О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С 47/12 "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 14 июня 2021 года № 7С 5/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2021 года № 23201
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С 47/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8302) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 645 818,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 157 232,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 663,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 483 923,5 тысячи тенге;
2) затраты – 703 066,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 247,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 247,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 57 247,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Борисовка на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 584,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 350,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 6 234,0 тысячи тенге;
2) затраты – 11 228,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 644,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 644,7 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 47/12 "2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 маусымдағы № 7С 5/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 маусымда № 23201 болып тіркелді
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 47/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8302 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 645 818,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 157 232,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 663,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 483 923,5 мың теңге;
2) шығындар – 703 066,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57 247,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 247,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 57 247,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Борисовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 584,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 350,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 6 234,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 228,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 644,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 644,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 2 644,7 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 285,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 529,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 7 756,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 046,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 761,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 761,0 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 761,0 тысяча тенге.";
приложения 1, 10, 22, 25, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Атбасарского районного
маслихата
Р.Зарахов
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 14 июня
2021 года № 7С 5/2
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С 47/12
Бюджет города Атбасар на 2021 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 644,7 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 285,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 529,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 7 756,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 046,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 761,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 761,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 761,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 10, 22, 25, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Р.Зарахов
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Комбатуров
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 7С 5/2 шешіміне
1 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С 47/12 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Атбасар қаласының бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер