О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С-66-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 марта 2021 года № 7С-4-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2021 года № 8408
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С-66-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8319, опубликовано 19 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4347596 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 668845 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 103082 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19230 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3556439 тысяч тенге;
2) затраты – 4492640,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12923 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26253 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13330 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36962 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36962 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-194929,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 194929,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 10898 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жаксынского районного
маслихата и Председатель сессии
Жаксынского районного маслихата
Д.Пшембаева
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 17 марта
2021 года № 7С-4-3
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-66-1
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5

Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-66-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 7С-4-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 8408 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-66-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8319 тіркелген, 2021 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4347596 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 668845 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 103082 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19230 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3556439 мың теңге;
2) шығындар – 4492640,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12923 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13330 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36962 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36962 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-194929,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 194929,5 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 10898 мың теңге сомасында бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
хатшысы және Жақсы аудандық
мәслихатының сессия төрайымы
Д.Пшембаева
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 17 наурыздағы
№ 7С-4-3 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-66-1 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5

36782,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
728
02
Оборона
6926
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6926
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3688
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
238
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1813
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1813
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1813
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
287161,9
451
Отдел занятости и социальных программ района
(города областного значения)
287161,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21671
002
Программа занятости
56844,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28616
005
Государственная адресная социальная помощь
55397
006
Оказание жилищной помощи
8969
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27451
010
Материальное обеспечение детей–инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
772
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
757
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34241
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6828
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36787
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4580
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4248
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
328829,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
191862,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

36782,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
728
02
Қорғаныс
6926
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6926
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3688
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
238
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1813
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1813
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1813
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
287161,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
287161,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21671
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56844,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28616
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
55397
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8969
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27451
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
772
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
757
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34241
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
6828
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36787
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4580
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4248
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
328829,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
191862,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау