О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 26 декабря 2018 года № 07-2059 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных"
Постановление акимата города Нур-Султана от 29 декабря 2021 года № 504-4720. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 января 2022 года № 26420
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 26 декабря 2018 года № 07-2059 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1196).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Нур-Султан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким А. Кульгинов

Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 07-2059 "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 504-4720 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 қаңтарда № 26420 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 07-2059 "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1196 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Кульгинов