О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6ВС-20-2 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Жаксынского района"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2021 года № 7ВС-14-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2021 года № 25299
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Жаксынского района" от 25 декабря 2017 года № 6ВС-20-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6344).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Д.Пшембаева

Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-20-2 "Сот шешімімен Жақсы ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 7ВС-14-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қарашада № 25299 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Жақсы ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-20-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6344 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Пшембаева