О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С54-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2021 года № 7С6-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23448
Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С54-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8297) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 924 224,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 182 928,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 734,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 731 262,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 934 075,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10243,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 570,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 327,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 45 200,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 45 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65 293,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65 293,6 тысяч тенге:
поступление займов – 19570,2 тысяч тенге;
погашение займов – 9 327,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 55 050,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Егиндыкольского районного
маслихата
О.Топоркова
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 30 июня
2021 года № 7С6-2
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С54-2
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С54-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 маусымдағы № 7С6-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23448 болып тіркелді
Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С54-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8297 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 924 224,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 182 928,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 734,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 731 262,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 934 075,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 243,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19 570,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 327,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 45 200,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 45 200,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65 293,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 293,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 19 570,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 327,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 55 050,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
О.Топоркова
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 маусымдағы
№ 7С6-2 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С54-2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

271 006,0
Целевые текущие трансферты
251 435,8
Отдел занятости и социальных программ района
41 723,8
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
13 750,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
9 350,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
4 400,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 280,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
780,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
422,0
На развитие рынка труда, в том числе:
22 142,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
3 658,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
4 084,0
на общественные работы
14 400,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
2 097,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 252,8
протезно-ортопедические изделия
244,8
санаторно-курортное лечение
1 008,0
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района
6 610,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
6 610,0
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
203 102,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
203 102,0
Бюджетные кредиты
19 570,2
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
19 570,2
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
19 570,2
Приложение 3 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 30 июня
2021 года № 7С6-2
Приложение 5 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С54-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
444 994,0
Целевые текущие трансферты
342 794,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района

271 006,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
251 435,8
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 723,8
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, оның ішінде:
13 750,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
9 350,0
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
4 400,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 280,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
780,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
422,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
22 142,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
3 658,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасыларының мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
4 084,0
қоғамдық жұмыстарға
14 400,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
2 097,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 252,8
протездік-ортопедиялық құралдар
244,8
санаторий-курорттық емдеу
1 008,0
Ауданның ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6 610,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
6 610,0
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
203 102,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
203 102,0
Бюджеттік несиелер
19 570,2
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
19 570,2
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
19 570,2
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 маусымдағы
№ 7С6-2 шешіміне
3 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С54-2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
444 994,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
342 794,0
оның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

20 702,8
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2 304,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
6 928,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
9 757,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 713,8
протезно-ортопедические изделия
173,8
санаторно-курортное лечение
1 540,0
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
170 137,5
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
22 668,0
На ремонт автомобильных дорог
147 469,5
Отдел экономики и финансов района
1 313,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 313,0
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района
150 640,7
Капитальный ремонт культурно-досугового центра села Узынколь Егиндыкольского района
150 640,7
Целевые трансферты на развитие
102 200,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
102 200,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
57 000,0
На увеличение уставного капитала государственного предприятия
45 200,0
Приложение 4 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 30 июня
2021 года № 7С6-2
Приложение 6 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С54-2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам сельских округов и сел на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
50 850,6
Целевые текущие трансферты
50 850,6
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 850,6
Освещение улиц населенных пунктов
4 087,7
Организация сохранения государственного жилищного фонда
19 261,3
Текущий ремонт отопительной системы административного здания
1 701,0
На ремонт автомобильных дорог
2 353,9
На зимнее содержание внутрипоселковых дорог
22 648,7

20 702,8
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2 304,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
6 928,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді сатып алуға
9 757,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 713,8
протездік-ортопедиялық құралдар
173,8
санаторий-курорттық емдеу
1 540,0
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
170 137,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
22 668,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
147 469,5
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
1 313,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 313,0
Ауданның ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
150 640,7
Егіндікөл ауданы Ұзынкөл ауылындағы мәдени-демалыс орталығын күрделі жөндеу
150 640,7
Нысаналы даму трансферттерi
102 200,0
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
102 200,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
57 000,0
Мемлекеттік кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
45 200,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 маусымдағы
№ 7С6-2 шешіміне
4 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С54-2 шешіміне
6 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
50 850,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
50 850,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 850,6
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
4 087,7
Елді мекендерде балалардың, жаттығу алаңдарын орнату, ағымдағы жөндеу
19 261,3
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1 701,0
Әкімшілік ғимараттың жылу жүйесін ағымдағы жөндеу
2 353,9
Автомобиль жолдарын жөндеуге
22 648,7
Кентішілік жолдарды қысқы күтіп-ұстауға
798,0