О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 апреля 2021 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 мая 2021 года № 8290. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7855) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "68 511 749,2" заменить цифрами "65 197 331,7", в том числе:
налоговые поступления: цифры "41 312 842,2" заменить цифрами "43 101 106,8";
неналоговые поступления: цифры "224 526" заменить цифрами "414 688,5";
поступления от продажи основного капитала: цифры "6 017 500" заменить цифрами "724 655,4";
в подпункте 2):
затраты: цифры "62 981 484,3" заменить цифрами "67 106 078,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "5 008 254,9" заменить цифрами "-2 430 756,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "-5 008 254,9" заменить цифрами "2 430 756,6", в том числе:
используемые остатки бюджетных средств: цифры "820 402,1" заменить цифрами "8 259 413,6".

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 51 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 8290 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7855 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "68 511 749,2" сандары "65 197 331,7" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер: "41 312 842,2" сандары "43 101 106,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер: "224 526" сандары "414 688,5" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер: "6 017 500" сандары "724 655,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "62 981 484,3" сандары "67 106 078,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "5 008 254,9" сандары "-2 430 756,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану): "- 5 008 254,9" сандары "2 430 756,6" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары: "820 402,1" сандары "8 259 413,6" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложения 1, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

12 219,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 069,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
733 797,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
733 797,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
656 678,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
656 678,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
77 119,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
77 119,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 277 008,5
1
Социальное обеспечение
3 279 705,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 279 705,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 279 705,0
2
Социальная помощь
4 298 338,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 298 338,8
002
Программа занятости
1 162 582,0
006
Оказание жилищной помощи
4 243,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 291 730,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
113 308,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
221 369,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
43 124,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 375 518,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
86 464,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения
698 964,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
698 964,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
103 446,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
19 238,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
83 034,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

12 219,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 069,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
733 797,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
733 797,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
656 678,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
656 678,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
77 119,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 119,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
8 277 008,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 279 705,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 279 705,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 279 705,0
2
Әлеуметтік көмек
4 298 338,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 298 338,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 162 582,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 243,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 291 730,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
113 308,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
221 369,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
43 124,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл
маманының қызметтерін ұсыну
1 375 518,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
86 464,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
698 964,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
698 964,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 446,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
19 238,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
83 034,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5 828 657,0
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
8 259 413,6
01
Остатки бюджетных средств
8 259 413,6
1
Свободные остатки бюджетных средств
8 259 413,6
01
Свободные остатки бюджетных средств
8 259 413,6
Приложение 2 к решению маслихата города Актобе от 28 апреля 2021 года №51
Приложение 4 к решению маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
13 747 039,0
Целевые текущие трансферты
4 198 529,0
в том числе:
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
63 114,0
Поддержка культурно-досуговой работы
47 768,0
Функционирование районных (городских) библиотек
15 346,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 684 515,0
Государственная адресная социальная помощь
2 483 313,0
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41 427,0
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
79 861,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
557 985,0
Программа занятости
512 434,0
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
9 495,0
Отдел строительства района (города областного значения)
450 900,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
450 900,0
Целевые трансферты на развитие
9 548 510,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 280 214,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 280 214,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 268 296,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 437 591,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 284 200,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 135 585,0
Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
410 920,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 28 апреля 2021 года № 51
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего

005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5 828 657,0
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
8 259 413,6
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
8 259 413,6
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
8 259 413,6
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
8 259 413,6
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 51 шешіміне 2 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 шешіміне 4 қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
13 747 039,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 198 529,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
63 114,0
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
47 768,0
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
15 346,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 684 515,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 483 313,0
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
41 427,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
79 861,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
557 985,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
512 434,0
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
9 495,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
450 900,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
450 900,0
Нысаналы даму трансферттері
9 548 510,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 280 214,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 280 214,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 268 296,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 437 591,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3 284 200,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 135 585,0
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту
410 920,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 51 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы