Об утверждении проектов (схем) зонирования земель города Степногорска
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2021 года № 7С-10/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 ноября 2021 года № 25445
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель города Степногорска, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Степногорского
городского маслихата
Х.Кабар
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 ноября
2021 года № 7C-10/4
Проект (схема) зонирования земель города Степногорска
Приложение 2 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 ноября
2021 года № 7С-10/4
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов города Степногорска

Степногорск қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 7С-10/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қарашада № 25445 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихатының хатшысы
Х.Кабар
Степногорск қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 қарашадағы
№ 7C-10/4 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Степногорск қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 қарашадағы
№ 7С-10/4 шешіміне
2-қосымша
Степногорск қаласының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)