О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 7С-16/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26042.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 14794758,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3487192,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 99957,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 516672,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10690936,5 тысяч тенге;
2) затраты – 15832443,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48203,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 73400,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25196,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 362575,8 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 366497,3 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3921,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1448464,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1448464,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 26.12.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 3674673,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Щучинска в сумме 360573,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступления районного бюджета на 2022 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов, в сумме 216695,0 тысяч тенге, в том числе:
Поселку Бурабай 4663,0 тысяч тенге;
Абылайханскому сельскому округу 21820,0 тысяч тенге;
Веденовскому сельскому округу 21604,0 тысяч тенге;
Зеленоборскому сельскому округу 30368,0 тысяч тенге;
Златопольскому сельскому округу 26013,0 тысяч тенге;
Катаркольскому сельскому округу 20722,0 тысяч тенге;
Кенесаринскому сельскому округу 19114,0 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-16/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26042 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14794758,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3487192,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 99957,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 516672,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10690936,5 мың теңге;
2) шығындар – 15832443,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48203,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 73400,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25196,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 362575,8 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 366497,3 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3921,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1448464,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1448464,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте 3674673,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен берілетін субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте 360573,0 мың теңге сомасында Щучинск қаласының бюджетінен бюджеттік алып қоюлар қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте 216695,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Бурабай кентіне 4663,0 мың теңге;
Абылайхан ауылдық округіне 21820,0 мың теңге;
Веденов ауылдық округіне 21604,0 мың теңге;
Зеленобор ауылдық округіне 30368,0 мың теңге;
Златополье ауылдық округіне 26013,0 мың теңге;
Қатаркөл ауылдық округіне 20722,0 мың теңге;
Кенесары ауылдық округіне 19114,0 мың теңге;

сельскому округу Атамекен 24645,0 тысяч тенге;
Урумкайскому сельскому округу 21459,0 тысяч тенге;
Успеноюрьевскому сельскому округу 26287,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2022 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

Атамекен ауылдық округіне 24645,0 мың теңге;
Ұрымқай ауылдық округіне 21459,0 мың теңге;
Успеноюрьев ауылдық округіне 26287,0 мың теңге.
6. 2022 жылға арналған аудандық бюджет шығындарының құрамында Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтердің бюджеттеріне 5-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 65500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 28.02.2022 № 7С-18/1 (вводится в действие с 01.01.2022).
7-1. предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимися гражданскими служащими и работающим в сельской местности Бурабайского района, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях

7. 2022 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 65500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 28.02.2022 № 7С-18/1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1. Бурабай ауданының азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын

15832443,0
01
Государственные услуги общего характера
479546,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
38858,6
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
37942,5
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
916,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
222914,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
167008,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
55905,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
76770,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
66141,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4180,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6448,8
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
22659,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
22572,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
87,5
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
26290,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
26290,6
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
92052,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
83962,5
003
Капитальные расходы государственного органа
7939,6
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150,0
02
Оборона
34262,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34262,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18191,7
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
12037,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4033,7
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20150,2
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

15832443,0
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
479546,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
38858,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
37942,5
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
916,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
222914,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
167008,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
55905,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
76770,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66141,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4180,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6448,8
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
22659,5
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22572,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
87,5
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
26290,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26290,6
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
92052,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83962,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7939,6
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150,0
02
Қорғаныс
34262,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34262,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18191,7
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
12037,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4033,7
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20150,2
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

121000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
421470,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
208707,0
13
Прочие
66000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
66000,0
14
Обслуживание долга
220348,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
220348,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
220348,0
15
Трансферты
226219,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
226219,0
038
Субвенции
226219,0
III. Чистое бюджетное кредитование
24979,0
Бюджетные кредиты
50175,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
50175,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50175,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
50175,0
5
Погашение бюджетных кредитов
25196,0
01
Погашение бюджетных кредитов
25196,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
25196,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
220417,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-220417,0
Приложение 4 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С-16/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2022 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 26.12.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
сумма тысяч тенге
1
2
Всего
7315645,4
Целевые текущие трансферты
3779656,2
в том числе:
За счет трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
43027,0
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
41711,0
за счет трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

121000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
421470,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
208707,0
13
Басқалар
66000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
66000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
220348,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
220348,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
220348,0
15
Трансферттер
226219,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
226219,0
038
Субвенциялар
226219,0
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
24979,0
Бюджеттік кредиттер
50175,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
50175,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50175,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік кредиттер
50175,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
25196,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
25196,0
1
Мемлекеттік бюджеттен бөлінген бюджеттік кредиттеді өтеу
25196,0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
220417,0
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-220417,0
Бурабай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С-16/1 шешіміне
4-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сома мың теңге
1
2
Барлығы
7315645,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3779656,2
соның iшiнде:
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
43027,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
41711,0
Облыстық бюджеттен трансферттер есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

3601,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
541347,4
на выплату государственной адресной социальной помощи
79983,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
58411,6
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
26370,0
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
558,0
на развитие продуктивной занятости за счҰт трансфертов из республиканского бюджета
23452,2
на развитие продуктивной занятости за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
114830,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения за счҰт трансфертов из республиканского бюджета
49907,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
52246,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
20008,0
на размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3620,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
5035,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
3046,2
на развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
2190,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
156,0
на обеспечение льготного проезда
934,0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
37969,2
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
7581,0
на разработку проектно-сметной документации для проведения капитального ремонта административного здания коммунального государственного учреждения "Центр активного долголетия "Белсендi ұзақ өмір"
7689,6
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
42700,7
на выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
1000,0
на единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне

3601,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
541347,4
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
79983,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
58411,6
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
26370,0
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
558,0
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
23452,2
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
114830,0
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
49907,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
52246,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыстар бойынша консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
20008,0
Инватакси қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3620,0
қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
5035,0
қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидияларға
3046,2
"Бірінші жұмыс орны" жобасы бойынша Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
2190,0
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
156,0
жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
934,0
ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
37969,2
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
7581,0
"Белсенді ұзақ өмір" Белсенді ұзақ өмір сүру орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимаратына күрделі жөндеу жүргізу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
7689,6
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
42700,7
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне біржолғы материалдық көмек төлеуге
1000,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке

2909,9
на внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
94606,9
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
21309,0
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
68512,7
на установку спортивных площадок объектов спорта
4785,2
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2100830,4
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
660300,0
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
1349427,0
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
91103,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
819247,4
Установка контейнерных площадок в Бурабайском районе
19986,6
На подготовку к отопительному сезону на 2022-2023 годы теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
78071,8
Текущий ремонт котла КВ-ГМ-7,56-115 котельная в поселке Боровое (3 котла)
35221,5
приобретение универсальной блочно-модульной котельной мощностью 14 МВт в поселке Окжетпес Бурабайского района
685967,5
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
133267,0
разработка проекта генерального плана совмещенного с проектом детальной планировки поселка Бурабай
48160,0
На инвентаризацию инженерных сетей в городе Щучинск Бурабайского района
85107,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
916,1
на повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
916,1
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1102,0
на увеличение размера подъемного пособия
1102,0
Целевые трансферты на развитие
2835501,2
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2321850,5
Строительство 5-ти этажного многоквартирного жилого дома по адресу Заречный 1-я линия, участок 101Б в г. Щучинск Бурабайского района Акмолинской области". Корректировка (привязка)
414552,2
Строительство пятиэтажного 45 квартирного жилого дома по адресу: Улица Канай би пересечение улица Геологическая (позиция 3) город Щучинск, Бурабайский район, Акмолинской области" Корректировка (привязка)
118797,2
Строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство к пятиэтажному 60 квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Заречый 1-линия, участок 101Б, города Щучинск, Акмолинской области

2909,9
бюджетті жоспарлау Модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
94606,9
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
21309,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
68512,7
спорт объектілерінің спорттық алаңын орнатуға
4785,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2100830,4
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
660300,0
жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
1349427,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
91103,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
819247,4
Бурабай ауданында контейнерлік алаңдарды орнату
19986,6
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың 2022-2023 жылдарға арналған жылу беру маусымына дайындығына (көмір сатып алу)
78071,8
Бурабай кентіндегі КВ-ГМ-7,56-115 қазандығын ағымдағы жөндеу (3 қазандық)
35221,5
Бурабай ауданының Оқжетпес кентінде қуаты 14 МВт әмбебап Блокты-модульді қазандықты сатып алу
685967,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
133267,0
Бурабай кентінің егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен біріктірілген бас жоспарының жобасын әзірлеуге
48160,0
Бурабай ауданы Щучинск қаласында инженерлік желілерді түгендеуге
85107,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
916,1
мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
916,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1102,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1102,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
2835501,2
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2321850,5
"Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласындағы Заречный 1-линия, 101Б учаскесі мекенжайы бойынша 5 қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы". Түзету (байланыстыру)
414552,2
"Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Қанай би көшесі Геологическая көшесінің қиылысы (3-позиция) мекенжайы бойынша бес қабатты 45 пәтерлі тұрғын үй салу". Түзету (байланыстыру)
118797,2
Ақмола облысы Щучинск қаласының Заречный 1-линия ықшам ауданы, 101Б учаскесі мекенжайы бойынша орналасқан бес қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық желілер салу және абаттандыру

60935,8
Строительство инженерно-коммуникационных инфраструктуры к участкам индивидуального жилищного строительства села Зеленый бор Бурабайского района Акмолинской области. Водопровод.
82569,3
Реконструкция и строительство магистральных водопроводных сетей (4-ой очереди) города Щучинск Бурабайского района (96,4 километров)
289388,0
Строительство внутриквартальных канализационных сетей города Щучинск Бурабайского района (99 километров)
226308,0
Строительство водопроводов детских оздоровительных центров, расположенных в районе Катарколь Бурабайского района Акмолинской области
686125,0
Строительство ливневой канализации г.Щучинск
133037,0
Сети водоотведения (ІІІ очередь) коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
0,0
Строительство очистных сооружений поселка Бурабай Бурабайского района
0,0
Реконструкция сетей и объектов водоотведения города Щучинск (81,9 километров)
0,0
Строительство ливневой канализации города Щучинск
50250,0
Строительство линий электроснабжения и присоединение антенно-мачтового сооружения в квартале 58 выдел 10, Бурабайского района, Акмолинской области
47812,9
Разработка проектно-сметной документации, строительство районного Дома культуры на 400 мест в городе Щучинск Бурабайского района Акмолинской области
3226,9
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство клуба на 120 мест в селе Златополье Бурабайского района
13266,9
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство клуба на 200 мест в селе Катарколь Бурабайского района
19059,2
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство клуба на 120 мест в селе Кенесары Бурабайского района
13266,9
Привязка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство стадиона в городе Щучинск
0,0
Строительство спортивного комплекса по адресу: Акмолинская область, Бурабайский район, село Мадениет, улица Жакашева
0,0
Привязка ППП с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в селе Кенесары Бурабайского района
2032,3
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей в микрорайоне "Заречный" города Щучинск Бурабайского района Акмолинской области
116849,5
Наружное освещение в селе Катарколь улица Ленина, Бурабайского района, Акмолинской области
30000,0
Реконструкция водопроводных сетей водозабора села Наурызбай батыра Бурабайского района Акмолинской области

60935,8
Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленый бор ауылының жеке тұрғын үй құрылысы учаскелеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу. Су құбыры
82569,3
Щучинск қаласының магистральдық су құбыры желілерін (4-кезек) реконструкциялау және салу (96,4 километр)
289388,0
Щучинск қаласында орамішілік кәріз желілерін салу (99 километр)
226308,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Қатаркөл ауылында орналасқан балаларды сауықтыру орталықтарының су құбырларын салу
686125,0
Щучинск қаласында нөсер кәрізін салу
133037,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентіндегі су бұру желілері (ІІІ кезек) коллектор және кәріздік сорғы станциялары
0,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің тазарту құрылыстарын салу
0,0
Щучинск қаласының су бұру желілері мен объектілерін реконструкциялау (81,9 километр)
0,0
Щучинск қаласының нөсер кәрізін салу
50250,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының 10 телімнің 58 кварталында электрмен жабдықтау желілерін салу және антенна-діңгек құрылысын қосу
47812,9
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласында 400 орынға арналған аудандық мәдениет үйінің құрылысы, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3226,9
Бурабай ауданының Златополье ауылында 120 орындық клуб салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
13266,9
Бурабай ауданының Қатаркөл ауылында 200 орындық клуб салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
19059,2
Бурабай ауданының Кенесары ауылында 120 орындық клуб салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
13266,9
Щучинск қаласында стадион салу, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы байланыстыру
0,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Мәдениет ауылы Жақашев көшесі мекенжайы бойынша спорт кешенін салу
0,0
Бурабай ауданының Кенесары ауылында мал қорымын салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізе отырып, АӨП байланыстыру
2032,3
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласы "Заречный" ықшам ауданында су құбыры желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
116849,5
Ақмола облысы Бурабай ауданы Қатаркөл ауылы Ленин көшесін сыртқы жарықтандыру
30000,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Наурызбай батыр ауылындағы бас тоғанның су құбыры желілерін қайта жаңарту

