О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С-66/1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16 ноября 2021 года № 7С-11/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2021 года № 25362
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С-66/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8305) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6721398,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1023057,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14569,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 172984,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5510788,4 тысячи тенге;
2) затраты – 6638457,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9522,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 15432,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5910,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 96232,0 тысячи тенге;
приобретение финансовых активов – 96232,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22813,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22813,2 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 19400,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-66/1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қарашадағы № 7С-11/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 қарашада № 25362 болып тіркелді
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-66/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8305 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6721398,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1023057,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14569,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 172984,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5510788,4 мың теңге;
2) шығындар – 6638457,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9522,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 15432,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5910,3 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 96232,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 96232,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22813,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22813,2 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 19400,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

6638457,6
01
Государственные услуги общего характера
374273,9
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
24798,7
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
24798,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
163484,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
161525,4
003
Капитальные расходы государственного органа
1958,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
76536,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
39764,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1010,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
39,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
35723,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
97754,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
19765,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
77988,3
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
11700,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
11700,4
02
Оборона
8824,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8824,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4637,6
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3996,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
190,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
700,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
700,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
700,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
310657,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

6638457,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
374273,9
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
24798,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 2
24798,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
163484,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
161525,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1958,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
76536,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39764,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1010,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
39,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
35723,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
97754,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19765,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
77988,3
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
11700,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11700,4
02
Қорғаныс
8824,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8824,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4637,6
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3996,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
190,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
700,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
700,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
700,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
310657,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

310657,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29123,0
002
Программа занятости
67486,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20390,0
005
Государственная адресная социальная помощь
26620,6
006
Оказание жилищной помощи
166,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48138,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
681,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41874,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37014,7
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12456,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8136,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
18169,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
966087,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
507806,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
53544,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
69711,1
005
Развитие коммунального хозяйства
196500,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
140319,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
47731,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
458281,1
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
9000,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
347244,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
40664,9
015
Освещение улиц в населенных пунктах
8400,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

310657,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29123,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
67486,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20390,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26620,6
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
166,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48138,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
681,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
41874,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37014,7
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12456,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8136,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
18169,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
966087,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
507806,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
53544,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
69711,1
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
196500,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
140319,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
47731,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
458281,1
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
9000,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
347244,5
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
40664,9
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
8400,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

560129,8
Целевые текущие трансферты
144697,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
122561,0
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
22566,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
17581,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
4985,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2656,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
10263,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
784,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1409,0
На обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16618,8
На развитие рынка труда, в том числе:
44195,2
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
10987,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
2348,2
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
17502,0
общественные работы
13358,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
24069,0
Отдел культуры и развития языков района
22136,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
22136,0
Целевые трансферты на развитие
400000,0
в том числе:
Отдел строительства района
400000,0
На развитие малых и моногородов
400000,0
Бюджетные кредиты
15432,8
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
15432,8
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
15432,8
Приложение 3 к решению
Буландынского районного
маслихата от 16 ноября
2021 года № 7С-11/1
Приложение 5 к решению
Буландынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-66/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего

560129,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
144697,0
соның ішінде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122561,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, соның ішінде:
22566,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
17581,0
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
4985,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2656,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
10263,0
Ымдау тілі маманының қызметтерін көрсетуге
784,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
1409,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсынуға
16618,8
Еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде:
44195,2
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
10987,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын азаматтарға және қоныс аударуға жәрдем көрсететін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
2348,2
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
17502,0
қоғамдық жұмыстар
13358,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
24069,0
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22136,0
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
22136,0
Нысаналы даму трансферттері
400000,0
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
400000,0
Шағын және моноқалаларды дамытуға
400000,0
Бюджеттік кредиттер
15432,8
соның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
15432,8
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
15432,8
Бұланды аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 16 қарашадағы
№ 7С-11/1 шешіміне
3 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-66/1 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы

1991136,4
Целевые текущие трансферты
1372646,1
в том числе:
Аппарат маслихата района
3273,9
На оплату труда государственных служащих
3273,9
Аппарат акима района
13464,4
На оплату труда государственных служащих
13464,4
Отдел экономики и финансов района
43357,8
На увеличение размера подъемного пособия
1313,0
На оплату труда государственных служащих
42044,8
Отдел занятости и социальных программ района
86182,8
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5480,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
1693,8
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
4201,0
На обеспечение льготного проезда
4959,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
13650,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
20390,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
8589,2
На обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10318,6
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
2000,0
В рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
641,7
На оплату труда государственных служащих
4063,0
Единовременная социальная помощь многодетным матерям, награжденным подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", многодетным семьям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
5441,7
Единовременная социальная помощь участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
437,6
В рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства "Еңбек" на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
2917,0
Единовременная социальная помощь ветеранам Афганской войны к празднованию 30-летия Дня Независимости
1400,2
Отдел культуры и развития языков района
32567,3
На ремонт объектов культуры
32567,3
Отдел внутренней политики района
1914,5
На оплату труда государственных служащих
1914,5
Отдел физической культуры и спорта района
2266,1
На оплату труда государственных служащих
2266,1
Отдел сельского хозяйства района
3182,4
На оплату труда государственных служащих
3182,4
Отдел земельных отношений района
3453,3
На оплату труда государственных служащих
3453,3
Отдел строительства района
569,8
На оплату труда государственных служащих
569,8
Отдел архитектуры и градостроительства района

1991136,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1372646,4
cоның iшiнде:
Аудан мәслихатының аппараты
3273,9
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3273,9
Аудан әкімінің аппараты
13464,4
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
13464,4
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
43357,8
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1313,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
42044,8
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86182,8
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
5480,0
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
1693,8
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидиялауға
4201,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
4959,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
13650,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
20390,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
8589,2
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсынуға
10318,6
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
2000,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
641,7
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
4063,0
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" медальдары бар көп балалы аналарға, 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға біржолғы әлеуметтік көмек
5441,7
Чернобыль атом электр станциясындағы аппаттың салдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек
437,6
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың "Еңбек" бағдарламасы аясында бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекетті гранттар ұсынуға
2917,0
Тәуелсіздік күнінің 30-жылдығын мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек
1400,2
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
32567,3
Мәдениет объектілерін жөндеуге
32567,3
Ауданның ішкі саясат бөлімі
1914,5
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1914,5
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
2266,1
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2266,1
Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі
3182,4
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3182,4
Ауданның жер қатынастары бөлімі
3453,3
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3453,3
Ауданның құрылыс бөлімі
569,8
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
569,8
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі