Об утверждении проектов (схем) зонирования земель Жаксынского района
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2021 года № 7С-18-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 25997
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель Жаксынского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жаксынского районного маслихата Д.Пшембаева
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 7C-18-2
Проект (схема) зонирования земель села Жаксы
Приложение 2 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 7С-18-2
Проект (схема) зонирования сельских населенных пунктов Жаксынского района

Жақсы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 25997 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының хатшысы Д.Пшембаева
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7C-18-2 шешіміне
1-қосымша
Жақсы ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-18-2 шешіміне
2-қосымша
Жақсы ауданының ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)