О внесении изменений и дополнения в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 459 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 10 марта 2021 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2021 года № 8108
В соответствии со статьями 104, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 459 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7853, опубликованное 30 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "7 859 147" заменить цифрами "7 903 393,3";
поступления трансфертов - цифры "6 852 050" заменить цифрами "6 896 296,3";
в подпункте 2):
затраты - цифры "7 859 147" заменить цифрами "8 101 431,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-24 167" заменить цифрами "-222 204,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "24 167" заменить цифрами "222 204,8";
используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "198 038";
пункт 10:
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"43 679 тысяч тенге - на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 459 "2021-2023 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 12 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 наурызда № 8108 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 459 "2021-2023 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7853 тіркелген, 2020 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7 859 147" сандары "7 903 393,3" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "6 852 050" сандары "6 896 296,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "7 859 147" сандары "8 101 431,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "-24 167" сандары "- 222 204,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "24 167" сандары "222 204,8" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "198 038" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақ:
келесі мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
""Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 43 679 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Алгинского районного маслихата, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
М. Джалгаспаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 10 марта 2021 года № 12

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
М. Джалгаспаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Тулеуов
Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы
№ 12 шешіміне қосымша

23 274
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
17 274
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
85 817
1
Сельское хозяйство
2 650
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 650
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 650
6
Земельные отношения
14 698
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
14 698
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
14 698
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
68 469
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28 668
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28 668
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
39 801
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
39 801
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 423
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 423
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25 423
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
24 420
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
1 003
12
Транспорт и коммуникации
577 965
1
Автомобильный транспорт
577 965
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
577 965
022
Развитие транспортной инфраструктуры
1 219
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
526 746
13
Прочие
116 086
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 000
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)

23 274
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 274
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
85 817
1
Ауыл шаруашылығы
2 650
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 650
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 650
6
Жер қатынастары
14 698
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
14 698
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
14 698
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
68 469
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28 668
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
28 668
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
39 801
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 801
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 423
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 423
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25 423
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 420
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 003
12
Көлік және коммуникация
577 965
1
Автомобиль көлігі
577 965
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
577 965
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 219
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
526 746
13
Басқалар
116 086
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 000
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі