерді санамағанда)
1
оның ішінде мұғалімдер (декреттегі мұғалімдерді санамағанда)
1.1
Есеп беру жылында қабылданды, барлығы
2
оның ішінде мұғалімдер
2.1
а) жоғары білім беру ұйымдарынан
2.2
б) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарынан
2.3
в) осы ауданнан, қаладан
2.4
г) Осы облыстың басқа ауданынан, қаладан
2.5
д) республиканың басқа облыстарынан
2.6
е) басқа республикалардан
2.7
ж) басқа мекемелерден, ұйымдардан мұғалімдік жұмысқа ауысқандар, педагогтар емес
2.8
з) педагогикалық қызметке қайта оралған мұғалімдер
2.9
и) 2.2-2.9 жолдарда көрсетілмеген себептер
2.10
Есеп беру жылында мектептен кеткендер, барлығы
3
оның ішінде кеткен мұғалімдердің себептер бойынша
3.1
а) басқа білім беру ұйымдарына жұмысқа ауысқандар
3.2
б) республикадан тыс жерлерге
3.3
в) республика облыстарынан тыс
3.4
г) облыстың (қала) аудандарынан
3.5
д) 3.2-3.5 жолдарда көрсетілмеген себептер
3.6
Соның ішінде себептер бойынша
4
а) оқу жүктемесінің болмауынан
4.1
б) тұрғын үйдің болмауынан
4.2
в) басқа жұмысқа ауысқандар (мұғалімдік емес)
4.3
г) мүгедектікке шыққандар
4.4
д) кәрілігі бойынша зейнеткерлікке шыққандар
4.5
е) оқуға кеткендер
4.6
ж) 4.1-4.6 жолдарда көрсетілмеген себептер
4.7
Жалпы саннан (3 жол) кеткен жас мамандар (34 жасқа дейін)
4.8
есеп беру жылының аяғында (декреттегі мұғалімдерді санамағанда)
5
оның ішінде мұғалімдер (декреттегі мұғалімдерді санамағанда)
5.1
Атауы                               Мекен-жайы _________________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Педагогикалық қызметкерлер санының өзгеруі туралы мәліметтер" (Индекс: № РИК 83 IV бөлім, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда кеткен және келген мұғалімдердің жалпы саны көрсетіледі

В графах 2–9 указывается общее количество выбывших и прибывших учителей по категориям.
5. Арифметико-логический контроль:
строка 1 + строка 2 - строка 3= строка 5
строка 2= ∑ строк 2.2-2.10
строка 3= ∑ строк 3.2-3.6
строка 4= ∑ строк 4.1-4.7
Приложение 65 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " _________ 2021 года № __
Приложение 89 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о распределении педагогических работников по возрасту
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Индекс: формы № РИК 83 раздел V
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные школы"
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Количество педагогических работников по возрастному составу
Категория работников
Общая численность педагогических работников
из них женщин
из них по возрасту
до 25 лет
из них женщин

2-9-бағандарда санаттар бойынша кеткен және келген мұғалімдердің жалпы саны көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 жол + 2 жол – 3 жол= 5 жол
жол 2= ∑ жолдар 2.2-2.10
жол 3= ∑ жолдар 3.2-3.6
жол 4= ∑ жолдар 4.1-4.7
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "" ___________
№ __ бұйрығына
65 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
89 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Педагог қызметкерлерді жасы бойынша бөлу туралы мәліметтер Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Индексі: № РИК 83 нысан V бөлім
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Қалалық және ауылдық жерлер бойынша барлығы
Қызметкерлер
санаты
Педагог қызметкерлердің жалпы саны
оның ішінде әйел адамдар
оның ішінде жасы бойынша
25 жасқа дейін
оның ішінде әйел адамдар

от 55 до 59 лет
из них женщин
свыше 59 лет
из них женщин
мужчины
женщины
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Наименование ________________________________________
Адрес _______________________________________________
Телефон _____________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________
Исполнитель
___________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о распределении педагогических работников по возрасту"
(Индекс: № РИК 83 раздел V, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество педагогических работников и учителей среднего образования по возрастному составу.
В графе 2 указывается от общего количество педагогических работников и учителей – женщин по возрастному составу.
В графах 3,5,7,9,11,13,15,17,19 указывается от общего количество педагогических работников и учителей среднего образования по каждому возрасту.
В графах 4,6,8,10,12,14,16,18,20 указывается от общего количество педагогических работников и учителей -женщин среднего образования по каждому возрасту.
В графах 21–22 указывается общее количество педагогических работников и учителей среднего образования пенсионного возраста.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
педагогический работник – лицо, занимающий должность, указанной в перечне должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц, (постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2008 года № 77 "Об утверждении Типовых штатов работников государственных организаций образования и перечня должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц".
штатный сотрудник - работник, занимающий штатную единицу
совместительство – выполнение работником другой регулярной оплачиваемой работы на условиях трудового договора в свободное от основной работы время;
3. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 3,5,7,9, 11, 13, 15, 17, 19 также в таблицах по городской, сельской местности;
графа 2= ∑ граф 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 также в таблицах по городской, сельской местности;
строка 3= ∑ строк 3.1-3.13 также в таблицах по городской, сельской местности;
строка 4= ∑ строк 4.1-4.4 также в таблицах по городской, сельской местности;
строка 6= ∑ строк 6.1-6.3 также в таблицах по городской, сельской местности;
строка 8= ∑ строк 8.1-8.2 также в таблицах по городской, сельской местности;
таблица итого = ∑ таблиц по городской и сельской местности.

55 жастан 59 жасқа дейін
оның ішінде әйел адамдар
59 жастан жоғары
оның ішінде әйел адамдар
ер адамдар
әйел адамдар
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Орта
2.3
мектеп директорларының оқу ісі жөніндегі орынбасарлары:
бастауыш
2.4
негізгі
2.5
орта
2.6
мектеп директорларының тәрбие жөніндегі орынбасарлары
2.7
1-4 сынып (мектеп директорларынсыз және мектеп директор орынбаларларынсыз)
2.8
5-11(12) сынып мұғалімдері (мектеп директорларынсыз және мектеп директор орынбаларларынсыз)
2.9
педагогикалық қызметкерлер:
3
оның ішінде
педагог-психолог
3.1
әлеуметтік педагог
3.2
педагог ұйымдастырушы
3.3
қосымша білім беру педагог
3.4
оқытушы- логопед
3.5
оқытушы–дефектолог
3.6
сурдопедагог
3.7
олигофренопедагог
3.8
тифлопедагог
3.9
тәрбиеші (аға тәрбиеші)
3.10
мектепке дейінгі сыныптар тәрбиешісі, мұғалімі
3.11
тәлімгер (аға тәлімгер)
3.12
3.1-3.9 жолдарда көрсетілмеген лауазымдар
3.13
педагог қызметкерлерге теңестірілген тұлғалар
4
оның ішінде
әдіскер (аға әдіскер)
4.1
ән-күй жетекшісі
4.2
хореограф
4.3
4.1-4.4 жолдарда көрсетілмеген лауазымдар
4.4
ерекше білім беру қажеттілігі бар балаларға арналған арнайы сыныптарда сабақ беретін мұғалімдер
5
толық емес жұмыс күнінде жұмыс істейтін мұғалімдер (қосымша істеуші)
6
бастауыш мектепте
6.1
негізгі мектепте
6.2
орта мектепте
6.3
кітапханашылар (кітапхана меңгерушісі)
7
медициналық қызметкерлер
8
оның ішінде:
медбикелер
8.1
дәрігерлер
8.2
Атауы Мекен-жайы _________________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Педагог қызметкерлерді жасы бойынша бөлу туралы мәліметтер" (Индекс: № РИК 83 V бөлім, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жас құрамы бойынша педагог қызметкерлер мен орта білім беру мұғалімдерінің жалпы саны көрсетіледі.
2-бағанда жас құрамы бойынша педагог қызметкерлер мен әйел мұғалімдердің жалпы саны көрсетіледі.
3,5,7,9,11,13,15,17,19-бағандарда әрбір жас бойынша педагог қызметкерлер мен орта білім беру мұғалімдерінің жалпы саны көрсетіледі.
4,6,8,10,12,14,16,18,20-бағандарда әрбір жас бойынша орта білім беретін педагог қызметкерлер мен мұғалім-әйелдердің жалпы саны көрсетіледі.
21-22-бағандарда жасындағы педагог қызметкерлер мен орта білім беру мұғалімдерінің жалпы саны көрсетіледі.
2. Төмендегі анықтамалар әкімшілік есеп берудің аталған нысанын толтыру мақсатында қолданылады:
Педагогикалық қызметкерлер - педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесі. (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008ж. 30 қаңтардағы №77 "Мемлекеттік білім беру ұйымдары қызметкерлерінің үлгі штаттарын және педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысы).
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 бағандардың, сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
1 баған = ∑ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 бағандардың да кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
3 жол= ∑ 3.1-3.13 бағандардың сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
4 жол= ∑ 4.1-4.4 бағандардың сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
6 жол= ∑ 6.1-6.3 бағандардың сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
8 жол= ∑ 8.1-8.2 бағандардың сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
қорытынды кесте = ∑ қалалық және ауылдық жерлер бойынша кестелер.

4. Контроль между формами:
строка 1 графа 1= строке 1 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 2 графа 1= строке 2 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 3 графа 1=строке 3 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 4 графа 1=строке 4 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 6 графа 1=строке 6 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 8 графа 1=строке 8 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 1 графа 1=строке 5 графы 1 формы РИК 83 раздел IV
Приложение 66 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года № __
Приложение 90 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о распределении школ по языку обучения
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма Приложение № 1 РИК-76 (раздел І)
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные
школы", организации подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
школы по языкам обучения, единиц
всего
из них в сельской местности
на казахском языке
на русском языке
на уйгурском языке
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
всего школ, в то числе:
1.1
начальные школы
1.2
основные средние школы
1.3
общеобразовательные школы
Продолжение таблицы
школы по языкам обучения, единиц
на узбекском языке
на таджикском языке
на языках обучения не указанных в графах
3-12,15-16
на смешанных языках
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
9
10
11
12
13
14
15
16
Наименование ________________________________________
Адрес _______________________________________________
Телефон _____________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________
Исполнитель
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о распределении школ по языку обучения"
(Индекс: Приложение № 1 РИК-76 (раздел І), периодичность – годовая)

4. Нысан аралығындағы бақылау:
1 баған 1 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 1 жол
1 баған 2 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 2 жол
1 баған 3 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 3 жол
1 баған 4 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 4 жол
1 баған 6 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 6 жол
1 баған 8 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 8 жол
1 баған 1 жол = РИК 83 нысан IV тарау 1 баған 5 жол
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "___" _______
№ ___ бұйрығына
66 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
90 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Оқыту тілі бойынша мектептерді бөлу туралы мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № РИК-76 Қосымша (І тарау) нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
оқыту тілі бойынша мектептер, бірлік
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
қазақ тілінде
орыс тілінде
ұйғыр тілінде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
барлығы мектепте, оның ішінде:
1.1
бастауыш мектептер
1.2
негізгі мектептер
1.3
орта мектептер
Кестенің жалғасы
оқыту тілі бойынша мектептер, бірлік
өзбек тілінде
тәжік тілінде
3-14,17-18 бағандарда көрсетілмеген тілде
аралас тілде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
9
10
11
12
13
14
15
16
Атауы Мекен-жайы _______________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқыту тілі бойынша мектепке дейін ұйымдар (топтар) туралы деректер" (Индекс: № РИК-76 Қосымша (І тарау), кезеңділігі-жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-16 указывается количество школ по языкам обучения.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 для каждой строки;
графа 2 = ∑ граф 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 для каждой строки;
Приложение 67 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 91 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о распределении учащихся по языку обучения
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год

1. Нысанды тотыру бойынша түсініктеме:
1-16 бағанда оқыту тілі бойынша мектептер көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 бағандар әр жол үшін;
2 баған= ∑ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 бағандар әр жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
202_ жылғы "___" _______
№ ___ бұйрығына
67 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
91 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Оқыту тілі бойынша оқушыларды бөлу туралы мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы

(Индекс: Приложение 1 № РИК-76 (раздел ІІ), периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество учащихся.
В графах 2-15 указывается количество учащихся по классам.
В графе 16 указывается количество выпускников 11-13 классов.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-15 для каждой строки;
строка 2 = ∑ строк 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7 для каждой графы;
строка 2.1 = ∑ строк 2.2.1, 2.3.1, 2.4.1, 2.5.1, 2.6.1, 2.7.1 для каждой графы.
Приложение 68 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 92 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о национальном составе учащихся
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма Приложение 2 № РИК-76
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные
школы", организации подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
По национальности
численность учащихся, человек
в том числе по классам, человек
всего
из них девочек
0 классы

Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқушыларды тіл оқыту бойынша бөлу туралы мәлімет" (Индекс: РИК-76 № 1 Қосымша (ІІ тарау), кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда барлық оқушылар саны көрсетіледі.
2-15 бағанда оның ішінде сынып бойынша көрсетіледі.
16-бағанда 11-13 сынып бітірушілері көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1баған= ∑ 2-15 бағандар әр жол үшін;
2 жол = ∑ 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7 жолдар әр баған үшін;
2.1 жол= ∑ 2.2.1, 2.3.1, 2.4.1, 2.5.1, 2.6.1, 2.7.1 жолдар әр баған үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
202_ жылғы "___" _______
№ ___ бұйрығына
68 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
92 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Оқушыларының ұлттық құрамы туралы мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: РИК-76 № 2 Қосымша нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Ұлты бойынша
оқушылар саны, адам
оның ішінде сыныптар бойынша, адам
барлығы
оның ішінде қыздар
0 сыныптар

129.
Хорваты
130.
Чехи
131.
Японцы
132.
Датчане
133.
Монголы
продолжение
134.
Не указавшие
135.
Другие национальности
136.
национальности не указанные в строках 2,5-135
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о национальном составе учащихся"
(Индекс: Приложение 2 № РИК-76, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-4 указывается общее количество учащихся в сельской местности и из них девочки.
В графах 5-9 указывается количество учащихся по классам и из них в сельской местности.
В графах 13-18 указывается количество учащихся по языкам обучения и из них в сельской местности.
В графах 19-22 указывается количество выпускников 11-13 классов и в сельской местности.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 7, 9, 11 для каждой строке;
графа 2 = ∑ граф 8, 10, 12 для каждой строке;
строка 1 = ∑ строк 1-136 для каждой графе.
Приложение 69 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 93 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения по школьным библиотекам области (города) на начало 20__- 20__ учебного года
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № У-0
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, АОО "НИШ", организации, подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего школьных библиотек, единиц
количество книг (включая школьные учебники, художественную литературу, брошюры, журналы), тысяч экземпляров
из них школьных
учебников,
тысяч экземпляров
рост фонда
тысяч экземпляров
численность читателей,
человек
количество книг на казахском языке, тысяч экземпляров
количество читальных залов единиц
количество посадочных мест в читальных залах, единиц
площадь библиотеки, квадрат метр
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
из них в сельской местности
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по школьным библиотекам области (города) на начало 20__- 20__ учебного года"
(Индекс: № У-0, периодичность – годовая)

129.
Хорваттар
130.
Чехтар
131.
Жапондар
132.
Датчандықтар
133.
Моңғолдар
134.
Ұлтын көрсетпегендер
135.
Басқа ұлттар
136.
2,3-135 жолдарда көрсетілмеген ұлттар
Атауы                               Мекен-жайы _________________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқушылардың ұлттық құрамы туралы мәлімет" (Индекс: РИК-76 № 2 Қосымша, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-4 бағанда оқушылар саны көрсетіледі.
5-18 бағанда оның ішінде сыныптар бойынша көрсетіледі.
19-22 бағанда бітірушілер көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 7, 9, 11 бағандар әрбір жол үшін;
2 баған = ∑ 8, 12, 14 бағандар әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 2, 5-136 жол әр баған үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
69 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
93 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған 20__- 20__ оқу жылы басындағы мектеп кітапханалары бойынша мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № О-0 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа мемлекеттік органдарға қарасты ведомстволық ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуші коды
Көрсеткіштер атауы
мектеп кітапханаларыныңсаны, бірлік
Кітаптар саны (мектеп оқулықтары, көркем әдебиеттер, кітапшалар, журналдарды қосқанда),
мың дана
оның ішінде мектеп оқулықтары, мың дана
қордың өсуі,
мын дана
оқырмандар саны,
адам
қазақ тіліндегі кітаптар саны, мың дана
оқу залдарының саны, бірлік
оқу залдарындағы отыратын орын саны, бірлік
кітапхана ауданы, ш.м
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
Атауы                               Мекен-жайы ______________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқу жылы басындағы мектеп кітапханалары бойынша мәліметтер" (Индекс: № О-0, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество школьных библиотек.
В графе 2 указывается количество книг (включая школьные учебники, художественную литературу, брошюры, журналы).
В графе 3 указывается количество школьных учебников.
В графе 4 указывается рост фонда.
В графе 5 указывается численность читателей.
В графе 6 указывается количество книг на казахском языке.
В графе 7 указывается количество читальных залов.
В графе 8 указывается количество посадочных мест в читальных залах.
В графе 9 указывается площадь библиотеки.
2. Арифметико-логический контроль:
Рост фонда = библиотечный фонд за прошлый год - (минус) библиотечный фонд за текущий год
Если значение "рост фонда" отрицательное, либо равно 0, то в графе 4 указывается "0".
Приложение 70 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 94 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Данные по специалистам школьных библиотек
Отчетный период 20__- 20__ учебный год
Индекс: форма № У-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, АОО "НИШ", организации, подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
общая численность специалистов, человек
из них специалисты с библиотечным образованием, человек
распределение по возрасту, человек
распределение по нагрузке, человек
Специалисты до
30 лет
специалисты до
40 лет
специалисты до
50 лет
специалисты после 50 лет
на полную ставку

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектеп кітапханаларының саны көрсетіледі
2-бағанда Кітаптар саны көрсетіледі
3-бағанда оның ішінде мектеп оқулықтарының саны көрсетіледі
4-бағанда қордың өсуі көрсетіледі
5-бағанда оқырмандар саны көрсетіледі
6-бағанда қазақ тіліндегі кітаптар саны көрсетіледі
7-бағанда оқу залдарының саны көрсетіледі
8-бағанда оқу залдарындағы отыратын орын саны көрсетіледі
9- бағанда кітапхана ауданы, ш.м көрсетіледі
2. Қордың өсуі көрсетілген формуламен есептеледі:
Қордың өсуі = Өткен жылғы кітапхана қоры - ағымдағы жылғы кітапхана қоры "Қордың өсуі" теріс немесе "0" тең болса, онда 4-бағанда "0" көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
70 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
94 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Мектеп кітапханалары мамандары бойынша деректер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № О-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа мемлекеттік органдарға қарасты ведомстволық ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуші коды
Көрсеткіштер атауы
мамандардың жалпы саны, адам
оның ішінде кітапханалық білімі бар мамандар, адам
жас ерекшелігі бойынша бөлу, адам
жүктеме бойынша бөлу, адам
30 жасқа дейінгі мамандар
40 жасқа дейінгі мамандар
50 жасқа дейінгі мамандар
50 жастан кейінгі мамандар
толық жүктемемен

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общая численность библиотекарей.
В графе 2 указывается количество библиотекарей с образованием.
В графе 3-6 указывается количество библиотекарей по возрасту.
В графе 7-10 указывается количество библиотекарей по ставкам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1=∑ 3-6
графа 1=∑ 7-10.
Приложение 71 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года №___
Приложение 95 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Обеспеченность учащихся учебниками на 20__-20__ учебный год с учетом поступлений 20__года
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № У-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
№ строки
Классы
всего учащихся, человек
из них учащиеся, человек
учащиеся коррекционных школ
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
численность
обеспеченные учебниками
численность
обеспеченные учебниками
численность
обеспеченные учебниками
численность
обеспеченные учебниками
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
1 класс
1.2
2 класс
1.3
3 класс
1.4
4 класс
1.5
5 класс
1.6
6 класс
1.7
7 класс
1.8
8 класс
1.9
9 класс

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мамандардың жалпы саны көрсетіледі
2-бағанда оның ішінде кітапханалық білімі бар мамандар саны көрсетіледі
3-6 бағанда жас ерекшелігі бойынша бөлу адам саны көрсетіледі
7-10 бағанда жүктеме бойынша бөлу адам саны көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған=∑ 3-6 бағандар
1 баған =∑7-10 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№__ бұйрығына
71 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
95 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған 20__жылы алынған оқулықтарды қосқанда 20__-20__оқу жылында оқушылардың оқулықтармен қамтамасыз етілуі Есепті кезең 20__- 20__ оқу жылы
Индексі: № О-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін(қоса алғанда)
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуші коды
Жол №
Сыныптар
барлық
оқушылар,
адам
оның ішінде оқушылар саны, адам
түзету мектептерінде
қазақ тілінде
орыс тілінде
саны
окулықпен қамтамасыз етілген
саны
окулықпен қамтамасыз етілген
саны
окулықпен қамтамасызетілген
саны
окулықпен қамтамасыз етілген
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша
барлығы
1.1
1-сынып
1.2
2-сынып
1.3
3-сынып
1.4
4-сынып
1.5
5-сынып
1.6
6-сынып
1.7
7-сынып
1.8
8-сынып
1.9
9-сынып

3.21
предметы не указанные в строках 3.1-3.22
3.22
Продолжение таблицы
всего
из них потребность:
на казахском языке
на русском языке
на смешанном языке
на английском языке
на языках не указанных в графах 8-11
7
8
9
10
11
12
Наименование ______________________________________
Адрес _____________________________________________
Телефон ___________________________________________
Адрес электронной почты ____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ ___________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о качественном и количественном составе учителей-предметников"
(Индекс: ПК, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1
В графе 1 указывается общее количество учителей – предметников.
В графах 2,7,12,17,22,27,32,37 указывается количество учителей – предметников по каждой категории.
В графах 3,8,13,18,23,28,33,38 указывается от общего количество учителей – предметников -учителя мужчины по каждой категории в городской местности.
В графах 4,9,14,19,24,29,34,39 указывается от общего количество учителей – предметников -учителя женщины по каждой категории в городской местности.
В графах 5,10,15,20,25,30,35,40 указывается от общего количество учителей – предметников -учителя мужчины по каждой категории в сельской местности.
В графах 6,11,16,21,26,31,36,41 указывается от общего количество учителей – предметников -учителя женщины по каждой категории в сельской местности.
Раздел 2
В графе 1 указывается общее количество учителей – предметников.
В графах 2,7,12,17,22,27 указывается количество учителей – предметников по каждому стажу.
В графах 3,8,13,18,23,28 указывается от общего количество учителей – предметников -учителя мужчины по каждому стажу в городской местности.
В графах 4,9,14,19,24,29 указывается от общего количество учителей – предметников -учителя женщины по каждому стажу в городской местности.
В графах 5,10,15,20,25,30 указывается от общего количество учителей – предметников -учителя мужчины по каждому стажу в сельской местности.
В графах 6,11,16,21,26,31 указывается от общего количество учителей – предметников -учителя женщины по каждому стажу в сельской местности.
Раздел 3
В графе 1 указывается общее количество учителей – предметников по языку обучения.
В графах 2,3,4,5,6 указывается количество учителей – предметников по каждому языку обучения
В графе 7 указывается общее количество потребности в учителях.

3.21
3.1-3.21 жолдарда көрсетілмеген пәндер
3.22
Атауы                               Мекен-жайы ________________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Пән оқытушыларының сапалық және сандық құрамы туралы мәліметтер" (Индекс: № ПК-2, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1 бөлім
1-бағанда пән мұғалімдерінің жалпы саны көрсетіледі.
2,7,12,17,22,27,32,37 – бағандарда әр санат бойынша пән мұғалімдерінің саны көрсетіледі.
3,8,13,18,23,28,33,38 – бағандарда қалалық жерлердегі әрбір санат бойынша пән мұғалімдері-ерлер мұғалімдерінің жалпы санынан көрсетіледі.
4,9,14,19,24,29,34,39 – бағандарда қалалық жерлердегі әр санат бойынша әйел мұғалім-пән мұғалімдерінің жалпы санынан көрсетіледі.
5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 – бағандарда ауылдық жерлердегі әрбір санат бойынша пән мұғалімдері-ерлер мұғалімдерінің жалпы санынан көрсетіледі.
6, 11, 16, 21, 26, 31, 36, 41 – бағандарда ауылдық жерлердегі әрбір санат бойынша әйел мұғалім-пән мұғалімдерінің жалпы санынан көрсетіледі.
2 бөлім
1-бағанда пән мұғалімдерінің жалпы саны көрсетіледі.
2,7,12,17,22,27 – бағандарда әрбір өтілі бойынша пән мұғалімдерінің саны көрсетіледі.
3,8,13,18,23,28 – бағандарда қалалық жерлердегі әрбір өтілі бойынша пән мұғалімдері-ерлер мұғалімдерінің жалпы санынан көрсетіледі.
- Бағандарда 4,9,14,19,24,29 көрсетіледі жалпы саны пән мұғалімдері -мұғалімдер-әйелдер әр өтілі қалалық жерлерде.
5, 10, 15, 20, 25, 30 – бағандарда ауылдық жерлердегі әрбір өтілі бойынша пән мұғалімдері-ерлер мұғалімдерінің жалпы санынан көрсетіледі.
6, 11, 16, 21, 26, 31 – бағандарда ауылдық жерлердегі әрбір өтілі бойынша пән мұғалімдері-әйел мұғалімдердің жалпы санынан көрсетіледі.
3 бөлім
1-бағанда оқыту тілі бойынша пән мұғалімдерінің жалпы саны көрсетіледі.
2,3,4,5,6 – бағандарда оқытудың әрбір тілі бойынша пән мұғалімдерінің саны көрсетіледі
7-бағанда мұғалімдерге деген қажеттіліктің жалпы саны көрсетіледі.

В графах 8,9,10,11,12 указывается количество потребности в учителях по языку обучения.
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1
графа 1= ∑ граф 2,7,12,17,22,27,32,37
графа 2 = ∑ граф 3-6
графа 7 = ∑ граф 8-11
графа 12 = ∑ граф 13-16
графа 17 = ∑ граф 18-21
графа 22 = ∑ граф 23-26
графа 27 = ∑ граф 28-31
графа 32 = ∑ граф 33-36
графа 37 = ∑ граф 38-41
Раздел 2
графа 1= ∑ граф 1,2,7,12,17,22,27
графа 2 = ∑ граф 3-6
графа 7 = ∑ граф 8-11
графа 12 = ∑ граф 13-16
графа 17 = ∑ граф 18-21
графа 22 = ∑ граф 23-26
графа 27 = ∑ граф 28-31
Раздел 3
графа 1= ∑ граф 2-6
графа 7= ∑ граф 8-12
Приложение 73 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 128 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об информатизации организаций среднего образования
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № К-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, Автономные организации образования "Назарбаев интеллектуальные
школы", организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование показателей
количество школ, единиц
всего учащихся, человек
всего учителей, человек
количество учителей, прошедших повышение квалификации по применению информационно-коммуникационные технологии в обучении, человек
общее количество компьютерной техники в школах, использующейся в учебном процессе, единиц
количество компьютерной техники в школах, приобретенных за последние 5 лет, единиц
количество списанных компьютеров, единиц
количество учащихся на 1 компьютер, человек (по формуле)
количество интерактивных досок, единиц
общее количество лингафонно-мультимедийных кабинетов, единиц
количество школ, имеющих доступ к интернету, единиц
из них количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью до 4 Мбит/с, единиц
из них количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью 4 Мбит/с и выше, единиц
количество школ, применяющих информационно-коммуникационные технологии (электронные журналы и дневники) в образовательном процессе
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
итого по области
1.1
в сельской местности
1.2
дневные государственные школы

8, 9, 10, 11, 12-бағандарда оқыту тілі бойынша мұғалімдерге қажеттілік саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 бөлім
баған 1= ∑ бағандар 2,7,12,17,22,27,32,37
баған 2 = ∑ бағандар 3-6
баған 7 = ∑ бағандар 8-11
баған 12 = ∑ бағандар 13-16
баған 17 = ∑ бағандар 18-21
баған 22 = ∑ бағандар 23-26
баған 27 = ∑ бағандар 28-31
баған 32 = ∑ бағандар 33-36
баған 37 = ∑ бағандар 38-41
2 бөлім
баған 1= ∑ бағандар 2,7,12,17,22,27
баған 2 = ∑ бағандар 3-6
баған 7 = ∑ бағандар 8-11
баған 12 = ∑ бағандар 13-16
баған 17 = ∑ бағандар 18-21
баған 22 = ∑ бағандар 23-26
баған 27 = ∑ бағандар 28-31
3 бөлім
баған 1= ∑ бағандар 2-6
баған 7= ∑ бағандар 8-12
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
73 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
128 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Орта білім беретін ұйымдарының ақпараттандыру туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № К-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға деЙін (қоса алғанда)
Көрсеткіштер атауы
мектептердің саны, бірлік
барлық оқушылар, адам
барлық мұғалімдер, адам
ақпараттық-коммуникациондық технологияларды оқытуда пайдалану бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдер саны, адам
мектептерде оқу үрдісінде қолданылатын компьютерлік техниканың жалпы саны, бірлік
соңғы 5 жылда сатып алынған мектептердегі компьютерлік техниканың саны, бірлік
А
В
1
2
3
4
5
6
1
облыс бойынша барлығы
1.1
ауылдық жерде
1.2
күндізгі мемлекеттік мектептер

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество школ.
В графе 2 указывается количество учащихся.
В графе 3 указывается количество учителей.
В графе 4 указывается количество учителей, прошедших повышение квалификации по применению информационно-коммуникационные технологии в обучении.
В графе 5 указывается количество компьютерной техники в школах, использующейся в учебном процессе.
В графе 6 указывается количество компьютерной техники в школах, приобретенных за последние 5 лет.
В графе 7 указывается количество списанных компьютеров.
В графе 8 указывается количество учащихся на 1 компьютер (по формуле).
В графе 9 указывается количество интерактивных досок.
В графе 10 указывается количество лингафонно-мультимедийных кабинетов.
В графе 11 указывается количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью до 4 Мбит/с.
В графе 12 указывается количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью до 4 Мбит/с.
В графе 13 указывается количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью 4 Мбит/с и выше, до 8 Мбит/с.
В графе 14 указывается количество школ, подключенных к сети интернет со скоростью 8 Мбит/с и выше.
В графе 15 указывается количество школ, применяющих информационно-коммуникационные технологии в образовательном процессе
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13 строки, для каждой графы
графа 11 = ∑ граф 12, 13, 14 для каждой строки.
Приложение 74 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года № ___
Приложение 98 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Охват учащихся начальным, основным и общим средним образованием
в государственных и частных организациях образования

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мектептер саны көрсетіледі.
2-бағанда оқушылардың саны көрсетіледі.
3-бағанда мұғалімдер саны көрсетіледі.
4-бағанда оқытуда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолдану бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің саны көрсетіледі.
5-бағанда оқу процесінде пайдаланылатын мектептердегі компьютерлік техниканың саны көрсетіледі.
6-бағанда мектептерде соңғы 5 жылда сатып алынған компьютерлік техниканың саны көрсетіледі.
7-бағанда есептен шығарылған компьютерлер саны көрсетіледі.
8-бағанда 1 компьютерге Оқушылар саны (формула бойынша) көрсетіледі.
9-бағанда интерактивті тақта саны көрсетіледі.
10-бағанда лингафондық-мультимедиялық кабинеттердің саны көрсетіледі.
11-бағанда Интернет желісіне 4 Мбит/с дейінгі жылдамдықпен қосылған мектептер саны көрсетіледі.
12-бағанда Интернет желісіне 4 Мбит/с дейінгі жылдамдықпен қосылған мектептер саны көрсетіледі.
13-бағанда интернет желісіне 4 Мбит/с және одан жоғары жылдамдықпен 8 Мбит/с дейін қосылған мектептер саны көрсетіледі.
14-бағанда Интернет желісіне 8 Мбит/с және одан жоғары жылдамдықпен қосылған мектептер саны көрсетіледі.
15-бағанда білім беру процесінде ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолданатын мектептердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 жол = ∑ 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13 жолдар, әрбір баған үшін
11 баған = ∑ 12, 13, 14 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "___" _______
№ ___ бұйрығына
74 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
98 - қосымша

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается общее количество учащихся.
В графах 2-23 указывается количество учащихся по возрастам.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-23 для каждой строке;
Приложение 75 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " ________ 2021 года № ___
Приложение 99 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о сети и контингенте организаций технического и профессионального образования
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП – 1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование показателей
всего сеть, единиц
всего обучающихся, человек
на базе общего среднего образования
на базе основного среднего образования
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке.
по государственному заказу
А
B
1
2
3
4
5
6
7
1
всего организаций
х
х
х
х
х
х
1.1
из них государственных
х
х
х
х
х
х
х
х
х
2
контингент
х
2.1
из них в государственных организациях
х
3
прием
х
3.1
из них в государственных организациях
х
4
прием по рабочим квалификациям
х
4.1
из них в государственных организациях
х
5
выпуск
х
5.1
из них в государственных организациях
х
Код классификатора административно-территориальных объектов
продолжение
в том числе:
очное обучение, человек
заочное обучение, человек
всего
в том числе
всего
в том числе
на государственном языке
по государственному заказу
на базе общего среднего образования
на базе основного среднего образования
на государственном языке
по государственному заказу
на базе общего среднего образования
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
в том числе:
заочное обучение, человек
вечернее обучение, человек
в том числе
всего
в том числе
на базе основного среднего образования
на государственном языке
по государственному заказу
на базе общего среднего образования
на базе основного среднего образования
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке.
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Наименование ______________________________________
Адрес _____________________________________________
Телефон ___________________________________________
Адрес электронной почты ____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ ___________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте организаций технического и профессионального образования"
(Индекс: № ТП - 1 периодичность-годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда оқушылардың жалпы саны көрсетіледі.
2-23-бағандарда жасы бойынша оқушылар саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-23 бағандар әрбір жол үшін;
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
202_ жылғы " " __________
№ ___ бұйрығына
75 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
99- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының желісі және контингенті туралы мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 1- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
барлық желі, бірлік
барлық білім алушылар, адам
барлығы
оның ішінде оқитындар
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
А
B
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
барлық ұйымдар
х
х
х
х
х
х
х
х
х
1.1
соның ішінде мемлекеттік
х
х
х
х
х
х
х
х
х
2
контингент
х
2.1
соның ішінде мемлекеттік ұйымдарында
х
3
қабылдау
х
3.1
соның ішінде мемлекеттік ұйымдарында
х
4
жұмыс квалификациясы бойынша қабылдау
4.1
соның ішінде мемлекеттік ұйымдарында
5
бітірушілер
х
5.1
соның ішінде мемлекеттік ұйымдарында
х
жалғасы
оның ішінде
күндізгі оқыту, адам
барлығы
оның ішінде
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік
тілде
мемлекеттік тапсырыспен
11
12
13
14
15
16
17
18
19
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Кестенің жалғасы
оның ішінде
сырттай оқыту, адам
барлығы, адам
оның ішінде
мемлекеттік тілде
мемлекеттік
тапсырыспен
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік
тілде
мемлекеттік тапсырыспен
20
21
22
23
24
25
26
27
28
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Кестенің жалғасы
оның ішінде
кешкі оқыту, адам
барлығы
оның ішінде
мемлекеттік
тілде
мемлекеттік тапсырыспен
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
барлығы
мемлекеттік
тілде
мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік
тілде
мемлекеттік тапсырыспен
29
30
31
32
33
34
35
36
37
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Атауы _________________________ Мекен-жайы _______________________________
Телефон__________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Кәсіптік-техникалық білім ұйымдарының желісі және контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: №1-ТК, кезеңділігі-жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-10 указывается общее количество обучающихся в разбивке по языку обучения, обучению за счет средств.
В графах 11-19 указывается количество обучающихся очной формы обучения.
В графах 20-28 указывается количество обучающихся заочной формы обучения.
В графах 29-37 указывается количество обучающихся вечерней формы обучения.
3. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 5, 8 для 2-5.1 строк, = ∑ граф 11, 20, 29 для 2-5.1 строк;
графа 3 = ∑ граф 6, 9 для 2-5.1 строк, = ∑ граф 12, 21, 30 для 2-5.1 строк;
графа 4 = ∑ граф 7, 10 для 2-5.1 строк, = ∑ граф 13, 22, 31 для 2-5.1 строк;
графа 5 = ∑ граф 14, 23, 32 для 2-5.1 строк;
графа 6 = ∑ граф 15, 24, 33 для 2-5.1 строк;
графа 7 = ∑ граф 16, 25, 34 для 2-5.1 строк;
графа 8 = ∑ граф 17, 26, 35 для 2-5.1 строк;
графа 9 = ∑ граф 18, 27, 36 для 2-5.1 строк;
графа 10 = ∑ граф 19, 28, 37 для 2-5.1 строк;
графа 11 = ∑ граф 14, 17 для 2-5.1 строк;
графа 12 = ∑ граф 15, 18 для 2-5.1 строк;
графа 13 = ∑ граф 16, 19 для 2-5.1 строк;
графа 20 = ∑ граф 23, 26 для 2-5.1 строк;
графа 21 = ∑ граф 24, 27 для 2-5.1 строк;
графа 22 = ∑ граф 25, 28 для 2-5.1 строк;
графа 29 = ∑ граф 32, 35 для 2-5.1 строк;
графа 30 = ∑ граф 33, 36 для 2-5.1 строк;
графа 31 = ∑ граф 34, 37 для 2-5.1 строк;
Приложение 76 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года № ____
Приложение 101 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о трудоустройстве выпускников очной формы обучения организаций технического и профессионального образования
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП – 3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 1. Количественный состав выпускников
Наименование показателей
наименование специальности и квалификации, код
трудоустроены
количество выпускников
заняты
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
1
всего по области
Продолжение таблицы
в том числе:
поступили в высшие учебные заведения
поступили в организации технического и профессионального образования
призваны на воинскую службу
выбыли за пределы Республики Казахстан
находятся в декретном отпуске
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Раздел 2. Количественный состав государственных выпускников.
Наименование показателей
наименование специальности и квалификации, код
трудоустроены
в том числе:
количество выпускников
заняты
поступили в высшие учебные заведения
всего
о из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
всего по области
в том числе:
поступили в организации технического и профессионального образования
призваны на воинскую службу
выбыли за пределы Республики Казахстан
находятся в декретном отпуске
не трудоустроенны
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Наименование ______________________________________
Адрес _____________________________________________
Телефон ___________________________________________
Адрес электронной почты ____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ ___________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о трудоустройстве выпускников очной формы обучения организаций
технического и профессионального образования"
(Индекс: № ТП - 3 периодичность-годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-10-бағандарда қаражат есебінен оқыту, оқыту тілі бойынша бөліністегі білім алушылардың жалпы саны көрсетіледі.
11-19-бағандарда күндізгі оқу нысанында оқитындардың саны көрсетіледі.
20-28-бағандарда сырттай оқу нысанындағы білім алушылардың саны көрсетіледі.
29-37-бағандарда кешкі оқу нысанындағы білім алушылардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ баған 5, 8 үшін 2-5.1 жол, = ∑ баған 11, 20, 29 үшін 2-5.1 жол;
3 баған = ∑ баған 6, 9 үшін 2-5.1 жол, = ∑ баған 12, 21, 30 үшін 2-5.1 жол;
4 баған = ∑ баған 7, 10 үшін 2-5.1 жол, = ∑ баған 13, 22, 31 үшін 2-5.1 жол;
5 баған = ∑ баған 14, 23, 32 үшін 2-5.1 жол;
6 баған = ∑ баған 15, 24, 33 үшін 2-5.1 жол;
7 баған = ∑ баған 16, 25, 34 үшін 2-5.1 жол;
8 баған = ∑ баған 17, 26, 35 үшін 2-5.1 жол;
9 баған = ∑ баған 18, 27, 36 үшін 2-5.1 жол;
10 баған = ∑ баған 19, 28, 37 үшін 2-5.1 жол;
11 баған = ∑ баған 14, 17 үшін 2-5.1 жол;
12 баған = ∑ баған 15, 18 үшін 2-5.1 жол;
13 баған = ∑ баған 16, 19 үшін 2-5.1 жол;
20 баған = ∑ баған 23, 26 үшін 2-5.1 жол;
21 баған = ∑ баған 24, 27 үшін 2-5.1 жол;
22 баған = ∑ баған 25, 28 үшін 2-5.1 жол;
29 баған = ∑ баған 32, 35 үшін 2-5.1 жол;
30 баған = ∑ баған 33, 36 үшін 2-5.1 жол;
31 баған = ∑ баған 34, 37 үшін 2-5.1 жол.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "___" _______
№ ___ бұйрығына
76 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
101- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының күндізгі оқу бөлімін бітіруші түлектердің жұмысқа орналасқандары туралы мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 3- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1 – тарау. Түлектердің сандық құрамы
Көрсеткіштер атауы
мамандық және біліктілік коды, атауы
жұмысқа орналасқандар
бітіруші түлектердің саны
Жұмыспен қамтылғандар
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
1
барлығы облыс бойынша
Кестенің жалғасы
оның ішінде
жұмыспен қамтылмағандар
жоғары оқу орнында оқитындар
техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында оқитындар
әскери қызмет ету қатарына шақырылғандар
Қазақстан Республикасынан тыс жерге кеткендер
бала күтімі бойынша демалыс
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның іш інде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
2 – тарау. Мемлекеттік түлектердің сандық құрамы.
Көрсеткіштер атауы
мамандық және біліктілік коды, атауы
жұмысқа орналасқандар
бітіруші түлектердің саны
жұмыспен қамтылғандар
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
1
барлығы облыс бойынша
Кестенің жалғасы
оның ішінде
жоғары оқу орнында оқитындар
техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында оқитындар
әскери қызмет ету қатрына шақырылғандар
Қазақстан Республикасынан тыс жрге кеткендер
бала күтімі бойынша демалыс
жұмыспен қамтылмағандар
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның іш інде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон__________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме № 3-ТК "Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының күндізгі оқу бөлімін бітіруші түлектердің жұмысқа орналасқандары туралы мәліметтер" (Индекс: № 3-ТК, кезеңділігі-жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-7 указывается количество педагогических работников.
В графах 8-10 указывается количество педагогических работников в сельской местности.
В графах 11-16 указывается количество педагогических работников в разбивке по образованию.
В графе 17 указывается количество педагогических работников имеющих стаж более 5 лет в системе.
В графах 18-26 указывается количество педагогических работников в разбивке по категориям.
В графе 27 указывается количество прибывших молодых специалистов.
В графах 28-29 указывается количество выбывших педагогических работников.
В графах 30-51 указывается количество педагогических работников в разбивке по возрастам.
В графах 52-59 указывается количество педагогических работников в разбивке по стажу.
В графе 60 указывается потребность в кадрах.
В графах 61-63 указывается количество педагогических работников в разбивке по степеням.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 20, раздел 1 = ∑ строк 1-16 для каждой графы, кроме 12.1.
2 раздел заполняется аналогично 1 разделу только для государственных организаций образования.
Приложение 78 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года № ____
Приложение 103 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о повышении квалификации педагогических работников организаций технического и профессионального образования
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП – 5
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Должность
количество работников заявленных на прохождении курсов повышения квалификации, человек (за отчетный период)
из них прошли курсы повышения квалификации в отчетный период, человек
в том числе прошли
количество работников, реализующих обновленные и специальные образовательные программы и внедряющие новые технологии обучения в учебный процесс, человек
Акционерное общество "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" Министерство Образования и Науки Республики Казахстан, человек
Некоммерческое акционерное общество "Холдинг "Кәсіпқор", человек
зарубежных центрах, человек
в рамках международных проектов выездные курсы, человек
стажировка на базе предприятии, человек

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-7-бағандарда педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
8-10-бағандарда ауылдық жерлердегі педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
11-16-бағандарда білімі бойынша бөлінген педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
17-бағанда жүйеде 5 жылдан астам өтілі бар педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
18-26-бағандарда санаттар бойынша бөлінген педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
27-бағанда келген жас мамандардың саны көрсетіледі.
28-29-бағандарда кеткен педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
30-51-бағандарда жасы бойынша бөлінген педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
52-59-бағандарда өтілі бойынша бөлінген педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
60-бағанда кадрларға қажеттілік көрсетіледі.
61-63-бағандарда дәрежелер бойынша педагог қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
20 жол, 1 бөлім = ∑ 1-16 жолдары әрбір жол үшін, 12.1 бағанды алмағанда
2 бөлім 1 бөлімге ұқсас тек мемлекеттік ұйымдар үшін толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "___" _______
№ ___ бұйрығына
78 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
103- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының педагогикалық қызметкерлерінің біліктіліктерін арттыру туралы мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 5- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Қызмет
барлық, біліктілікті арттыруға өтініш білдірген қызметкерлер саны, адам (есепті кезеңде)
оның ішінде есеп кезеңінде біліктілік арттыру курсынан өткендері, адам
.
оның ішінде өткендері
жаңартылған және арнайы білім беру бағдарламаларын іске асыратын және оқу процесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізетін қызметкерлер саны, адам
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" Біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы, адам
"Кәсіпқор" холдингі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, адам
шетелдік орталықтарда,
халықаралық жобалар аясындағы көшпелі курстар, адам
кәсiпорындар базасында тағылымдамадан өту, адам

В графах 2-3 указывается количество зданий по форме собственности.
В графах 4-5 указывается количество зданий по типу.
В графах 6-7 указывается количество посадочных мест в зданий.
В графе 8 указывается количество посадочных мест в столовой.
В графах 9-18 указывается количество кабинетов.
В графах 19-27 указывается количество требующих оснащение кабинетов.
В графах 28-36 указывается количество оснащенных кабинетов.
В графе 37 указывается количество организаций, оснащенных в рамках проекта "Жас-Маман".
Раздел 2. В графе 1 указывается количество организаций.
В графах 2-3 указывается количество общежитий по форме собственности.
В графе 4 указывается проектная мощность общежитий.
В графах 5-6 указывается количество введенных мест в общежитий.
В графах 7-10 указывается количество нуждающихся в общежитий.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 10, раздел 1 = ∑ 11-12 граф для каждой строки;
графа 20, раздел 1 = ∑ 21-28 граф для каждой строки;
графа 29, раздел 1 = ∑ 30-37 граф для каждой строки;
графа 7, раздел 2 = ∑ граф 8-10 для каждой строки.
Приложение 80 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" _______ 2021 года № ____
Приложение 105 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о развитии партнерства организаций технического и профессионального образования

2-3-бағандарда меншік нысаны бойынша ғимараттардың саны көрсетіледі.
4-5-бағандарда типі бойынша ғимараттардың саны көрсетіледі.
6-7-бағандарда ғимараттардағы орындарының саны көрсетіледі.
8-бағанда асханадағы отыратын орындардың саны көрсетіледі.
9-18-бағандарда кабинеттер саны көрсетіледі.
19-27-бағандарда жабдықтауын қажет ететін кабинеттер саны көрсетіледі.
28-36-бағандарда жабдықталған кабинеттердің саны көрсетіледі.
37-бағанда "Жас Маман" жобасы шеңберінде жабдықталған ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бөлім
1-бағанда ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-3-бағандарда меншік нысаны бойынша жатақханалар саны көрсетіледі.
4-бағанда жатақханалардың жобалық қуаты көрсетіледі.
5-6-бағандарда жатақханаларда енгізілген орындар саны көрсетіледі.
7-10-бағандарда жатақхананы қажет ететіндер саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
10 баған, 1 бөлім = ∑ баған 11-12 әрбір жол үшін;
20 баған, 1 бөлім = ∑ баған 21-28 әрбір жол үшін;
29 баған, 1 бөлім = ∑ баған 30-37 әрбір жол үшін;
7 баған, 2 бөлім = ∑ баған 8-10 әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "___" _______
№ ___ бұйрығына
80 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
105- қосымша

Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП -7
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего сеть
всего колледжей внедривших дуальное обучение, единиц
Всего предприятий, компаний, с которыми заключены договоры на подготовку кадров
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
количество заключенных договоров с предприятиями, компаниями о сотрудничестве в подготовке кадров, единиц
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
в том числе технических, технологических и сельскохозяйственных колледжей внедривших дуальное обучение, единиц
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
всего по области
1.1
государственных организациях
1.2
негосударственных организациях
2
Республиканские
Продолжение таблицы
об оказании содействия предприятием, компанией, организацией в материально-техническом оснащении учебных заведений
об оказании содействия предприятием, компанией в оплате за обучение обучающихся по заказу предприятия
общее количество обучающихся
в том числе обучающихся, в рамках дуального обучения
общее количество обучающихся по госзаказу
в том числе обучающихся в рамках дуального обучения
количество единиц установленного оборудования, единиц
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
всего обучено за счет предприятий, человек
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
8
9
10
11
12
13
14
15
продолжение
присуждены стипендии обучающиеся в ТиПО
количество преподавателей и мастеров производственного обучения учебных заведений ТиПО, прошедших стажировку на предприятии, человек
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
количество обучающихся учебных заведений ТиПО, прошедших практику на предприятии, человек
в том числе в рамках дуального обучения, человек
выпуск обучившихся по системе дуального обучения
из них трудоустроенных выпускников
количество организаций технического и профессионального образования, в которых созданы попечительские советы, единиц
количество обучающихся
в том числе всего обучающихся в рамках дуального обучения, человек
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Наименование ______________________________________
Адрес _____________________________________________
Телефон ___________________________________________
Адрес электронной почты ____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ ___________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о развитии партнерства организаций технического и профессионального образования"
(Индекс:№ ТП - 7 периодичность-годовая)

Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Кәсіпорынның техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының әріптестігін дамыту туралы мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 7- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
барлық желі
дуалды оқытуды енгізген барлық колледждер, бірлік
дуалды оқытуды енгізген техникалық, технологиялық және ауылшаруашылық бойынша колледждер,
Кадрларды дайындау келісім шарт жасалған кәсіпорындары мен компаниялардың саны
оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде, бірлік
Кадрларды дайындау бойынша кәсіпорындар, компаниялармен жасалған келісім-шарттардың саны, бірлік
оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде, бірлік
Білім алушылардың жалпы саны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
барлығы облыс бойынша
1.1
мемлекеттік ұйымдарда
1.2
мемлекеттік емес ұйымдарда
2
республикалық
Кестенің жалғасы
оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде, бірлік
мемлекеттік тапсырыспен оқитын білім алушылардың жалпы саны
оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде, бірлік
кәсіпорын, компания, ұйым техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының материалдық-техникалық жабдықтауға көмек көрсетілуі
кәсіпорын, компания, ұйым кәсіпорын тапсырысы бойынша білім алушыларды оқытуға көмек көрсетілуі
қойылған жабдық бірліктерінің саны, бірлік
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде, бірлік
барлық кәсіпорындар бойынша оқытылды саны, адам
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде, адам
9
10
11
12
13
14
15
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының білім алушыларына шәкіртақы тағайындалуы
кәсіпорында тағылымдамадан өткен техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындары оқытушыларының және өндірістік оқыту шеберлерінің саны, адам
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде, адам
кәсіпорында практикадан өткен техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындары білім алушылар саны, адам
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде, адам
дуалды оқыту шеңберінде бітірушілердің саны,
оның ішінде жұмысқа орналысқан түлектердің саны
қамқоршылық кеңестері құрылған техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының саны, бірлік
білім алушылар саны
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде білім алушылар, адам
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Атауы __________________________ Мекен-жайы _____________________________
Телефон__________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Кәсіпорынның техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының әріптестігін дамыту туралы мәліметтер" (Индекс: № 7-ТК, кезеңділігі-жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество организаций.
В графе 2-3 указывается количество организаций, внедривших дуальное обучение.
В графах 4-7 указывается количество заключенных договоров.
В графах 8-9 указывается количество организаций, в том числе в рамках дуального обучения.
В графах 10-11 указывается количество обучающихся, посещающих спортивные секции.
В графах 12-13 указывается количество установленного оборудования.
В графах 14-15 указывается количество учащихся, обучающихся за счет средств предприятий.
В графах 16-17 указывается количество обучающихся, получающих стипендию.
В графах 18-19 указывается количество преподавателей, прошедших стажировку на предприятий.
В графах 20-21 указывается количество обучающихся, прошедших практику на предприятий.
В графах 22-23 указывается количество выпускников по дуальному обучению.
В графе 24 указывается количество попечительских советов.
Приложение 81 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " ________ 2021 года № ___
Приложение 106 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения по воспитательной работе организаций технического и профессионального образования
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП – 8
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
из них количество колледжей, принявших участие в мероприятиях в рамках реализации подпрограммы "Тәрбие және білім" программы "Рухани жаңғыру"
количество обучающихся посещающих дополнительные кружки, человек
количество обучающихся, посещающих спортивные секции, человек
всего
из них
общее количество спортивных секций
всего сеть
танцевальный
технического творчества
театр моды
художественная самодеятельность.

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-3-бағанда дуальді оқытуды енгізген ұйымдардың саны көрсетіледі.
4-7-бағандарда жасалған шарттардың саны көрсетіледі.
8-9-бағандарда ұйымдардың саны, оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде көрсетіледі.
10-11-бағандарда спорт секцияларына қатысатын білім алушылардың саны көрсетіледі.
12-13-бағандарда орнатылған жабдықтардың саны көрсетіледі.
14-15-бағандарда кәсіпорын қаражаты есебінен оқитын оқушылар саны көрсетіледі.
16-17-бағандарда стипендия алатын білім алушылардың саны көрсетіледі.
18-19-бағандарда кәсіпорындарда тағылымдамадан өткен оқытушылардың саны көрсетіледі.
20-21-бағандарда кәсіпорындарда практикадан өткен білім алушылардың саны көрсетіледі.
22-23-бағандарда дуальді оқыту бойынша бітірушілердің саны көрсетіледі.
24-бағанда қамқоршылық кеңестердің саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " __________
№ ___ бұйрығына
81- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
106- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының тәрбие жұмыстары бойынша мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 8- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
оның ішінде"Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Тәрбиежәне білім" кіші бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шараларға қатысқан колледждердің саны
қосымша үйірмелерге қатысатын білім алушылар саны, адам
барлық желі
барлығы
оның ішінде
спорт клубтарының жалпы саны
биүйірмесі
техникалық шығармашылық
сәнтеатры
көркемдік шығармашылық

спорт секции не указанные в столбцах 11-15
количество обучающихся, вовлеченных в движение военно-патриотического клуба "Жас Сарбаз", человек
11
12
13
14
15
16
17
18
Наименование ______________________________________
Адрес _____________________________________________
Телефон ___________________________________________
Адрес электронной почты ____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ ___________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по воспитательной работе организаций технического и профессионального образования"
(Индекс:№ ТП - 8 периодичность-годовая)

11-15 бағандарда көрсетілмеген спорт секциялары
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Атауы _______________________________ Мекен-жайы ________________________
Телефон__________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының тәрбие жұмыстары бойынша мәліметтер" (Индекс: № 8-ТК, кезеңділігі-жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество организаций.
В графе 2 указывается количество организаций, принявших участие в рамках программы "Рухани жаңғыру".
В графах 3-8 указывается количество обучающихся, посещающих кружки.
В графе 9 указывается количество спортивных секций.
В графах 10-16 указывается количество обучающихся, посещающих спортивные секции.
В графе 17 указывается количество обучающихся, вовлеченных в общественно-полезную деятельность.
В графе 18 указывается количество обучающихся, вовлеченных в движение клуба "Жас Сарбаз".
Приложение 82 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 92 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 08 августа 2017 года № 398
Форма, предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о состоянии безбарьерного доступа в организациях технического и профессионального образования
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП – 9
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Раздел 1. Количественный состав обучающихся по нарушениям
Наименование показателей
общая численность обучающихся
принято в отчетном году
выпущено в отчетном году
всего
из них женщин
всего
из них женщин
всего
из них женщин
А
Б
1
2
3
4
5
6
контингент с особыми образовательными потребностями, человек
1

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда ұйымдардың саны көрсетіледі.
2-бағанда "Рухани жаңғыру"бағдарламасы шеңберінде қатысқан ұйымдардың саны көрсетіледі.
3-8-бағандарда үйірмелерге қатысатын білім алушылардың саны көрсетіледі.
9-бағанда спорт секцияларының саны көрсетіледі.
10-16-бағандарда спорт секцияларына қатысатын білім алушылардың саны көрсетіледі.
17-бағанда қоғамдық пайдалы қызметке тартылған білім алушылардың саны көрсетіледі.
18-бағанда "Жас Сарбаз"клубының қозғалысына тартылған білім алушылардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
82 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы "08" тамыздағы
№398 бұйрығына
92- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Техникалық және кәсіптік білім беру мекемелерінде кедергісіз қол жеткізуді қамтамасыз ету туралы мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 9-ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
1 – тарау. Бұзушылықтар бойынша білім алушылардың сандық құрамы
Көрсеткіштер атауы
білім алушылардың жалпы саны
есепті жылы қабылданды
есепті жылы бітіргендер
барлық
оның ішінде әйел адамдар
барлық
оның ішінде әйел адамдар
барлық
оның ішінде әйел адамдар
А
Б
1
2
3
4
5
6
ерекше білім беру қажеттіліктері бар контингент, адам
1

группы для обучающихся с особыми образовательными потребностями в здоровье, человек, в том числе: (сумма строк 2.1+2.8)
2
для обучающихся с нарушением слуха (неслышащие, слабослышащие, позднооглохшие), человек
2.1
для обучающихся с нарушением зрения (незрячие, слабовидящие, поздноослепшие) человек
2.2
для обучающихся с нарушением функции опорно-двигательного аппарата, человек
2.3
для обучающихся с нарушением речи, человек
2.4
для обучающихся с умственной отсталостью, человек
2.5
для обучающихся с задержкой психического развития, человек
2.6
для обучающихся с расстройством эмоционально-волевой сферы и поведения, человек
2.7
для обучающихся со сложными нарушениями, в том числе со слепоглухотой, человек
2.8
Раздел 2. Обеспеченность материально-технической базой
Наименование показателей
Количество колледжей всего
из них, количество колледжей, имеющие
Вход в помещение
Пути движения в помещении
Санитарно-бытовые помещения
Наличие пандусов
Наличие поручней с двух сторон:( горизонтальные завершения вверху и внизу, с не травмирующим окончанием)
Наличие не скользкого покрытия на крыльце и входной площадке
Установление знака доступности колледжа
Наличие пандусов
Оборудование подъемника для инвалидов
Расширение дверных проҰмов в кабинеты, аудитории, библиотеку ,другие помещения
Наличие парт, столов необходимых размеров
Наличие поручней, крючков для костылей в необходимом количестве в аудиториях
Расширение дверного проема в санузлы
Оборудование раковины в санузле на определҰнном уровне, оборудование зоны у раковины для кресла-коляски
Наличие зоны для кресла-коляски рядом с унитазом
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Всего
2
Республикан
ские
Продолжение таблицы
из них, количество колледжей, имеющие
Санитарно-бытовые помещения
Средства информации и телекоммуникации
Учебно-методическое обеспечение
Специальный кадровый состав
Наличие тактильной направляющей полосы к писсуару, ощущаемая ногой или тростью (для мужского туалета)
Знак доступности кабины
Наличие необходимых надписей
Наличие речевых информаторов и маяков
Наличие световых текстовых табло для вывода оперативной информации
Наличие специальной учебной литературы
Наличие специальных учебно-методических и дидактических материалов
Наличие специальной учебной программы
Сурдопедагог
Тифлопедагог
Олигофренопедагог
Другие
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Наименование ______________________________________
Адрес _____________________________________________
Телефон ___________________________________________
Адрес электронной почты ____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ ___________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о состоянии безбарьерного доступа в организациях технического и профессионального образования"
(Индекс:№ ТП - 9 периодичность-годовая)

денсаулығы бойынша ерекше білім беру қажеттілігі бар білім алушыларға арналған топтар, адам, соның ішінде: (жолдар қосындысы 2.1+2.8)
2
есту қабілеті бұзылған (естiмейтін, нашар еститiн, кейiннен естімей саңырау болып қалған) білім алушыларға арналған, адам
2.1
көру қабілеті бұзылған (көзi көрмейтiн, нашар көретiн, кейiннен соқыр болып қалған) білім алушыларға арналған, адам
2.2
тiрек-қозғалыс аппаратының функциялары бұзылған білім алушыларға арналған, адам
2.3
сөйлеу қабiлетi бұзылған білім алушыларға арналған, адам
2.4
ақыл-ойының дамуы кенжелеп қалғанбілім алушыларға арналған, адам
2.5
психикалық дамуы тежелген білім алушыларға арналған, адам
2.6
эмоциялық-еркі және мiнез-құлқы бұзылған білім алушыларға арналған, бірлік
2.7
күрделi бұзылыстары бар, оның iшiнде соқыр-саңырау болып қалған білім алушыларға арналған, адам
2.8
2 – тарау. Материалдық-техникалық базамен қамтамасыз етілу
Көрсеткіштер атауы
барлық колледждер саны
оның ішінде, колледждер саны, бар болуы
үй-жайға кіру
үй-жайдағы қозғалыс белгілері
пандустардың бар болуы
екі жақты тұтқаның бар болуы (жарақаттамайтын, үстінен және астына көлденең аяқталған)
кіру алаңында және тайғанамайтын кіреберістің бар болуы
колледжге қол жетімділік белгісін орнату
пандустардың бар болуы
мүгедектерге арналған көтергіштің жабдықтары
кабинеттердің, сынып бөлмелерінің, кітапханалардың, басқа үй-жайлардың есіктерін ұлғайту
қажетті өлшемді үстелдердің, парталардың бар болуы
тұтқаның бар болуы, үй жайлардың қажетті мөлшерде балдақ арналған ілмектердің бар болуы
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Барлығы
2
Республика
лық
Кестенің жалғасы
оның ішінде, колледждер саны, бар болуы
санитарлы-тұрмыстық үй-жайлар
телекоммуникациялық және ақпараттық құралдар
санитарлық тораптардың есіктерінің ұлғаюы
раковина аймағында мүгедектер арбасы үшін, белгілі бір деңгейде санитарлық тораптағы раковиналардың жабдықталуы
унитаздың жанында мүгедектер арбасына арналған аймақтың бар болуы
аяқпен немесе таяқпен білінетін (ерлер дәретханалары үшін), писсуарға бағыттайтын тактильді белдіктің бар болуы
кабинаның қолжетімділік белгісі
қажетті жазбалардың бар болуы
сөйлеу ақпараттарының және маяктардың бар болуы
жедел ақпаратты көрсету үшін жеңіл мәтін дисплейдің болуы
10
11
12
13
14
15
16
17
Кестенің жалғасы
оның ішінде, колледждер саны, бар болуы
оқу-әдістемелікпен қамтамасыз ету
арнайы кадрлармен қамтамасыз ету
арнайы оқулықтар болуы
арнайы оқу-әдістемелік және оқу материалдарының болуы
арнайы оқыту бағдарламасының болуы
сурдопедагог
тифлопедагог
олигофренопедагог
басқалары
18
19
20
21
22
23
24
Атауы ___________________________ Мекен-жайы _____________________________
Телефон_________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Техникалық және кәсіптік білім беру мекемелерінде кедергісіз қол жеткізуді қамтамасыз ету туралы мәліметтер" (Индекс: № 9-ТК, кезеңділігі-жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1. В графах 1-2 указывается количество обучающихся.
В графах 3-4 указывается количество принятых.
В графах 5-6 указывается количество выпускников.
Раздел 2. В графе B указывается количество организаций.
В графах 1-4 указывается вход в помещения.
В графах 5-9 указывается пути движения в помещения.
В графах 10-14 указывается санитарно-бытовые помещения.
В графах 15-17 указывается средства информации и телекоммуникации.
В графах 18-20 указывается учебно-методическое обеспечение.
В графах 21-24 указывается специальный кадровый состав.
Приложение 83 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 93 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 08 августа 2017 года № 398
Форма, предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения по аккредитации и сертификации организаций технического и профессионального образования
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП – 10
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование показателей
колледжи, прошедшие процедуру аккредитации (единиц)
колледжи, внедряющих опыт НАО "Холдинг Касипкор", в том числе ТОО "Высшая техническая школа APEC Petrotechnic" (Апэк Петротехник) (единиц)
выпускники колледжей, прошедшие независимую сертификацию (человек)
колледжи, проводящие демонстрационные экзамены с учетом стандартов WorldSkills (единиц)
А
Б
1
2
3
4
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в государственных организациях
1.2
в негосударственных организациях
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование ______________________________________
Адрес _____________________________________________
Телефон ___________________________________________
Адрес электронной почты
___________________________________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________ _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по аккредитации и сертификации организаций технического и профессионального образования"
(Индекс: №ТП - 10 периодичность-годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бөлім.
1-2-бағандарда білім алушылардың саны көрсетіледі.
3-4-бағандарда қабылданғандардың саны көрсетіледі.
5-6-бағандарда бітірушілердің саны көрсетіледі.
2-бөлім.
В бағанында ұйымдардың саны көрсетіледі.
1-4-бағандарда үй-жайға кіру жолы көрсетіледі.
5-9-бағандарда үй-жайға өту жолдары көрсетіледі.
10-14-бағандарда санитариялық-тұрмыстық үй-жайлар көрсетіледі.
15-17-бағандарда Ақпарат және телекоммуникация құралдары көрсетіледі.
18-20-бағандарда оқу-әдістемелік қамтамасыз ету көрсетіледі.
21-24-бағандарда арнайы кадр құрамы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
83 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы "08" тамыздағы
№398 бұйрығына
93- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының аккредитациясы және сертификациясы туралы мәліметтер Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 10-ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштер атауы
аккредитация рәсімінен өткен колледждер (бірлік)
"Кәсіпқор" холдингі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы тәжірибесін енгізіп жатқан колледждер, оның ішінде "APEC PetroTechnic жоғары колледжі" (Апэк Петротехник) (бірлік)
тәуелсіз сертификациядан өткен колледждер түлектері (адам)
WorldSkills стандарттарын ескере отырып демонстрациялық емтихандар өткізетін колледждер (бірлік)
А
Б
1
2
3
4
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
мемлекетекеттік ұйымдарында
1.2
мемлекеттік емес ұйымдарында
Атауы __________________________ Мекен-жайы _____________________________
Телефон__________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының аккредитациясы және сертификациясы туралы мәліметтер" (Индекс: № 10-ТК, кезеңділігі-жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество колледжей, прошедших процедуру аккредитации.
В графе 2 указывается количество колледжей, внедряющих опыт "Холдинг Касипкор".
В графе 3 указывается количество выпускников, прошедших независимую сертификацию.
В графе 4 указывается количество колледжей, проводящих демонстрационные экзамены с учетом стандартов
WorldSkills.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ 1.1-1.2 строк для каждой графы
Приложение 84 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 129 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент технического и профессионального образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об информатизации организаций технического и профессионального образования
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № К-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Наименование показателей
общее количество колледжей, единиц
всего студентов, человек
всего педагогических кадров, человек
всего преподавателей информатики, человек
количество педагогических кадров, прошедших повышение квалификации по применению информационно-коммуникационные технологии в обучении, человек
общее количество компьютерной техники в колледжах, используемых в учебном процессе, единиц
количество компьютерной техники в колледжах, приобретенных за последние 5 лет
количество списанных компьютеров, единиц
количество студентов на 1 компьютер, человек (по формуле)
количество интерактивных досок, единиц
количество колледжей, имеющих доступ к интернету, единиц
из них количество колледжей, подключенных к сети интернет со скоростью до 4 Мбит/с, единиц
из них количество колледжей, подключенных к сети интернет со скоростью 4 Мбит/с и выше, единиц
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
итого по области
1.1
в сельской местности
1.2
коммунальные
1.2.1
в сельской местности
1.3
республиканские колледжи
1.3.1
в сельской местности
1.4
негосударственные
1.4.1
в сельской местности
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование ______________________________________
Адрес _____________________________________________
Телефон ___________________________________________
Адрес электронной почты ____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________ ___________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об информатизации организаций технического и профессионального образования"
(Индекс: № К-2, периодичность-годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда аккредиттеу рәсімінен өткен колледждердің саны көрсетіледі.
2-бағанда "Кәсіпқор Холдингі" тәжірибесін енгізетін колледждердің саны көрсетіледі.
3-бағанда тәуелсіз сертификаттаудан өткен бітірушілердің саны көрсетіледі.
4-бағанда WorldSkills стандарттарын ескере отырып, демонстрациялық емтихандарын өткізетін колледждердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1-ші жол = ∑ 2-3 жолдар әрбір баған үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
84 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
129 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № К-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштер атауы
колледждердің жалпы саны, бірлік
барлық студенттер, адам
барлық педагог кадрлар, адам
барлық информатика оқытушылары, адам
ақпараттық-коммуникациялық технологияларды оқытуда пайдалану бойынша біліктілігін арттырудан өткен педагог кадрлар саны, адам
колледждерде оқу үрдісінде қолданылатын компьютерлік техниканың жалпы саны, бірлік
соңғы 5 жылда сатып алынған колледждердегі компьютерлік техниканың саны
А
В
1
2
3
4
5
6
7
1
облыс бойынша барлығы
1.1
ауылдық жерде
1.2
коммуналдық
1.2.1
ауылдық жерде
1.3
республикалық колледждер
1.3.1
ауылдық жерде
1.4
жеке меншік
1.4.1
ауылдық жерде
Кестенің жалғасы
есептен шығарылған компьютерлердің саны, бірлік
1 компьютерге келетін студенттер саны, адам (формула бойынша)
интерактивтік тақталардың саны, бірлік
интернетке кіру мүмкіндігі бар колледждердің саны, бірлік
оныңішінде жылдамдығы 4 Мбит/с дейіни нтернет желісіне қосылған колледждердің саны, бірлік
оныңішінде жылдамдығы 4 Мбит/с және одан жоғары интернет желісіне қосылған колледждердің саны, бірлік
8
9
10
11
12
13
Атауы ______________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон__________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер" (Индекс: № К-2, кезеңділігі-жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается общее количество колледжей.
В графе 2 указывается всего количество студентов.
В графе 3 указывается количество всего педагогических кадров.
В графе 4 указывается количество всего преподавателей информатики.
В графе 5 указывается количество педагогических кадров, прошедших повышение квалификации по применению информационно-коммуникационные технологии в обучении.
В графе 6 указывается общее количество компьютерной техники в колледжах, используемых в учебном процессе.
В графе 7 указывается количество компьютерной техники в колледжах, приобретенных за последние 5 лет.
В графе 8 указывается количество списанных компьютеров.
В графе 9 указывается количество студентов на 1 компьютер.
В графе 10 указывается количество интерактивных досок.
В графе 11 указывается количество колледжей, имеющих доступ к интернету.
В графе 12 указывается из них количество колледжей, подключенных к сети интернет со скоростью до 4 Мбит/с.
В графе 13 указывается из них количество колледжей, подключенных к сети интернет со скоростью 4 Мбит/с и выше.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ 1.2, 1.3, 1.4 строки, для каждой графы
графа 9 = графа 2/6 для каждой строки
графа 11 = ∑ граф 12, 13 для каждой строки.
Приложение 85 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 107 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Контингент студентов очной формы обучения в организациях образования,
реализующих образовательные программы высшего образования
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода, 28 февраля
Код классификатора административно-территориальных объектов
№ строки
наименование специальности/
направление подготовки
язык обучения
прием в текущем году, человек
обучающиеся, человек
всего
из них
всего
из них
курс
1-й
по государственному заказу за счет средств республиканского бюджета
по государственному заказу за счет средств местных исполнительных органов
на платной основе за счет собственных средств
на платной основе за счет собственных средств
государственный заказ
платные
государственный заказ
платные
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
всего
1.1
всего по специальности

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда колледждердің жалпы саны көрсетіледі.
2-бағанда барлық студенттер саны көрсетіледі.
3-бағанда барлық педагог кадрлар саны көрсетіледі.
4-бағанда барлық информатика оқытушыларының саны көрсетіледі.
5-бағанда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды оқытуда пайдалану бойынша біліктілігін арттырудан өткен педагог кадрлар саны көрсетіледі.
6-бағанда колледждерде оқу үрдісінде қолданылатын компьютерлік техниканың жалпы саны көрсетіледі.
7-бағанда соңғы 5 жылда сатып алынған колледждердегі компьютерлік техниканың саны көрсетіледі.
8-бағанда есептен шығарылған компьютерлердің саны көрсетіледі.
9-бағанда 1 компьютерге келетін студенттер саны (формула бойынша) көрсетіледі.
10-бағанда интерактивтік тақталардың саны көрсетіледі.
11-бағанда интернетке кіру мүмкіндігі бар колледждердің саны көрсетіледі.
12-бағанда оныңішінде жылдамдығы 4 Мбит/с дейіни нтернет желісіне қосылған колледждердің саны көрсетіледі.
13-бағанда оныңішінде жылдамдығы 4 Мбит/с және одан жоғары интернет желісіне қосылған колледждердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 жол = ∑ 1.2, 1.3, 1.4 жолдар, әрбір баған үшін
9 баған =2/6 баған әрбір жол үшін
11 баған = ∑ 12, 13 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
85 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
107 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жоғары білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында күндізгі оқунысанында оқитын студенттердің контингенті Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 1-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жолдың №
мамандық атауы/
оқыту бағыты
оқыту тілі
ағымдағы жылдағы қабылдау, адам
оқитындар, адам
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
республикалық бюджет есебінен мемлекеттік тапсырыс бойынша
жергілікті бюджет есебінен мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде өз есебінен
ақылы негізде өзге
мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
барлығы
1.1
мамандықтар бойынша барлығы

1.1.1
в том числе на казахском
1.1.2
в том числе на русском
1.1.3
в том числе на иностранном
Продолжение таблицы
обучающиеся, человек
курс
2-й
3-й
4-й
5-й
6-й
7-й
государственный заказ
платные
государственный заказ
платные
государственный заказ
платные
государственный заказ
платные
государственный заказ
платные
государственный заказ
платные
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Продолжение таблицы
выпуск в текущем году, человек
ожидаемый
выпуск, человек
всего
в том числе
всего
в том числе
государственный заказ
платные
государственный заказ
платные
25
26
27
28
29
30
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Контингент студентов очной формы обучения в организациях образования,
реализующих образовательные программы высшего образования"
(Индекс: № ВП-1, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование специальности/направление подготовки.
В графе 2 указывается язык обучения.
В графе 3-7 указывается количество приема в текущем году.
В графе 8-24 указывается количество обучающихся по курсам.
В графе 25-27 указывается выпуск в текущем году.
В графе 28-30 количество ожидаемого выпуска.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 3 = ∑ граф 4-7
графа 8 = ∑ граф 9-24
графа 25 = ∑ граф 26, 27
графа 28 = ∑ граф 29, 30
Приложение 86 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 108 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Контингент студентов заочной формы обучения в организациях образования, реализующих образовательные программы высшего образования
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
№ строки
наименование специальности/
направление подготовки
язык обучения
прием в текущем году, человек
обучающиеся, человек
всего
из них
всего
из них
курс
1-й
по государственному заказу за счет средств республиканского бюджета
по государственному заказу за счет средств местных исполнительных органов
на платной основе за счет собственных средств
на платной основе за счет других источников финансирования
государственный заказ
платные
государственный заказ
платные
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
всего
1.1
всего по специальности

1.1.1
оның ішінде қазақ тілінде
1.1.2
оның ішінде орыс тілінде
1.1.3
оның ішінде шетел тілінде
Кестенің жалғасы
оқитындар, адам
курс
1-ші
2-ші
3-ші
4-ші
5-ші
6-ші
мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде
мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде
мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде
мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде
мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде
мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Кестенің жалғасы
оқитындар, адам
ағымдағы жылғы бітірушілер, адам
күтілетін бітірушілердің саны, адам
курс
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
7-ші
мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде
мемлекеттік тапсырыс
ақылы негізде
мемлекеттік тапсырыс
ақылы негізде
23
24
25
26
27
28
29
30
Атауы ______________________________ Мекен-жайы _________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында күндізгі оқу нысанында оқитын студенттердің контингенті" (Индекс: № 1-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мамандықтың атауы / даярлау бағыты көрсетіледі.
2-бағанда оқыту тілі көрсетіледі.
3-7-бағанда ағымдағы жылы қабылдау саны көрсетіледі.
8-24-бағанда курс бойынша білім алушылардың саны көрсетіледі.
25-27-бағанда ағымдағы жылғы шығарылым көрсетіледі.
28-30-бағандағы күтілетін шығарылым саны.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
3 баған = ∑ 4-7 бағандар
8 баған = ∑ 9-24 бағандар
25 баған = ∑ 26, 27 бағандар
28 баған = ∑ 29, 30 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
86 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
108 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жоғары білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында сырттай оқу нысанында білім алатын студенттердің контингенті Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 2-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жолдың №
мамандық атауы/
оқыту бағыты
оқыту тілі
ағымдағы жылдағы қабылдау,адам
оқитындар, адам
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
курс
1-ші
2-ші
республикалық бюджет есебінен мемлекеттік тапсырыс бойынша
жергілікті бюджет есебінен мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде өз есебінен
ақылы негізде
мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде
мемлекеттік тапсырыс бойынша
ақылы негізде
мемлекеттік тапсырыс бойынша
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
барлығы
1.1
мамандықтар бойынша барлығы

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование организации высшего образования.
В графе 2 указывается всего количество студентов вуза.
В графе 3-12 указывается количество студентов в разбивке по спортивным секциям.
Приложение 91 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 114 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о материально-техническом оснащении в организациях образования,
реализующих образовательные программы высшего и послевузовского образования
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-8
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
наименование вуза
учебный корпус
лаборатории
спортивные сооружения и объекты
№ или название корпуса
тип здания
год ввода в эксплуатацию
общая площадь, квадратных метров
аудиторный фонд, квадратных метров
внеаудиторный фонд, квадратных метров
профиль лаборатории
год оснащения
название спортивного объекта
год ввода в эксплуатацию
общая площадь, квадратных метров
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
10
11
12
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о материально-техническом оснащении в организациях образования,
реализующих образовательные программы высшего и послевузовского образования"
(Индекс: № ВП-8, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование вуза.
В графе 2-7 указывается учебный корпус.
В графе 8-9 указываются лаборатории.
В графе 10-12 указываются спортивные сооружения и объекты.
Приложение 92 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 115 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения по обеспеченности общежитиями

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары білім беру ұйымының атауы көрсетіледі.
2-бағанда ЖОО студенттерінің барлық саны көрсетіледі.
3-12-бағанда спорттық секциялар бойынша бөлінген студенттер саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
91 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
114 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық жабдықталуы туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 8-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жоғары оқу орнының атауы
оқу корпусы
зертханалар
спорттық ғимараттылар және объектілер
корпустың № немесе атауы
ғимараттың түрі
қолданылуға еңгізілген жылы
жалпы ауданы,ш.м
аудиториялық қоры,ш.м.
аудиториядан тыс қор,ш.м.
зертхана профилі
жабдықтау жылы
спорттық объектің атауы
қолданылуға еңгізілген жылы
жалпы ауданы, ш.м.
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
10
11
12
Атауы __________________________ Мекен-жайы ______________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық жабдықталуы туралы мәліметтер" (Индекс: № 8-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда ЖОО атауы көрсетіледі.
2-7-бағанда оқу корпусы көрсетіледі.
8-9-бағанда зертханалар көрсетіледі.
10-12-бағанда спорттық құрылыстар мен объектілер көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
92 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
115 - қосымша

Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-9
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
№ строки
наименование организации высшего образования
материально- техническая база общежитий
данные по студентам, человек
оплата за проживание в год, тенге
оплата за проживание в месяц, тенге
количество общежитий, единиц
год ввода в эксплуатацию
общая площадь, квадратных метров
тип общежития
(секционный, коридорный)
количество койко-мест общежития, единиц
всего иногородних студентов
всего иностранных студентов
нуждающиеся в общежитии, человек
общее количество нуждающихся в общежитии
обеспечены местами в общежитии
не обеспечены местами в общежитии
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
11
12
13
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по обеспеченности общежитиями"
(Индекс: № ВП-9, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы: В графе 1 указывается наименование организации высшего образования.
В графе 2-6 указывается материально- техническая база общежитий.
В графе 7-11 указывается данные по студентам.
В графе 12 указывается оплата за проживание в год.
В графе 13 указывается оплата за проживание в месяц.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 9 = ∑ граф 10, 11
Приложение 93 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 116 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о трудоустройстве выпускников высших учебных заведений
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-10
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
№ строки
наименование специальности/направление подготовки
выпуск в текущем году, человек
трудоустроены
из них трудоустроены в первый год после окончания вуза, человек
заняты
всего
в том числе обучавшихся по государственный заказу
всего
в том числе обучавшихся по государственный заказу
всего
в том числе обучавшихся по государственный заказу
всего
в том числе обучавшихся по государственный заказу
по специальности
не по специальности
по специальности
не по специальности
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
всего
Продолжение таблицы
в том числе:
не трудоустроены
продолжают обучение
уход в декретный отпуск
выезд за рубеж на обучение (работа)
призыв в армию
инвалиды I и II группы
в поисках места работы
всего
в том числе обучавшихся по государственный заказу
магистратура
докторантура
резидентура
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о трудоустройстве выпускников высших учебных заведений"
(Индекс: № ВП-10, периодичность-годовая)

Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жатақханалармен қамтылу жөніндегі мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 9-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жолдың №
жоғары оқу орнының атауы
жатақхананың материалдық-техникалық базасы
студенттер туралы деректер, адам
жатақханада тұру жылдық ақысы, теңге
жатақханада тұру ай сайын ақысы, теңге
жатақхананың саны, бірлік
қолданалуға еңгізілген жыл
жалпы ауданы, шаршыметр
жатақхананың түрі
(секциялық, коридорлы)
жатақхананың төсек- орындар саны, бірлік
басқақалалық студенттер саны
шетел студенттерінің саны
жатақхананы қажет ететіндер
жатақханаларда мұқтаж студенттердің жалпы саны
жатақханадағы орындармен қамтамасыз етілгендер
жатақханадағы орындармен қамтамасыз етілмегендер
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
11
12
13
Атауы ______________________________ Мекен-жайы _________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жатақханалармен қамтылу жөніндегі мәліметтер" (Индекс: № 9-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары білім беру ұйымының атауы көрсетіледі.
2-6 - бағанда жатақханалардың материалдық-техникалық базасы көрсетіледі.
7-11-бағанда Студенттер бойынша деректер көрсетіледі.
12-бағанда бір жылда тұрғаны үшін төлем көрсетіледі.
13-бағанда айына тұрғаны үшін төлем көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
9 баған = ∑ 10, 11 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
93 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
116 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жоғары оқу орындары бітірушілерінің жұмысқа орналасуы туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 10-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жолдың №
мамандық атауы/оқыту бағыты
ағымдағы жылғы бітірушілер, адам
жұмысқа орналасқандар
оның ішінде жұмысқа орналасқандары, адам
жұмыспен қамтылғандар
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыс бойынша
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыс бойынша
барлығы
оның ішінде мемлекеттіктапсырыс
бойынша
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыс бойынша
мамандық бойынша
мамандық бойынша емес
мамандық бойынша
мамандық бойынша емес
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
барлығы
Кестенің жалғасы
оның ішінде
жұмыспен қамтылмағандар
оқу жалғастыруда
бала күтіміне байланысты
шетелге шығумен байланысты (жұгмыс)
әскерге шақырту
I және II топтағы мүгедектер
жұмыс орнын іздеуде
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыс бойынша
магистратура
докторантура
резидентура
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Атауы ______________________________ Мекен-жайы _________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары оқу орындары бітірушілерінің жұмысқа орналасуы туралы мәліметтер" (Индекс: № 10-ЖО, кезеңділігі – жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование специальности/направление подготовки.
В графе 2-3 указывается выпуск в текущем году.
В графе 4-5 указывается количество трудоустроенных студентов.
В графе 6-9 указывается из них трудоустроенных студентов в первый год после окончания вуза.
В графе 10-11 указывается количество занятых студентов.
В графе 12-19 указывается в том числе, которые продолжают обучение, призваны в армию или находятся в декрете и т.д.
В графе 20-21 указывается количество не трудоустроенных студентов.
Приложение 94 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 118 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения по информатизации организаций образования,
реализующих образовательные программы высшего образования
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-12
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
наименование высшего учебного заведения
количество компьютеров
доступ к республиканской межвузовской электронной библиотеке
подключение к Интернет
количество точек
скорость подключения к сети Интернет
до 10 Мбит/с
от 10 Мбит/с
А
1
2
3
4
5
6
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по информатизации организаций образования, реализующих
образовательные программы высшего образования"
(Индекс: № ВП-12, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается количество компьютеров.
В графе 3 указывается доступ к республиканской межвузовской электронной библиотеке.

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда мамандықтың атауы / даярлау бағыты көрсетіледі.
2-3-бағанда ағымдағы жылғы шығарылым көрсетіледі.
4-5-бағанда жұмысқа орналасқан студенттердің саны көрсетіледі.
6-9-бағанда ЖОО-ны бітіргеннен кейінгі бірінші жылы жұмысқа орналасқан студенттер көрсетіледі.
10-11-бағанда жұмыспен қамтылған студенттердің саны көрсетіледі.
12-19-бағанда оқуды жалғастыратындар, әскерге шақырылатындар немесе декретте жүргендер және т. б. көрсетіледі.
20-21-бағанда жұмысқа орналаспаған студенттер саны көрсетіледі.Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
93 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
116 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жоғары білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 12-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жоғары оқу орнының атауы
компьютерлер саны
республикалық жоғарғы оқу орны аралық электронды кітапханаға кіру мүмкіндігі
интернетке қосылу
желілер саны
интернетке қосылу жүйесінің жылдамдығы
10 мбит/с дейін
10 мбит/с жоғары
А
1
2
3
4
5
6
Атауы ______________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер" (Индекс: № 12-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда компьютерлер саны көрсетіледі.
3-бағанда Республикалық жоғары оқу орындары арасындағы электрондық кітапханаға қолжетімділік көрсетіледі.

В графе 4-6 указывается подключение к Интернет.
Приложение 95 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 119 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Участие высшего учебного заведения, реализующего образовательные программы
высшего и послевузовского образования, в национальных академических рейтингах
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-13
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
наименование высшего учебного заведения
наименование организации составляющей рейтинг
наименование образовательной программы
место в рейтинге
А
1
2
3
4
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Участие высшего учебного заведения, реализующего образовательные программы
высшего и послевузовского образования, в национальных академических рейтингах"
Индекс: № ВП-13, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается наименование организации составляющей рейтинг.
В графе 3 указывается наименование образовательной программы.
В графе 4 указывается место в рейтинге.
Приложение 96 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 120 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о зарубежных преподавателях, привлекаемых в вузы, реализующие
образовательные программы высшего и послевузовского образования
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-14
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
наименование высшего учебного заведения
общая численность профессорско-преподавательского состава
количество зарубежных преподавателей
фамилия, имя и отчество зарубежного преподавателя или консультанта
гражданство
наименование отрасли образования по которой проведены лекции и занятия
ученая степень (академическая степень)
сроки пребывания
начало
окончание
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о зарубежных преподавателях, привлекаемых в вузы, реализующие
образовательные программы высшего и послевузовского образования"
(Индекс: № ВП-14, периодичность-годовая)

4-6-бағанда Интернетке қосылу көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
95 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
119 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын жоғары оқу орындарының ұлттық академиялық рейтингтерге қатысуы Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 13-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жоғары оқу орнының атауы
рейтинг құратын мекеме атауы
білім беру бағдарламасының атауы
рейтингідегі орны
А
1
2
3
4
Атауы ______________________________ Мекен-жайы _________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын жоғары оқу орындарының ұлттық академиялық рейтингтерге қатысуы" (Индекс: № 13-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда рейтингті құрайтын ұйымның атауы көрсетіледі.
3-бағанда білім беру бағдарламасының атауы көрсетіледі.
4-бағанда рейтингтегі орны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
96 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
120 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын жоғарғы оқу орындарына шақырылатын шетелдік оқытушылар туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 14-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жоғары оқу орнының атауы
профессор-оқытушы құрамның жалпы саны
шетелдік оқытушылар мен кеңесшілер саны
шетелдік оқытушы немесе кеңесшінің тегі, аты және әкесінің аты
азаматтығы
лекциялар мен сабақтар жүргізілген білім саласының атауы
ғылыми дәреже (академиялық дәреже)
келу мерзімі
басталуы
аяқталуы
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Атауы ______________________________ Мекен-жайы _________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын жоғарғы оқу орындарына шақырылатын шетелдік оқытушылар туралы мәліметтер" (Индекс: № 14-ЖО, кезеңділігі – жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается общая численность профессорско-преподавательского состава.
В графе 3 указывается количество зарубежных преподавателей.
В графе 4 указывается фамилия, имя и отчество зарубежного преподавателя или консультанта.
В графе 5 указывается гражданство.
В графе 6 указывается наименование отрасли образования по которой проведены лекции и занятия.
В графе 7 указывается ученая степень (академическая степень).
В графе 8-9 указывается сроки пребывания.
Приложение 97 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 121 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о студентах, обучающихся за счет средств работодателей и иностранных инвесторов
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-15
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда профессорлық-оқытушылық құрамның жалпы саны көрсетіледі.
3-бағанда шетелдік оқытушылардың саны көрсетіледі.
4-бағанда шетелдік оқытушының немесе консультанттың тегі, аты және әкесінің аты көрсетіледі.
5-бағанда азаматтығы көрсетіледі.
6-бағанда дәрістер мен сабақтар өткізілген Білім беру саласының атауы көрсетіледі.
7-бағанда ғылыми дәрежесі (академиялық дәрежесі) көрсетіледі.
8-9-бағанда болу мерзімі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
97 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
121 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жұмысберушілер мен шетелдік инвесторлардың қаражаты есебінен білім алатын студенттер туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 15-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается количество заключенных договоров.
В графе 3 указывается количество студентов, обучающихся на договорной основе, человек.
В графе 4 указывается количество студентов, обучающихся за счет средств работодателя или иностранного инвестора
5-16 из них по отраслям образования.
В графе 17 указывается работодатель или иностранный инвестор (с кем заключен договор).
В графе 18 указывается доля студентов, обучающихся за счет средств работодателя или иностранного инвестора от общего количества студентов.
Раздел 2.
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается количество заключенных договоров.
В графе 3 указывается количество студентов, обучающихся на договорной основе.
В графе 4 указывается количество студентов, обучающихся за счет средств работодателя или иностранного инвестора.
В графе 5-16 указываются отрасли образования.
В графе 17 указывается работодатель или иностранный инвестор (с кем заключен договор).
В графе 18 указывается доля студентов, обучающихся за счет средств работодателя или иностранного инвестора от общего количества студентов.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 4 = ∑ граф 5-16
Приложение 98 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 123 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об инновационной деятельности путем интеграции образования и науки
на основе трансферта результатов научных исследований в производство
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-17
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
№ строки
место деятельности
наименование места деятельности
наименования инновационных проектов, результаты которых внедрены в производство
количество профессорско-преподавательского состава, участвующих в выполнении фундаментальных и прикладных исследований, человек
А
1
2
3
4
1
научная лаборатория
2
технопарк
3
научный центр
4
научно-исследовательский институт
5
бизнес-инкубатор
6
офис коммерциализации
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об инновационной деятельности путем интеграции образования и науки
на основе трансферта результатов научных исследований в производство"
(Индекс: № ВП-17, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается место деятельности.
В графе 2 указывается наименование места деятельности.
В графе 3 указывается наименования инновационных проектов, результаты которых внедрены в производство.
В графе 4 указывается количество профессорско-преподавательского состава, участвующих в выполнении фундаментальных и прикладных исследований, человек.
Приложение 99 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 124 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о профессорско-преподавательском составе, имеющих публикации
в научных журналах с импакт-фактором в организациях образования,
реализующих образовательные программы высшего и послевузовского образования
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-18
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
№ строки
фамилия, имя и отчество преподавателей и/или научных сотрудников, опубликовавших научные статьи
отрасль науки
количество опубликованных научных статей
наименование изданий, имеющих импакт-фактор
год издания публикаций, имеющих импакт-фактор
А
1
2
3
4
5
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о профессорско-преподавательском составе, имеющих публикации
в научных журналах с импакт-фактором в организациях образования реализующих
образовательные программы высшего, послевузовского образования"
(Индекс: № ВП-18, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается фамилия, имя и отчество преподавателей и/или научных сотрудников, опубликовавших научные статьи.
В графе 2 указывается отрасль науки.
В графе 3 указывается количество опубликованных научных статей.
В графе 4 указывается наименование изданий, имеющих импакт-фактор.
В графе 5 указывается год издания публикаций, имеющих импакт-фактор.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных: Импакт-фактор – численный показатель важности научного журнала.
Приложение 100 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 125 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о доходах от реализации результатов научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-19
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
наименование высшего учебного заведения
доходы от реализации результатов, тысяч тенге.
общий объем грантового финансирования высших учебных заведений, тысяч тенге
доля доходов от реализации результатов опытно-конструкторских работ от общего объема грантового финансирования высших учебных заведений
научно- исследовательских
работ
опытно-конструкторских работ
А
1
2
3
4
5
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о доходах от реализации результатов научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ"
(Индекс: № ВП-19, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
Бөлім 1.
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда жасалған шарттардың саны көрсетіледі.
3-бағанда шарттық негізде оқитын студенттер саны, адам көрсетіледі.
4-бағанда жұмыс берушінің немесе шетелдік инвестордың қаражаты есебінен оқитын студенттердің саны көрсетіледі
Оның 5-16-сы білім беру саласы бойынша.
17-бағанда жұмыс беруші немесе шетелдік инвестор (шарт кіммен жасалды) көрсетіледі.
18-бағанда студенттердің жалпы санынан жұмыс берушінің немесе шетелдік инвестордың қаражаты есебінен оқитын студенттердің үлесі көрсетіледі.
Бөлім 2.
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда жасалған шарттардың саны көрсетіледі.
3-бағанда шарттық негізде оқитын студенттердің саны көрсетіледі.
4-бағанда жұмыс берушінің немесе шетелдік инвестордың қаражаты есебінен оқитын студенттердің саны көрсетіледі.
5-16-бағанда білім беру саласы көрсетіледі.
17-бағанда жұмыс беруші немесе шетелдік инвестор (шарт кіммен жасалды) көрсетіледі.
18-бағанда студенттердің жалпы санынан жұмыс берушінің немесе шетелдік инвестордың қаражаты есебінен оқитын студенттердің үлесі көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
4 баған = ∑ 5-16 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
98 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
123 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Ғылыми зерттеулердің нәтижелерін өндіріске трансферттеу негізінде білім және ғылымды интеграциялау арқылы инновациялық қызмет туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 17-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жол №
жұмыс орны
жұмыс орнының атауы
нәтижелері өндіріске енгізілген инновациялық жобалардың атауы
іргелі және қолданбалы зерттеулерді орындауға қатысқан профессорлық-оқытушылық құрам саны, адам
А
1
2
3
4
1
ғылыми зертхана
2
технопарк
3
ғылыми орталық
4
ғылыми-зерттеу институт
5
бизнес-инкубатор
6
коммерцияландыру кеңсесі
Атауы __________________________________ Мекен-жайы ______________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ғылыми зерттеулердің нәтижелерін өндіріске трансферттеу негізінде білім және ғылымды интеграциялау арқылы инновациялық қызмет туралы мәліметтер" (Индекс: № 17-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда қызмет орны көрсетіледі.
2-бағанда қызмет орнының атауы көрсетіледі.
3-бағанда нәтижелері өндіріске енгізілген инновациялық жобалардың атаулары көрсетіледі.
4-бағанда іргелі және қолданбалы зерттеулерді орындауға қатысатын профессор-оқытушылар құрамының саны, адам көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
99 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
124 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы импакт-факторы бар басылымдарда ғылыми мақалалары бар профессорлық-оқытушылық құрамы туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 18-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жолдың №
ғылыми мақаланы жариялаған оқытушының және немесе ғылыми қызметкердің аты,жөні,тегі
ғылым саласы
жарияланған ғылыми мақалалардың саны
импакт-факторы бар басылымдардың атауы
импакт-факторы бар басылымдардың шыққан жылы
А
1
2
3
4
5
Атауы ________________________________ Мекен-жайы _______________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын импакт-факторы бар басылымдарда ғылыми мақалалары бар профессор-оқытушылар құрамы туралы мәліметтер" (Индекс: № 18-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Әкімшілік есептілік нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Импакт-фактор - ғылыми журналдың маңыздылығының сандық көрсеткіші.
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда ғылыми мақалалар жариялаған оқытушылардың және/немесе ғылыми қызметкерлердің тегі, аты және әкесінің аты көрсетіледі.
2-бағанда ғылым саласы көрсетіледі.
3-бағанда жарияланған ғылыми мақалалардың саны көрсетіледі.
4-бағанда импакт-факторы бар басылымдардың атауы көрсетіледі.
5-бағанда импакт-факторы бар жарияланымдардың шыққан жылы көрсетіледі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
100 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
125 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың нәтижелерін іске асырудан тапқан кірістері туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 19-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жоғары оқу орнының атауы
нәтижелерді іске асырудан тапқан кірістер, мың теңге
жоғары оқу орнының гранттық
қаржыландырылудың жалпы көлемі, мың теңге
жоғарғы оқу орындарының гранттық қаржыландырылуының жалпы көлемінен тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың нәтижелерін іске асырудан тапқан кірістердің үлесі
ғылыми-зерттеу жұмыстарынан
тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарынан
А
1
2
3
4
5
Атауы ______________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың нәтижелерін іске асырудан тапқан кірістері туралы мәліметтер" (Индекс: № 19-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.

В графе 2-3 указывается доходы от реализации результатов.
В графе 4 указывается общий объем грантового финансирования высших учебных заведений.
В графе 5 указывается доля доходов от реализации результатов опытно-конструкторских работ от общего объема грантового финансирования высших учебных заведений.
Приложение 101 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 126 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о прохождении аккредитации высшим учебным заведением
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-20
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов

2-3-бағанда нәтижелерді сатудан түскен кірістер көрсетіледі.
4-бағанда жоғары оқу орындарын гранттық қаржыландырудың жалпы көлемі көрсетіледі.
5-бағанда жоғары оқу орындарын гранттық қаржыландырудың жалпы көлемінен тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың нәтижелерін іске асырудан түскен кірістердің үлесі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
101 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
126 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жоғары оқу орнының аккредиттеуден өту мәліметтері Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 20-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Институционалдық аккредиттеуден өту туралы мәлімет

Раздел 1. Сведения о прохождении институциональной аккредитации
наименование высшего учебного заведения
название аккредитационного органа, входящего в национальный реестр
сроки действия аккредитации
начало
окончание
А
1
2
3
4
Раздел 2. Сведения о прохождении специализированной аккредитации
наименование высшего учебного заведения
код и наименование образовательной программы
название аккредитационного органа, входящего в национальный реестр
сроки действия аккредитации
начало
окончание
А
1
2
3
4
5
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о прохождении аккредитации высшим учебным заведением"
(Индекс: № ВП-20, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается название аккредитационного органа, входящего в национальный реестр.
В графе 3-4 указывается сроки действия аккредитации.
Раздел 2.
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается код и наименование образовательной программы.
В графе 3 указывается название аккредитационного органа, входящего в национальный реестр.
В графе 4-5 указывается сроки действия аккредитации.
2. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административных данных:
Аккредитация - это процесс, посредством которого аккредитационный орган оценивает качество деятельности вуза в целом или отдельных образовательных программ вуза с целью признания их соответствия определенным стандартам и критериям.
Институциональная аккредитация - аккредитация организации образования в целом.
Приложение 102 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 127 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о финансировании деятельности гражданских вузов за счет государственно-частного предпринимательства

1-бөлім
жоғары оқу орнының атауы
ұлттық тізілімге енгізілген аккредиттеу органының атауы
аккредиттеудің қолданылу мерзімі
басталуы
аяқталуы
А
1
2
3
4
Мамандандырылған аккредиттеуден өту туралы мәлімет
2-бөлім
жоғары оқу орнының атауы
білім беру бағдарламасының атауы және коды
ұлттық тізілімге енгізілген аккредиттеу органының атауы
аккредиттеудің қолданылу мерзімі
басталуы
аяқталуы
А
1
2
3
4
5
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғарыоқуорнының аккредиттеуден өтумәліметтері" (Индекс: № 20-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Әкімшілік есептілік нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Аккредиттеу - Жоғары оқу орнының жеке білім беру бағдарламаларының немесе жоғары оқу орнының қызметінің сапасын белгіленген стандарттар мен критерийлердің талаптарына сәйкестілігін жалпы бағалайтын аккредитациялық органдары арқылы жүргізілетін үрдіс.
Институционалды аккредиттеу- білім беру ұйымның жалпы аккредиттеуі.
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
Бөлім 1.
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда ұлттық тізілімге кіретін аккредиттеу органының атауы көрсетіледі.
3-4-бағанда аккредиттеудің қолданылу мерзімі көрсетіледі.
Бөлім 2.
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда білім беру бағдарламасының коды мен атауы көрсетіледі.
3-бағанда ұлттық тізілімге кіретін аккредиттеу органының атауы көрсетіледі.
4-5-бағанда аккредиттеудің қолданылу мерзімі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
102 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
127 - қосымша

Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-21
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
наименование высшего учебного заведения
доля финансирования образовательной деятельности вуза за счет государственно-частного партнерства от общего объема
финансирования высшего учебного заведения, %
финансирование образовательной деятельности организаций высшего образования, тысяч тенге
доля финансирования научной и инновационной деятельности вуза за счет государственно-частного партнерства от общего объема финансирования высших учебных заведений, %
финансирование научной и инновационной деятельности организаций высшего образования, тысяч тенге
за счет республиканского бюджета
за счет государственно-частного партнерства
за счет республиканского бюджета
за счет государственно - частного партнерства
А
1
2
3
4
5
6
7
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о финансировании деятельности гражданских вузов за счет государственно-частного предпринимательства"
(Индекс: № ВП-21, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается доля финансирования образовательной деятельности вуза за счет государственно-частного партнерства от общего объема финансирования вышего учебного заведения.
В графе 3-4 указывается финансирование образовательной деятельности организаций высшего образования.
В графе 5 указывается доля финансирования научной и инновационной деятельности вуза за счет государственно-частного партнерства от общего объема финансирования высших учебных заведений.
В графе 6-7 указывается финансирование научной и инновационной деятельности организаций высшего образования.
Приложение 103 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Контингент студентов, обучающихся в рамках трехязычного обучения
в организациях образования реализующих образовательные программы высшего образования

Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен азаматтық жоғары оқу орнының қызметін қаржыландыру туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 21-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жоғары оқу орнының атауы
жоғары оқу орының білім беру қызметін жалпы қаржыландырудың көлемінен мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен қаржыландыру үлесі, %
жоғары оқу орнының білім беру қызметін қаржыландыру, мың теңге
жоғары оқу орының ғылыми және инновациялық қызметін мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен қаржыландыру үлесі, %
жоғары оқу орнының ғылыми және инновациялық қызметің қаржыландыру,
мың тенге
республикалық бюджет есебінен қаржыландыру
мемлекеттік-жеке кәсіпкерлік есебінен қаржыландыру
республикалық бюджет есебінен қаржыландыру
мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен қаржыландыру
А
1
2
3
4
5
6
7
Атауы ________________________________ Мекен-жайы _______________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен азаматтық жоғары оқу орнының қызметін қаржыландыру туралы мәліметтер" (Индекс: № 21-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда жоғары оқу орнын қаржыландырудың жалпы көлемінен мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен ЖОО-ның білім беру қызметін қаржыландыру үлесі көрсетіледі.
3-4-бағанда жоғары білім беру ұйымдарының білім беру қызметін қаржыландыру көрсетіледі.
5-бағанда жоғары оқу орындарын қаржыландырудың жалпы көлемінен мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен ЖОО-ның ғылыми және инновациялық қызметін қаржыландыру үлесі көрсетіледі.
6-7-бағанда жоғары білім беру ұйымдарының ғылыми және инновациялық қызметін қаржыландыру көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
103 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 2 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 3 указывается уровень образования.
В графе 4 указывается общее количество студентов очного отделения.
В графе 5-16 количество студентов очного отделения владеющих английским языком по отраслям образования.
В графе 17 указывается всего.
Раздел 2.
В графе 2 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 3 указывается уровень образования.
В графе 4 указывается общее количество студентов очного отделения.
В графе 5-16 указывается количество студентов очного отделения владеющих английским языком по отраслям образования.
В графе 17 указывается всего.
2. Арифметико-логический контроль:
17 графа = ∑ граф 5-16;
Приложение 104 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о профессорско-преподавательском составе ведущих занятия на английском языке в рамках трехъязычного обучения
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-24
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: 31 марта, до 31 октября (включительно) после отчетного периода
наименование высшего учебного заведения
всего преподавателей ведущих занятия на английском языке
из них по уровню владения английским языком
А1
A2
B1
B2
C1
C2
А
1
2
3
4
5
6
7
8
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о профессорско-преподавательском составе ведущих занятия
на английском языке в рамках трехъязычного обучения"
(Индекс: № ВП-24, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается всего преподавателей ведущих занятия на английском языке.

