О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 82/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 25 июня 2021 года № 8/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23391
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 82/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8324) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Есиль на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 172439,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 44 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 117226,9 тысяч тенге;
2) затраты – 175519,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 3079,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3079,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
районного маслихата
С.Жортымбаев
Секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 июня
2021 года № 8/2
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 82/2
Бюджет города Есиль на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 82/2 "2021-2023 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 маусымдағы № 8/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23391 болып тіркелді
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 82/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде № 8324 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172439,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 55169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 117226,9 мың теңге;
2) шығындар – 175519,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 3079,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3079,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 22 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Жортымбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Агымбаева
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 25 маусымдағы
№ 8/2 шешіміне
1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 82/2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Есіл қаласының бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер