Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 18 ноября 2021 года № А-11/494. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25310. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 27 ноября 2024 года № А-11/388

Жарқайың ауданының елді мекендерінде салық салу объектіcінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № А-11/494 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25310 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қарашадағы № А-11/388 қаулысымен.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 27.11.2024 № А-11/388 (вводится в действие с 01.01.2025).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаркаинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 27.11.2024 № А-11/388 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Жарқайың ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаркаинского района" от 28 сентября 2020 года № А-9/272 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8049).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаркаинского района Акмолинской области Шонова Б.П.

2. Ақмола облысының Жарқайың ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № А-9/272 "Жарқайың ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8049 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысының Жарқайың ауданы әкімінің орынбасары Б.П. Шоновқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Жаркаинского района Ж.Хамитов
Приложение
к постановлению
акимата Жаркаинского района
от 18 ноября 2021 года
№ А-11/494
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаркаинского района
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
город Державинск
1
улица Вокзальная - 26А, 26Б, 26В, 27, 29, 37, 39, 41, 43, 49, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 89, 91;
1,8
2

4. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі Ж.Хамитов
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 18 қарашадағы
№ А-11/494 қаулысына
қосымша
Жарқайың ауданының салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффиценттері
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ бөлу коэффициенті
Державин қаласы
1
Вокзальная көшесі - 26А, 26Б, 26В, 27, 29, 37, 39, 41, 43, 49, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 89, 91;
1,8
2

улица Вокзальная - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1,65
3
улица Вокзальная - 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67А, 69, 71, 73;
1,3
4
улица Мира - 78, 82;
1,9
5
улица Мира - 74, 76, 80, 84, 88, 89, 92, 93, 93А, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
1,8
6
улица Мира - 19, 21, 23, 25, 27, 28Д, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
1,65
7
улица Мира - 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 131А, 133, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161;
1,5
8
улица Мира - 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
1,25
9
улица Мира - 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 30Д, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
1,3
10
улица Захарова -16, 20, 47, 51, 53, 55;
1,9
11
улица Захарова - 18, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 45;
1,8
12
улица Захарова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1,75
13
улица Захарова - 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 83;
1,5
14
улица Малика Габдуллина - 102, 104, 106, 106Б, 108;
1,95
15
улица Малика Габдуллина - 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 97А 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 108А, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 115, 115А, 116, 117, 118А;
1,8
16
улица Малика Габдуллина -17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58Б, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90;
1,75
17
улица Малика Габдуллина -121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 139, 140, 141, 143, 146;
1,55
18
улица Малика Габдуллина -148, 150, 152, 154, 162;
1,7
19
улица Малика Габдуллина -149, 156, 159, 159А, 160;
1,55
20
улица Малика Габдуллина - 2, 2А, 4, 12, 14, 16, 18;
1,25
21
улица Акпана Укубаева - 82, 84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98,100, 102, 104, 106А, 108, 110;
1,7
22
улица Акпана Укубаева - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 61, 63, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 79Б, 79В, 79Г, 80, 80А, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;

Вокзальная көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1,65
3
Вокзальная көшесі - 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67А, 69, 71, 73;
1,3
4
Мир көшесі - 78, 82;
1,9
5
Мир көшесі - 74, 76, 80, 84, 88, 89, 92, 93, 93А, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
1,8
6
Мир көшесі - 19, 21, 23, 25, 27, 28Д, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
1,65
7
Мир көшесі - 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 131А, 133, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161;
1,5
8
Мир көшесі - 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
1,25
9
Мир көшесі - 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 30Д, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
1,3
10
Захаров көшесі -16, 20, 47, 51, 53, 55;
1,9
11
Захаров көшесі - 18, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 45;
1,8
12
Захаров көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1,75
13
Захаров көшесі - 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 83;
1,5
14
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 102, 104, 106, 106Б, 108;
1,95
15
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 97А 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 108А, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 115, 115А, 116, 117, 118А;
1,8
16
Мәлік Ғабдуллин көшесі -17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58Б, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90;
1,75
17
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 139, 140, 141, 143, 146;
1,55
18
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 148, 150, 152, 154, 162;
1,7
19
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 149, 156, 159, 159А, 160;
1,55
20
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 2, 2А, 4, 12, 14, 16, 18;
1,25
21
Ақпан Үкібаев көшесі - 82, 84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98,100, 102, 104, 106А, 108, 110;
1,7
22
Ақпан Үкібаев көшесі - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 61, 63, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 79Б, 79В, 79Г, 80, 80А, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;

1,75
23
улица Акпана Укубаева - 118, 120, 122, 123,124, 125,126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 147, 149, 151, 153, 156, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171;
1,5
24
улица Акпана Укубаева - 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 11, 13, 14, 15, 15А;
1,25
25
улица Акпана Укубаева - 144;
1,55
26
улица Майкутова - 14, 16, 24, 26, 32, 32А, 36, 38, 44, 46;
1,8
27
улица Майкутова - 2, 2А, 4, 6, 8,10;
1,75
28
улица Майкутова -1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
1,5
29
улица Ниязбаева - 17, 21, 23, 27, 30, 33, 33А, 34, 35, 35Б, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 45А, 45Б, 47;
1,85
30
улица Ленина - 5, 7, 9;
1,8
31
улица Ленина - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
1,75
32
улица Ленина - 17, 19, 21, 23, 40, 42;
1,95
33
улица Ленина - 11, 11А, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
1,8
34
улица Комсомольская - 31, 33, 35, 37, 39;
1,85
35
улица Комсомольская - 17, 21, 23, 25, 29, 41, 45, 47, 49;
1,7
36
улица Комсомольская - 38, 40;
1,9
37
улица Комсомольская - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 42, 44, 46;
1,75
38
переулок Хасенова - 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 40,42, 44, 46, 48, 50;
1,75
39
переулок Северный -17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
1,65
40
переулок Северный - 1, 3, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 16А;
1,15
41
улица Целинная - 1А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 68, 71, 73, 74, 76, 78, 84, 86;
1,65
42
улица Целинная - 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
1,25
43
улица Абая - 13, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56;
1,65
44
улица Пушкина - 36А, 45, 47, 49;
1,9
45
улица Пушкина - 1, 2, 2Б, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 51, 54;
1,75
46
улица Ишимская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 31, 44, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 99А, 99В, 99Г, 100, 101, 102, 104, 106;
1,65
47
улица Ишимская - 101А, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 152, 153, 153А, 154, 155, 169;
1,4
48

1,75
23
Ақпан Үкібаев көшесі - 118, 120, 122, 123,124, 125,126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 147, 149, 151, 153, 156, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171;
1,5
24
Ақпан Үкібаев көшесі - 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 11, 13, 14, 15, 15А;
1,25
25
Ақпан Үкібаев көшесі - 144;
1,55
26
Майкутов көшесі - 14, 16, 24, 26, 32, 32А, 36, 38, 44, 46;
1,8
27
Майкутов көшесі - 2, 2А, 4, 6, 8,10;
1,75
28
Майкутов көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
1,5
29
Ниязбаев көшесі - 17, 21, 23, 27, 30, 33, 33А, 34, 35, 35Б, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 45А, 45Б, 47;
1,85
30
Ленин көшесі - 5, 7, 9;
1,8
31
Ленин көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
1,75
32
Ленин көшесі - 17, 19, 21, 23, 40, 42;
1,95
33
Ленин көшесі - 11, 11А, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
1,8
34
Комсомольская көшесі - 31, 33, 35, 37, 39;
1,85
35
Комсомольская көшесі - 17, 21, 23, 25, 29, 41, 45, 47, 49;
1,7
36
Комсомольская көшесі - 38, 40;
1,9
37
Комсомольская көшесі - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 42, 44, 46;
1,75
38
Хасенов тұйық көшесі - 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 40,42, 44, 46, 48, 50;
1,75
39
Северный тұйық көшесі -17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
1,65
40
Северный тұйық көшесі - 1, 3, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 16А;
1,15
41
Целинная көшесі - 1А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 68, 71, 73, 74, 76, 78, 84, 86;
1,65
42
Целинная көшесі - 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
1,25
43
Абай көшесі - 13, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56;
1,65
44
Пушкин көшесі - 36А, 45, 47, 49;
1,9
45
Пушкин көшесі - 1, 2, 2Б, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 51, 54;
1,75
46
Ишимская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 31, 44, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 99А, 99В, 99Г, 100, 101, 102, 104, 106;
1,65
47
Ишимская көшесі - 101А, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 152, 153, 153А, 154, 155, 169;
1,4
48