2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аршалынского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Аршалынского района А.Байманов
Приложение
к постановлению акимата
Аршалынского района
от 24 ноября 2021 года
№ А-330
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в Аршалынском районе
№ п/п
Населенный пункт, улица
Коэффициент зонирования
1

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысының Аршалы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі А.Байманов
Аршалы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 24 қарашадағы
қаулысына № А-330
Қосымша
Аршалы ауданының салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
№ р/н
Қала аудандары, елді мекен
Аймақтарға бөлу коэффициент
1