О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 29 апреля 2021 года № А-5/216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2021 года № 8461
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акмолинской области, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области:
постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемого на интернет-портале открытых данных" от 10 июня 2016 года № А-7/269 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5460);
постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 10 июня 2016 года № А-7/269 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемого на интернет-портале открытых данных" от 30 октября 2019 года № А-11/520 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7465).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев

Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/216 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 8461 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
Ақмола облысы әкімдігінің "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" 2016 жылғы 10 маусымдағы № А-7/269 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5460 болып тіркелген);
Ақмола облысы әкімдігінің "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № А-7/269 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 30 қазандағы № А-11/520 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7465 болып тіркелген).
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев