О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 3 февраля 2021 года № А-2/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 февраля 2021 года № 8350
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 3 февраля 2021 года
№ А-2/47
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственным служащим исполнительных органов Акмолинской области и его описание" от 23 сентября 2016 года № А-11/464 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5589, опубликовано 8 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 4 февраля 2020 года № А-2/47 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7665, опубликовано 6 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2020 года № А-2/47 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 20 марта 2020 года № А-4/150 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7747, опубликовано 27 марта 2020 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2020 года № А-2/47 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 1 июня 2020 года № А-6/292 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7869, опубликовано 2 июня 2020 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № А-2/47 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 ақпанда № 8350 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2021 жылғы 3 ақпандағы
№ А-2/47 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысы атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру қағидаларын бекіту және оның сипаттамасы туралы" 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № А-11/464 қаулысы (Норматив-тік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5589 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" 2020 жылғы 4 ақпандағы № А-2/47 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7665 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № А-2/47 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 20 наурыздағы № А-4/150 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7747 болып тіркелген, 2020 жылғы 27 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № А-2/47 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 1 маусымдағы № А-6/292 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7869 болып тіркелген, 2020 жылғы 2 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2020 года № А-2/47 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 4 сентября 2020 года № А-9/446 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8011, опубликовано 9 сентября 2020 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2020 года № А-2/47 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 15 декабря 2020 года № А-12/648 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8246, опубликовано 20 декабря 2020 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2020 года № А-2/47 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 25 декабря 2020 года № А-1/671 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8265, опубликовано 28 декабря 2020 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

5. Ақмола облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № А-2/47 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № А-9/446 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8011 болып тіркелген, 2020 жылғы 9 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Ақмола облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № А-2/47 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № А-12/648 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8246 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Ақмола облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № А-2/47 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № А-1/671 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8265 болып тіркелген, 2020 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).