О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С-66-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2021 года № 7ВС-7-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23260
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С-66-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8319) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4615250,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 668845 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 103082 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19230 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3824093,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4856995,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12923 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26253 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13330 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 40262 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 40262 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-294929,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 294929,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Е.Байдусенов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Д.Пшембаева
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 10 июня
2021 года № 7ВС-7-1
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-66-1
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5

Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-66-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 маусымдағы № 7ВС-7-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23260 болып тіркелді
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-66-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8319 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4615250,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 668845 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –103082 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19230 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3824093,7 мың теңге;
2) шығындар – 4856995,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12923 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13330 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 40262 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 40262 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-294929,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294929,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Е.Байдусенов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Пшембаева
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 10 маусымдағы
№ 7ВС-7-1 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-66-1 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5

36782,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
652
02
Оборона
6926
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6926
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3688
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
238
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1813
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1813
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1813
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
302213,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
302213,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21671
002
Программа занятости
56844,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28616
005
Государственная адресная социальная помощь
55397
006
Оказание жилищной помощи
8969
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31153,9
010
Материальное обеспечение детей–инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
772
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
757
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34241
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17559,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36787
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5196,6
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4248
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
670458,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
437635,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

36782,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
652
02
Қорғаныс
6926
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6926
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3688
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
238
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1813
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1813
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1813
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
302213,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
302213,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21671
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56844,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28616
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
55397
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8969
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31153,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
772
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
757
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34241
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
17559,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36787
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5196,6
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4248
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
670458,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
437635,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

12923
Бюджетные кредиты
26253
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
26253
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26253
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
26253
5
Погашение бюджетных кредитов
13330
01
Погашение бюджетных кредитов
13330
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
13330
ІV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
40262
Приобретение финансовых активов
40262
13
Прочие
40262
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40262
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
40262
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-294929,5
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
294929,5
Приложение 2 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 10 июня
2021 года № 7ВС-7-1
Приложение 4 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-66-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2021 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
735849,7
Целевые текущие трансферты
589596,7
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
103974,7
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
8470
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес - идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
8751
На общественные работы
21600
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3763
На выплату государственной адресной социальной помощи
35000
На гарантированный социальный пакет детям
12700
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3200
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
817
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
7146
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2527,7
Отдел культуры и развития языков района
212551
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений

12923
Бюджеттік кредиттер
26253
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
26253
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26253
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
26253
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
13330
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
13330
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
13330
ІV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
40262
Қаржы активтерін сатып алу
40262
13
Басқалар
40262
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40262
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
40262
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-294929,5
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
294929,5
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 10 маусымдағы
№ 7ВС-7-1 шешіміне
2 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ № 6С-66-1 шешіміне
4 қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
735849,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
589596,7
оның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
103974,7
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
8470
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға арналған мемлекеттік гранттар ұсынуға, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көпбалалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
8751
Қоғамдық жұмыстарға
21600
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
3763
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
35000
Балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
12700
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3200
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
817
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
7146
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
2527,7
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
212551
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге

20031
Капитальный ремонт Дома культуры Жаксынского района
192520
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
273071
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Абай села Жаксы Жаксынского района
73441
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик села Жаксы Жаксынского района
27537
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Гагарина села Жаксы Жаксынского района
30180
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Кенжеша Туктубаева села Жаксы Жаксынского района
25238
Средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Степная в селе Жаксы Жаксынского района
8020
Средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Степная в селе Жаксы Жаксынского района
7030
Средний ремонт внутрипоселковых дорог переулок между улицами Абай и Транспортная села Жаксы Жаксынского района
1681
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Сейтжана Жакупова села Жаксы Жаксынского района
5140
Средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
13391
Средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
17217
Средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
32781
Средний ремонт дороги по улице Школьная села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
31415
Целевые трансферты на развитие
120000
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
120000
Реконструкция разводящих водопроводных сетей в селе Ишимское Жаксынского района Акмолинской области
120000
Бюджетные кредиты
26253
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
26253
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
26253
Приложение 3 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 10 июня
2021 года № 7ВС-7-1
Приложение 5 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-66-1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
530702
Целевые текущие трансферты
335974,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
54533
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3455
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
13258
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
28616
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

20031
Жақсы ауданының Мәдениет үйін күрделі жөндеу
192520
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
273071
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
73441
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
27537
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Гагарин көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
30180
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Кенжеш Түктібаев көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
25238
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
8020
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
7030
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы тұйық көшесі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
1681
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Сейітжан Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
5140
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
13391
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
17217
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
32781
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
31415
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
120000
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
120000
Ақмола облысы Жақсы ауданы Ешім ауылының таратушы су құбыры желілерін реконструкциялау
120000
Бюджеттік кредиттер
26253
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
26253
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
26253
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 10 маусымдағы
№ 7ВС-7-1 шешіміне
3 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ № 6С-66-1 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
530702
Ағымдағы нысаналы трансферттер
335974,8
оның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54533
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
3455
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
13258
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
28616
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға

8204
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
1000
Отдел культуры и развития языков района
21391
Капитальный ремонт Дома культуры Жаксынского района
21391
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
159087,8
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Абай села Жаксы Жаксынского района
8160
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик села Жаксы Жаксынского района
3060
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Гагарина села Жаксы Жаксынского района
3353
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Кенжеша Туктубаева села Жаксы Жаксынского района
2804
Средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Степная в селе Жаксы Жаксынского района
891
Средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Степная в селе Жаксы Жаксынского района
1881
Средний ремонт внутрипоселковых дорог - переулок между улицами Абай и Транспортная села Жаксы Жаксынского района
187
Средний ремонт внутрипоселковых дорог - улице Сейтжана Жакупова села Жаксы Жаксынского района
922
Средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
1488
Средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
1913
Средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
3642
Средний ремонт дороги по улице Школьная села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
3491
Текущий ремонт дорог села Белагаш Жаксынского района
19666,6
Текущий ремонт дорог села Новокиенка Жаксынского района
14737,4
Текущий ремонт дорог села Ишимское Жаксынского района
38379,8
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Дорожная в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
13859,6
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Сельхозтехника в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
18478,1
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Кирова в селе Кийма Жанакийминского сельского округа
22174,3
Капитальный ремонт водопроводной сети в селе Перекатное Жаксынского района
100000
Отдел экономики и финансов района
963
На увеличение размера подъемного пособия
963
Целевые трансферты на развитие
194727,2
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
48955
На увеличение уставного капитала
36662
На развитие теплоэнергетической системы
12293
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района

8204
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне біржолғы материалдық көмек төлеуге
1000
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
21391
Жақсы ауданының Мәдениет үйін күрделі жөндеу
21391
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
159087,8
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
8160
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
3060
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Гагарин көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
3353
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Кенжеш Түктібаев көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
2804
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
891
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
1881
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы тұйық көшесі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
187
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Сейітжан Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
922
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1488
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1913
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
3642
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
3491
Жақсы ауданы Белағаш ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
19666,6
Жақсы ауданы Новокиенка ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
14737,4
Жақсы ауданы Ешім ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
38379,8
Жаңа Қима ауылдық округінің Жаңа Қима ауылындағы Дорожная көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
13859,6
Жаңа Қима ауылдық округінің Жаңа Қима ауылындағы Сельхозтехника көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
18478,1
Жаңа Қима ауылдық округінің Қима ауылындағы Киров көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22174,3
Жақсы ауданының Перекатное ауылындағы су құбыры желісін күрделі жөндеу
100000
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
963
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
963
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
194727,2
оның iшiнде:
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
48955
Жарғылық капиталды ұлғайтуға
36662
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
12293
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

145772,2
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
125772,2
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20000

145772,2
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
125772,2
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
20000