О признании утратившим силу решения Коргалжынского районного маслихата от 13 февраля 2018 года № 3/25 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Коргалжынского района"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 августа 2021 года № 2/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года № 24206
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Коргалжынского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Коргалжынского района" от 13 февраля 2018 года № 3/25 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6451).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Коргалжынского районного маслихата Б. Рыспаев

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 3/25 "Сот шешімімен Қорғалжын ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 тамыздағы № 2/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қыркүйекте № 24206 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Қорғалжын ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 13 ақпандағы № 3/25 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6451 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының хатшысы Б.Рыспаев