О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С-66/2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2021 года № 7С-5/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2021 года № 8403
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С-66/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8306, опубликовано 18 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 513 044,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 462 874,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 16 125,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 40 738,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 993 307,0 тысяч тенге;
2) затраты - 3 710 271,9 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1 534,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 4 375,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2 841,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 22800,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 22800,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -221 561,9 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 221 561,9 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Жаркаинского районного
маслихата
А.Бейсен
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата
А.Альжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 19 марта
2021 года № 7С-5/2
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-66/2
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-66/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 7С-5/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 8403 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-66/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8306 тіркелген, 2021 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 513 044,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 462 874,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 16 125,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 40 738,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2 993 307,0 мың теңге;
2) шығындар - 3 710 271,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1 534,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 4 375,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 841,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 22800,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 22800,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -221 561,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 221 561,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Бейсен
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы
А.Альжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық мәслихатының
2021 жылғы 19 наурыздағы
№ 7С-5/2 шешіміне
1-қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-66/2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
49062,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
39695,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
600,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
7767,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
49336,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
26486,1
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
22850,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
30426,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
30426,4
02
Оборона
27655,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27655,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5003,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6781,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
15871,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6970,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6970,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6970,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
249046,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
249046,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27749,7
002
Программа занятости
57071,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
49062,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39695,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
600,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7767,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
49336,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26486,1
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22850,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
30426,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30426,4
02
Қорғаныс
27655,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27655,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5003,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6781,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
15871,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6970,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6970,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6970,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
249046,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
249046,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27749,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
57071,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

17878,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
36000,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7100,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
17715,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8507,1
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3788,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5420,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6800,0
008
Развитие объектов спорта
6800,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
40105,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4793,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4793,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
35312,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14799,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
8660,0
004
Организация работ по зонированию земель
11853,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20307,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20307,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12807,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7500,0
12
Транспорт и коммуникации
105528,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
105528,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1028,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4500,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
100000,0
13
Прочие
10308,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10148,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10148,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)

17878,2
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
36000,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7100,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
17715,1
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8507,1
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3788,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5420,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6800,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
6800,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
40105,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4793,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
4793,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
35312,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14799,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
8660,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
11853,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20307,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
20307,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12807,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7500,0
12
Көлiк және коммуникация
105528,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
105528,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1028,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4500,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
100000,0
13
Басқалар
10308,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10148,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10148,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі