О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 ноября 2015 года № 595 "Об утверждении Правил оплаты деятельности частного судебного исполнителя, связанной с исполнением исполнительных документов о взыскании алиментов и заработной платы"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 декабря 2021 года № 1136. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2022 года № 26394
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 ноября 2015 года № 595 "Об утверждении Правил оплаты деятельности частного судебного исполнителя, связанной с исполнением исполнительных документов о взыскании алиментов и заработной платы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12613) следующие изменения и дополнение:
в Правилах оплаты деятельности частного судебного исполнителя, связанной с исполнением исполнительных документов о взыскании алиментов и заработной платы, утвержденных указанным приказом:
подпункты 1), 2) и 3) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"1) по исполнительному документу о взыскании алиментов при наличии задолженности три и более месяцев в связи с розыском должника:
постановление о возбуждении исполнительного производства;
извещение каждой из сторон о возбуждении исполнительного производства, с приложением документов, подтверждающих отправку или вручения извещения;
сведения об отсутствии пенсионных отчислений, не позднее, чем за три месяца до направления отчета в уполномоченный орган;
сведения об отсутствии движимого и недвижимого имущества (запросы и ответы регистрирующих органов) не позднее, чем за три месяца до направления отчета в уполномоченный орган;
выставление временного ограничения на выезд физического лица, являющегося должником, из Республики Казахстан после истечения срока обжалования, согласно пункту 5 статьи 10 Закона об исполнительном производстве (с приложением документов, подтверждающих отправку или вручение);
санкционированное прокурором постановление частного судебного исполнителя об объявлении в розыск должника, с приложением документов, подтверждающих отправление в органы полиции с отметкой о получении;
постановление об определении задолженности за три и более месяцев в отношении должника;
акт выезда по месту жительства должника по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) по исполнительному документу о взыскании алиментов при отсутствии у должника постоянного дохода, места работы и имущества, на которое возможно обратить взыскание:
постановление о возбуждении исполнительного производства;
извещение каждой из сторон о возбуждении исполнительного производства, с приложением документов, подтверждающих отправку или вручение извещения;
сведения об отсутствии пенсионных отчислений, не позднее, чем за три месяца до направления отчета в уполномоченный орган;
сведения об отсутствии движимого и недвижимого имущества (запросы и ответы регистрирующих органов) не позднее, чем за три месяца до направления отчета в уполномоченный орган;
постановление об определении задолженности, подтверждающее неисполнение алиментных обязательств должником более трех месяцев;

Жеке сот орындаушысының алименттерді және жалақыны өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттарды орындауға байланысты қызметіне ақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 595 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 1136 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қаңтарда № 26394 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жеке сот орындаушысының алименттерді және жалақыны өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттарды орындауға байланысты қызметіне ақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 595 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12613 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жеке сот орындаушысының алименттерді және жалақыны өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттарды орындауға байланысты қызметіне ақы төлеу қағидаларында:
5-тармақтың 1), 2 және 3) - тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) борышкердің іздестірілуіне байланысты үш және одан көп ай берешек болған кезде алиментті өндіріп алу туралы атқарушылық құжат бойынша:
атқарушылық іс жүргізуді қозғау туралы қаулы;
атқарушылық іс жүргізудің қозғалғаны туралы әр тараптарға, хабарламаның жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттар қоса беріліп хабарлау;
зейнетақы аударымдарының жоқтығы туралы мәліметтер, есеп уәкілетті органға жіберілгенге дейін үш айдан кешіктірмей;
жылжымалы және жылжымайтын мүліктің жоқтығы туралы мәліметтер (тіркеу органдарының сұрау салулары мен жауаптары) есеп уәкілетті органға жіберілгенге дейін үш айдан кешіктірмей;
борышкер болып табылатын жеке тұлғаның Қазақстан Республикасынан шығуына уақытша шектеу қою, Атқарушылық іс жүргізу туралы Заңның 10-бабының 5-тармағына сәйкес шағымдану мерзімі өткеннен кейін (жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттарды қоса бере отырып);
борышкерге іздеу салуды жариялау туралы жеке сот орындаушысының прокурор санкциялаған қаулысы полиция органдарына жіберілгенін растайтын алғаны туралы белгісі бар құжаттарды қоса бере отырып;
борышкерге қатысты үш және одан көп ай берешегін айқындау туралы қаулы;
борышкердің тұрғылықты мекенжайы бойынша шығу актісі бойынша нысан көрсетілген Қағиданың 2 қосымшасына сәйкес;
2) борышкердің тұрақты кірісі, жұмыс орны және өндіріп алуға болатын мүлкі болмаған кезде алиментті өндіріп алу туралы атқарушылық құжат бойынша:
атқарушылық іс жүргізуді қозғау туралы қаулы;
атқарушылық іс жүргізудің қозғалғаны туралы әр тараптарға, хабарламаның жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттар қоса беріліп хабарлау;
зейнетақы аударымдарының жоқтығы туралы мәліметтер уәкілетті органға жіберілгенге дейін үш айдан кешіктірмей;
жылжымалы және жылжымайтын мүліктің жоқтығы туралы мәліметтер (тіркеу органдарының сұрау салулары мен жауаптары) есеп уәкілетті органға жіберілгенге дейін үш айдан кешіктірмей;
борышкер алименттік міндеттемелерін үш айдан астам уақыт орындамағанын растайтын берешегін айқындау туралы қаулы;

выставление временного ограничения на выезд физического лица, являющегося должником, из Республики Казахстан после истечения срока обжалования, согласно пункту 5 статьи 10 Закона об исполнительном производстве (с приложением документов, подтверждающих отправку или вручение);
уведомление о необходимости трудоустройства должника;
материалы, направленные в территориальный орган юстиции для составления протокола об административном правонарушении;
заявление взыскателя о привлечении должника к уголовной ответственности;
внесенное в орган уголовного преследования представление о привлечении к уголовной ответственности должника, уклоняющегося от исполнения судебного акта.
При направлении материалов и представлений, указанных в абзацах восьмом и девятом подпункта 2) пункта 5 настоящих Правил для привлечения должника к административной либо уголовной ответственности, к материалам и представлениям должны быть приложены следующие документы:
постановление о возбуждении исполнительного производства;
документы, подтверждающие предупреждение должника об административной ответственности за неисполнения исполнительного документа;
уведомления или требования о необходимости исполнения судебного акта, с приложением документов, подтверждающих их отправку или вручение;
заявление взыскателя о привлечении должника к уголовной ответственности;
постановления об определении задолженности должника за три и более месяцев;
сведения и документы, подтверждающие отсутствие за должником движимого и недвижимого имущества, на которое возможно обратить взыскание.
3) по исполнительному документу о взыскании заработной платы при отсутствии денежных средств и имущества, на которое возможно обратить взыскание:
постановление о возбуждении исполнительного производства;
извещение каждой из сторон о возбуждении исполнительного производства, с приложением документов, подтверждающих отправку или вручение извещения;
сведения об отсутствии движимого и недвижимого имущества (запросы и ответы регистрирующих органов) не позднее, чем за 3 месяца до направления отчета в уполномоченный орган;
выставление временного ограничения на выезд руководителя (исполняющего обязанности) юридического лица, являющегося должником, из Республики Казахстан, после истечения срока обжалования согласно пункту 5 статьи 10 Закона об исполнительном производстве (с приложением документов, подтверждающих отправку или вручение);
сведения о проверке действий лицензий, разрешения и специальных прав и направление в суд представления о временном запрещении выдавать должнику лицензии, разрешения и специальные права, а также о приостановлении действия ранее выданных должнику лицензий, разрешений и специальных прав, с приложением подтверждающих документов о направлении в суд представления";
вызов сторон исполнительного производства к судебному исполнителю;
сведения об отсутствии дебиторской задолженности (информация из органов государственных доходов и бухгалтерии);
судебный акт о привлечении должника к административной ответственности либо об отказе, постановление уполномоченного органа о привлечении к уголовной ответственности либо прекращении досудебного производства рассмотрения в связи с отсутствием состава.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

борышкер болып табылатын жеке тұлғаның Қазақстан Республикасынан шығуына уақытша шектеу қою, Атқарушылық іс жүргізу туралы Заңның 10-бабының 5-тармағына сәйкес шағымдану мерзімі өткеннен кейін (жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттарды қоса бере отырып);
борышкерді жұмысқа орналастыру туралы хабарлама;
әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттама жасау үшін аумақтық органға бағытталған материалдарды жіберуге;
өндіріп алушының борышкерді қылмыстық жауаптылыққа тарту туралы арызы;
қылмыстық қудалау органына сот актiлерiн орындаудан жалтарған адамдарды қылмыстық жауапқа тарту туралы енгізілген ұсынысы.
Борышкерді әкімшілік не қылмыстық жауаптылыққа тарту үшін осы Қағидалардың 5-тармағының 2) тармақшасының сегізінші және тоғызыншы абзацтарында көрсетілген материалдар мен ұсыныстарды жіберген кезде, материалдармен және ұсыныстармен қоса мынадай құжаттар берілуі тиіс:
атқарушылық іс жүргізуді қозғау туралы қаулы;
атқарушылық құжатты орындамағаны үшін борышкердің әкімшілік жауаптылығы туралы ескертілгендігін растайтын құжаттар;
сот актісін орындау қажеттігі туралы хабарламалар немесе талаптар, олардың жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттарды қоса бере отырып;
өндіріп алушының борышкерді қылмыстық жауаптылыққа тарту туралы арызы;
борышкердің үш және одан да көп айларға берешегін айқындау туралы қаулы;
борышкердің атында өндіріп алуға болатын жылжымалы және жылжымайтын мүліктің жоқтығын растайтын мәліметтер және өзге де құжаттар.
3) өндіріп алуға болатын ақшалай қаражат және мүлік болмаған кезде жалақыны өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттар бойынша:
атқарушылық іс жүргізуді қозғау туралы қаулы;
атқарушылық іс жүргізудің қозғалғаны туралы әр тараптарға, хабарламаның жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттар қоса беріліп, хабарлау;
жылжымалы және жылжымайтын мүліктің жоқтығы туралы мәліметтер (тіркеу органдарының сұрау салулары мен жауаптары) есеп уәкілетті органға жіберілгенге дейін үш айдан кешіктірмей;
борышкер болып табылатын заңды тұлға басшысының (міндетін атқарушының) Қазақстан Республикасынан шығуына уақытша шектеу қою Атқарушылық іс жүргізу туралы Заңның 10-бабының 5-тармағына сәйкес шағымдану мерзімі өткеннен кейін (жіберілгенін немесе тапсырылғаның растайтын құжаттарды қоса бере отырып);
лицензиялардың, рұқсаттар мен арнайы құқықтардың қолданысын тексеру туралы мәліметтер және борышкерге лицензияларды, рұқсаттар мен арнайы құқықтарды беруге уақытша тыйым салу туралы, сондай-ақ борышкерге бұрын берілген лицензиялардың, рұқсаттар мен арнайы құқықтардың қолданысын тоқтата тұру туралы ұсынысты сотқа жолданғандығын растайтын құжаттарды қоса бере отырып;
атқарушылық іс жүргізу тараптарын сот орындаушысына шақырту;
дебиторлық берешегінің жоқтығы туралы мәліметтер (мемлекеттік кірістер және бухгалтерия органдарынан алынған ақпарат);
борышкерді әкімшілік жауапкершілікке тарту туралы не бас тарту туралы сот актісі, уәкілетті органның қылмыстық жауапкершілікке тарту не құрамының жоқ болуына байланысты сотқа дейінгі тергеу іс жүргізуді тоқтату туралы қаулысы.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"8. Территориальный орган юстиции проверяет обоснованность и достоверность отчетов частных судебных исполнителей и приложенных к ним копий документов в течение пяти рабочих дней и составляет заявку на финансирование средств, подлежащих выплате частным судебным исполнителям.
В случае предоставления неполного пакета документов, в течение пяти рабочих дней возвращает предоставленные документы с указанием конкретных недостатков для доработки.".
приложение 1 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Приказу.
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему Приказу.
2. Департаменту по исполнению судебных актов обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
Приложение 1 к приказу
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 декабря 2021 года № 1136
Приложение 1
к Правилам утвержденным
приказом
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 ноября 2015 года № 595
Форма
Отчет частного судебного исполнителя о совершении исполнительных действий по принятию мер
Сведения о произведенных частным судебным исполнителем исполнительных действий
Категория исполнительных производств
о взыскании алиментов
о взыскании заработной платы
наличие задолженности три и более месяцев, в связи с розыском должника
отсутствие у должника постоянного дохода, места работы и имущества, на которое возможно обратить взыскание
отсутствие денежных средств и имущества, на которое возможно обратить взыскание
1
постановление о возбуждении исполнительного производства
+
+
+
2
извещение сторон, с приложением документов, подтверждающих отправку извещения
+
+
+
3
вызов сторон исполнительного производства к судебному исполнителю
+
+
+
4
сведения об отсутствии пенсионных отчислений не позднее, чем за 3 месяца до направления в уполномоченный орган
+
+
5
сведения об отсутствии движимого и недвижимого имущества (запросы и ответы регистрирующих органов) не позднее, чем за 3 месяца до направления в уполномоченный орган
+
+
+
6
выставление временного ограничения на выезд физического лица, являющегося должником из Республики Казахстан, после истечения срока обжалования, согласно пункту 5 статьи 10 Закона об исполнительном производстве (с приложением документов, подтверждающих отправку или вручения извещения)
+
+
7
санкционированное прокурором постановление частного судебного исполнителя об объявлении в розыск должника, с приложением документов, подтверждающих отправление постановления в органы полиции с отметкой о получении
+
8
постановление об определение задолженности за три и более месяцев в отношении должника
+
9
акт выезда по месту жительства должника, по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
+
10
сопроводительное письмо о направлении в территориальный орган юстиции материалов для составления протокола об административном правонарушении, сопроводительное письмо о внесении в орган уголовного преследования представления о привлечении к уголовной ответственности должника, уклоняющегося от исполнения судебного акта, при наличии заявления взыскателя о привлечении должника к уголовной ответственности
+
+
11
сведения о проверке действий лицензии, разрешении и специальных прав и направление в суд представления суд о временном запрещении выдавать должнику лицензии, разрешения и специальные права, а также о приостановлении действия ранее выданных должнику лицензий, разрешений и специальных прав с приложением подтверждающих документов направления в суд представления
+
12
уведомление о необходимости трудоустройства должника
+
13
сведения об отсутствии дебиторской задолженности (информация из органов государственных доходов и бухгалтерии)
+
14
выставление временного ограничения на выезд руководителя (исполняющего обязанности) юридического лица, являющегося должником из Республики Казахстан после истечения срока обжалования согласно пункту 5 статьи 10 Закона об исполнительном производстве (с приложением документов, подтверждающих отправку)
+
15
Итого
Приложение 2 к приказу
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 декабря 2021 года № 1136
Приложение 2
к Правилам утвержденным
приказом
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 ноября 2015 года № 595
Форма
Акт выезда по месту жительства (нахождения, расположения) должника
"____"______ 20__ г. __________                   _________________________
(дата и время выезда)                        наименование области, города
Частный судебный исполнитель ______________________________________________
__________________________________________________________________________
(фамилия, инициалы частного судебного исполнителя, адрес и его исполнительный
округ)
по исполнительному документу ______________________________________________
__________________________________________________________________________
(наименование исполнительного документа, его номер и дата)
о ________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(указываются требование исполнительного документа, данные взыскателя и должника
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), его идентификационный номер)
руководствуясь статьей 126 Закона "Об исполнительном производстве и статусе
судебных исполнителей" осуществил выезд по адресу: __________________________
_________________________________________________________________________,
(город, улица, дом, подъезд, этаж, корпус, квартира)
и установил _______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(результат выезда)
Понятые/ой _______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
__________________________________________________________________________
Частный судебный исполнитель _________________ _________________
(фамилия, инициалы частного судебного исполнителя) (подпись)

"8. Аумақтық әділет органы жеке сот орындаушыларының есептерінің және оларға қоса берілген құжаттардың көшірмелерінің негізділігі мен дұрыстығын бес жұмыс күні ішінде тексереді және жеке сот орындаушыларына төленуі тиіс қаражатты қаржыландыруға өтінім жасайды.
Құжаттар топтамасы толық ұсынылмаған жағдайда нақты кемшіліктерін көрсетумен ұсынылған құжаттарды пысықтау үшін бес жұмыс күні ішінде қайтарады.".
көрсетілген Қағидаға 1 қосымша осы Бұйрыққа 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
осы Бұйрыққа 2 қосымшаға сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын.
2. Сот актілерін орындау департаменті:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Әділет вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1136 Бұйрығына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 27 қарашадағы
№ 595 бұйрығымен бекітілген
Қағидаға 1 қосымша
нысан
Жеке сот орындаушысының шараларды қабылдау бойынша жасаған атқарушылық әрекеттері туралы есеп
Жеке сот орындаушылары жүргізген атқарушылық әрекеттер туралы мәліметтер
Атқарушылық іс жүргізулердің санаты
алиментті өндіріп алу туралы
жалақыны өндіріп алу туралы
борышкердің іздестірілуіне байланысты үш және одан көп ай берешектің болуы
борышкердің тұрақты кірісінің, жұмыс орнының және өндіріп алуға болатын мүлкінің болмауы
өндіріп алуға болатын ақшалай қаражаттың және мүліктің болмауы
1
атқарушылық іс жүргізуді қозғау туралы қаулы
+
+
+
2
хабарламаның жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттар қоса беріліп тараптарға хабарлау
+
+
+
3
атқарушылық іс жүргізу тараптарын сот орындаушысына шақырту
+
+
+
4
зейнетақы аударымдарының жоқтығы туралы мәліметтер, уәкілетті органға жіберілгенге дейін үш айдан кешіктірмей
+
+
5
жылжымалы және жылжымайтын мүліктің жоқтығы туралы мәліметтер (тіркеу органдарының сұрау салулары мен жауаптары) уәкілетті органға жіберілгенге дейін үш айдан кешіктірмей
+
+
+
6
борышкер болып табылатын жеке тұлғаның Қазақстан Республикасынан шығуына уақытша шектеу қою, Атқарушылық іс жүргізу туралы Заңның 10-бабының 5-тармағына сәйкес шағымдану мерзімі өткеннен кейін (жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттарды қоса бере отырып)
+
+
7
борышкерге іздеу салуды жариялау туралы жеке сот орындаушының прокурор санкциялаған қаулысы, полиция органдарына жіберілгенін растайтын алғаны туралы белгісі бар құжаттарды қоса бере отырып;
+
8
борышкерге қатысты үш және одан көп ай берешегін айқындау туралы қаулы
+
9
борышкердің тұрғылықты мекенжайы бойынша шығу актісі бойынша нысан көрсетілген осы Қағидаға 2 қосымшаға сәйкес;
+
10
әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттама жасау үшін аумақтық әділет органына бағытталған материалдарды жіберуге;
өндіріп алушының борышкерді қылмыстық жауаптылыққа тарту туралы арызы болған жағдайда, қылмыстық қудалау органына сот актiлерiн орындаудан жалтарған адамдарды қылмыстық жауапқа тарту туралы енгізілген ұсыныс туралы ілеспе хат
+
+
11
лицензиялардың, рұқсаттар мен арнайы құқықтардың қолданысын тексеру туралы мәліметтер және борышкерге лицензияларды, рұқсаттар мен арнайы құқықтарды беруге уақытша тыйым салу туралы, сондай-ақ борышкерге бұрын берілген лицензиялардың, рұқсаттар мен арнайы құқықтардың қолданысын тоқтата тұру туралы ұсынысты сотқа жолдау
+
12
борышкерді жұмысқа орналастыру туралы хабарлама
+
11
дебиторлық берешектің жоқтығы туралы мәліметтер (мемлекеттік кірістер және бухгалтерия органдарынан алынған ақпарат)
+
12
борышкер болып табылатын заңды тұлға басшысының (міндетін атқарушының) Қазақстан Республикасынан шығуына уақытша шектеу қою Атқарушылық іс жүргізу туралы Заңның 10-бабының 5-тармағына сәйкес шағымдану мерзімі өткеннен кейін (жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттарды қоса бере отырып)
+
13
Барлығы
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1136 Бұйрығына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 27 қарашадағы
№ 595 бұйрығымен бекітілген
Қағидаға 2 қосымша
нысан
Борышкердің тұрғылықты мекенжайы (орналасқан жері, тұрғылықты жері) бойынша шығу актісі
20__жыл "__" ________ ________
(шығудың күні мен уақыты)
_________________________
Қала, облыстың атауы
Жеке сот орындаушысы _________________________________________________________ ______________________________________________________________________________ (жеке сот орындаушысының аты, әкесінің аты және тегі (болған жағдайда) және атқарушы округі, мекенжайы) ___________________________________________________ ______________________________________________________________________________ ___________________________________________________ атқарушылық құжат бойынша (атқарушылық құжаттың атауы, нөмірі және берілген күні ) ______________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________ туралы (атқарушылық құжаттың талаптары, өндіріп алушы мен борышкер (жеке тұлғаның аты, әкесінің аты және тегі (болған жағдайда) олардың жеке сәйкестендіру нөмірлері) _______________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________ "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Заңның 126-бабын басшылыққа алып мекенжайы бойынша шығып, ___________________________ _______________________________________________________________________________ (көше, үй, подъезд, қабат, корпус, пәтер көрсетіледі) _______________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________ анықтады, (шығудың нәтижесі)
Куәгер(лер) _________________________________________________________________ аты, әкесінің аты және тегі (болған жағдайда) _____________________________________________________________________________
Жеке сот орындаушысы _________________________ жеке сот орындаушысының тегі мен аты
________________ қолы