О признании утратившим силу решения Есильского районного маслихата от 21 ноября 2017 года № 20/3 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Есильского района"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 30 июля 2021 года № 9/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2021 года № 23815
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Есильского района" от 21 ноября 2017 года № 20/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6219).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата С.Агымбаева

Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 қарашадағы № 20/3 "Сот шешімімен Есіл ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 шілдедегі № 9/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 тамызда № 23815 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 - тармағына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІМ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Есіл ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 қарашадағы № 20/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6219 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С.Агымбаева