О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С54-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15 марта 2021 года № 7С2-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2021 года № 8404
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С54-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8297, опубликовано 14 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 773 148,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 182 928,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 734,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 580 186,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 782 998,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 550,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 877,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 327,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 45 200,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 45 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -67 600,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67 600,4 тысяч тенге:
поступление займов – 21 877,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9 327,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 55 050,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Егиндыкольского районного
маслихата
К.Ошакбаев
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Егиндыкольского района
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 15 марта
2021 года № 7С2-3
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С54-2
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Егіндікөл аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С54-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 7С2-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 8404 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С54-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8297 тіркелген, 2021 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 773 148,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 182 928,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 734,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 580 186,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 782 998,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 550,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 877,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 327,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 45 200,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 45 200,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -67 600,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67 600,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 21 877,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 327,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 55 050,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К.Ошакбаев
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 15 наурыздағы
№ 7С2-3 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С54-2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер