О признании утратившим силу решения областного маслихата от 22 мая 2018 года № 293 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды на 2018-2025 годы для Актюбинской области"
Решение маслихата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 мая 2021 года № 8302
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.07.2021.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 22 мая 2018 года № 293 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды на 2018-2025 годы для Актюбинской области" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5924).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июля 2021 года.
Председатель сессии
областного маслихата
А. Айтжанов
Секретарь областного маслихата А. Нугманов

Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 22 мамырдағы № 293 "Ақтөбе облысы үшін 2018-2025 жылдарға арналған қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткiштерiн бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 44 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 мамырда № 8302 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.07.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 22 мамырдағы № 293 "Ақтөбе облысы үшін 2018-2025 жылдарға арналған қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткiштерiн бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5924 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
А. Айтжанов
Облыстық мәслихаттың хатшысы А. Нугманов