О внесении изменения в решение акима Егиндыкольского района от 29 декабря 2018 года №18 "Об образовании избирательных участков на территории Егиндыкольского района"
Решение акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 8 ноября 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25153
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Егиндыкольского района от 29 декабря 2018 года № 18 "Об образовании избирательных участков в Егиндыкольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7008) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района Е.Мухамедин
"СОГЛАСОВАНО"
Егиндыкольской районной
территориальной
избирательной комиссией
Приложение
к решению акима
Егиндыкольского района
от 8 ноября 2021 года
№ 4
Приложение
к решению акима
Егиндыкольского района
от "29" декабря 2018 года
№ 18
Избирательные участки на территории Егиндыкольского района
Избирательный участок № 378
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1 села Егиндыколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 6.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Южная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; улица Кирова 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; улица Транспортная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Джакубаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; улица Стадионная 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; улица Медиков 1, 3, 5, 7, 9; улица Линейная 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; улица Зеленая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Водопроводная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Элеваторная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; улица Станционная 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Казахская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; улица Абая 1, 2, 3, 4, 1а; улица Пролетарская 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13; улица Дорожная 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Нефтебазовская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 379
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание государственного коммунального казенного предприятия "Егиндыкольский районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Егиндыкольского района, улица Победы 11.

"Егіндікөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Егіндікөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 18 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімінің 2021 жылғы 8 қарашадағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25153 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Егіндікөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Егіндікөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 18 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7008 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданның әкімі Е.Мухамедин
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Егіндікөл ауданы әкімінің
2021 жылғы 8 қарашадағы
№ 4 шешіміне қосымша
Егіндікөл ауданы әкімінің
2018 жылғы "29" желтоқсанындағы
№ 18 шешіміне қосымша
Егіндікөл ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 378 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Егіндікөл ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 6.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Южная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; Киров көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Транспортная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Жақубаев көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Стадионная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Медиков көшесі 1, 3, 5, 7, 9; Линейная көшесі 1, 2, 3, 5а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 23, 25; Зеленая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Водопроводная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Элеваторная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; Станционная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Казахская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 1а; Пролетарская көшесі 2, 3, 4, 5, 7, 9, 13; Дорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Нефтебазовская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13.
№ 379 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Егіндікөл ауданы ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Егіндікөл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Победы көшесі, 11.

Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Комсомольская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Мира 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; улица Октябрьская 1, 3, 5, 8, 11; улица Спортивная 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; улица Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Пушкина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Восточная 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36; улица Победы 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; улица Северная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Микрорайон 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20; улица Джамбула 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 380
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 села Егиндыколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области",, улица Школьная 11.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37; улица Калинина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34; улица Гагарина 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; улица Ленина 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; улица Новая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица Приозерная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Набережная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Школьная 1,3,5,7.
Избирательный участок № 381
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Полтавское, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Полтавское отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Центральная 16.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Полтавское.
Избирательный участок № 382
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коркем, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Коркем отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Коркем 17.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коркем.
Избирательный участок № 383
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Буревестник, здание государственного учреждения "Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района", улица Орталық 1.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Буревестник.
Избирательный участок № 384
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Тоганас, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Тоганас отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Ыбырай Алтынсарина 40.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Тоганас.
Избирательный участок № 385
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Узынколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Узунколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 29.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Узынколь.
Избирательный участок № 386
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Абай, здание государственного учреждения "Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района", улица Дружбы 4.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Абай.
Избирательный участок № 387
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Спиридоновка, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Спиридоновка отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Горького 8.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Спиридоновка.
Избирательный участок № 388
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жалманкулак, здание государственного учреждения "Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района", улица Ленина 11.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жалманкулак.
Избирательный участок № 389
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жулдыз, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Егиндыкольская центральная районная больница при управлении здравоохранения" Акмолинской области, улица Школьная 1.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Жулдыз.
Избирательный участок № 390
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коржинколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Коржынколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 18.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Коржинколь.
Избирательный участок № 391
Местонахождение: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Бауманское, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Бауманское отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная 1.
Границы: Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Бауманское.

Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Комсомольская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Мир көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; улица Октябрьская 1, 3, 5, 8, 11; Спортивная көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Пушкин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Восточная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36; Жеңіс көшесі 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27; Северная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; шағын аудан 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 19, 20; Жамбыл көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.
№ 380 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Егіндікөл ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 11.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Целинная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37; Калинин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34; Гагарин көшесі 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Ленин көшесі 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Новая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Береговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Приозерная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Набережная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Школьная көшесі 1,3,5,7.
№ 381 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Полтавское ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Полтавское ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Центральная көшесі 16.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Полтавское ауылы.
№ 382 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Көркем ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Көркем ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Көркем көшесі, 17.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Көркем ауылы.
№ 383 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Буревестник ауылы, "Егіндікөл ауданы Буревестник ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Орталық көшесі, 1.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Буревестник ауылы.
№ 384 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Тоғанас ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Тоғанас ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Тоғанас ауылы.
№ 385 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Ұзынкөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 29.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Ұзынкөл ауылы.
№ 386 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Абай ауылы, "Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дружба көшесі, 4.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Абай ауылы.
№ 387 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Спиридоновка ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Спиридоновка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Горький көшесі, 8.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Спиридоновка ауылы.
№ 388 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жалманқұлақ ауылы, "Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ленин көшесі, 11.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жалманқұлақ ауылы.
№ 389 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жұлдыз ауылы, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Егіндікөл орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны медициналық пунктінің ғимараты, Школьная көшесі, 1.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Жұлдыз ауылы.
№ 390 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Қоржынкөл ауылы, , "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Қоржынкөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 18.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Қоржынкөл ауылы.
№ 391 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Бауман ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Бауман ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 1.
Шекаралары: Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Бауман ауылы.