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
Бөлім 1.
2-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
3-бағанда білім деңгейі көрсетіледі.
4-бағанда күндізгі бөлім студенттерінің жалпы саны көрсетіледі.
5-16-бағанда білім беру салалары бойынша ағылшын тілін меңгерген күндізгі бөлім студенттерінің саны.
17-бағанда барлығы көрсетіледі.
Бөлім 2.
2-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
3-бағанда білім деңгейі көрсетіледі.
4-бағанда күндізгі бөлім студенттерінің жалпы саны көрсетіледі.
5-16-бағанда білім беру салалары бойынша ағылшын тілін меңгерген күндізгі бөлім студенттерінің саны көрсетіледі.
17-бағанда барлығы көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
17 бағана= ∑ граф 5-16 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
104 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Көптілде беретін білім аясында ағылшын тілде беретін профессорлық-оқытушылық құрамы туралы мәлімет Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 24-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға дейін (қоса алғанда), 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жоғары оқу орнының атауы
ағылшын тілінде сабақ жүргізетін барлық оқытушылар
оның ішінде ағылшын тілін меңгеру деңгейі бойынша
А1
A2
B1
B2
C1
C2
А
1
2
3
4
5
6
7
8
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Көптілде беретін білім аясында ағылшын тілде беретін профессорлық-оқытушылық құрамы туралы мәлімет" (Индекс: № 24-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда ағылшын тілінде сабақ жүргізетін барлық оқытушылар көрсетіледі.

В графе 3-8 указывается из них по уровню владения английским языком.
2. Арифметико-логический контроль:
Графа 2 = ∑ граф 3-8;
Приложение 105 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Количество высших учебных заведений, участвующих в Национальной студенческой лиге
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-25
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
№ строки
наименование высшего учебного заведения
количество студентов
количество студентов, участвующих в национальной студенческой лиге
количество студентов, участвующих во всемирной зимней Универсиаде
количество студентов, участвующих во всемирной летней Универсиаде
количество студентов, участвующих в зимней Универсиаде Республики Казахстан
количество студентов, участвующих в летней Универсиаде Республики Казахстан
А
1
2
3
4
5
6
7
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Количество высших учебных заведений, участвующих в Национальной студенческой лиге"
(Индекс: № ВП-25, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается количество студентов.
В графе 3 указывается количество студентов, участвующих в национальной студенческой лиге.
В графе 4 указывается количество студентов, участвующих во всемирной зимней Универсиаде.
В графе 5 указывается количество студентов, участвующих во всемирной летней Универсиаде.
В графе 6 указывается количество студентов, участвующих в зимней Универсиаде Республики Казахстан.
В графе 7 указывается количество студентов, участвующих в летней Универсиаде Республики Казахстан.
Приложение 106 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Количество вузов, внедряющих опыт Назарбаев университета
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-26
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
№ строки
наименование высшего учебного заведения, внедряющего опыт Назарбаев университета
А
1
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Количество вузов, внедряющих опыт Назарбаев университета"
(Индекс: № ВП-26, периодичность-годовая)

3-8-бағанда ағылшын тілін меңгеру деңгейі бойынша көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 бағана= ∑ граф 3-8 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
105 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Ұлттық студенттік лига қатысатын жоғары оқу орындарының саны Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 25-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жолдың №
жоғары оқу орнының атауы
студенттер саны
ұлттық студенттік лига қатысатын студенттер саны
дүниежүзілік қысқы Универсиадада қатысатын студенттер саны
дүниежүзілік жазғы Универсиадада қатысатын студенттер саны
Қазақстан Республикасының қысқы Универсиадада қатысатын студенттер саны
Қазақстан Республикасының жазғы Универсиадада қатысатын студенттер саны
А
1
2
3
4
5
6
7
Атауы ______________________________ Мекен-жайы _________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ұлттық студенттік лига қатысатын жоғары оқу орындарының саны" (Индекс: № 25-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда студенттердің саны көрсетіледі.
3-бағанда Ұлттық студенттер лигасына қатысатын студенттер саны көрсетіледі.
4-бағанда Дүниежүзілік қысқы Универсиадаға қатысатын студенттердің саны көрсетіледі.
5-бағанда Дүниежүзілік жазғы Универсиадаға қатысатын студенттердің саны көрсетіледі.
6-бағанда Қазақстан Республикасының қысқы Универсиадасына қатысатын студенттердің саны көрсетіледі.
7-бағанда Қазақстан Республикасының жазғы Универсиадасына қатысатын студенттердің саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
106 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Назарбаев Университетінің тәжірибесін енгізетін ЖОО-лардың саны Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 26-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жолдың №
Назарбаев университетінің тәжірибесін енгізетін жоғары оқу орнының атауы
А
1
Атауы ______________________________ Мекен-жайы _________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Назарбаев Университетінің тәжірибесін енгізетін ЖОО-лардың саны" (Индекс: № 26-ЖО, кезеңділігі – жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения, внедряющего опыт Назарбаев университета.
Приложение 107 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Количество вузов, в которых функционируют органы корпоративного управления
(наблюдательные советы, попечительские советы и советы директоров), от общего числа вузов
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-27
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
№ строки
наименование высшего учебного заведения, в котором функционируют органы корпоративного управления
наблюдательный совет
попечительский совет
совет директоров
А
1
2
3
4
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Количество вузов, в которых функционируют органы корпоративного управления
(наблюдательные советы, попечительские советы и советы директоров), от общего числа вузов"
(Индекс: № ВП-27, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения, в котором функционируют органы корпоративного управления.
В графе 2 указывается наблюдательный совет.
В графе 3 указывается попечительский совет.
В графе 4 указывается совет директоров.
Приложение 108 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сеть, контингент высших учебных заведений, создавших равные условия и безбарьерный доступ
для обучения студентов с особыми образовательными потребностями
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-28
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
№ строки
наименование высшего учебного заведения
количество студентов
количество студентов с особыми образовательными потребностями
из них, имеют инвалидность
количество пандусов
количество подъемников
количество лифтов
количество учебных программ и учебно-методического комплекса дисциплин
(наименование специальности или образовательной программы)
всего
I группа
II группа
III группа
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сеть, контингент высших учебных заведений, создавших равные условия
и безбарьерный доступ для обучения студентов с особыми образовательными потребностями"
(Индекс: № ВП-28, периодичность-годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда Назарбаев Университетінің тәжірибесін енгізетін жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
107 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған ЖОО-лардың жалпы санынан корпоративтік басқару органдары (байқау кеңестері, қамқоршылық кеңестер және директорлар кеңесі) жұмыс істейтін ЖОО-лардың саны Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 27-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жолдың №
корпоративтік басқару органдары жұмыс істейтін жоғары оқу орнының атауы
байқау кеңесі
қамқоршылық кеңесі
директорлар кеңесі
А
1
2
3
4
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "ЖОО-лардың жалпы санынан корпоративтік басқару органдары (байқау кеңестері, қамқоршылық кеңестер және директорлар кеңесі) жұмыс істейтін ЖОО-лардың саны" (Индекс: № 27-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда корпоративтік басқару органдары жұмыс істейтін жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда Байқау кеңесі көрсетіледі.
3-бағанда Қамқоршылық кеңес көрсетіледі.
4-бағанда Директорлар кеңесі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
108 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Білім беру қажеттіліктері ерекше студенттерді оқыту үшін тең жағдайлар мен кедергісіз қолжетімділік жасаған жоғары оқу орындарының желісі, контингенті Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 28-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жолдың №
жоғары оқу орнының атауы
студенттер
саны
білім беру қажеттіліктері ерекше студенттердің саны
оның ішінде мүгедектер
пандустар саны
арнайы жабдықтау саны
лифтілер саны
оқу бағдарламаларының және пәннің оқу-әдістемелік кешенінің саны (мамандықтың немесе білім беру бағдарламасының атауы)
барлығы
I топ
II топ
III топ
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Атауы _____________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім беру қажеттіліктері ерекше студенттерді оқыту үшін тең жағдайлар мен кедергісіз қолжетімділік жасаған жоғары оқу орындарының желісі, контингенті" (Индекс: № 28-ЖО, кезеңділігі – жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается количество студентов.
В графе 3 указывается количество студентов с особыми образовательными потребностями.
В графе 4-7 указывается из них, имеют инвалидность.
В графе 8 указывается количество пандусов.
В графе 9 указывается количество подъемников.
В графе 10 указывается количество лифтов.
В графе 11 указывается количество учебных программ и учебно-методического комплекса дисциплин (наименование специальности или образовательной программы).
2. Арифметико-логический контроль:
графа 4 = ∑ граф 5-7
Приложение 109 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения по образовательным программам, разработанных на основе отраслевых рамок и профессиональных стандартов
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-29
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
№ строки
наименование высшего учебного заведения
наименование специальности/
направление подготовки
наименование образовательной программы, разработанной на основе отраслевой рамки или профессионального стандарта
наименование утвержденной отраслевой рамки квалификации или профессионального стандарта
№ приказа
дата приказа
А
1
2
3
4
5
6
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по образовательным программам, разработанных на основе отраслевых рамок и профессиональных стандартов"
(Индекс: № ВП-29, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается наименование высшего учебного заведения.
В графе 2 указывается наименование специальности/направление подготовки.
В графе 3 указывается наименование образовательной программы, разработанной на основе отраслевой рамки или профессионального стандарта.
В графе 4 указывается наименование утвержденной отраслевой рамки квалификации или профессионального стандарта.
В графе 5 указывается № приказа.
В графе 6 указывается дата приказа.
Приложение 110 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Контингент студентов вечерней формы обучения в организациях образования, реализующих образовательные программы высшего образования

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда студенттердің саны көрсетіледі.
3-бағанда ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар студенттер саны көрсетіледі.
4-7-бағанда олардың ішінде мүгедектігі бар адамдар көрсетіледі.
8-бағанда пандустардың саны көрсетіледі.
9-бағанда көтергіштердің саны көрсетіледі.
10-бағанда лифтілердің саны көрсетіледі.
11-бағанда оқу бағдарламаларының және пәндердің оқу-әдістемелік кешенінің саны (мамандықтың немесе білім беру бағдарламасының атауы) көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
4 баған = ∑ 5-7 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
109 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Салалық шеңберлер мен кәсіптік стандарттар негізінде әзірленген білім беру бағдарламалар туралы мәліметтер Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 29-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
жолдың №
жоғары оқу орнының атауы
мамандық атауы/
оқыту бағыты
салалық шеңберлер мен кәсіптік стандарттар негізінде әзірленген білім беру бағдарламаның атауы
бекітілген салалық біліктілік шеңбері немесе кәсіптік стандарт атауы
бұйрық №
бұйрық бекітілген күні
А
1
2
3
4
5
6
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы__________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Салалық шеңберлер мен кәсіптік стандарттар негізінде әзірленген білім беру бағдарламалар туралы мәліметтер" (Индекс: № 29-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі.
2-бағанда мамандықтың атауы / даярлық бағыты көрсетіледі.
3-бағанда салалық шеңбер немесе кәсіптік стандарт негізінде әзірленген білім беру бағдарламасының атауы көрсетіледі.
4-бағанда бекітілген Салалық біліктілік шеңберінің немесе кәсіби стандарттың атауы көрсетіледі.
5-бағанда бұйрықтың № көрсетіледі.
6-бағанда бұйрықтың күні көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
110 – қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша

1. Пояснение по заполнению Формы:
Раздел 1.
В графе 1 указывается наименование вуза.
В графе 2 указывается уровни образования.
В графе 3 указывается информация по курсам.
В графе 4-28 указывается внешняя исходящая мобильность.
В графе 1 указывается наименование казахстанского высшего учебного заведения
В графе 2 указывается ф.и.о. обучающегося.
В графе 3 указывается пол.
В графе 4 указывается особый статус обучающегося (при наличии).
В графе 5 указывается уровень образования.
В графе 6 указывается код и классификация образования.
В графе 7 указывается код и классификация направлений подготовки.
В графе 8 указывается принимающая страна.
В графе 9 указывается наименование принимающего зарубежного вуза-партнера.
В графе 10 указывается язык обучения, в принимающем вузе.
В графе 11-12 указывается период пребывания.
В графе 13 указывается источник финансирования.
В графе 14 указывается сумма в тенге.
Раздел 2.
В графе 1 указывается наименование вуза.
В графе 2 указываются уровни образования.
В графе 3 указывается курс обучения.
В графе 4-32 указывается внешняя входящая мобильность.
Раздел 3.
В графе 1 указывается наименование организации высшего образования.
В графе 2 указывается общее количество студентов обучающихся в рамках академической мобильности.
В графе 3-16 указывается количество бакалавров.
В графе 17-24 указывается количество магистрантов.
В графе 25-35 указывается количество докторантов.
Раздел 4.
В графе 1 указывается наименование организации высшего образования.
В графе 2 указывается общее количество студентов обучающихся в рамках академической мобильности.
В графе 3-16 указывается количество бакалавров.
В графе 17-24 указывается количество магистрантов.
В графе 25-35 указывается количество докторантов.
Приложение 112 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " ___________ 2021 года №
Приложение 132 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент бюджетного планирования образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о расходах на организации образования (бюджетные средства)
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: 31 января
Расходы на дошкольное образование,
тысяч тенге
расходы на общее среднее образование,
тысяч тенге
расходы на дополнительное образование, тысяч тенге
расходы на техническое и профессиональное образование,
тысяч тенге
всего
в том числе
в том числе
всего
в том числе
всего
в том числе
в государственных организациях
в частных организациях
всего
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о расходах на организации образования (бюджетные средства)"
(Индекс: № Ф-1, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
Бөлім 1.
1-бағанда ЖОО атауы көрсетіледі.
2-бағанда білім деңгейлері көрсетіледі.
3-бағанда курстар бойынша ақпарат көрсетіледі.
4-28-бағанда сыртқы Шығыс ұтқырлығы көрсетіледі.
1-бағанда қазақстандық жоғары оқу орнының атауы көрсетіледі
2-бағанда білім алушының аты-жөні көрсетіледі.
3-бағанда жынысы көрсетіледі.
4-бағанда білім алушының басқа мәртебесі (бар болса) көрсетіледі.
5-бағанда білім деңгейі көрсетіледі.
6-бағанда білімнің коды мен сыныптамасы көрсетіледі.
7-бағанда дайындау бағыттарының коды мен сыныптамасы көрсетіледі.
8-бағанда қабылдаушы ел көрсетіледі.
9-бағанда қабылдаушы шетелдік әріптес ЖОО-ның атауы көрсетіледі.
10-бағанда қабылдаушы ЖОО-да оқыту тілі көрсетіледі.
11-12-бағанда болу кезеңі көрсетіледі.
13-бағанда қаржыландыру көзі көрсетіледі.
14-бағанда сомасы теңгемен көрсетіледі.
Бөлім 2.
1-бағанда ЖОО атауы көрсетіледі.
2-бағанда білім деңгейлері көрсетіледі.
3-бағанда оқу курсы көрсетіледі.
4-32-бағанда сыртқы кіріс ұтқырлығы көрсетіледі.
Бөлім 3.
1-бағанда жоғары білім беру ұйымының атауы көрсетіледі.
2-бағанда академиялық ұтқырлық шеңберінде оқитын студенттердің жалпы саны көрсетіледі.
3-16-бағанда бакалаврлардың саны көрсетіледі.
17-24-бағанда магистранттардың саны көрсетіледі.
25-35-бағанда докторанттардың саны көрсетіледі.
Бөлім 4.
1-бағанда жоғары білім беру ұйымының атауы көрсетіледі.
2-бағанда академиялық ұтқырлық шеңберінде оқитын студенттердің жалпы саны көрсетіледі.
3-16-бағанда бакалаврлардың саны көрсетіледі.
17-24-бағанда магистранттардың саны көрсетіледі.
25-35-бағанда докторанттардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " _____________
№ бұйрығына
112 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
132- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Білім беру ұйымдарына жұмсалатын шығыстар (бюджеттік қаражат) туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Мектепке дейінгі білімге жұмсалатын шығыстар, мың теңге
жалпы орта білімге жұмсалатын шығыстар, мың теңге
қосымша білім беруге жұмсалатын шығыстар, мың теңге
техникалық және кәсіптік білім беруге жұмсалатын шығыстар, мың теңге
барлығы
оның ішінде
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
барлығы
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Атауы_______________________ Мекен-жайы _________________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындағант___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлғат
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім беру ұйымдарына жұмсалатын шығыстар (бюджеттік қаражат) туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-1, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1-3 указываются расходы на дошкольное образование.
В графе 4-6 указываются расходы на общее среднее образование.
В графе 7-9 указываются расходы на дополнительное образование
В графе 10-12 указываются расходы на техническое и профессиональное образование.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-3
графа 4 = ∑ граф 5-6
графа 7 = ∑ граф 8-9
графа 10 = ∑ граф 11-12.
Приложение 113 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " ___________ 2021 года №
Приложение 133 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент бюджетного планирования образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о расходах по фонду всеобуча общего среднего образования
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: 31 января
Всего
городская местность
сельская местность
за счет средств бюджета,
тысяч тенге
за счет внебюджетных средств,
тысяч тенге
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств,
тысяч тенге
А
1
2
3
4
5
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о расходах по фонду всеобуча общего среднего образования"
(Индекс: № Ф-2, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается всего расходов по фонду всеобуча общего среднего образования.
В графе 2-3 указываются расходы по городской местности.
В графе 4-5 указываются расходы по сельской местности.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-5.
Приложение 114 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " ___________ 2021 года №
Приложение 134 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент бюджетного планирования образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об объемах затрат капитального характера на государственные организации образования
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: 31 января
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
на дошкольное образование
на общее среднее образование
на дополнительное образование
на организации технического и профессионального образования
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств, тысяч тенге
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств, тысяч тенге
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств, тысяч тенге
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств, тысяч тенге
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Итого по области/ городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент
2
Капитальный ремонт
3
приобретение основных средств
4
строительство
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об объемах затрат капитального характера на государственные организации образования"
(Индекс: № Ф-3, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-3-бағанда мектепке дейінгі білім беруге арналған шығыстар көрсетіледі.
4-6-бағанда жалпы орта білім беруге арналған шығыстар көрсетіледі.
7-9-бағанда қосымша білім беруге арналған шығыстар көрсетіледі
10-12-бағанда техникалық және кәсіптік білім беруге арналған шығыстар көрсетіледі
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2 - 3 бағандар;
4 баған = ∑ 5 - 6 бағандар;
7 баған = ∑ 8 - 9 бағандар;
10 баған = ∑ 11 - 12 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " _____________
№ бұйрығына
113 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
133- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жалпы орта білімнің жаппай оқыту қоры бойынша жұмсалатын шығындар туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Барлығы
қалалық жер
ауылдық жер
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
Бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
А
1
2
3
4
5
Атауы ______________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жалпы орта білімнің жаппай оқыту қоры бойынша жұмсалатын шығындар туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-2, кезеңділігі –жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда жалпы орта білім беру қоры бойынша барлық шығыстар көрсетіледі.
2-3-бағанда қалалық жер көрсетіледі.
4-5-бағанда ауылдық жер көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2 - 5 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " _____________
№ бұйрығына
114 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
134- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Білім беру ұйымдарына жұмсалатын күрделі сипаттағы шығындардың көлемі туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-3 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі білімге
жалпы орта білімге
қосымша білім беруге
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Облыс/ Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары, бойынша барлығы
2
Күрделі жөндеу
3
Негізгі қаражатты иемдену
4
Кұрылыс
Атауы ______________________________ Мекен-жайы __________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім беру ұйымдарына жұмсалатын күрделі сипаттағы шығындардың көлемі туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-3, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-2 указываются затраты капитального характера на дошкольное образование.
В графах 3-4 указываются затраты капитального характера на общее среднее образование.
В графах 5-6 указываются затраты капитального характера на дополнительное образование.
В графах 7-8 указываются затраты капитального характера на организации технического и профессионального образования.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ строк 2-4 для каждой графы.
Приложение 115 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " ___________ 2021 года №
Приложение 135 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент бюджетного планирования образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об объеме платных услуг в организациях образования
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-4
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: 31 января
Наименование показателей
в организациях дошкольного образования
в организациях общего среднего образования
в организациях дополнительного образования
в организациях технического и профессионального образования
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
образовательные услуги, тысяч тенге
2
родительская плата, тысяч тенге
3
средний размер родительской платы, тысяч тенге
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об объеме платных услуг в государственных организациях образования"
(Индекс: № Ф-4, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-2-бағандарда мектепке дейінгі білім беруге арналған күрделі сипаттағы шығындар көрсетіледі.
3-4-бағандарда жалпы орта білім беруге арналған күрделі сипаттағы шығындар көрсетіледі.
5-6-бағандарда қосымша білім беруге арналған күрделі сипаттағы шығындар көрсетіледі.
7-8-бағандарда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған күрделі сипаттағы шығындар көрсетіледі.
2. Арифметикалық –логикалық бақылау:
1жол = ∑ 2-4 жолдар, әрбір бағандар үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " _____________
№ бұйрығына
115 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
135- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Білім беру ұйымдағы жұмсалатын ақылы қызметтердің көлемі туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-4 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі ұйымдарда
жалпы орта білім беру ұйымдарында
қосымша білім беру ұйымдарында
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Білім беру қызметі, мың теңге
2
Ата-ана төлемі, мың теңге
3
Ата-ана төлемінің орташа өлшемі, мың теңге
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мемлекеттік білім беруұйымдағы жұмсалатын ақылы қызметтердің көлемі туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-4, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-2 указываются объем платных услуг в организациях дошкольного образования.
В графах 3-4 указываются объем платных услуг в организациях общего среднего образования.
В графах 5-6 указываются объем платных услуг в организациях дополнительного образования.
В графах 7-8 указываются объем платных услуг в организациях технического и профессионального образования.
Приложение 116 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " ___________ 2021 года №
Приложение 136 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент бюджетного планирования образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о среднемесячной заработной плате педагогического работника в организациях образования
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-5
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: 31 января
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
в организациях дошкольного образования
в организациях общего среднего образования
в организациях дополнительного образования
в организациях технического и профессионального образования
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
количество ставок (воспитатели, педагоги), единиц
2
месячный фонд оплаты труда (воспитатели, педагоги), тысяч тенге
3
среднемесячная заработная плата (воспитатели, педагоги), тысяч тенге
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о среднемесячной заработной плате педагогического работника в организациях образования"
(Индекс: № Ф-5, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-2-бағандарда мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ақылы қызметтердің көлемі көрсетіледі.
3-4-бағандарда жалпы орта білім беру ұйымдарындағы ақылы қызметтердің көлемі көрсетіледі.
5-6-бағандарда қосымша білім беру ұйымдарындағы ақылы қызметтердің көлемі көрсетіледі.
7-8-бағандарда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы ақылы қызметтердің көлемі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " _____________
№ бұйрығына
116 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
136- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлердің орташа айлық жалақысы туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-5 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі ұйымдарда
жалпы орта білім беру ұйымдарында
қосымша білім беру ұйымдарында
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Мөлшерлеме саны
(тәрбиешілер, педагогтар), бірлік
2
Айлық еңбекақы төлеу қоры (тәрбиешілер, педагогтар), мың теңге
3
Бір айдағы орташа айлық мөлшері (тәрбиешілер, педагогтар), мың теңге
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлердің орташа айлық жалақысы туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-5, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-2 указываются среднемесячная заработная плата педагогического работника в организациях дошкольного образования.
В графах 3-4 указываются среднемесячная заработная плата педагогического работника в организациях общего среднего образования.
В графах 5-6 указываются среднемесячная заработная плата педагогического работника в организациях дополнительного образования.
В графах 7-8 указываются среднемесячная заработная плата педагогического работника в организациях технического и профессионального образования.
2. Арифметико-логический контроль:
строка 3 = строка 2 / строку 1 для каждой графы.
Приложение 117 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от " " ___________ 2021 года №
Приложение 138 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент бюджетного планирования образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о среднем расходе на 1-го обучающегося в организациях образования в год без учета капитальных затрат (государственный заказ)
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-6
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: 31 января
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
в организациях дошкольного образования
в организациях общего
среднего образования
всего
городская местность
сельская местность
всего
городская местность
сельская местность
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
контингент, человек
2
расходы на воспитание и обучение, тысяч тенге
3
средний расход на 1-го обучающегося, тысяч тенге
продолжение
в организациях дополнительного образования
в организациях технического и профессионального образования
всего
городская местность
сельская местность
всего
городская местность
сельская местность
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о средних расходах на 1-го обучающегося в организациях образования в год без учета капитальных затрат (государственный заказ)"
(Индекс: № Ф-6, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-2-бағандарда мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкердің орташа айлық жалақысы көрсетіледі.
3-4-бағандарда жалпы орта білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкердің орташа айлық жалақысы көрсетіледі.
5-6-бағандарда қосымша білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкердің орташа айлық жалақысы көрсетіледі.
7-8-бағандарда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкердің орташа айлық жалақысы көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
3жол = 2 жол / 1 жолға, әрбір баған үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " _____________
№ бұйрығына
117 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
138- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Күрделі шығындарды есептемегенде жылына білім беру ұйымдарында 1 оқушыға кететін орташа шығыс туралы мәліметтер (мемлекеттік тапсырыс) Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-6 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында
жалпы орта білім беру
ұйымдарында
барлығы
қалалық жер
ауылдық жер
барлығы
қалалық жер
ауылдық жер
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
контингент, адам
2
оқу және тәрбиеге жұмсалатын шығыс,
мың теңге
3
1 оқушыға кететін орташа шығыс, мың теңге
жалғасы
қосымша білім беру ұйымдарында
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
барлығы
қалалық жер
ауылдық жер
барлығы
қалалық жер
ауылдық жер
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жекеменшік ұйымдарда
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Атауы __________________________ Мекен-жайы _____________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Күрделі шығындарды есептемегенде жылына білім беру ұйымдарында 1 оқушыға кететін орташа шығыс туралы мәліметтер (мемлекеттік тапсырыс)" (Индекс: № Қ-6, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графах 1-5 указываются средний расход на 1-го обучающегося в организациях дошкольного образования.
В графах 6-10 указываются средний расход на 1-го обучающегося в организациях общего среднего образования.
В графах 11-15 указываются средний расход на 1-го обучающегося в организациях дополнительного образования.
В графах 16-20 указываются средний расход на 1-го обучающегося в организациях технического и профессионального образования.
2. Арифметико-логический контроль:
Средний расход на 1-го обучающегося= расходы на воспитание и обучение 2 строка / контингент 1 строка
графа 1 = ∑ граф 2-5 для каждой строки
графа 6 = ∑ граф 7-10 для каждой строки
графа 11 = ∑ граф 12-15 для каждой строки
графа 16 = ∑ граф 17-20 для каждой строки.
Приложение 118 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__ " _________ 2021 года №
Приложение 139 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент бюджетного планирования образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о расходах на высшее и послевузовское образование в государственных высших учебных заведениях
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-7
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы, республиканские организации
образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Срок представления: 31 января
Финансово-экономические показатели
всего
в том числе, по источникам
бюджетные
внебюджетные
А
Б
1
2
3
1
расходы на высшее и послевузовское образование в государственных высших учебных заведениях, тысяч тенге, из них:
1.1
расходы на материально-техническое оснащение
1.2
расходы по фонду оплаты труда
1.3
среднегодовой контингент обучающихся по программам бакалавриата, человек
1.4
среднегодовой контингент обучающихся по программам магистратуры,
человек
1.5
среднегодовой контингент обучающихся по программам докторантуры,
человек
х
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о расходах на высшее и послевузовское образование в государственных высших учебных заведениях"
(Индекс: № Ф-7, периодичность – годовая)

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-6-бағандарда мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыс көрсетіледі.
6-10-бағандарда жалпы орта білім беру ұйымдарында 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыс көрсетіледі.
11-15-бағандарда қосымша білім беру ұйымдарында 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыс көрсетіледі.
16-20-бағандарда техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыс көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 оқушыға кететін орташа шығыс = оқу және тәрбиеге жұмсалатын шығыс 2 жол / контингент 1 жол
1 баған = ∑ 2-5 бағандар, әрбір жол үшін
6 баған = ∑ 7-10 бағандар
11 баған = ∑ 12-15 бағандар
16 баған = ∑ 17-20 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы " " _____________
№ бұйрығына
118 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
139- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімге жұмсалатын шығыстар туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-7 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға дейін (қоса алғанда)
Қаржы-экономикалық көрсеткіштер
барлығы
соның ішінде, дереккөзі бойынша
бюджет қаражаты
бюджеттен тыс қаражат
А
Б
1
2
3
1
мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімге жұмсалатын шығыстар, мың теңге, оның ішінде:
1.1
материалдық-техникалық жабдықтауға кеткен шығындар
1.2
еңбек ақысын төлеу қоры бойынша шығындар
2
бакалавриат бағдарламасы бойынша оқитындардың орташа жылдық контингенті, адам
3
магистратура бағдарламасы бойынша оқитындардың орташа жылдық контингенті, адам
4
докторантура бағдарламасы бойынша оқитындардың орташа жылдық контингенті, адам
х
Атауы ____________________________ Мекен-жайы ____________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімге жұмсалатын шығыстар туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-7, кезеңділігі –жылдық)

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается всего расходов.
В графе 2-3 указываются расходы по источникам поступления.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-3 для каждой строки.
Приложение 119 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 202_ года № ___
Приложение 141 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о трудоустройстве и занятости выпускников организаций образования
из числа детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ОП – 2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего выпускники, человек
в том числе, человек
трудоустройство выпускников 9 класса, человек
продолжают обучение

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда барлық шығыстар көрсетіледі.
2-3-бағанда оның ішінде түсімдер көздері бойынша көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-3 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
202_ жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
119 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
141- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар есебінен білім беру ұйымдары бітірушілерінің жұмысқа орналасу мен қамту туралы мәліметтер және жазғы демалыс және сауықтырумен қамтылған қиын өмір жағдайындағы балалар туралы мәліметтер. Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 2 - ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
барлық бітірушілер, адам
соның ішінде,адам
9-сынып бітірушілерінің жұмысқа орналасуы, адам
оқуларын жалғастыруда

1. Пояснение по заполнению Формы
В графе 1 указывается количество выпускников.
В графах 2-3 указывается количество выпускников 9 и 11 классов.
В графах 4-6 указывается количество выпускников 9 класса и из них продолжающие обучение.
В графах 7-12 указывается количество выпускников 9 класса и из них трудоустроенные.
В графах 13-15 указывается количество выпускников 11 класса и из них продолжают обучатся.
В графах 16-21 указывается количество выпускников 11 класса и из них трудоустроенные.
В графе 22 указывается количество нетрудоустроенных выпускников.
В графах 23-24 указывается количество нетрудоустроенных выпускников 9-11 классов.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-3;
графа 2 = ∑ граф 4-12;
графа 3 = ∑ граф 13-21;
графа 22 = ∑ граф 23-24;
строка 1 = ∑ строк 1.1-1.5.
Приложение 120 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 142 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения по обеспечению жильем детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда бітірушілердің саны көрсетіледі.
2-3-бағандарда 9 және 11-сынып түлектерінің саны көрсетіледі.
4-6-бағандарда 9-сынып бітірушілерінің және оның ішінде оқуын жалғастыратындардың саны көрсетіледі.
7-12-бағандарда 9-сыныпты бітірушілердің саны және оның ішінде жұмысқа орналасқандар көрсетіледі.
13-15-бағандарда 11-сыныпты бітірушілердің саны көрсетіледі және олардың оқуын жалғастырады.
16-21-бағандарда 11-сыныпты бітірушілердің саны және оның ішінде жұмысқа орналасқандар көрсетіледі.
22-бағанда жұмысқа орналаспаған түлектерінің саны көрсетіледі.
23-24-бағандарда 9-11-сыныптардың жұмысқа орналаспаған түлектерінің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-3 бағандар;
2 баған = ∑ 4-12 бағандар;
3 баған = ∑ 13-21 бағандар;
22 баған = ∑ 23-24 бағандар;
1 жол = ∑ 1.1-1.5 жолдар..
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
202_ жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
120 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
142- қосымша

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ОП-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
всего детей, человек
имеют закрепленное жилье, человек
из них, единиц:
количество воспитанников, нуждающихся в жилье, человек
на праве собственности
на праве общей совместной либо долевой собственности
Барлық всего
в том числе
из числа имеющих общую совместную либо долевую собственность
из числа не имеющих жилья
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
под опекой и попечительством
2
на патронатном воспитании
3
в приемных семьях
4
в детских домах семейного типа на базе семьи
5
в организациях системы образования
6
в организациях системы здравоохранения
7
в организациях системы социальной защиты населения
8
итого
продолжение
поставлены на учет для получения жилья из государственного жилищного фонда из числа нуждающихся, человек
Всего получили жилье за отчетный период, человек
в том числе совершеннолетние, человек
всего
в том числе
из числа имеющих общую совместную либо долевую собственность
из числа не имеющих
жилья
8
9
10
11
12
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по обеспечению жильем детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей"
(Индекс: № ОП-3, периодичность – годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество всего детей.
В графах 2-4 указывается количество детей имеющее закрепленное жилье, из них на праве собственности, на праве общей совместной либо долевой собственности.
В графах 5-7 указывается количество воспитанников, нуждающихся в жилье, в том числе имеющих общую совместную либо долевую собственность, не имеющие жилье.

Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды тұрғын үй мен қамтамасыз ету туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 3-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
барлық балалар, адам
бекітілген тұрғын үйлері бар, адам
оның ішінде, бірлік:
тұрғын үйге мұқтаж балалар үйлері тәрбиеленушілерінің саны, адам
меншікқұқығы бойынша
жалпыменшікне үлестікменшік құқығында
барлық
соның ішінде
жалпы меншікне үлестік меншік құқығы есебінен
тұрғынүйіжоқтар есебінен
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
қамқоршылықта және қорғаншылықта
2
патронаттық тәрбиедегілер
3
баланы қабылдайтын отбасында
4
отбасы негізіндегі отбасы үлгісіндегі балалар үйлерінде
5
білім беру жүйесіндегі ұйымдардағы
6
денсаулық сақтау ұйымдарындағы
7
халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарындағы
8
барлығы
жалғасы
мұқтаждар санынан мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй алу үшін кезекке қойылды, адам
есепті кезеңде тұрғын үй алғандар, адам
соның ішінде кәмелетке толғандар, адам
барлық
соның ішінде
жалпы меншікне үлестік меншік құқығы есебінен
тұрғын үйі жоқтар есебінен
8
9
10
11
12
Атауы                                     Мекен-жайы _________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды тұрғын үй мен қамтамасыз ету бойынша мәліметтер" (Индекс: №3-ҚҚ, кезеңділігі - жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда барлық балалар көрсетіледі.
2-4 бағандарда бекітілген тұрғын үйлері бар, оның ішінде меншікқұқығы бойынша, жалпыменшікне үлестікменшік құқығында көрсетіледі.
5-7 бағандарда тұрғын үйге мұқтаж балалар үйлері тәрбиеленушілерінің саныб, соның ішінде жалпы меншікне үлестік меншік есебінен, тұрғын үйі жоқтар көрсетіледі.

В графах 8-10 указывается количество воспитанников, поставлены на учет для получения жилья из государственного жилищного фонда из числа нуждающихся, в том числе имеющих общую совместную либо долевую собственность, не имеющие жилье.
В графах 11-12 указывается количество воспитанников, получили жилье за отчетный период, в том числе совершеннолетние.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 3-4, для каждой строки
графа 5 = ∑ граф 6-7, для каждой строки
графа 8 = ∑ граф 9-10, для каждой строки.
Приложение 121 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 143 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об организации подвоза обучающихся, проживающих в сельских населенных пунктах, где отсутствуют организации образования

8-10 бағандарда мұқтаждар санынан мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй алу үшін кезекке қойылды, соның ішінде жалпы меншікне үлестік меншік есебінен, тұрғын үйі жоқтар көрсетіледі.
11-12 бағандарда есепті кезеңде тұрғын үй алғандар, соның ішінде кәмелетке толғандар көрсетіледі.
2. Әкімшілік есептілік нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Мүлiк меншiк иелерiнiң әрқайсысының меншiк құқығындағы үлестерi белгiлене отырып (үлестiк меншiк) немесе ондай үлестер белгiленбей (бiрлескен меншiк) ортақ меншiкте болуы мүмкiн. "Ортақ меншiк ұғымы мен оның пайда болу негiздерi" Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 209-бабы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі 879, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi Жаршысының 1994 жылғы 23-24 номерлерiнiң жеке қосымшасы)
3. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 3-4 бағандар әрбір жол үшін;
5баған = ∑ 6-7 бағандар әрбір жол үшін;
8баған = ∑ 9-10 бағандар әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
121 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
143- қосымша

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ОП-4
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Всего населенных пунктов без школ на расстоянии от 3 километров и более или при наличии между населенными пунктами естественных преград, единиц
в них численность детей школьного возраста, человек
из них, человек
количество автотранспортов на которых осуществляется подвоз данных учащихся, единиц
из них, единиц
количество детей проживающих и обучающихся в пришкольном интернате
количество детей проживающих у родственников
количество детей, проживающих на квартирах
количество детей, добирающихся самостоятельно в школу
количество детей, охваченных ежедневным подвозом
на балансе акимата
на балансе школы
привлечен поставщик услуги
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
продолжение
количество приобретенного автотранспорта в отчетном году, единиц
всего потребность в автотранспортах, единиц
из них, единиц
для замены устаревшего автотранспорта
в связи с нехваткой автотранспорта
12
13
14
15
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об организации подвоза обучающихся, проживающих в сельских
населенных пунктах, где отсутствуют организации образования"
(Индекс: № ОП-4, периодичность - годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество населенных пунктов без школ на расстоянии от 3 и более километров или имеющих между населенными пунктами естественные преграды.
В графе 2 указывается численность детей школьного возраста
В графах 3-7 указывается количество учащихся охваченных подвозом, проживающих в пришкольном интернате, у родственников, на квартире, добираются самостоятельно в школу,
В графе 8 указывается количество автотранспортов на которых осуществляется подвоз учащихся,
В графах 9-11 указывается количество автотранспортов состоящие на балансе акимата, школы, привлечен поставщик услуги.
В графе 12 указывается количество приобретенного автотранспорта в отчетном году,
В графе 13 указывается потребность автотранспорта,

Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Білім ұйымдары жоқ ауылдық елді мекендерде тұратын оқушыларды тасымалдауды ұйымдастыру туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 4-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
3 км қашықтықтан алыс немесе елді мекендер арасында табиғи кедергілер бар мектептері жоқ барлық елді мекендер, бірлік
ондағы мектеп жасындағы балалар саны, адам
ондағы, адам
көрсетілген оқушыларды тасымалдайтын автокөліктерсаны, бірлік
оның ішінде, бірлік
мектеп маңындағы интернатта тұратын және оқитын балалар саны
туыстарының үйінде тұратын балалар саны
пәтерлерде тұратын балалар саны
мектепке өздігімен баратын балалар саны
күнделікті тасымалдаумен қамтамасыз етілген балалар саны
әкімдіктің балансында
мектептің балансында
қызмет жеткізуші қатыстырыл ған
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
жалғасы
есептік жылда сатып алынған автокөлік саны, бірлік
барлық автокөліктердің қажеттілігі, бірлік
оның ішінде, бірлік
ескірген автокөлікті ауыстыру үшін
автокөліктің жетіспеуіне байланысты
12
13
14
15
Атауы                                     Мекен-жайы _________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім ұйымдары жоқ ауылдық елді мекендерде тұратын оқушыларға тасымалдауды ұйымдастыру туралы мәліметтер" (Индекс: № 4 –ҚҚ, кезеңділігі - жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда 3 және одан да көп километр қашықтықта мектептерсіз немесе елді мекендер арасында табиғи кедергілері бар елді мекендердің саны көрсетіледі.
2 - бағанда мектеп жасындағы балалардың саны көрсетіледі
3-7 - бағандарда мектеп жанындағы интернатта, туыстарында, пәтерлерде тұратын, мектепке өз бетінше баратын, тасымалдаумен қамтылған оқушылардың саны көрсетіледі,
8-бағанда оқушыларды тасымалдайтын автокөліктер саны көрсетіледі
9-11- бағандарда оқушыларды тасымалдауда жүзеге асырылатын әкімдіктің балансында, мектептің балансында, қызмет жеткізуші қатыстырылған автокөліктердің саны көрсетіледі.
12 - бағанда есептік жылда сатып алынған автокөліктердің саны көрсетіледі,
13 - бағанда барлық автокөліктердің қажеттілігі,

В графах 14-15 указывается потребность автотранспорта для замены устаревшего автотранспорта и в связи нехваткой автотранспорта.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 3-7;
графа 8 = ∑ граф 9-11;
графа 13 = ∑ граф 14-15.
Приложение 122 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 144 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об организации горячего и буфетного питания обучающихся общеобразовательных школ
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ОП -5
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
Количество школ без интернатных учреждений, единиц
в них количество обучающихся, человек
всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
количество
школ, где организовано горячее питание, единиц
в них количество обучающихся, человек
количество обучающихся, охваченных бесплатным питанием, человек
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
по городу республиканского значения, столице
1.1
в том числе в сельской местности
продолжение
всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
из них охваченных бесплатным горячим питанием, человек

14-15-бағандарда ескірген автокөлікті ауыстыру үшін, автокөліктің жетіспеуіне байланысты автокөлік қажеттілігі көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған= ∑ 3-7 бағандар;
8 баған= ∑ 9-11 бағандар;
13 баған= ∑ 14-15 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
202_ жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
122 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
144- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жалпы білім беретін мектептерде білім алушыларға ыстық және буфеттік тамақ ұйымдастыру жөніндегі мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 5-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
Интернаттық мекемелерсіз мектеп саны, бірлік
ондағы оқушылардың саны, адам
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
ыстық тамақ ұйымдастырылған мектеп саны, бірлік
ондағы оқушылардың саны, адам
тегін ыстық тамақтандырумен қамтылған оқушылар саны, адам.
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішіңде ауылдық жерде
жалғасы
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
оның ішінде тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені, адам

1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается количество школ без интернатных учреждений.
В графе 2 указывается количество обучающихся в них.
В графе 3 указывается количество отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание.
В графе 4 указывается количество школ, где организовано горячее питание.
В графе 5 указывается количество обучающихся в них.
В графе 6 указывается количество обучающихся, охваченных бесплатным питанием.
В графе 7 указывается количество всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание.
В графе 8 указывается количество охваченных бесплатным горячим питанием.
В графе 9 указывается количество количество обучающихся 1-4 классов.
В графе 10 указывается количество охваченных бесплатным горячим питанием.
В графе 11 указывается количество всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание.
В графе 12 указывается количество охваченных бесплатным горячим питанием.
В графе 13 указывается количество обучающихся 1 классов.
В графе 14 указывается количество охваченных бесплатным горячим питанием.
В графе 15 количество всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание.
В графе 16 указывается количество охваченных бесплатным горячим питанием.
В графе 17 указывается количество школ, где организовано буфетное питание.
В графе 18 указывается количество обучающихся, охваченных буфетным питанием.
В графе 19 указывается количество охваченных бесплатным буфетным питанием.
В графе 20 указывается количество всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание.
В графе 21 указывается количество охваченных бесплатным буфетным питанием.
Приложение 123 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о работниках организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ОП – 8
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование показателей
численность работников, человек
из них казахской национальности, единиц
имеют образование, человек
имеют стаж педагогической и медицинской работы, человек
высшее
техническое и профессиональное
общее среднее
до 3 лет

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бағанда Интернаттық мекемелерсіз мектеп саны көрсетіледі.
2-бағанда ондағы оқушылардың саны көрсетіледі.
3-бағанда тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар көрсетіледі.
4-бағанда ыстық тамақ ұйымдастырылған мектеп саны көрсетіледі.
5-бағанда ондағы оқушылардың саны көрсетіледі.
6-бағанда тегін ыстық тамақтандырумен қамтылған оқушылар саны көрсетіледі.
7-бағанда тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар көрсетіледі.
8-бағанда тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені көрсетіледі.
9-бағанда 1-4 сыныпта оқитындар саны көрсетіледі.
10-бағанда тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгендер көрсетіледі.
11-бағанда тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар көрсетіледі.
12-бағанда тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені көрсетіледі.
13-бағанда 1-сыныпта оқитындар саны көрсетіледі.
14-бағанда тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгендер көрсетіледі.
15-бағанда тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар көрсетіледі.
16-бағанда оның ішінде тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені көрсетіледі.
17-бағанда буфеттік тамақтандыру ұйымдастырылған мектептер саны көрсетіледі.
18-бағанда буфеттік тамақтандырумен қамтылған оқушыла рсаны көрсетіледі.
19-бағанда тегін буфеттік тамақпен қамтамасыз етілгендер көрсетіледі.
20-бағанда тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар көрсетіледі.
21-бағанда тегін буфеттік тамақпен қамтамасыз етілгендер.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
123 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарының қызметкерлері туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 8-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Көрсеткіштердің атауы
қызметкерлер саны, адам
оның ішінде қазақтар, адам
білімі барлар, адам
педагогикалық және медициналық жұмыс өтілі бар, адам
жоғары
техникалық және кәсіптік
жалпы орта
3 жылға дейін

1. Пояснение по заполнению Формы
В графах 1-2 указывается всего численность работников, из них казахской национальности.
В графах 3-5 указывается количество работников по образованию.
В графах 6-10 указывается количество работников по стажу.
В графах 11-15 указывается количество работников по стажу в данной организации.
В графах 16-19 указывается количество работников по категориям.
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3-5;
графа 1 = ∑ граф 6-10;
графа 1 = ∑ граф 11-15;
графа 1 = ∑ граф 16-19.
Приложение 42 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 140 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 1 сентября 2016 года № 541
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Комитет по охране прав детей
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения об усыновлении детей, являющихся гражданами Республики Казахстан,
о детях, находящихся в трудной жизненной ситуации, о движении детей-сирот, детей
оставшихся без попечения родителей в организациях Министерства образования
и науки Республики Казахстан, Министерства здравоохранения Республики Казахстан,
Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № ОП-14
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей,
городов республиканского значения и столицы
Срок представления: до 31 января (включительно)
Код классификатора административно-территориальных объектов

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-2-бағандарда қызметкерлердің барлық саны, оның ішінде ұлты қазақ көрсетіледі.
3-5-бағандарда білімі бойынша қызметкерлердің саны көрсетіледі.
6-10-бағандарда еңбек өтілі бойынша қызметкерлердің саны көрсетіледі.
11-15-бағандарда осы ұйымдағы өтілі бойынша қызметкерлердің саны көрсетіледі.
16-19-бағандарда санаттар бойынша қызметкерлердің саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3-5 бағандар;
1 баған = ∑ 6-10 бағандар;
1 баған = ∑ 11-15 бағандар;
1 баған = ∑ 16-19 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
202_ жылғы "__" ______
№ ___ бұйрығына
124 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2016 жылғы "1" қыркүйектегі
№ 541 бұйрығына
140 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын, асырап алынған балалар, қиын өмір жағдайындағы балалар және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі, ұйымдарындағы жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалардың қозғалысы туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № 14-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Тапсыру мерзімі: 31 қазанға дейін (қоса алғанда)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды

1. Пояснение по заполнению Формы
Раздел 1.
В графе 1 указывается количество усыновленных и удочеренных детей по полу.
В графах 2-10 указывается количество мальчиков по возрасту, по национальностям и состоянию здоровья.
В графах 11-19 указывается количество девочек по возрасту, по национальностям и состоянию здоровья.
Раздел 2.
В графе 1 указывается количество детей от 0 до 18 лет.
В графе 2 указывается количество детей находящие в трудной жизненной ситуации.
В графе 3 указывается количество детей сирот, детей оставшихся без попечения родителей, находящиеся под опекой, патронатом.
В графе 4 указывается количество детей нахождение несовершеннолетних в специальных организациях образования и в организациях образования с особым режимом содержания.
В графе 5 указывается количество детей в центрах поддержки детей, находящихся в трудной жизненной ситуации.
В графе 6 указывается количество детей состоящие на внутришкольном учете.
В графе 7 указывается количество детей находящие при исправительном учреждении.
В графе 8 указывается количество детей с особыми образовательными потребностями
В графе 9 указывается количество детей малообеспеченных семей.
В графе 10 указывается количество детей состоящиеся на профилактическом учете несовершеннолетних.
В графе 11 указывается количество детей из неблагополучной семей.
Раздел 3.
В графе 1 указывается количество детей на начало отчетного периода.
В графе 2 указывается количество детей принятые за отчетный период.
В графе 3 указывается количество детей вновь выявленных.
В графе 4 указывается количество детей после отмены усыновления.
В графе 5 указывается количество детей после отмены опеки.
В графе 6 указывается количество детей после отмены патроната.
В графе 7 указывается количество детей из приемной семей.
В графе 8 указывается количество детей из детского дома семейного типа на базе семьи.
В графе 9 указывается количество детей переведенных из организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей.
В графе 10 указывается количество детей из организаций образования.
В графе 11 указывается количество детей переведенных из дома ребенка.
В графе 12 указывается количество детей выбывших за отчетный период.
В графе 13 указывается количество усыновленных детей.
В графе 14 указывается количество детей на патронате.
В графе 15 указывается количество детей под опекой.
В графе 16 указывается количество детей в приемной семье.
В графе 17 указывается количество детей в детских домам семейного типа на базе семьи.
В графе 18 указывается количество детей возвращенные в кровную семью.
В графе 19 указывается количество детей в домах инвалидов.
В графе 20 указывается количество детей в организации образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей.
В графе 21 указывается количество детей поступившие в организацию технического и профессионального образования и высшего образования.
В графе 22 указывается количество детей умерших.
В графе 23 указывается количество детей достигшие совершеннолетия.
В графе 24 указывается количество детей по иным основаниям.
В графе 25 указывается количество детей на конец отчетного периода.
В графе 26 указывается количество детей в группе "Надежда".
1. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1:

1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1-бөлім.
1-бағанда жынысы бойынша барлық асырап алынған ұл және қыз балалар көрсетіледі.
2-10-бағандарда жасы, ұлты және денсаулығы бойынша ерлердің барлық балалары көрсетіледі.
11-19-бағандарда жасы, ұлты және денсаулығы бойынша әйелдердің барлық балалары көрсетіледі.
2-бөлім.
1-бағанда 0-ден 18 жасқа дейінгі балалардың саны көрсетіледі.
2-бағанда өмірлік қиын жағдайда жүрген балалардың саны көрсетіледі.
3-бағанда қамқорлықтағы, патронаттағы жетім балалардың, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалардың саны көрсетіледі.
4-бағанда кәмелеттік жасқа толмаған балалардың саны арнайы оқыту ұйымдарында және ерекше режимде ұстайтын білім беру ұйымдарында болуы көрсетіледі.
5-бағанда өмірлік қиын жағдайда жүрген балаларды қолдау орталықтарындағы балалардың саны көрсетіледі.
6-бағанда мектепішілік есепте тұрған балалардың саны көрсетіледі.
7-бағанда түзеу мекемесінің жанындағы балалардың саны көрсетіледі.
8-бағанда ерекше білім беру қажеттілігі бар балалардың саны көрсетіледі
9-бағанда аз қамтылған отбасы балаларының саны көрсетіледі.
10-бағанда кәмелетке толмағандардың профилактикалық есебінде тұрған балалардың саны көрсетіледі.
11-бағанда қолайсыз отбасынан шыққан балалардың саны көрсетіледі.
3-бөлім.
1-бағанда есепті кезеңнің басындағы балалардың саны көрсетіледі.
2-бағанда есепті кезеңде қабылданған балалардың саны көрсетіледі.
3-бағанда жаңадан анықталған балалардың саны көрсетіледі.
4-бағанда бала асырап алудың күші жойылғаннан кейін балалардың саны көрсетіледі.
5-бағанда қорғаншылықты жойғаннан кейінгі балалардың саны көрсетіледі.
6-бағанда патронат жойылғаннан кейін балалардың саны көрсетіледі.
7-бағанда қабылдау отбасынан шыққан балалардың саны көрсетіледі.
8-бағанда отбасы базасындағы отбасы үлгісіндегі балалар үйінен шыққан балалар саны көрсетіледі.
9-бағанда жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарынан ауыстырылған балалардың саны көрсетіледі.
10-бағанда білім беру ұйымдарынан шыққан балалардың саны көрсетіледі.
11-бағанда балалар үйінен көшірілген балалардың саны көрсетіледі.
12-бағанда есепті кезеңде шығып қалған балалардың саны көрсетіледі.
13-бағанда асырап алынған балалардың саны көрсетіледі.
14-бағанда патронаттағы балалардың саны көрсетіледі.
15-бағанда қорғаншы бойынша балалардың саны көрсетіледі.
16-бағанда қабылдау отбасындағы балалардың саны көрсетіледі.
17-бағанда отбасы базасындағы отбасы үлгісіндегі балалар үйлеріндегі балалар саны көрсетіледі.
18-бағанда туған отбасына қайтарылған балалардың саны көрсетіледі.
19-бағанда мүгедектер үйлеріндегі балалардың саны көрсетіледі.
20-бағанда жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарындағы балалардың саны көрсетіледі.
21-бағанда техникалық және кәсіптік білім беру және жоғары білім беру ұйымдарына түскен балалардың саны көрсетіледі.
22-бағанда қайтыс болған балалардың саны көрсетіледі.
23-бағанда кәмелетке толған балалардың саны көрсетіледі.
24-бағанда өзге негіздер бойынша балалардың саны көрсетіледі.
25-бағанда есепті кезеңнің соңындағы балалардың саны көрсетіледі.
26-бағанда "үміт"тобындағы балалардың саны көрсетіледі.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 бөлім

графа 1 = ∑ граф 2, 11;
графа 2 = ∑ граф 3-5;
графа 2 = ∑ граф 6-8;
графа 2 = ∑ граф 9-10;
графа 11 = ∑ граф 12-14;
графа 11 = ∑ граф 15-17;
графа 11 = ∑ граф 18-19;
строка 1 = ∑ строк 1.1 - 1.3;
строка 2 = ∑ строк 2.1 - 2.3;
Раздел 2:
графа 2 = ∑ граф 3-9;
Раздел 3:
графа 2 = ∑ граф 3-11;
графа 12 = ∑ граф 13-24;
Приложение 125 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года №___
Приложение 161 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о сотрудничестве университетов и бизнеса в сфере НИОКР
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: формы № Н-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения,
научно-исследовательские институты
Срок представления: 30 июнь, 31 декабрь
Показатели
значение
А
Б
1
1
Доля дохода от инновационной и научной деятельности от валового дохода научных организаций, %
2
Количество офисов коммерциализации, технопарков и бизнес-инкубаторов, единиц
3
Доля ученых, занимающихся научной деятельностью в сотрудничестве с бизнесом, %
4
Доля коммерциализированных проектов в общем количестве прикладных научно-исследовательских работ, %
5
Количество внедренческих подразделений в организациях высшего образования и научно-исследовательских институтах, единиц
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сотрудничестве университетов и бизнеса в сфере НИОКР"
(Индекс:№ Н-1, периодичность-годовая)
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 указывается всего расходов.
В графе 2-3 указывается в том числе, по источникам поступления. В графе 1 строки 1 доля дохода от инновационной и научной деятельности от валового дохода научных организаций.
В графе 1 строки 2 количество офисов коммерциализации, технопарков и бизнес-инкубаторов.
В графе 1 строки 3 доля ученых, занимающихся научной деятельностью в сотрудничестве с бизнесом. В графе 1 строки 4 доля коммерциализированных проектов в общем количестве прикладных научно-исследовательских работ.
В графе 1 строки 5 количество внедренческих подразделений в организациях высшего образования и научно-исследовательских институтах.
Примечание: НИОКР - Научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы.
Приложение 126 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "__" ______ 2021 года № ___
Приложение 162 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Сведения о качестве научно-исследовательских институтов
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: формы № Н-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения,
научно-исследовательские институты
Срок представления: 30 июнь, 31 декабрь
Показатели
значение
А
Б
1
1
прирост исследователей от общего количества исследователей, %
2
доля специалистов-исследователей, выполняющих научные исследования и разработки в возрасте до 35 лет от общего количества исследователей , %
3
прирост публикаций в международных журналах от общего количества публикаций по данным ThomsonReuters (ТомсонРеутерс) и Scopus (Скопус), %
4
коэффицент обновления научного оборудования государственных вузов и научно-исследовательских институтах, %
5
рост эффективности деятельности научных организаций в соответствии с рейтинговой оценкой научно-технической деятельности научных организаций и ученых, %
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование _______________________________________
Адрес ______________________________________________
Телефон ____________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________
Исполнитель
__________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о качестве научно-исследовательских институтов"
(Индекс:№ Н-2, периодичность-годовая)
1. Scopus (Скопус) - библиографическая и реферативная база данных и инструмент для отслеживания цитируемости статей, опубликованных в научных изданиях.
Thomson Reuters (Томсон Реутерс) - медиакомпания, образованная в результате приобретения медиакорпорацией Thomson (Томсон).
1. Пояснение по заполнению Формы:
В графе 1 строки 1 указывается прирост исследователей от общего количества исследователей.
В графе 1 строки 2 указывается доля специалистов-исследователей, выполняющих научные исследования и разработки в возрасте до 35 лет от общего количества исследователей.
В графе 1 строки 3 указывается прирост публикаций в международных журналах от общего количества публикаций по данным Thomson Reuters (Томсон Реутерс) и Scopus (Скопус).
В графе 1 строки 4 указывается коэффицент обновления научного оборудования государственных вузов и научно-исследовательских институтах.
В графе 1 строки 5 указывается рост эффективности деятельности научных организаций в соответствии с рейтинговой оценкой научно-технической деятельности научных организаций и ученых.

1 баған = ∑ 2,11 бағандар;
2 баған = ∑ 3-5 бағандар;
2 баған = ∑ 6-8 бағандар;
2 баған = ∑ 9-10 бағандар;
11 баған = ∑ 12-14 бағандар;
11 баған = ∑ 15-17 бағандар;
11 баған = ∑18-19 бағандар;
1 жол = ∑ 1.1 - 1.3 жолдар;
2 жол = ∑ 2.1 - 2.3 жолдар;
2 бөлім
1 баған = ∑3-9 бағандар;
3 бөлім
2 баған= ∑ 3-11 бағандар;
12 баған= ∑ 13-24 бағандар;
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№____ бұйрығына
125 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
161 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Университеттер мен бизнестің ҒЗТКЖ саласындағы ынтымақтастығы туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № Ғ-1 нысаны
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары, ғылыми зерттеу институттары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 30 маусымға дейін (қоса алғанда), 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштер
мәні
А
Б
1
1
Ғылыми ұйымдардың жалпы табысындағы инновациялық және ғылыми қызметтің табыс үлесі, %
2
Коммерцияландыру офистер, технопарктер, бизнес-инкубаторлардың саны, бірлік
3
Бизнеспен ынтымақтастықта ғылыми қызметпен айналысатын ғалымдардың үлесі, %
4
Қолданбалы ғылыми-зерттеу жұмыстар жалпы санында коммерциаландырылған жобалар үлесі, %
5
Жоғары оқу орындардың және ғылыми-зерттеу институттардың ішінде еңгізу бөлімшелердің саны, %
Атауы _________________________ Мекен-жайы ______________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме № Ғ-1 "Университеттер мен бизнестің ҒЗТКЖ саласындағы ынтымақтастығы туралы мәліметтер" (Индекс: №8-ҚҚ, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1 - бағанда ғылыми ұйымдардың жалпы табысындағы инновациялық және ғылыми қызметтің табыс үлесі, %
2 - бағанда коммерцияландыру офистер, технопарктер, бизнес-инкубаторлардың саны, бірлік
3 - бағанда бизнеспен ынтымақтастықта ғылыми қызметпен айналысатын ғалымдардың үлесі, %
4 - бағанда қолданбалы ғылыми-зерттеу жұмыстар жалпы санында коммерциаландырылған жобалар үлесі, %
5 - бағанда ғылыми ұйымдар мен ғалымдар қызметінің рейтингтік бағалауы бойынша ғылыми ұйымдар қызметінің тиімділігін арттыруы, %
Ескерту: ҒЗТКЖ – Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2021 жылғы "__" ____________
№ ___ бұйрығына
126 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
162 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитетіне Әкімшілік деректер нысаны www.gov.kz интернет қорында орналастырылған Ғылыми-зерттеу институттарының сапасы туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № Ғ-2 нысаны
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары, ғылыми зерттеу институтары
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 30 маусымға дейін (қоса алғанда), 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
Көрсеткіштер
мәні
А
Б
1
1
зерттеушілердің жалпы санынан зерттеушілер санының өсуі, %
2
ғылыми зерттеулер мен әзірлемелер жүргізетін 35 жасқа дейінгі маман-зерттеушілердің жалпы санынан зерттеушілер санының үлесі, %
3
Thomson Reuters (Томсон Реутерс) и Scopus (Скопус) мәлісеттері бойынша жарияланымдардың жалпы санынан халықаралық журналдардағы жариялымдар санының өсуі, %
4
Ғылыми-зерттеу институттары мен мемлекеттік жоғары оқу орындарында ғылыми жабдықтарының жаңару коэффициенті, %
5
Ғылыми ұйымдар мен ғалымдар қызметінің рейтингтік бағалауы бойынша ғылыми ұйымдар қызметінің тиімділігін арттыруы, %
Атауы _____________________________ Мекен-жайы ___________________________
Телефон __________________________________
Электронды почта мекен-жайы __________________________________
Орындаған __________________________________ _________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)             қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ғылыми-зерттеу институттарының сапасы туралы мәліметтер" (Индекс: № Ғ-2, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысанды толтыру бойынша түсініктеме:
1 - бағанда зертеушілердің санынан жалпы зерттеушілердің өсуі көрсетіледі .
2 - бағанда ғылыми зерттеу және әзірлеуді орындайтын 35 жас шамасына дейін жалпы зерттеушілердің санынан зерттеу мамандарының үлесі көрсетіледі.
3 - бағанда Thomson Reuters (Томсон Реутерс) и Scopus (Скопус) халықаралық журналында жалпы жариялау санынан жариялаудың өсуі көрсетіледі.
4 - бағанда мемлекеттік жоғары оқу орнының ғылыми жабдықтау және ғылыми зерттеу институттарында жаңарту коэффициенті көрсетіледі.
5 - бағанда ғылыми техникалық ұйымның және ғалымдардың рейтйнгтік бағасына сәйкес ғылыми ұйым қызметінің өсу тиімділігі көрсетіледі.