О внесении изменений в постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 31 июля 2014 года № 474 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями в Зерендинском районе"
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 16 июля 2021 года № А-7/499. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 2021 года № 23650
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 31 июля 2014 года № 474 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями в Зерендинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4318) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с Зерендинской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зерендинского района Акмолинской области Габдуллину Р.К.
3. Настоящее постановление вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зерендинского района А.Жаксылыков
"СОГЛАСОВАНО"
Зерендинская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Зерендинского района

"Зеренді ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар ұсыну туралы" Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 маусымдағы № 474 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 шілдедегі № А-7/499 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 шілдеде № 23650 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Зеренді ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар ұсыну туралы" Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 474 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4318 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Зеренді аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін";
көрсетілген қаулының 2 тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің орынбасары Р.Қ. Ғабдуллинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі А.Жаксылыков
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Зеренді ауданының әкімдігінің

от 16 июля 2021 года
№ А-7/499
Приложение
к постановлению акимата
Зерендинского района
от "31" июля 2014 года
№ 474
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Номер избирательного участка
Месторасположение
1
село Шагалалы
506
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Шагалалы отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице микрорайон Ынтымак, 13
2
село Шагалалы

2021 жылғы 16 шілдедегі
№ А-7/499 қаулысына
қосымша
Зеренді ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "31" маусымдағы
№ 474 қаулысына
қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Орналасқан жері
1.
Шағалалы ауылы
506
Ынтымақ шағын ауданы, 13 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Шағалалы ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
2.
Шағалалы ауылы

507
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Высший агротехнический колледж, село Чаглинка" при управлении образования Акмолинской области по улице микрорайон Ынтымак, 6
3
село Акадыр
508
Информационный стенд у здания Акадырского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Атамекен, 3
4
село Ескенежал село Енбек-Берлик
509
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Ескенежал отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Достык, 5
Информационный стенд по улице Булак, 8
5
село Уялы
510
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Уялы отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Бейбитшилик, 29
6
село Акколь
511
Стенд у здания Аккольского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Ыбрая Алтынсарина, 1
7
село Молодежное село Туполевка
512
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Молодежное отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Комсомольская, 36
Информационный стенд у здания по улице имени Алибека Ташибаева, 5/2
8
село Казахстан
513
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Казахстан отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 11
9
село Ивановка
514
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Ивановка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 3
10
село Ортак
515
Информационный стенд у здания Ортакского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Орталык, 26
11
село Кызылтан, село Кайынды
516
Информационный стенд у здания Кызылтанского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Билим, 11
Информационный стенд у здания по улице Темиржолшылар, 7
12
поселок Алексеевка

507
Ынтымақ шағын ауданы, 6 көшесіндегі Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Шағалалы ауылы, жоғары агротехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
3.
Ақадыр ауылы
508
Атамекен көшесі, 3 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақадыр ауылдық клубының ғимараты жанындағы стенд
4.
Ескенежал ауылы, Еңбек-Бірлік ауылы
509
Достық, 5 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Ескенежал ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
Бұлақ, 8 көшесіндегі ақпараттық стенд
5.
Ұялы ауылы
510
Бейбітшілік, 29 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Ұялы ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
6.
Ақкөл ауылы
511
Ыбырай Алтынсарин, 1 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақкөл ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
7.
Молодежное ауылы, Туполевка ауылы
512
Комсомольская, 36 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Молодежное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
Әлібек Тәшібаев, 5/2 көшесіндегі ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
8.
Қазақстан ауылы
513
Мектеп, 11 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қазақстан ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
9.
Ивановка ауылы
514
Мектеп, 3 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Ивановка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
жанындағы ақпараттық стенд
10.
Ортақ ауылы
515
Орталық, 26 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ортақ ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
11.
Қызылтаң ауылы, Қайынды ауылы
516
Білім, 11 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылтаң ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
Теміржолшылар, 7 көшесіндегі ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
12.
Алексеевка кенті

517
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 поселка Алекссевка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Школьная, 14
13
поселок Алексеевка
518
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 поселка Алекссевка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Алтынсарина, 2
14
поселок Алексеевка
519
Информационный стенд у здания отделения в поселке Алексеевка государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" по улице Горького, 1а
15
станция Чаглинка, станция Жаманащи
520
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа станции Чаглинка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Школьная, 1А
Стенд у здания табельной станции Жаманащи по улице Темиржолшылар
16
село Еленовка
521
Информационный стенд у здания Еленовского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района улице Абылай хана, 36
17
село Карлыколь
522
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Карлыколь отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 34
18
село Жылымды
523
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жылымды отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 20
19
село Жанаауыл
524
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Жанааул отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Бейбитшилик, 8
20
село Карагай
525
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Карагай отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Станционная, 11
21
село Акан
526
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Акан отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Орталык, 10
22
село Баратай
527
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Баратай отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Жастар, 1
23
село Уголки

517
Школьная, 14 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Алексеевка кентінің № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
13.
Алексеевка кенті
518
Алтынсарин, 2 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Алексеевка кентінің № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
14.
Алексеевка кенті
519
Горький, 1а көшесіндегі Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Алексеевка кентіндегі бөлімшесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
15.
Чаглинка станциясы, Жаманащи станциясы
520
Школьная, 1А көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Чаглинка станциясының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
Теміржолшылар көшесіндегі Жаманащы табельдік станциясы ғимаратының жанындағы стенд
16.
Еленовка ауылы
521
Абылай хан, 36 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Еленовка ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
17.
Қарлыкөл ауылы
522
Мектеп, 34 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қарлыкөл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
18.
Жылымды ауылы
523
Мектеп, 20 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Жылымды ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
19.
Жаңа-ауыл ауылы
524
Бейбітшілік, 8 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Жаңаауыл ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
20.
Қарағай ауылы
525
Станционная, 11 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қарағай ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
21.
Ақан ауылы
526
Орталық, 10 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Ақан ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
22.
Баратай ауылы
527
Жастар, 1 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Баратай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
23.
Уголки ауылы

528
Информационный стенд у здания государственного учреждения "Основная средняя школа села Уголки отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Байтерек, 10
24
село Кызылсая
село Кызылагаш,
село Биктесин
529
Информационный стенд у здания Кызылсаянского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Орталык, 16
Информационный стенд по улице Орталык, 1
Информационный стенд по улице Бирлик, 3
25
село Бирлестик село Жанатлек
530
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Бирлестик отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице микрорайон горно-обогатительного комбината (ГОК), 23
26
село Сейфуллино
531
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Сейфуллино отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Орталык, 20
27
село Караозек,
532
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Караозек отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Орталык, 9
28
село Конысбай
533
Информационный стенд у здания Конысбайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице имени Абая Кунанбаева, 16
29
село Гранитное
534
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа поселка Гранитный отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице микрорайон Гранитный, 27
30
село Васильковка
535
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Васильковка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 15
31
село Донгулагаш
536
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Донгулагаш отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мадениет, 7А
32
село Оркен
село Жамбыл
537
Информационный стенд у здания Оркенского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Школьная, 20
Стенд у здания по улице Аблайхана, 2
33
село Озен, село Теректы

528
Бәйтерек, 10 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Уголки ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
24.
Қызылсая ауылы, Қызылағаш ауылы, Биіктесін ауылы
529
Орталық, 16 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылсая ауылдық клубы ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
Орталық, 1 көшесіндегі ақпараттық стенд.
Бірлік, 3 көшесіндегі ақпараттық стенд.
25.
Бірлестік ауылы, Жаңатілек ауылы
530
Горно-обогатительный комбинат (ГОК) шағын ауданы, 23 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Бірлестік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
26.
Сейфуллин ауылы
531
Орталық, 20 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Сейфуллин ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
27.
Қараөзек ауылы
532
Орталық, 9 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қараөзек ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
28.
Қонысбай ауылы
533
Абай Құнанбаев атындағы, 16 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қонысбай ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
29.
Гранитный кенті
534
Гранитный шағын ауданы, 27 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Гранитный кентінің негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
30.
Васильковка ауылы
535
Мектеп, 15 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Васильковка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
31.
Дөңғылағаш ауылы
536
Мәдениет, 7А көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Дөңгілағаш ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
32.
Өркен ауылы, Жамбыл ауылы
537
Школьная, 20 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Күсеп ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
Абылайхан көшесі, 2 ғимаратының жанындағы стенд
33.
Өзен ауылы, Теректі ауылы

538
Стенд у здания государственного учреждения коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Озен отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Комсомольская, 4
34
село Азат
539
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Азат отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Школьная, 12
35
село Приречное
540
Информационный стенд у здания Приреченского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Орталык, 19
36
село Павловка
541
Стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Павловка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Орталык, 23
37
село Садовое
542
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Садовое отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 1
38
село Електы
543
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Еликти отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 12
39
село Заречное
544
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Заречное отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 22
40
село Симферопольское
545
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Симферопольское отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Школьная, 6
41
село Булак
546
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Булак отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Жасыл Ел, 8
42
село Жолдыбай
547
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жолдыбай отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 13
43
село Викторовка
548
Информационный стенд у здания Викторовского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Мира, 71
44
село Богенбай би

538
Комсомольская, 4 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Өзен ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
34.
Азат ауылы
539
Школьная, 12 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Азат ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
35.
Приречное ауылы
540
Орталық, 19 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Приречен ауылдық клубы ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
36.
Павловка ауылы
541
Орталық, 23 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Павловка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
37.
Садовое ауылы
542
Мектеп, 1 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Садовое ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
38.
Елікті ауылы
543
Мектеп, 12 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Елікті ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
39.
Заречное ауылы
544
Мектеп, 22 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Заречный ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
40.
Симферополь ауылы
545
Школьная, 6 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Симферополь ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
41.
Бұлақ ауылы
546
Жасыл Ел, 8 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Бұлақ ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
42.
Жолдыбай ауылы
547
Мектеп, 13 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Жолдыбай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
43.
Викторовка ауылы
548
Мир, 71 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Викторовка ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
44.
Бөгенбай би ауылы

549
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Богенбай би отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Береговая, 16
45
село Красиловка
550
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Красиловка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице имени Богенбай би, 24
46
село Айдабол
551
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа села Айдабол отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Ленина, 19А
47
село Исаковка село Уялы
552
Информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Кокшетау Астык Инвест ЛТД" по улице Бейбитшилик, 32
Информационный стенд по улице имени Бапана Бектурсунова, 15
48
село Костомаровка
553
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Костомаровка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 6
49
село Зеренда
554
Информационный стенд у здания государственного казенного коммунального предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Тауелсиздик, 40
50
село Зеренда
555
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Зеренда отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Нагорная, 1
51
село Зеренда
556
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Зеренда отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Чапаева, 43
52
село Айдарлы
557
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Айдарлы отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Орталык, 26
53
село Коктерек
558
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Коктерек отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 20
54
село Малика Габдуллина село Койсалган
559
Информационный стенд у здания сельского клуба села Малика Габдуллина государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Зеленая, 16А
55
село Малые Тюкты

549
Береговая, 16 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Бөгенбай би ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
45.
Красиловка ауылы
550
Бөгенбай би, 24 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Красиловка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
46.
Айдабол ауылы
551
Ленин, 19А көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Айдабол ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
47.
Исаковка ауылы, Ұялы ауылы
552
Бейбітшілік, 32 көшесіндегі "Көкшетау Астық Инвест ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсе ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
Бапан Бектұрсынов атындағы көшесі, 15 мекен-жайындағы ақпараттық стенд
48.
Қостомар ауылы
553
Мектеп, 6 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қостомар ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
49.
Зеренді ауылы
554
Тәуелсіздік, 40 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
50.
Зеренді ауылы
555
Нагорная, 1 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Зеренді ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
51.
Зеренді ауылы
556
Чапаев, 43 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Зеренді ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
52.
Айдарлы ауылы
557
Орталық, 26 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Айдарлы ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
53.
Көктерек ауылы
558
Мектеп, 20 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Көктерек ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
54.
Мәлік Ғабдуллин ауылы, Қойсалған ауылы
559
Зеленая, 16А көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының М.Ғабдуллин ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
55.
Кіші түкті ауылы

560
Информационный стенд у здания Малотюктинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Орталык, 1А
56
село Серафимовка
561
Информационный стенд у здания Серафимовского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Орталык, 40
57
село Дороговка
562
Информационный стенд у здания Дороговского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Енбек, 16
58
село имени Карауыл Канай би,
село Желтау
563
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Карауыл Канай би отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице имени Канай би, 10
59
село Игилик
село Жамантуз
564
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Игилик отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице имени Канай би, 12
Информационный стенд у здания по улице имени Канай би, 8
60
село Кызылегис,
село Карашилик
565
Информационный стенд у здания Кызылегиского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Орталык, 13
Информационный стенд у здания по улице Абылай хана, 7
61
село Ортагаш
566
Информационный стенд у здания Ортагашского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Ардагерлер, 17
62
село Троицкое
568
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Троицкое отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 2
63
село Кошкарбай
569
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени Мади Хасенова села Кошкарбай отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Мектеп, 16
64
село Кеноткель
570
Информационный стенд у здания Кеноткельского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Орталык, 25
65
село Байтерек село Ондирис

560
Орталық, 1А көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Кіші-Түкті ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
56.
Серафимовка ауылы
561
Орталық, 40 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Серафимовка ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
57.
Дороговка ауылы
562
Еңбек, 16 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Дороговка ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
58.
Қарауыл Қанай би ауылы, Желтау ауылы
563
Қанай би атындағы, 10 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қарауыл Қанай би ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
59.
Игілік ауылы, Жамантұз ауылы
564
Қанай би атындағы, 12 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Игілік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
Қанай би атындағы, 8 көшесіндегі ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
60.
Қызылегіс ауылы, Қарашілік ауылы
565
Орталық, 13 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылегіс ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд.
Абылай хан, 7 көшесіндегі ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
61.
Ортағаш ауылы
566
Ардагерлер, 17 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ортағаш ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
62.
Троиц ауылы
568
Мектеп, 2 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Троицкое ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
63.
Қошқарбай ауылы
569
Мектеп, 16 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қошқарбай ауылының Мәди Хасенов атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
64.
Кеңөткел ауылы
570
Орталық, 25 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Кеңөткел ауылдық клубы ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
65.
Бәйтерек ауылы, Өндіріс ауылы

571
Информационный стенд у здания Байтерекского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Орталык, 1
66
село Красный Кордон
572
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Красный Кордон отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области" по улице Орталык, 57
67
село Ермаковка,
село Ульгули
573
Информационный стенд у здания Ермаковского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района по улице Мектеп, 4
68
село Карсак
574
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Карсак отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области"по улице Ардагерлер, 1

571
Орталық, 1 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бәйтерек ауылдық клубы ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
66.
Красный Кордон ауылы
572
Орталық, 57 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Красный Кордон ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
67.
Ермаковка ауылы, Үлгілі ауылы
573
Мектеп, 4 көшесіндегі Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ермаковка ауылдық клубының ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
68.
Қарсақ ауылы
574
Ардагерлер, 1 көшесіндегі "Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Қарсақ ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд