О внесении изменений и дополнения в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 396 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2021-2023 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15 марта 2021 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2021 года № 8140. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 396 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7859, опубликованное 31 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "5 846 587,0" заменить цифрами "5 928 644,0":
поступления трансфертов - цифры "1 493 721,0" заменить цифрами "1 575 778,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "6 046 987,0" заменить цифрами "6 129 184,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-254 202,0" заменить цифрами "-254 342,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "-254 202,0" заменить цифрами "-254 342,8":
используемые остатки бюджетных средств - цифры "200 400,0" заменить цифрами "200 540,8".
пункт 8 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) на техническое обслуживание объектов газоснабжения".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 "2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 19 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 8140 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 "2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7859 тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "5 846 587,0" сандары "5 928 644,0" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі - "1 493 721,0" сандары "1 575 778,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "6 046 987,0" сандары "6 129 184,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "-254 202,0" сандары "-254 342,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "-254 202,0" сандары "-254 342,8" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - "200 400,0" сандары "200 540,8" сандарымен ауыстырылсын.
8 тармақ келесідей мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) газбен жабдықтау объектілеріне техникалық қызмет көрсетуге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
А. Тукенова
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 15 марта 2021 года № 19
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 396
Байганинский районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Тукенова
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 19 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

17 502,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 802,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14 700,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
632 845,2
1
Социальное обеспечение
142 400,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
142 400,0
005
Государственная адресная социальная помощь
142 400,0
2
Социальная помощь
463 581,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
463 581,0
002
Программа занятости
298 760,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 268,0
006
Оказание жилищной помощи
223,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 602,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 342,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50 043,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 343,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 864,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 864,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 839,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 025,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
198 214,9
1
Жилищно-коммунальное хозяйство
48 131,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
48 131,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 100,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
29 681,4
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
8 350,0
2
Коммунальное хозяйство
143 741,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

17 502,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 802,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14 700,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
632 845,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
142 400,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
142 400,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
142 400,0
2
Әлеуметтiк көмек
463 581,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
463 581,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
298 760,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 268,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
223,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 602,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15 342,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
50 043,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 343,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 864,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 864,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 839,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 025,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
198 214,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
48 131,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
48 131,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 100,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
29 681,4
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
8 350,0
2
Коммуналдық шаруашылық
143 741,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі