О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 459 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 5 мая 2021 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 мая 2021 года № 8294. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 459 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7853) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "7 903 393,3" заменить цифрами "8 213 393,3";
налоговые поступления цифры "947 900" заменить цифрами "1 257 900";
в подпункте 2):
затраты цифры "8 101 431,1" заменить цифрами "8 411 431,1".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 459 "2021-2023 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 мамырдағы № 45 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 мамырда № 8294 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 459 "2021-2023 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7853 тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "7 903 393,3" сандары "8 213 393,3" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер "947 900" сандары "1 257 900" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "8 101 431,1" сандары "8 411 431,1" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Алгинского районного маслихата, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Алмагамбетов
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
А. Алмагамбетов
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Тулеуов

64 388
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
36 830
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17 646
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17 884
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 300
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27 558
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
18 004
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 554
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
77 934
1
Сельское хозяйство
2 650
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 650
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 650
6
Земельные отношения
14 698
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
14 698
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
14 698
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
60 586
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
18 669
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18 669
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
41 917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
41 917
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 309
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 309
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26 309
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
25 306
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
1 003
12
Транспорт и коммуникации
732 965
1
Автомобильный транспорт
732 965

64 388
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
36 830
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 646
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17 884
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 300
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
27 558
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 004
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 554
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
77 934
1
Ауыл шаруашылығы
2 650
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 650
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 650
6
Жер қатынастары
14 698
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
14 698
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
14 698
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
60 586
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
18 669
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18 669
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
41 917
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 917
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 309
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 309
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26 309
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 306
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 003
12
Көлік және коммуникация
732 965
1
Автомобиль көлігі
732 965