14373,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
98681,4
Реконструкция ограждения православного кладбища традиционного захоронения в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
48172,6
Реконструкция ограждения мусульманского кладбища традиционного захоронения в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
50508,8
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
414969,3
Строительство и реконструкция развития дорожной-сети поселка Бурабай (III очередь) Автомобильные дороги. Улица 1-линия
223069,3
Строительство автодороги вокруг озера Текеколь до автодороги "Северный объезд озера Чебачье" Бурабайского района
71900,0
Строительство и реконструкция развития дорожной сети поселка Бурабай (III очередь). Автомобильные дороги. Улица Джамбула, Казахстанская, Интернациональная Акмолинская область, Бурабайский район
120000,0
Строительство дороги к зданию кавалерийского взвода Управления внутренних дел Бурабайского района
0,0
Бюджетные кредиты
700488,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
73400,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
73400,0
Отдел строительства района (города областного значения)
627088,0
За счет сумм поступлений от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
627088,0
Приложение 5 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С-16/1
Целевые трансферты бюджетам города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов на 2022 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 26.12.2022 № 7С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
за счет средств республиканского бюджета
за счет гарантированного транс ферта из Национального фонда Республики Казахстан
за счет средств областно го бюджета
За счет средств из районно го бюджета
1
2
3
4
5
6
Всего
450947,8
11274,0
11586,8
358699,1
69387,9
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
450947,8
11274,0
11586,8
358699,1
69387,9
в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
23344,0
11274,0
11586,8
1082,0
0,0
Аппарат акима Бурабайского района
17494,0
8598,0
8896,0
Аппарат акима города Щучинска
17494,0
8598,0
8896,0
Коммунальное государственное учреждение "Отдел городского хозяйства города Щучинска Бурабайского района"
17494,0
8598,0
8896,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

14373,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
98681,4
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентіндегі дәстүрлі жерлеу православ зиратының қоршауын қайта жаңарту
48172,6
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентіндегі дәстүрлі жерлеу мұсылман зиратының қоршауын қайта жаңарту
50508,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
414969,3
Бурабай кентінің жол желісін дамыту (III кезек) салу және реконструкциялау. Автомобиль жолдары 1-линия көшесі
223069,3
Бурабай ауданының Текекөл көлінің айналасында Бурабай ауданының "Шабақты көлінің солтүстік айналма жолы" автожолына дейін автожол салу
71900,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жол желісін дамытуды реконструкциялау және салу (III кезек). Автомобиль жолдары. Жамбыл, Қазақстан, Интернациональная көшелері
120000,0
Бурабай ауданы Ішкі істер басқармасы кавалерия взводының ғимаратына жол салу
0,0
Бюджеттік кредиттер
700488,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
73400,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
73400,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
627088,0
Облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа енгізу үшiн шығарылатын мемлекеттiк құнды қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдерінің сомалары есебінен
627088,0
Бурабай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С-16/1 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 7С-32/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомма, мың теңге
Соның ішінде:
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
облыстық бюджет қаражаты есебінен
Аудандық бюджет қаражаты есебінен
1
2
3
4
5
6
Барлығы
450947,8
11274,0
11586,8
358699,1
69387,9
Төмен тұрған бюджеттерге нысаналы ағымдағы трансферттер
450947,8
11274,0
11586,8
358699,1
69387,9
соның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
23344,0
11274,0
11586,8
1082,0
0,0
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
17494,0
8598,0
8896,0
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
17494,0
8598,0
8896,0
"Бурабай ауданы Щучинск қаласының қала шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17494,0
8598,0
8896,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

153215,8
Средний ремонт улицы Алатау в поселке Бурабай Бурабайского района
39200,1
Средний ремонт дорог поселка Бурабай Бурабайского района
51296,2
Средний ремонт улично-дорожной сети поселка Бурабай Бурабайского района
62719,5
Аппарат акима сельского округа Атамекен
40000,0
Средний ремонт улично-дорожной сети по улице Тауелсіздіктін 25 жылдыгы в селе Атамекен, Бурабайского района Акмолинской области
40000,0
За счет средств из районного бюджета
69387,9
69387,9
Аппарат акима Бурабайского района
38411,7
Аппарат акима города Щучинска
2964,0
Коммунальное государственное учреждение "Отдел городского хозяйства города Щучинска Бурабайского района"
2964,0
на охрану здания аппарата акима района
2964,0
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа
1937,6
Текущий ремонт внутренних помещений здания аппарата акима Кенесаринского сельского округа
1937,6
На приобретение служебных автомашин:
31450,0
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа
6290,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
6290,0
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
6290,0
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
6290,0
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
6290,0
Аппарат акима Златопольского сельского округа
666,7
На текущее содержание аппарата
666,7
Аппарат акима Веденовского сельского округа
1393,4
На текущее содержание аппарата
1393,4
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10093,8
Аппарат акима сельского округа Атамекен
8593,8
Средний ремонт улично-дорожной сети по улице Тауелсіздіктін 25 жылдыгы в селе Атамекен, Бурабайского района Акмолинской области
8593,8
Аппарат акима Веденовского сельского округа
1000,0
На содержание дорог
1000,0
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
500,0
На содержание дорог
500,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
9427,4
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
7900,0
текущий ремонт уличного освещения в селе Успеноюрьевка по улицам Мира и Школьная Бурабайского района Акмолинской области
4600,0
текущий ремонт уличного освещения в селе Николаевка по улицам Куницы и Советская Бурабайского района Акмолинской области
3300,0
Аппарат акима Златопольского сельского округа
600,0
на оплату услуг по освещению
600,0
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
400,0
на оплату услуг по освещению
400,0
Аппарат акима Веденовского сельского округа
527,4
на оплату услуг по освещению
527,4
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11455,0
Аппарат акима Катаркольского сельского округа
11455,0
Установка футбольного поля и спортивной площадки с тренажерами в селе Сосновка Бурабайского района Акмолинской области
11455,0

153215,8
Бурабай ауданы Бурабай кентінде Алатау көшесін орташа жөндеу
39200,1
Бурабай ауданы Бурабай кентінде жолдарды орташа жөндеу
51296,2
Бурабай ауданы Бурабай кентінде көше-жол желілерін орташа жөндеу
62719,5
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
40000,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Атамекен ауылында Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі бойынша көше-жол желілерін орташа жөндеу
40000,0
Аудандық бюджет қаражаты есебінен:
69387,9
69387,9
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
38411,7
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
2964,0
"Бурабай ауданы Щучинск қаласының қала шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2964,0
аудан әкімі аппаратының ғимаратын күзетуге
2964,0
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
1937,6
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты ғимаратының ішкі үй-жайларын ағымдағы жөндеу
1937,6
қызметтік автокөліктерді сатып алуға
31450,0
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
6290,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
6290,0
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
6290,0
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
6290,0
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
6290,0
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
666,7
Аппаратты ағымдағы күтіп-ұстауға
666,7
Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты
1393,4
Аппаратты ағымдағы күтіп-ұстауға
1393,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10093,8
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
8593,8
Ақмола облысы Бурабай ауданы Атамекен ауылында Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі бойынша көше-жол желілерін орташа жөндеу
8593,8
Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты
1000,0
Жолдарды күтіп-ұстауға
1000,0
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
Жолдарды күтіп-ұстауға
500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9427,4
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
7900,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Успеноюрьев ауылы Мир және Школьная көшелері бойынша көше жарықтандыруды ағымдағы жөндеу
4600,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Николаевка ауылы Куница және Советская көшелері бойынша көше жарықтандыруды ағымдағы жөндеу
3300,0
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
600,0
Жарықтандыру бойынша қызметтерді төлеуге
600,0
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
400,0
Жарықтандыру бойынша қызметтерді төлеуге
400,0
Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты
527,4
Жарықтандыру бойынша қызметтерді төлеуге
527,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11455,0
Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
11455,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Сосновка ауылында футбол алаңы мен тренажерлері бар спорт алаңын орнату
11455,0